Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Mainyti - Jei sapne ką nors mainote, greitu laiku turėsite nemažai nemalonumų. Jei sapne mainant, ką nors apgaunate, vadinasi realybėje greitu laiku apgaus Jus. Jei sapne Jus apgavo, nesiseks. (0)
Maištas (sukilimas) - Jei sapnuojate maištą, toks sapnas reiškia barnius ir nesutarimus. Jei sapne matote maištą keliant darbininkus, greitu laiku teks susiginčyti su darbininkais. Jei sapne Jūs keliate maištą, greitu laiku galite turėti didelių nuostolių. (0)
Malkos - Jei sapne kertate maltas, galimas didelis turto praradimas. Jei jas renkate, bus netikėtų vargų, o jei vežate - pradės sektis. Jei sapne pjaunate su pjūklu, laukia sunkus, bet pelningas darbas. (0)
Mandagumas - Jei sapnuojate, kad esate mandagus (-i), toks sapnas reiškia bereikalingus tūpčiojimus apie mylimą žmogų. Jei sapne mandagiai atsiprašote panelės, busite pagirti tarp moterų. Jei sapne mandagiai elgiatės prie stalo, sulauksite didelės garbės. (0)
Marios - Marių matymas sapne reiškia tėvų pagalbą. Jei sapne marios yra audringos, tai reiškia didelį pavojų, ypač iš draugų. O jei jos matomos už salos - išsiskyrimą. Jei sapne skęstate ir negalite prisišaukti pagalbos, saugokitės išdavikų. Jei sapne plaukiate mariomis ir džiaugiatės, nusimato laiminga kelionė. (0)
Marškiniai - Jei sapne matomi švarūs marškiniai, tai reiškia didelę sėkmę gyvenime. O jei nešvarūs, moterims tai pranašauja didelę gėdą, o vyrams - nemalonumus. Jei sapnuojate, kad apsivelkate marškinius, visos Jūsų mintys išsipildys, o jei nusivelkate - priešingai - neišsipildys. (0)
Matematika - Jei sapne kitus mokote matematikos, seksis. Jei kažkas Jus mokotės, artimiausiu laiku teks spręsti painius dalykus. Jei sapne atsakinėjate į mokytojo (-os) klausimus, toks sapnas reiškia nusiminimus. (0)
Maudymasis - Jei maudotės švariame vandenyje, sveikata bus gera, o jei purviname - pablogės. Jei sapne maudotės jūroje, tai reiškia ilgą ir laimingą gyvenimą. O jei sapnuojate, kad maudotės purve, toks sapnas gali reikšti staigią artimojo mirtį. Jei sergate ir sapnuojate, kad maudotės šaltame vandenyje, sveikata pagerės. Tuo tarpu sapnas, kad maudomasi karštame vandenyje ligoniams taip pat reiškia sveikatos pagerėjimą, bet sveikiems - sunkas ligas. Jei sapnuojate, kad išsimaudėte, bet negalite išlipti iš vandens, laukia sunkumai. (0)
Medus - Jei sapne valgote bičių medų, sveikata bus gera, o gyvenime lydės sėkmė. O jei sapne išliejate medų, nesiseks. Jei sapne matote bites nešančias medų, toks sapnas žada turtingą ir gerą gyvenimą. Jei sapne pardavinėjate medų - ateitis bus laiminga. (0)
Melas - Jei sapne meluojate, greičiausiai ir realybėje, kažko nereikėtų išsakyti. O jei sapne meluojate tėvams, vadinasi Jus apgaudinėjate patys save. (2)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt