Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Žmogaus charakteris pagal Zodiako ženklą

Skorpionas


Charakteris

Jus galima pavadinti kraštutinumų žmogumi, kadangi Jums neegzistuoja kompromisų savoka bei viską neretai matote arba tik baltai, arba tik juodai. Kaip matote pasaulį, taip su juo dažniausiai ir elgiatės - arba būnate doras ir kilnus, arba krentate iki pačios apačios.

Pasižymite skvarbiu protu, mėgstate mokslą ir intelektualinę veiklą. Vertinate tai, kas yra tikslu ir konkretu. Jums taip pat būdingi ir stiprūs jausmai, tačiau, kadangi jiems pirmenybės tikrai neteikiate, juos laikote paslėpę labai giliai savyje.

Nors pasižymite dideliu pavydu, nevengiate ginčų ir konfliktų ar dėl to kartais net tampate jų priežastimi, esate ištikimi mylimiesiems ir draugams. Galite net dėl jų smarkiai rizikuoti. Taip pat nevengiate padėti silpnesniems, ar ir kitiems, kurie gražiai su Jumis elgiasi. Tiesa, jei atsitiko taip, kad kažkas Jums pakenkė ar, juolab, išdavė, tai tikrai nepaliksite to likimo valiai, o būtinai ir bet kokia kaina už tai atsilyginsite.Keli patarimai Skorpiono ženklo atstovėms (-ams):

Reiktų daugiau žvelgti į dabartį ir ateitį, o ne vis grįžti į praeities problemų prisiminimus, nes to vis tiek nepakeisite.

Reiktų visur ne tik matyti vis tik gera ar bloga, o stengtis atrasti ir tarpinį variantą. Bei situacijoje, kai atrodo tuoj susiginčysite bent retkarčiais pabandykite pažvelgti į tai iš kitos pusės.
 
 
Tinklapio lankytojų komentarai (923)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt