Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2021-10-20 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Tikriausiai neišvengsite aplinkybių, stabdančių jūsų iniciatyvą, verčiančių dvejoti, nepasitikėti. Saugokitės vagių ir kitų nesąžiningų žmonių. Lengva įsipainioti į meilės trikampį. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais.


Jautis (Tauras)
Galima psichologinė arba turtinė dilema, balansuosite tarp noro padaryti gerą įspūdį savo vertybėmis ir gobšumo. Kad ir kaip pasielgtumėte, galimas nuostolis.


Dvyniai
Neatsisakysite nė vienos progos papildyti piniginę arba pigiau apsirūpinti tuo, ko jums reikia ar norisi. Būkite apdairesni, nes ne visa informacija bei reklama atitiks tiesą. Atkreipkite dėmesį į vaikų užsiėmimus, ar jie saugūs ir moralūs.


Vėžys
Tikėtinas pasiūlymas arba informacija, galinti pasitarnauti dalykiniams, finansiniams tikslams. Tačiau įmanoma ir klasta, veidmainystė. Labiau įsigilinkite į keistus pasiūlymus, išsisukinėjimus.


Liūtas
Gali paaiškėti aplinkybės, trukdančios jūsų planams. Stokosite emocinės pusiausvyros, todėl galite išprovokuoti konfliktus. Galbūt gausite pranešimą, kurio nesitikėjote. Nelabai pasitikėkite savo vaikais, jų fantazija bus pernelyg laki.


Mergelė
Iš ryto nesusipratimų gali kilti darbe ar pakeliui į jį. Laikykitės saugos darbe bei sanitarijos taisyklių. Vakare pralinksmėsite, jeigu užsiimsite tuo, kas jums įdomu. Dėmesio ženklų tikriausiai sulauksite iš slapto gerbėjo.


Svarstyklės
Ši diena panardins į profesinių arba asmeninių rūpesčių okeaną. Gali būti, kad teks atlikti veiksmus, kurie nepatiks aplinkiniams. Paaštrės pojūčiai, susiję su meilės jausmais. Jeigu įvyks kas nors nenumatyta, svarbu nesutrikti, pasitikėti savimi.


Skorpionas
Šiandien mažiau klausykite svetimų patarimų, kaip tvarkyti jums žinomus reikalus. Verčiau nesigundykite ir naujais pasiūlymais, neapsvarstę, ar juos įmanoma praktiškai realizuoti. Tiesiog laikykitės taisyklių bei instrukcijų.


Šaulys
Ši diena kažkokiu būdu tikrins jūsų psichologinę stiprybę, o gal ir veiklos kokybę, kompetenciją. Galite priimti sprendimą, susijusį su nauju pirkiniu, investicijomis. Neblogai pasidarbuosite savo šeimos labui.


Ožiaragis
Šiandieną gali susidaryti palankios aplinkybės pokalbiams, deryboms su įtakingais asmenimis. Visgi labai rimto požiūrio ir konkretumo nesitikėkite: nuomonės išsiskirs arba daug kas bus nutylima, ir tai gali lemti nesusipratimus.


Vandenis
Ryžtingai imsitės dalykinių reikalų. Pasižymėsite kūrybingumu, iniciatyvumu. Tačiau gali būti, kad painiosite savo ir kitų pareigas, atsakomybę bei kelsite erzelį, elgsitės nelabai adekvačiai.


Žuvys
Suaktyvės kolektyvinė veikla, teks derintis prie kitų. Nepraraskite atidumo bei atsakomybės jausmo, nes tai labai matysis aplinkiniams, kolegoms, klientams. Galite įsigyti planuotą daiktą.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt