Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Gaidys - Jei sapne girdite giedant gaidį, ne už ilgo sulauksite geros naujienos. Jei sapnuojate išsigandusį ir rėkiantį gaidį, gali tekti papulti į kieno nors nemalonę. Sapne matomas raudonas gaidys reiškia reiškia nenugalimą meilę. (0)
Gaisras - Sapnas, kuriame matomas gaisras, reiškia netikėtą džiaugsmą. Degančių namų sapnavimas turtingiesiems reiškia gerą pelną, o neturtingiems patvarumą. Jei sapnuojate, kad patys sapne degate, vadinasi pasitaikys situacija, kad turėsite labai didelę gėdą. Jei sapnuojate degančius baldus, tai gali reikšti didelį nuostolį. Jei sapnuojate degančią lovą, toks sapnas reiškia netikėtą pavojų. Jei sapnuojate, kad dega langai, artimiausiu laiku gali mirti kažkas iš giminių. (0)
Galva - Jei sapne matote galvą, tai reiškia, kad ir gero ir blogo. Jei sapne matote galvą be kūno, tai reiškia laisvą ir laimingą gyvenimą. Jei matoma negyvo žmogaus galva, toks sapnas reiškia silpnaprotystę. Jei sapne matoma galva maža, galite prarasti turtą. Jei didelė ir balta, tai reiškia didelį džiaugsmą. (1)
Galva (Jūsų) - Jei sapnuojate, kad Jūsų galva nesveika, vadinasi artėja dideli rūpesčiai. Jei, kad yra gražiai sušukuota, seksis meilėje. Jei plikai nuskustą - gali kilti problemų dėl turto. Jei švariai išplautą - laukia švarus ir laimingas gyvenimas. Jei žilą - sulauksite garbės ir turto. Jei juodais plaukais - bus sunkus ir nenaudingas darbas. Jei raudonais plaukais - artimiausiu laiku Jus gali kas nors apgauti. Jei nuskustą - galite prarasti esamus turtus. Jei matoma iš nugaros - apsisaugosite nuo blogų draugų. Jei sudaužytą - laukia sunkus ir nemalonus darbas. Jei sapne galvojate ranką pridėję prie galvos, vadinasi pavyks sugalvoti tai, kas Jus išgarsins. (0)
Galvažužiai - Sapnas, kuriame matote galvažudžius ar su jais kalbatės siūlo pasisaugoti, kad nepatektumėte į nemalonias pinkles. Jei sapnuojate, kad galvažudys Jus sapne nužudo ar sužeidžia, galimi nuostoliai ir nesėkmės. Jei sapnuojate, kad jie lenda per langą, reiktų saugotis vagių. Jei sapne ginatės nuo galvažudžių, tai gali reikšti netikėtus ginčus. (0)
Galvijai - Sapnuojami galvijai ar jų ganymas neturtingiems reikia gyvenimo pagerėjimą, o turtingiem nepasitenkinimą. Jei sapne valgote galvijų mėsą, galimi įvairūs nemalonumai, o jei kapojate - galimos greitos bet nemalonios bylos. Jei sapnuojate pjaunant gyvulius, reiktų saugotis įvairių nelaimių. (0)
Galvos skausmas - Sapnas, kuriame Jums skauda galvą, reiškia didelį rūpestį. (0)
Garlaivis - Sapne garlaivis reiškia sėkmę. Plaukimas garlaiviu reiškia džiaugsmą, bet jei plaukiama jūromis, nelaimingą kelionę. Jei sapne matomas garlaivis stovi, numatyta kelionė gali būti labai pavojinga. Skęstantis garlaivis reiškia staigią išgąstį. Jei sapnuojate, kad garlaivis nuleidžia inkarą, vadinasi pagerės reikalai šeimoje. Jei sapnuojant garlaivį jame matote suvyniotus lynus, toks sapnas reiškia ramų ir laimingą gyvenimą. Garlaivio denyje sėdėjimas su mylimu asmeniu merginoms reiškia laimę vedybose, o vaikinams - nusiminimą. Sapne bučiuotis laivo denyje, moterims reiškia laimingą ateitį, o vyrams, deja, tik nusivylimą. (0)
Garsas - Garso girdėjimas sapne reiškia gerą klausą. Jei sapne girdite žmogų garsiai rėkiant, vadinasi išgirsite ir gerą naujieną. Jei sapne garsą girdite miške, greitai sulauksite žinios, kuri Jums bus naudinga. Jei sapne girdite kažką garsiai šnekant, tai gali reikšti su klausa susijusias ligas. (0)
Gegutė - Gegutės kukavimo sapne girdėjimas reiškia didelį džiaugsmą ir gerus pasiekimus. Jeigu sapne matote gegutę ant aukšto medžio kukuojant, greitai išgirsite gerą žinią. Bet jei matote gegutę nušautą, vadinasi išgirsta žinia bus bloga. O ant lango kukuojančios gegutės sapnavimas pranašauja baisią namų nelaimę. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt