Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą

Žuvys


Charakteris

Esate labai jautri asmenybė, neretai pasižyminti didele užuojauta ir pagalba nelaimingiems žmonėms. Dėl to sugebate lengvai suprantate kitų problemas.

Dažnai esate linkę užsiskleisti savyje ir dėl to neretai neparodote kitiems nei ryškaus proto, nei ryškių jausmų. Daug dažniau pasikliaujate intuicija, nei kad racionaliu protu. Ir, vis dėl to, šį intuicija, gal net labiau, nei protas, sugeba pagelbėti pasirenkant tinkamą kelią.

Nors iš išorės gali atrodyti, kad elgiatės per lėtai, ar esate per daug užsisvajoję, tačiau iš tikro pasižymite dideliu nuovokumu ir sugebėjimo greitai susiprasti ir prisitaikyti beveik prie bet kokios situacijos ar žmogaus, su kuriuo bendraujate.

Dažniausiai nesiekiate būti lyderiu ar priimti svarbius sprendimus, nelaužote esamų taisyklių, tačiau Jums vis tiek puikiai tinka pasakymas "šnekėkite, ką norite, o aš vis tiek padarysiu savaip". Kartais savo egoistiškus tikslus sugebate klastingai paslėpti po draugiškumo šydu.


Keli patarimai Žuvų ženklo atstovėms (-ams):

Nereiktų gyventi vien kitų problemomis, nes kartais yra ir savų daugiau, nei norėtųsi. O be to, tai pastebėję, kiti gali pradėti Jumis naudotis. Taip pat reikėtų atviriau reikšti savo interesus.

Reiktų išmokti kartais atsiriboti nuo kitų jausmų, atskirti, kur yra pagalba, o kur kažkas daugiau.
 
 
Tinklapio lankytojų komentarai (923)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt