Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą

Ožiaragis


Charakteris

Pasižymite didele drausme, rimtumu, ypatingu gebėjimu susikaupti. Kartais kitiems net gali pasirodyti, kad kažką darote per daug lėtai ir dėl to laikyti nuobodžiu žmogumi, tačiau toks nuoseklus ir pažingsniui atliekamas darbas užtikrina Jums sėkmę.

Savo jausmus dažniausiai paslepiate giliai po praktišku protu ir vengiate juos atverti kitiems. Dėl to net artimiausiems žmonėms galite atrodyti per daug šaltas žmogus. Taip pat nelabai mėgstate naujovių, ne visad suprantate tuos, kurie elgiasi pagal jausmus, vertina abstrakčius, o ne kaip Jūs, materialius dalykus.

Jokios pastangos dėl finansinės gerovės ir karjeros Jums neatrodo per didelės, todėl nevengdami sunkaus darbo, nors ir po truputi, bet užtikrintai žengiate aukštyn.

Bet, kad ir kaip atrodytų, vistiek sugebate būti geru draugu (gera drauge). Jus galima laikyti ne tik geru, bet ir patikimu žmogumi ar partneriu, kadangi, Jūsų rimtumas ir praktiškumas, tiesiog, neleidžia nesilaikyti susitarimų ir kažko nepadaryti ar padaryti ne laiku.


Keli patarimai Ožiaragio ženklo atstovėms (-ams):

Reiktų stengtis nugalėti savo drovumą ir truputi labiau atskleisti savo jausmus bent jau artimiesiems. Taip pat reiktų vengti per didelio užsispyrimo, ten kur jis tik gali pakenkti (pavyzdžiui, bendraujant su artimaisiais) ir nukreipkite nepanaudotą jo kiekį ten, kur tikrai tai bus teigiama savybė.

Nepamirškite pailsėti ir stenkitės nepakliūti į depresiją, nes tai gali būti didžiausia, visą polinkį siekti tikslo, "užmušanti" problema.
 
 
Tinklapio lankytojų komentarai (923)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt