Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Valtis - Ant vandens esanti valtis sapne reiškia gerą darbą ir pelną, o grimztanti į vandenį - netikėtas nelaimes. Sudužusi valtis sapne perspėja, kad atidžiau saugotumėte savo turtą, o plaukimas su valtimi sapne reiškia laimingą kelionę. (0)
Vanduo - Švarus vanduo sapne reiškia gerą gyvenimą, o nešvarų - nemalonumus. Nešvaraus vandens sėmimas - sunkią ir ilgą ligą. Vandens nešimas - naudingą darbą. Vandens išliejimas - didelius nesusipratimus. Įkritimas į vandenį - nelaimingą nuotykį. Maudymasis šiltame vandenyje - gerą sveikatą. Iš žemės trykštantis vanduo - sunkumus. Vaikščiojimas vandeniu - didelį pasisekimą kelionėje. Jei gaunate šalto vandens nusiprausti, saugokitės visokių persekiotojų. Jei sapne geriate dvokiantį vandenį, galimi įvairūs nemalonumai. Jei sapne Jus nusiskandinate, toks sapnas reiškia staigią nelaimę. Jei kas nors kitas Jus nuskandina, saugokitės kokios nors tragedijos. (0)
Vargonai - Vargonų matymas sapne ar grojimas jais reiškia didelį džiaugsmą ir sėkmę. Šventų giesmių grojimas vargonais - didelę pagarbą. Vargonais grojamų liūdnų melodijų girdėjimas - kieno nors mirtį. Sugedusių vargonų matymas sapne - liūdesį. (0)
Varlės - Sapne matomos varlės perspėja, kad pasisaugotumėte, kad kas nors neužgautų Jūsų širdies. Jei sapne varlės kvarkia, saugokitės neteisingų pagyrimų. (0)
Varna - Jei sapne matote varnas ar jas gaudote, seksis darbuose. Jei sapne girdite varnų kvarkimą, saugokitės kokio nors pavojaus. Jei sapne matote varną karkiant ant savo namo, greitu laiku galima artimojo mirtis. Jei sapne matote daug varnų, saugokite savo turtą nuo galimo praradimo. Jei sapne iš lizdo išimate varniukus ir juos sudeginate, toks sapnas reiškia baisią Dievo bausmę. (0)
Varpas - Varpo matymas ar girdėjimas skambant sapne reiškia, kad greitu laiku susilauksite džiaugsmo ar malonios žinios iš tolimų kraštų. (0)
Vartai - Jei sapne atveriate naujus vartus, toks sapnas reiškia, kad greitu metu Jūsų būklė pagerės, o jei senus - bus sunkus gyvenimas. (0)
Vasara - Jei žiemos laiko sapnuojate vasarą, toks sapnas pranašauja greitus pasikeitimus gyvenime. (0)
Vasarnamis - Sapnas, kad esate vasarnamyje reiškia sveikatos pagerėjimą. Jei sapne statote vasarnamį, toks sapnas atneš didelį džiaugsmą. O sapnas, kad vasarnamyje esate su visa šeima, reiškia nesibaigiančią laimę. (0)
Vaškas - Vaško lydimas sapne reiškia, kad turėsite malonų ir naudingą darbą. O lipdymas iš vaško perspėja, kad pasisaugotumėt moterų, dėl kurių galite prisidaryti sau problemų. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt