Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Avalynė - Gerą avalynę sapnuoti reiškia išdidumą, žvilgančią - paaukštinimą, nudriskusią ir nevalytą - paniekinimą ir skurdumą, naujos avalynės apsiavimas - tikslo pasiekimas, avalynės nusiavimas - vargas ir didelis skurdas. (0)
Avietės - Jei sapnuojate aviete, vadinasi laukite didelio baliaus. Jei valgote prisirpusias avietes - bus daug džiaugsmo. Jei žalias - bus nemalonumų. (0)
Avilys - Sapnuojamas avilys reiškia liūdesį. O jei jis dar ir tuščias - netikėta nelaimė. Jei pilnas bičių, tada priešingai - didelis džiaugsmas. (0)
Avinas - Jei sapne matote ar ganote aviną - būsite pažemintas iš aukštesnės vietos. Avino nešiojimas ant pečių reiškia pasididžiavimą. Jei per sapną girdite avino bliovimą, iš savo artimųjų sužinosite apie didelę nelaimę. Jei sapne matote daug avinų, vadinasi darbuose pralenksite visus savo draugus ir tapsite turtingu žmogumi. Jei sapne avinėlį pjaunate, reikės pasisaugoti, kad kas nors neįveltų į kriminalines bylas. Jei vyrai sapne randa paliktą mažą avinėlį - susiras gerą moterį, o jei moterys - ras gerą vyrą. (0)
Avis - Sapnuojamos avys reiškia turtingumą. Jei avys riebios - turtų padidėjimas, jei baltos - sėkmė. Jei juodos ir liesos - nusiminimas. Jei sapne esate avininkas, tai turėsite didelę naudą. (0)
Avižos - Jei sapne matote sėjant - pasisekimas, jei pjaunant - bus nemalonumų darbe, jei prinokusias avižas varpose - bus geri metai. Avižas kulti sapne reiškia sunkų, bet pelningą darbą. Jei malate su girnomis - laukia finansiškai sukus metas. Jei valgote avižinę duoną - bus sunkus gyvenimas, o jei vežate avižas pardavimui į turgų, bus daug džiaugsmo. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt