Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą

Mergelė


Charakteris

Jūs jautri, gyvaus proto, imli naujovėms asmenybė. Siekiate tobulumo bei sugebate pastebėti net mažiausias smulkmenas. Neapkenčiate nebaigtų darbų, nešvaros ar netvarkos.

Nors dėl per didelio skrupulingumo tai ne visada pasimato, bet esate malonaus ir švelnaus charakterio, sugebate nesavanaudiškai skirti savo energiją kitų, o ypač šeimos, labui. Nors viduje vyrauja netikrumas ir sąmyšis, sugebate tai paslėpti išoriniu ramumu.

Pasižymite stropumu, atsakingumu, patikimumu. O taip pat praktišku, protu, leidžiančiu priimti teisingus sprendimus tiek namuose, tiek darbe.


Keli patarimai Mergelė ženklo atstovėms (-ams):

Gebėjimas visur pastebėti kiekvieną smulkmeną yra gera savybė, bet kai per didelis smulkmeniškumas atima visas jėgas ir laiką, kurį galima būtų skirti kam nors svarbesniam (kad ir sau). Be to, tai gali atbaidyti kitus.

Jei reikia padaryti kokį svarbų darbą ar priimti reikšmingą sprendimą, geriausia tai daryti iš kart, nes atidėjimas kitam kartui gali baigtis tuo, kad taip vis atidėliojant jis taip ir liks nepadarytas.
 
 
Tinklapio lankytojų komentarai (923)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt