Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą

Dvyniai


Charakteris

Jums būdingas didelis aktyvumas, esate tikrai gyva, spontaniška ir linksma asmenybė. Sugebate išjudinti net labiausiai sustingusius žmones. Nesate iš tų, kurie ieškotų žodžio kišenėje. Pasižymite sumanumu, galite nesunkiai įsisavinti naujus dalykus, naujas žinias. Tiesa, nebūtinai iki galo, bet bendras supratimas vis tik liks.

Jums svarbiausia bendravimas, vis naujų kontaktų užmezgimas. Esate įvairiapusiškas, galite greitai prisitaikyti prie beveikt bet kokios situacijos, labai greitai reaguojate į bet kokius pasikeitimus. Nemėgstate monotonijos, nuolatos ieškote kažko naujo, kažko dar nepatirto, kažko dar neišbandyto.

Šis nepastovumas labai nesunkiai gali pasireikšti ir blogąja puse - dar nepabaigę esamo, pasitaikius pirmai progai "peršokate" prie kito, taip palikę ir užmiršę krūvas nebaigtų darbų. Galite būti labai permainingas - viena minutę galvojate apie vieną, o kitą - jau visai priešingą dalyką, todėl kitiems yra pakankamai sunku Jus "pagauti" ir suprasti, todėl laiko labai nerimtais žmonėmis. Nesate linkęs į per daug gilius jausmus ar, juolab, didelius apmąstymus.


Keli patarimai Dvynių ženklo atstovėms (-ams):

Reiktų stengtis bent šiek tie sumažinti "šokinėjimą" nuo vieno dalyko, prie kito, nuo vieno darbo prie kito, daugelio darbų darymą vienu metu, kad bent jau dalį pavyktų padaryti gerai ir iki galo.

Nors retkarčiais sustoti yra gerai, tačiau reikėtų vengti visiškai monotoniškos veikos ar darbo, nes tada iš viso gyvumo liks tik nepilnavertiškumo jausmas ir nuolatinis liūdesys.
 
 
Tinklapio lankytojų komentarai (923)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt