Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Armonika - Sapne matyti armoniką ar su ja groti, reiškia linksmą naujieną. Jei mokotės su ja groti, teks bereikalingai sugaišti laiką. Jauniems sapnuoti, kad groja šokiams reiškia laimę, tuo tarpu seniems - didelį nuovargį. Jei sapne perkate armoniką, vadinasi artimiausiu metu ką nors perkant ar parduodant kas nors gali Jus apgauti. Jei sapnuojate, kad parduodate armoniką - atsikratysite įkyrių žmonių. (0)
Asilas - Jei sapnuojate stovintį asilą, laukia didelį nelaimė. Jei einantį - būsite neteisingai apkalbėti. Jei sapne jojate ant asilo, teks imtis sunkaus ir nemalonaus darbo. Jei sapne asilas rėkia - bus nelaimingas nuotykis. Didelės asilo ausys reiškia didelius nemalonumus. (1)
Atkeršijimas - Sapnuoti keršijimą reiškia didelį nusiminimą ir gėdą. Jei keršijantysis mušė Jus, vadinasi galimos problemos su sveikata. (0)
Atpirkimas - Sapnuoti, kad atperkate ką nors dažniausiai reiškia, kad nusivylimą gyvenime. (0)
Atsidėkojimas - Jei sapnuojate, kad kažkam atsidėkojate, teks nusivilti. Jei sapne jaučiate dėkingumą, reiktų pasisaugoti nepadorių žmonių. Jei sapnuojate, kad kažkas Jums atsidėkoja, bus įvairių nesusipratimų. (0)
Atsiskyrėlis - Sapne matyti atsiskyrėlį reiškia, kad greitu laiku neteksite turto ir liksite vienas (-a). Jei sapne matote atsiskyrėlį, skaitantį šventą raštą, reikia atsiskirti nuo blogų draugų. (0)
Audra - Sapnuoti audrą reiškia pavojų gyvybei. Jei sapnuojate, kad audra verčia medžius, reiškia, kad bus didelė nelaimė. Jei sapne audra parverčia Jus, reikia stengtis saugotis nelaimės. Jei sapnuojate, kad audra neša smėlį, saugokitės, kad nepapultumėte į nemalonią draugiją. (0)
Auksas - Gerą ir laimingą gyvenimą reiškia sapne matomas ar turimas auksas. Jei sapne matote ar geriate iš sidabrinių ar auksinių indų, būsite turtingi. Jei puošiatės auksu - sulauksite didelio džiaugsmo ir garbės. Bet, jei vagiate - bus didelė nesantaika. (0)
Auskarai - Sapne matomi auskarai reiškia tuščias mintis. Graži moteris su auskarais reiškia pasididžiavimą. Jei auksinius auskarus sapnuoja vyrai - reiškia meilę, jei moterys - praturtėjimą. Jei sapnuojate, kad parduodate auskarus - prarasite turtą, jei, kad perkate - priešintai - bus turto padidėjimas. (0)
Automobilis - Jei sapnuojate automobilį, greitai kur nors išvažiuosite. Jei patys važiuojate automobiliu, turėsite daug džiaugsmo. Jei sapne važiuodami automobiliu per miestą matote minias į Jus žvelgiančių žmonių, būsite paaukštintas (-a). O vis tik susapnuosite susidūrimą su kitu automobiliu - saugokitės nelaimingo atsitikimo. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt