Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Asmenybė - Lemtis

Dauguma šio skyriaus skyrelių yra paruošti remiantis numerologija. Taigi kas ta numerologija? Numerologija – tai vienas iš seniausių mokslų atskleidžiančių žmogaus asmenybę, charakterį ir netgi likimą. Kai kurių šaltinių duomenimis numerologija atsirado netgi anksčiau už astrologiją ir buvo žinoma jau senovės Egipte. Tikima, kad skaičiai turi magiškų savybių, taip pat manoma, kad kiekvienas skaičius, kaip kiekviena nata turi skirtingą vibraciją, kuri ir suteikia vis kitas savybes.
Numerologiją susistemino, išplėtojo ir paliko kitoms kartoms žymus matematikas Pitagoras. Tų laikų numerologija per pusantro tūkstančio metų neišnyko ir netgi beveik nepakito. Toks pastovumas yra tikriausiai dėl to, kad pagal įvairių šaltinių duomenimis numerologija pasitvirtina net apie 80%!

Tačiau ar visi pastarieji teiginiai - tiesa? Ar tikrai numerologija mokslas? Ar čia nėra tik "gražiai viskas parašyta"? Klausimai tikrai geri, bet vienareikšmio atsakymo į juos kaip ir nėra. Vieni teigia, kad visa tai tiesiog pseudomokslai, kiti buitiškiau - "bobučių pasakos". Tačiau, šalia šių skeptikų yra tikrai daug tų, kurie palaiko visiškai priešingą skeptikams pusę. Teigia, kad pagal numerologija, astrologija ir kiti panašūs dalykai tikrai gali apibūdinti žmogaus charakterį ir net nusakyti ateities įvykius.

Žinoma, galima būtų diskutuoti be galo, bet turbūt geriausia yra patiems viską perskaityti ir įsivertinti, o ne tiesiog aklai priimti kitų nuomonę "taip" arba "ne".

Šiame skyriuje taip rasite ir keletą bendrų astrologinių aprašymų, dienos ir metų horoskopus, bioritmus ir kitą informaciją. Tiesiog rinkitės iš didelio meniu kairėje, skaitykite bei susidarykite ir visad turėkite savo nuomonę!
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt