Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą

Liūtas


Charakteris

Jūs esate labai ugningo ir tvirto charakterio asmenybė. Jums tikrai nesvetimas išdidumas, todėl visada stengiatės būti dėmesio centre ir norite, kad kiti Jus matytų. O matydami gėrėtųsi ir gerbtų. Labai nemėgstate, jei vis tik taip nebūna.

Nesvarbu ar tai būtų darbas, ar draugų ratas, ar šeima, visuomet norite būti lyderiu. Dažniausiai save laikote aukščiau. Tačiau, kaip bebūtų, šis valdžios troškimas neužgožia tokių savybių, kaip dosnumas, rūpestingumas, gerumas, palankumas. Taip pat, artimiesiems kylančią grėsmę prilyginate grėsmei Jums, ir visa jėga stojate juos ginti. Dėl to pastarieji jaučia stiprų užnugarį šalia.

Kad ir ką veiktumėte, visuomet darote tai ryžtingai, visiškai pasitikėdami savo jėgomis. Turbūt net nekyla mintis, kad kas nors Jums gali nepavykti.

Esate labai emocionalus, greitai ir stipriai reaguojate į įvairius dirgiklius, todėl nesunku Jus įskaudinti ir supykdyti.


Keli patarimai Liūto ženklo atstovėms (-ams):

Reikėtų vengti per ne lyg didelio pasitikėjimo savimi (juk ne visiškai viską įmanoma padaryti) ir pasipūtimo. Taip pat - priimti didesnę atsakomybę už savo darbus.

Viską reiktų daryti su saiku, nevertėtų pervertinus savo jėgas pervargti ar persitempti, nes tai, po kuri laiko, gali tapti pablogėjusios sveikatos priežastimi.
 
 
Tinklapio lankytojų komentarai (923)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt