Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Vienuolė - Jei sapne matote vienuolę, saugokitės apgavysčių. Jei sapne su vienuole kalbatės, išgirsite nemalonią naujieną. Jei juokaujate - nusiminimą. Jei sapne apsivedate su vienuole, toks sapnas reiškia gerą ir laimingą gyvenimą. (0)
Viesulas - Viesulas sapne reiškia nesėkmes ir didelį pavojų. Jei viesulas Jus nuneša, toks sapnas reiškia staigią nelaimę. (0)
Vygė (supama lovelė) - Sapne matoma vygė (supama lovelė) vedusiems reiškia šeimos pagausėjimą, o nevedusiems - vedybas. Naujos vygės matymas sapne reiškia sveikatą ir laimę, o jo supimas - vaiko ligą. (0)
Vilkas - Jei sapne matote vilką, saugokitės norinčių Jus apgauti. Jei sapne žaidžiate su vilkais, reiktų pasisaugoti piktų žmonių. Jei sapne vilkas Jus užpuola, saugokitės netikėto priešo. Jei sapne pavyksta nugalėti vilką, užpuolikui nepavyks nieko Jums padaryti. (3)
Vynas - Vyno pirkimas sapne reiškia laimingą ateitį. Vyno gėrimas sapne - gerą sveikatą ir džiaugsmą. Vyno statinių matymas - aukštų žmonių užtarimą. (0)
Virvė - Sapne matomos virvės reiškia sunkų ir nemalonų darbą. Sunarpliotos virvės sapnavimas perspėja apie pinkles. Nutrūkusios - netikėtą nelaimę. Jei sapne esate surištas (-a) virvėmis, nusimato nelaiminga ateitis. Jei su virve pasikeliate aukštyn, toks sapnas reiškia didelę pagarbą, o jei nusileidžiate žemyn - didelį susirūpinimą. (1)
Vyskupas - Vyskupo matymas sapne reiškia didelį džiaugsmą ir draugų pagalbą. Kalbėjimasis su juo sapne - daug gerų dalykų. Sapne buvimas vyskupu - garbę ir šlovę. (0)
Vokai - Vokų matymas sapne reiškia, kad greitu laiku gausite laišką. Auksinių vokų matymas reiškia didelį džiaugsmą. Sidabrinių vokų atplėšimas - didelę laimę. Plieniniai vokai - didelę ištvermę. (0)
Vonia - Maudymasis vonioje, sapne reiškia švarą ir didelį džiaugsmą. Jei vanduo, kuriame sapne maudotės švarus, tai viskas bus gerai, jei nešvarus - laukia nemalonumai. (0)
Voras - Voras sapne dažniausiai reiškia priešus, todėl muses gaudančio voro matymas reiškia visokius nemalonumus, voro pagavimas sapne perspėja, kad saugotumėtės priešų, o jo užmušimas - priešų nugalėjimą ar atsikratymą. Jei sapne matomas voras yra juodas, toks sapnas gali reikšti ir artimųjų mirtį. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt