Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2021-05-09 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Jausite nerimą, bus sunku tinkamai save išreikšti. Gali pablogėti savijauta arba vargins artimųjų ligos bei problemos. Galite gauti keistą žinią iš giminaičio ar draugo. Venkite įtartinų kompanijųю


Jautis (Tauras)
Emocionalumas, nervingumas gali trukdyti deramai atlikti pareigas. Susilaikykite nuo pretenzijų reiškimo, kaltinimų, ypač jei patys nesate šventi, antraip jūsų nuodėmės bus pateiktos viešam aptarimui. Labiau derinkitės prie aplinkybių.


Dvyniai
Darbinga, produktyvi diena, tačiau galimi finansiniai apsirikimai, žala, tad būkite atidūs.


Vėžys
Nerami diena. Nors galimi svarbūs pokalbiai, susitikimai, pasitaikys netikusių pagundų, klaidinamos informacijos. Neverta ginčytis, nes tiesą rasti bus sunku. Kita vertus, gali kilti originalių kūrybinių idėjų. Užfiksuokite jas ir brandinkite.


Liūtas
Geriau bus, jeigu ši diena tekės kasdieniška vaga, nes rimtiems sprendimams, įpareigojantiems susitarimams ji nėra palanki. Nesiimkite to, ko nesugebate ar neišmanote. Gero gyvenimo troškulys gali nuvesti į nemalonumų liūną.


Mergelė
Gali nutikti kažkas keista, nenumatyta. Galbūt tikėsitės laimėjimo ar naudos ten, kur to negalima tikėtis. Tereikės nedidelės romantiškos intrigos, kad įsipliekstų aistrų laužas.


Svarstyklės
Norėsis daug nuveikti, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Ši diena gali priminti apie sveikatos problemą. Jei pirksite techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės.


Skorpionas
Šiandien nelengva bus suprasti, kas geriau, ir teisingai pasirinkti. Juo labiau, kad jūsų ir aplinkinių nuomonės daug kur nesutaps. Neskubėkite dalinti pažadų, neprovokuokite ginčų, nes padariniai bus nemalonūs.


Šaulys
Nelengva bus išsireikalauti skolą. Tikriausiai būsite maitinami pažadais. Turėsite rūpesčių, jei ruošiatės kelioneiю


Ožiaragis
Jūsų patirtį, sugebėjimus įvertins tik visiškai svetimi žmonės, o artimiems, pažįstamiems galite nekelti pasitikėjimo. Vis dėlto nepažįstamųjų motyvai nebūtinai bus dori.


Vandenis
Darbe (jei šiandien reikia dirbti) gali iškilti problemų. Laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus.


Žuvys
Būsite linkę išlaidauti ir pasiduoti įvairioms pagundoms, kurios negailestingai tuštins kišenę. Nepatartina aklai tikėti draugo ar nepažįstamo žmogaus gražbylyste, bandant ką nors įsiūlyti, įtikinti.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt