Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą

Avinas


Charakteris

Jūs - visu pirma, tai ypatingai aktyvi ir nerami asmenybė. Jūs nesate linkęs rinktis lengvo, kitų išminto kelio, paklūsti esamoms taisyklėms, Jūs greičiau sugalvosite naują būdą, kaip vieną ar kitą dalyką padaryti kitaip, savaip.

Dėl ugningo charakterio dažniausiai pirmiau padarote, o vėliau net nelieka laiko ir gerai apsvarstyti, nes jau turite naujų minčių ir darbų. Taip lėkdami vis imatės naujų ir naujų darbų, norite įgyvendinti vis naujas mintis, o paliekate daug nepabaigtų darbų. Gali būti net gi taip, kad darbe kartą susipykę su vadovu, tiesiog padėsite pareiškimą ant stalo ir išeisite. Ir tik vėliau teks suprasti, kad gal to ir nereikėjo taip impulsyviai daryti.

Visiškai nemėgstate rutinos, norite būti dėmesio centre. O taip pat Jums nėra svetimas išdidumo, ar net pasipūtimo jausmas.


Keli patarimai Avino ženklo atstovėms (-ams):

Nors Jums būdingas ypatingas judrumas, bet nors retkarčiais reikėtų pabandyti truputi sustoti ir pagalvoti prieš darant, nes tas nuolatinis bėgimas gali neleisti pastebėti prieš pat akis esančio problemų sprendimo.

Jūs esate vienas iš tų, kurie, kilus nesutarimams, tikrai greitai "užsidega". Todėl reikėtų pasistengti dažniau susivaldyti ir tai turėtų padėti išvengti naujų problemų, ne visi pakankamai greitai sugeba viską pamiršti ir pradėti iš naujo.
 
 
Tinklapio lankytojų komentarai (923)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt