Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2021-07-26 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Būsite pakankamai energingi, kad pavyktų konstruktyviai veikti visose srityse. Ir iš tiesų nemažai nuveiksite, jei nesigriebsite nerealių užmojų ir neprisidėsite prie sukčių. Galimas dalykinis pasiūlymas arba aptarsite numatomas reformas.


Jautis (Tauras)
Jeigu gerai sutarsite su antrąja puse, partneriu, tuomet pavyks nemažai nuveikti. Galite įdiegti naujovę savo ūkyje ar namų aplinkoje. Labiau pasitikėkite dalykiniais ir gyvenimo partneriais, įvertinkite jų pasiūlymus, patarimus.


Dvyniai
Būsite įdomūs aplinkiniams savo įžvalgumu, patirtimis. Nesunkiai seksis užmegzti naujas pažintis, sudaryti sutartis, susitarti dėl tarpininkavimo, finansinių sprendimų, įvairių paslaugų.


Vėžys
Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis ar užsieniečiais. Galbūt išgirsite raginimų diegti naujoves, pasitempti profesijos ar mokslo srityje, atkreipti dėmesį į konkurentų pasiekimus bei metodus.


Liūtas
Šiandien sugebėsite atlikti daugybę reikalų, sureguliuoti profesinius santykius ir užsitikrinti kolektyvo draugiškumą. Tai, ką pavyks atlikti kūrybingai ir iki galo, išties duos gerus rezultatus.


Mergelė
Turėsite galimybių išsiaiškinti rūpimus klausimus, prisibendrauti su draugais. Galbūt iš jų sulauksite kažko, ko ilgą laiką tikėjotės. Pabūti vienumoje, atsiriboti kol kas nebus progos.


Svarstyklės
Galite būti šiek tiek pavargę ar sunegalavę. Vengsite šurmulio, erzins reikalavimai paskubėti vykdyti įsipareigojimus, norėsis asmeninės erdvės. Visgi jus gali labai įtraukti intelektinis ar kūrybinis užsiėmimas.


Skorpionas
Būsite kupini pasitikėjimo savimi, didelių ambicijų, galimi susitarimai su neįprasto mąstymo žmonėmis. Seksis išties gerai, jeigu turite tvirtą komandą, susigyvenusį kolektyvą.


Šaulys
Rūpės materialiniai daiktai, praktiniai reikalai. Gausite neblogų patarimų arba patys kažkam patarsite dėl pirkinio ar paslaugos. Galite gauti honorarą ar kitokį atlygį. Visgi verslo, nuosavybės reikaluose nepasikliaukite pirmu impulsu.


Ožiaragis
Aplinkinius bei virtualius pažįstamus intriguosite ir stebinsite savo žiniomis, replikomis, komentarais. Visgi jūsų norai žymiai didesni nei galimybės, todėl galite išgirsti ne vien pagyrų, o ir kritikos.


Vandenis
Darbe šiandien neužsikraukite papildomų pareigų, nes jūsų dėmesio reikia artimiems žmonėms. Užsiimkite tuo, kas įdomu jums ir šeimos nariams, aplankykite giminaičius ar pan.


Žuvys
Trokšite nuotykių, romantikos. Galbūt gausite pakvietimą į pobūvį ar pasimatymą. Būsite nusiteikę kai ką nuveikti vaikų labui. Kontroliuokite savo dosnumą, netenkinkite abejotinų poreikių.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt