Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą

Vėžys


Charakteris

Jūs esate švelni, užjaučianti, atsidavusi namams asmenybė. Dažniausiai Jums yra būdingas drovumas dėl kurio tampate tarsi pilka pelytė, esanti truputi nuošaliau. Dėl to būna sunkoka suartėti su kitais, kuriems gali pasirodyti, kad esate šaltas, nedraugiškas ar abejingas žmogus.

Jūs labiau vertinate vidines, o ne išorines savybes. Neretai pasineriate į savo svajones, tarsi atsiribodami nuo išorės problemų. Ilgainiui atsiranda noras tas svajones įgyvendinti, tad po truputi, pasinaudojant intuicija bei įtraukiant ir kitus, pasiekiate tai, ko norite.

Jūs viską darote lėtai, bet tvirtai ir gerai apgalvojant. Kadangi esate pakankamai uždara asmenybė, neišsakote visko, ką galvojate.


Keli patarimai Vėžio ženklo atstovėms (-ams):

Reiktų stengtis vengti tokių savybių, kaip per didelio įtarumo ir tingumo pasireiškimo.

Nors yra sakoma, kas svajoja, tas dar gyvena, bet šalia didelių svajonių reiktų nepamiršti ir praktinių dalykų, realaus išorinio pasaulio, neprarasti tvirto pagrindo po kojomis, nes be to svajonių išsipildymas svajonių išsipildymas taip pat bus nebegalimas.
 
 
Tinklapio lankytojų komentarai (923)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt