Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Žaibas - Žaibo matymas sapne reikia didelius nemalonumus. Kryžminio žaibo matymas reiškia nelaimingą nuotykį arba mirtį. Jei sapne matote žmogų, nutrenktą žaibo, saugokitės visokių nelaimių. Jei sapne žaibas trenkia į Jus, reiktų pasisaugoti kažkokio netikėto įvykio. (0)
Žaltys - Žalčio matymas sapne dažniausiai reiškia moterų sugalvotas pinkles. Jei sapnuojate, kad žaltį pasinešate į namus, saugokitės visokių piktų liežuvių. (0)
Žemės drebėjimas - Jei sapne jaučiate ar girdite žemės drebėjimą, saugokitės, kad kas nors neįveltų Jūsų į nemalonumus. Jei sapne matote žemės drebėjimą ir griūvančius namus, saugokitės galimų skriaudų tarpe draugų. (1)
Žemuogės - Žemuogių matymas ar valgymas sapne perspėja Jus, kad pasisaugotumėt galinčių Jus įvelti į kokius nors nemalonumus. Žemuogių pardavinėjimas sapne reiškia nemalonumus, o jų pirkimas - nuostolius. (0)
Ženklai - Jei sapne matote įvairius ženklus ant debesų, stipriai pasikeis oras. Jei ženklai matomi padangėje, toks sapnas reiškia, kad įvairūs pavojai tyko ir ant žemės. (0)
Žibutės - Žibučių sapnavimas reiškia didelę laimę. Jų rinkimas sapne - garbingą ateitį. Pageltusių žibučių matymas sapne - nelaimingą meilę. Žibučių pardavinėjimas - turtingumą. Buvimas pasipuošus žibutėmis - didelį džiaugsmą ir sėkmę. (0)
Žmona - Žmoną su kūdikiu sapne matyti, reiškia didelį džiaugsmą. Sapne prie žmonos meilikautis - laimingą ir gerą gyvenimą. Sapne mušti žmoną - netekimą vyriškos padėties. Sapnas, kuriama matoma pikta ir nusiminusi žmona, perspėja apie galimą jos kerštą. (0)
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt