Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Šaknys - Medžio šaknų matymas reiškia įvairius nesusipratimus. O šaknų rinkimas ir dėjimas į krepšį - turtų sutaupymą. (0)
Šaltinis - Sapne šaltinio matymas ar gėrimas iš jo ligoniams reiškia pasveikimą, o sveikiems - labai gerą sveikatą. Bet jei šaltinio vanduo yra purvinas, reiktų saugotis įvairių prabėgančių nelaimių. Jei sapne semiate vandenį valgiui gaminti, toks sapnas pranašauja sėkmę. (0)
Šaltis - Jei sapnuojate, kad žiemą kenčiate šaltį, tai reiškia didelę kantrybę, o jei, kad Jums šalta vasarą - ateityje Jūsų gyvenimas bus sukaustytas įvairių vargų. (0)
Šaškės - Žaidimas šaškėmis sapne reiškia netikėtus ginčus su draugais. Sapne šaškių žaidimo pralošimas reiškia nuliūdimą, o išlošimas - džiaugsmą. Kitų lošiant matymas sapne reiškia tuščius juokus. (1)
Šaudyti - Sapne šaudymas į taikinį reiškia didelį pasisekimą. Jei matote kitus šaudant, būkite atsargūs. Jei sapne kažkas Jus peršauna, saugokitės blogų draugų. Jei Jūs sapne kažką nušaunate, saugokitės, kad tyčia ar netyčia nepadarytumėte nelaimės kitam. (0)
Šaukšatai - Šauktų matymas sapne reiškia gerą apetitą ir turtingumą. Auksiniai šaukštai sapne reiškia džiaugsmą, sidabriniai - gyvenimo pagerėjimą finansiškai, mediniai - sėkmę ūkyje, nešvarūs - didelį apsileidimą. (0)
Šaukti - Jei sapnuojate, kad šaukiate, toks sapnas dažniausiai reiškia gerklės ligą. Jei šaukiate į kokią nors sueigą, greitu laiku Jūsų vardas išgarsės. Jei mergina sapne šaukia jauną vyrą, jai tai reiškia laimingą pažintį. (0)
Šautuvas - Sapne matomas ar turimas šautuvas perspėja, kad būtumėte atsargūs ir budrūs. Jei sapne šautuvas iššovė, būkite ypatingai atsargūs su ginklais. Jei sapne nušaunate gražią merginą - greitu laiku neteksite meilės, o jei vyrą, toks sapnas reikia nusiminimą. Tuo tarpu sapne matyti daug vyrų šaudant reiškia didelį džiaugsmą. (0)
Šerkšnas - Sapne matymas šerkšno reiškia, kad teks vykti į tolimą kelionę. Sapne būti apšerkšnojusiu - peršalimo sukeltą ligą. (0)
Šermukšnis - Sapne šermukšnį matyti arba jo uogas valgyti reiškia lengvabūdiškumą. Sapne šermukšnio uogomis vaišinti merginas ar moteris - nesusipratimus santuokoje. Nuo šermukšnio uogų sapne susirgti - reikia saugotis Jums blogo linkinčių moterų. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt