Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą

Jautis


Charakteris

Jūs esate rami, bet tvirta ir atkakli asmenybė. Jūs nemėgstate dažnų permainų, veikiate atsargiai, dažniausiai einate senu, seniai patikrintu keliu. Jūs labiau linkęs priimti egzistuojančias taisykles ir pagal jas gyventi, ir tikrai nesate tas žmogus, kuris trokštų būti vadovu, bandytų kitiems nurodinėti ką ir kaip reikia daryti.

Nors iš išorės atrodote pakankamai užsispyręs ir kietas, tačiau Jums taip pat būdingas didelis jausmingumas, emocijos ir švelnumas. Kadangi esate sąžiningas ir garbingas, Jumis pasitiki ir kiti.

Esate vienas iš tų, kurie uždirbę nemažai pinigų, sugeba neišleisti jų iš kart, o visad pasilikti "juodai dienai", dėl to Jus galima laikyti tvirtai ant žemės stovinčiu žmogumi.

Nors Jus supykdyti pakankamai sunku, bet kai jau taip įvyksta, labai ilgai atsimenate Jums padarytas nuoskriaudas ir, dažniausiai, nepaliekate tai likimo valiai, o pasistengiate vienaip ar kitaip atkeršyti.Keli patarimai Jaučio ženklo atstovėms (-ams):

Nereiktų per dažnai pergalvoti kitų problemų, ypač, jei yra galybė savų. Nes neretai joms skiriate daug daugiau laiko ir energijos nei iš tikro reikia. Žinoma, pagalba kitiems (jei tikrai to reikia, o ne kas nors nori Jumis, tiesiog, pasinaudoti) - gerai, bet, kaip sakoma, kas be saiko, tas nesveika.

Stenkitės nepasiduoti visiškai rutinai, nes po to bus labai sunku priimti kažką naujo ir prisitaikyti.
 
 
Tinklapio lankytojų komentarai (923)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt