Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Badas - Jei sapne kenčiate badą, vadinasi artimiausiu metu neteksite visų savo turtų. Jei sapnuojate, kad išalkstate ir nepavyksta susirasti maisto, vadinasi laukia sunkus gyvenimas. (1)
Baidyklė - Jei sapne matote baidyklę su baltais rūbais - bus laimė ir linksmybės, jei su juodais - priešingai - liūdesys. Jei sapnuojate baidyklę su juoda skrybėle, saugokitės, kad kas nors Jūsų neišgąsdintų. Jei sapne matote daug baidyklių, saugokitės nepadorių moterų. Jei sapne šokate su baidyklėmis - saugokitės, kas neužsikrėstumėte kokia nors liga. (1)
Bala - Balos sapnavimas reiškia nemalonumus. Brendimas per purvą reiškia nemalonias kalbas, įkritimas į purviną balą ir išsipurvinimas - didelį vargą, kito išpurvinimas - priešingai - didelį džiaugsmą. (0)
Balandžio pirmoji - Jei sapne balandžio pirmąją dieną Jus kas nors apgauna, vadinasi pagarsėsite savo darbais. Jei sapnuojate, kad balandžio pirmąją patys kitus apgaudinėjate, bus didelis džiaugsmas ir sėkmė. (0)
Balti rūbai - Sapnavimas, kad esate apsirengę baltais rūbais reiškia nekaltybės džiaugsmą. Jei sapnuojate baltus rūbus - pasiseks meilėje. Jei esate apsivilkę švariais baltais marškiniais - didelis džiaugsmas, o purvinais - nesusipratimai. (0)
Bamba - Jei sapnuojate, kad Jūsų bamba sužeista, saugokitės venerinių ligų. Bambos skausmus sapne jausti, reiškia, kad reikia saugotis, kad kas nors nesužalotų vidurių. Bambą sapne turėti sveiką - didelis džiaugsmas. (0)
Bankas - Jei sapnuojate, kad pasideda pinigus į banką, vadinasi per sunkų darbą užgyvensite turtą. Sapne būti banke ir matyti daug žmonių - didelis džiaugsmas. Jei sapnuojate, kad iš banko atsiimat visus savo pinigus ir uždarote taupomąsias knygutes ar sąskaitas, laukia netikėti finansiniai sunkumai ir bankrotas. (0)
Banktrutavimas - Jei sapnuojate, kad bankrutuojate, vadinasi pasiseks meilėje. Jei sapne matote bankrutuojančios įmonės prekes pardavinėjant - gausite pelno, bet jei prekės pardavinėjamos iš varžytinių - nusiminimas. (0)
Barsukas - Jei sapne matote barsuką, reiktų pasisaugoti paslaptingų žmonių. Būti įkastam barsuko, reiškia, kad reikia saugotis blogų žmonių, o jei barsuką pagaunate - laukia didelis džiaugsmas. (0)
Barškalas - Jei sapne matote barškalą ar su juo barškinate, vadinasi slepiami daiktai bus surasti. Jei sapne patys pardavinėjate barškalus - nugalėsite visus vargus. Jei sapnuojate, kad barškalą užrišate ant kokios nors gyvulio, vadinasi turėsite plepalų skleidėją. Barškinti su barškalais ir šaukti publiką, reiškia pagarsėjimą. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt