Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Ėdalas - Jei sapnuojate, kad rengiate ėdalą kiaulėms, sulauksite netikėtų ir nemylimų svečių. Jei sapnuojate kiaules ėdant iš lovio, reiktų pasirūpinti, kad nelaukti svečiai per ilgai neužsibūtų. (0)
Ėdžios - Jei ėdžias sapnuoja ūkininkai, tai jiems tai reiškia sėkmę ūkyje, o visiems kitiems - gerą gyvenimą. Jei sapnuojate, kad ant ėdžių yra žalio šieno, toks sapnas reiškia, kad bus nemažai džiaugsmo ir daug kas seksis. Jei sapne matote, kad iš ėdžių ėda daug gyvulių, reiktų saugotis žmonių, kurie galėtų Jums pasinaudoti. Sapnas, kad arkliui ėsti duota graži panelė nevedusioms ir nevedusiems reiškia greitas vestuves, o kitiems - užsuksiančius svečius. (0)
Ėgliai - Ėglių su pumpurais sapnavimas reiškia didelį džiaugsmą ir sėkmę. Sapnas, kad kažkas ėglius veža, reiškia išdidumą. Jei moterys sapnuoja, kad pačios veža ėglius, joms tai reiškia greitas vestuves, o jei tokį sapną sapnuoja vyrai, jiems tai reiškia piršlybas. Jei sapnuojate, kad su ėgliais ką nors mušate, gyvenimas prabėgs nepastebimai greitai. (0)
Ėjimas ir bažnyčia - Sapne ėjimas iš namų į bažnyčią reiškia didelį pamaldumą, o iš bažnyčios į namus reiškia, kad artimiausiu laiku užsitrauksite didelę nelaimę. (0)
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt