Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Pabaisa - Sapne matyti išsižiojusią pabaisą reiškia, kad reikia pasisaugoti blogų žmonių. (1)
Pagalbos šauksmas - Jei sapnuojate, kad Jūs rėkiate "Gelbėkit!", vadinasi reikia saugotis lengvabūdžių žmonių, galinčių įstumti Jus į kokią nelaimę. Jei girdite kitus tai šaukiant, toks sapnas gali pranašauti netikėtus pavojus. Jei sapne girdite merginą šaukiant "Gelbėkit!", reiktų būti atsargesniems, nes galimas nelaimingas nuotykis. (0)
Pagalvė - Pagalvės matymas ar ant jos gulėjimas sapne reiškia, kad per daug tingite. Jei toji pagalvė yra suplyšusi, toks sapnas reiškia skurdą. Jei nauja - didelį džiaugsmą. (0)
Pagirti - Jei sapnuojate, kad Jus kas nors pagiria, susilauksite didelės pagarbos. Jei sapne girdite kitus giriantis, teks atlikti nemalonų ir visiškai nenaudingą darbą. O jei Jūs sapne giriate kitus, kas nors kitas Jus pažemins. (0)
Paguosti - Paguosti ką nors reiškia geraširdiškumą. Būti paguostu (-a) - visuomet sulauksite gerų žmonių, galinčių Jums padėti. (0)
Paklausti - Jei sapne ko nors klausiate, saugokitės blogų patarimų. (0)
Paklysti - Jei sapne kur nors pasiklystate, vadinasi teks pergyventi daug visokių vargų ir nemalonumų. Jei sapnuojate, kad pasiklydę dar ir per balas braidote, sunkumai bus tikrai nemaži. Jei sapnuojate, kad pasiklystate miškuose, tą klaidą pavyks atitaisyti. (0)
Paklusnumas - Paklusniu (-ia) sapne būti reiškia, kad įsigysite gerą vardą. (0)
Palaidoti - Jei sapnuojate, kad Jus palaidojo, galite netikėtai pakliūti į kalėjimą. Jei sapne palaidojate ką nors iš savo artimųjų, reikia saugotis, kad patys nenukentėtumėte. (0)
Palaikai - Jei sapnuojate, kad paveldite palaikus, laukia dideli vargai. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt