Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Charakteris pagal kraujo grupes

Kai kurie tyrinėtojai mano, kad kraujo grupė veikia svarbiausius charakterio bruožus, o tos pačios grupės asmenys turi panašų temperamentą, tad keliais žodžiais ir apie tai.

0 (I): Šią kraujo grupę turintys pasižymi tokiomis savybėmis, kaip stipri valia, atkaklumas, energija, veiklumas.

A (II): Šiems žmonėms būdingiausios savybės: sąžiningumas, pareigingumas, profesinė veikla, ištikimybė, inteligentiškumas.

B (III): Būdingiausia: jautrumas, didelių reikalavimų kėlimas, išorinis ramumas. Jų jausmai gali itin audringai pratrūkti meilėje.

AB (IV): Šios grupės atstovai yra jausmų valdomi, konfliktus pergyvena savyje, galima sakyti, kad juose gyvena mažiausiai 2 sielos. Meilės, draugystės, santuokos atžvilgiu artimi idealui.


Prie kraujo grupės neretai nurodomas ir rezus faktorius (Rh). Čia informacija reikia žiūrėti nepriklausomai, ar jis teigiamas, ar neigiamas. T.y. jei kraujo grupė yra, pavyzdžiui, AB Rh+ ar AB Rh-, abiem atvejais reikia žiūrėti į AB (IV) aprašymą.
Tinklapio lankytojų komentarai (34)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Charakteris pagal kraujo grupes
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt