Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Imtynės - Sapne imtis su kuo nors reiškia nesusipratimus. Jei sapne imatės su vyru ir jį nugalite, tai reiškia didelį pasisekimą, o jei su moterimi - nemalonumus. Imtis su mylimu žmogumi reiškia, kad reikia saugotis nesusipratimų tarpusavyje. (0)
Indai - Sapnuoti indus reiškia didelį džiaugsmą ir stiprią sveikatą. Bet jei sapne matote ar kilnojate sudaužytus indus, tai gali reikšti artimųjų mirtį. (0)
Indėlis - Sapnas, kad įnešate indėli į banką reiškia nesąmoningą taupymą. Jei sapne duodate kitam, kad įneštų, galimi nenumatyti darbai. Jei sapnuojate, kad padėtus pinigus (indėlį) išvogė, vadinasi reiktų pamąstyti ar nereikia išsiimti, nes šiam indėliui gali būti ten nesaugu. (0)
Inkilas - Jei sapnuojate, kad įkeliate inkilą į medį, tai reiškia didelį džiaugsmą ir sėkmę, išskyrus tą atvejį, kai sapne inkilas įkeliamas žvirbliams. Tada pastarasis sapnas reikš plepalus ir apkalbas. O jei sapne nukeliate nuo medžio, tai reiškia įvairius nesusipratimus. (0)
Išauklėtu būti - Jei sapnuojate, kad esate gerai išauklėtas, greitu laiku sulauksite pažeminimo. (0)
Išaukštinimas - Jei vyrai sapnuoja, išaukštiną moterį, greitu metu jie įsimylės. Jei sapnuojate kad Jus išaukštino, sulauksite didelės garbės. (0)
Išgąstis - Išsigąsti sapne reiškia staigų ir nemalonų smūgį. (0)
Išgąstis - Išgąstis sapne dažniausiai reiškia netikėtą įvykį. Jei sapne išsigąstate jaunos panelės, greitu laiku išgirsite kokių nors naujienų. Bijoti ko nors sapne reiškia nemalonų šmeižtą. (0)
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt