Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 90 (žr. žemiau)
Rezultatų (rastų žinučių) puslapiai: 1, 2.
 
 2018-11-17 21:07:46
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: ka tai gali reiksti.?
 
Sapne matyti velnius reiškia, kad nemoki pasirinkti malonumų, be to, pelnysi negarbingo žmogaus reputaciją. Jeigu kaimo žmogus sapnuoja velnią, vadinasi, jo laukia nederlius, gyvulių ligos ir kitos netektys. Sportininkus, kurie važinėja už valstybės ribų, šis sapnas įspėja: būk atsargus, apgalvok savo poelgius. Jeigu sapnuoji, kad velnias apsirengęs gražiais drabužiais ir yra džentelmeno, kuris kviečia į savo namus, pavidalu – saugokis klastingų žmonių pinklių. Jei šį sapną sapnuoja merginos, jos turi apgalvoti savo poelgius ir labiau pasitikėti draugais. Jei matai velnią erdvėje ir pro jį ramiai praeini, nors jauti grėsmę – išvengsi pagundų ir priešų piktų kėslų. Jeigu sapne velnias paveikia tavo vaizduotę, vadinasi, realiame gyvenime gali ką nors užpulti. Sapnuoti, kad kalbiesi su velniu – sukčių apgaulė. Jeigu sapne šoki su velniais – pateksi į keblią padėtį. Baimė ir nusivylimas apims tavo širdį. Sapne su velniu kortomis lošti reiškia, jog patirsi pagundų, kurios nesutelks nei džiaugsmo, nei ramybės. Bendravimas su velniu žada visokius netikėtumus. Apskritai tokie sapnai įspėja, kad nebūtum patiklus ir vengtum bendravimo su nepažįstamais žmonėmis. Jei velnias tave pagriebia – stenkis būti apdairus ir nenusidėk. Muštis sapne su velniu – rizikuoji. Jeigu sapne velniui parduodi savo sielą – sumaniai pasinaudosi laimingomis aplinkybėmis. Jeigu sapnuoji savo draugą su velnio kanopomis – nepasitikėk tariamais draugais, nes jie tave apgaus. Jeigu sapne esi velnias, vadinasi, kvailumas ir slapti nusižengimai atves tave į aklavietę.
 
 2018-09-22 13:52:23
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mylimieji mirusieji išsiveda gyvuosius
 
sveiki tai nutiko seniai aš tada sapnavau savo mirusi tėti ir norejo mane išsivesti per sapnus bet aš niešejau ir butent mane aplanke sunkumai norejo pasikesinti kai kurie žmones i mano gyvybe bet likau sveika gyva o jeigu bučiau išejus per sapnus 16 metu ar galejau nesulaukti 17 metu man reikia atsakymo ar kažkam taip yra atsistike?
 
 2018-05-27 23:06:04
lukyteee123
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: kai mirsti.. tau pasidaro gera
 
Ištiesu gera tema apie mirti pakalbeti man tai neteko tai patirti bet pamenu kai susapnavau savo mirusi teva kaip norejo mane išsivesti kartu pro duris tai aš ir neišejau pasilikau namie jis vienas ir išejo tai turbut norejo mane pasimti kartu nes sakoma jeigu išeini su mirusiu žmogumi iš šeimos nariu gali reikšti kad gali greitai mirti
 
 2018-04-10 15:40:25
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Vėjo uošimas ausyse
 
bet kambaryje buvau visiškai viena ir duris buvo uždarytos o langai irgi uždarytos iš kur tas vėjo uošimas atejo man i ausi?
 
 2018-04-10 15:38:49
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Vėjo uošimas ausyse
 
Sveiki man katik nutiko keistas dalykas aš nežinau ar tai mistika ar kas tai bet kai katik atsistojau trumpam ir girdejau tik trumpai per viena ausi vėjo uošima ir daugiau nieko ir nebebuvo kas tai buvo padėkit žmones ar tai ženklas ??
 
 2018-03-21 22:23:52
lukyteee123
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Nuojauta
 
Mano nuojautos visos išsipildo kai kažka nujaučiu negera ir butent tai atsitinka
 
 2018-02-27 22:17:02
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: vėjas galvoje
 
Jo nes jeigu tu atidarysi ta aki trečia kuri yra užblokuota tai teks tau tada eiti i bažnyčia pas kuniga kuris vaikus krištija kad tada vel tau uždarytu ta trečia aki patarimu ar perspejimus verta paklausyti.
 
 2018-02-26 23:13:38
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: vėjas galvoje
 
Ačiū kad sutinki ir tikrai nereikia bijoti ar tyleti gali čia viska išsipasakoti visi čia dalinasi savo išgyvenimais istorijomis na aš dažnai čia lankausi ir bandau kažkam padėti bet kartais gali daryti meditacija bet dar noriu paklausti o per kiek laiko tu čia pajutai vėjo būtų gan įdomu ir kiek tau yra metu?
 
 2018-02-21 00:18:04
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Vien košmarai apie ligonine ir vizija
 
Sveiki ar jus dažnai sapnuojate košmarus apie ligonine na kaip baime buti operuojami gyvi ir kad nori tave nužudyti ir kai buni išprotejusi?
Dar vienas dalykas pamenu aš tada seniai sapnavau kad toks jausmas kad mane smaugtu daktarai o toks sapnas atrodo tikroviškas o pasirodo kad tai buvo vizija ir tai išsipildo man taip buvo nutike bet viskas atvirkščiai gaunasi kai gulejau prieš 6 metus ligoninei o man dave valgyti vyras jis pats tik ir atneše man aš pasakiau ne nenoriu poto sako valgyk nenervink poto sakau aš negaliu tuoj ateis ir trauks man viska iš žarnos o tu to nori o jis vel sako valgyk nenervink tu manes poto ir vel sakau aš jaučiu ir vel sako valgyk poto pasakau tu manes nepertraukinek kai aš kalbu ir vel sako nenervink poto sakau aš noriu namo jis vel pasake valgyk aš tau sakiau na žodžiu per prievarta liepe valgyti o aš nujaučiu kažka negera tai teko suvalgyti na o tada po keliu minučiu atbego ir pasake neduokit mergatei valgyti jei negalima na tada ir apsiverkiau sako tai jau suvalgei o aš verkdama sakau ne ne nevalgau tikrai na tada ir traukia man iš žarnos viska ten karšto vandens pyle man ir sako jeigu nekvepuosi per nosi tu mirsi tai man buvo sunku kvepuoti o kita daktare man laike už rankos o aš iš skausmo ir su nagais ibrežiau i oda o man tada akyse balta šviesa matosi jau galvoju neištversiu na tada jau ir baige o dar vis truputi man dar matesi balta šviesa o poto ir praejo viskas man tik atvirkščiai čia viskas gavosi.
 
 2018-02-20 23:53:36
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: kas tai ?
 
sveiki net nežinau kaip ir paaiškinti man yra nutike tokie dalykai kai man kažkas blogo atsitinka ir vis lieku gyva o gal tai ženklas kad angelas mane saugo nuo pavojaus ar dievas kaip jus manot kas tai galietu buti?
 
 2018-02-20 23:40:59
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: apie vaiduoklius
 
Na aš šaiptais ir netikiu vaiduokliais tik keistas man buvo dalykas kad pora kartu girdejau moteriškos balsa man prie ausies pasake mano varda tai kažkaip nelabai supratau ka čia man norejo pasakyti man nieko apie perspejima ir nepasake ar man reikia pasisaugoti nuo kažko
 
 2018-02-20 23:30:20
lukyteee123
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Suderinamumo pavyzdziai :)
 
Šaiptais jei yra pvz.Liūtas su Liūtu jie sutaria kažkiek tai tai pagal visus zodiako ženklus jie kartu ir sutaria su dvyniu su dvyniu na tai logiška
 
 2018-02-20 23:15:36
lukyteee123
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Avinas
 
Aš net pati bendrauju su avino žmonemis na tik 2 žmones žinau kad yra avinai tai su moterim avino bendrauju na kiek žinau apie avinus kad jie yra užsispyre,aistringi,linksmos,žavingos,nemegsta tinginius kurie nieko nedaro na aš tik pastebu tai kad labai nemegsta moka flirtuoti greitai įsimyli slepia savo jausmu kitam žmogui kuriam nenori sakyti ka jam jaučia
 
 2018-02-17 19:16:28
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: paranormalūs reiškiniai
 
Manau kad bereikalo persikraustei i kita būta čia gali buti tik 2 variantai
1.miego paralyžius
2.halucinacijos
 
 2018-02-17 19:12:28
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: vėjas galvoje
 
Na aš tai nepasakyčiau kad esi stuobrys na man nera teke taip patirti pati bandžiau medituoti ir nieko nepajuntu kažka keisto sunku net paaiškinti tavo situacija gal tu kažka ir isileidei viduje manau kad tau tikrai pavyko isileisti i save kažkokia tai energija ar butybė net nežinau kaip ir pasakyti tau bet vienas patarimas per daug nepersisteng gali buti dar blogiau su sveikata na aišku čia mano nuoširdus patarimas.
 
 2018-02-17 19:00:46
lukyteee123
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: Keisti nutikimai
 
Na jeigu jei nieko nebuvo o tau taip nutiko tai manau kažkas tikrai tave apsėdo ar tau kartais nebuna kažka padaryti blogo kažkam pakenkti nes tokiu atveju buna tokiems žmonems gali būti kad dvasia tave apsėdo na nežinau kaip kitaip ir paaiškinti bet sakoma jeigu atsigeri švento vandeni tai 3 kartus reikia nusispjauti.
 
 2018-01-08 19:05:43
lukyteee123
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: nuziurejimas
 
Aš tikiu buna na ta moteris kur sedejo ir žiurejo i veidrodi i tavo mama tai ta moteris yra blogas žmogus nori įsiminti i tavo mama pagal veida kaip atrodo kad tik galetu pakenkti jei žinok tai tikra aš pati to netikejau nužiurejimu kad egzistuotu na blogas žvilgsnis buvo tuos moters ir man kartais nesisekdavo gyvenime patarčiau pasidaryti apyranke iš raudonos spalvos siulu vien tik raudona ir turetu tai suveikti ...
 
 2018-01-08 18:53:30
lukyteee123
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas per velnias?
 
Man tai čia kažkokia nesamone netiku tokiais dalykais taip nebuna prisigalvojo kad tik tave pagasdintu
 
 2018-01-08 18:47:23
lukyteee123
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: kaip galima prakeikti zmogu?
 
Noriu pasakyti jei keiksi ant žmogaus žodžiais visas prakeiksmas grižta atgal
o kerštas nera gerai pati visada noredavau atkeršyti bet man nesiseke tikrai nepatariu to daryti
 
 2017-11-20 23:17:26
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Labarintas ir laidotuves
 
Sveiki noriu trumpai papasakoti sapna sapnavau kad buvau istrigusi kažkokiame labarinte bet buvau ir su keliais žmonemis mes ieškojom išejimo bet visi išsilaksteme kažkur buvo ir liftas ir langai ir duris ir keistas butas žodžiu tai poto radom kažkoki moteri pagrindini kuri žino kaip išeiti iš labarinto aš pasakiau jei išvesk mus iš to labarinto na atidare duris ne ten sakau eik ji sako ne čia bet juokasi buvo keista ji pabegdavo ir gasdino mus o mes bijojom poto kitos duris atidare pamatem pianina o ten buvo kitos atidarytos duris ten kažkas grojo ir pamačiau ne geliu o žaisliu poto pamačiau žmogu sena vyra gulinčia karste poto pastebejau kad kviepuoja o poto galva sujudejo ir koja bande atsisukti i šona ir pasakiau aš taigi žmogus gyvas sakau galva juda kojos juda pilvas juda o poto staiga vyras iš karsto atsistojo ir labai išsigandom pabegom iš ten užtrenkem duris vos spejom poto ieškojom išejimo o ta moteris i lipo i lifta sakau ka darai padek mums surasti išejomi baik gasdinti na atejo iš kito lifto ir jau atidare duris ir pagaliau buvo laukas bet buvo vakaras viskas pasibaige, tad gal žinote ka reiškia tioks sapnas?
 
 2017-10-14 21:29:43
lukyteee123
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: meiles magija
 
Sveika Nusivylus o tu pamegink su kortomis pasiburti tik butinai balta žvake užsideg kad suveiktu patikek tai geras variantas kito nerasi varianto
 
 2017-10-14 21:27:32
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: mires senelis
 
Sakoma jeigu sapnuoji mirusi žmogu tai reiškia bus lietaus ir šeip manau kad tai kažkoks ženklas kad apsisaugotu
 
 2017-08-24 23:24:40
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Keistas įvykis su charlie charlie
 
Pamenu kiek kartu kviečiausi charlie charlie ir nieko nebuvo bet gal keistai skambes šiandien kviečiausi charlie charlie demona ir nieko nebuvo bet kas nutiko man kad ejau i parduotuve pamenu kad tikrai davau pardavejei 2 eurus ir dar ieškojau cnt padavau cnt ir sako pardaveja tu man nedavei 2 eurus tai žodžiu vel davau o kai grižiau namo buvo 5 eu o iš viso turejau 9 eurus o dabar turečiau tureti 7 pradejau galvoti kad jinai mane apvoge vel nuejau i parduotuve sakau ar nepamečiau 2 eurus sako kad ne sakau ar aš jums iš pradžiu davau 2 eurus sako ne tai nebežinau ko tiketi ar dvasiomis tiketi ar iš pardavejos kuri mane apvoge tai nebesuprantu kas čia darosi tai pagalvojau gal čia tas charlie charlie darbas pradangino mano 2 eurus.
 
 2017-08-23 21:50:15
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: charlie charlie game
 
Sveiki norėčiau jūsų paklausti ar esate bande žaisti ši žaidima charlie charlie ir kokie jūsų istorijos jei tai bandete tai daryti ar jus tokiais dalykais tikite daug kartu tai dariau ir nieko nebuvo tad man idomu jūsų versija apie ta charlie charlie
 
 2017-08-23 12:16:01
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Mirusi šuni
 
Sveiki ka reiškia sapnuoti mirusi šuni tad google nieko nerandu labai prašiau padėkite ka reiškia sapnuoti šita sapna mirusi šuni.???
 
 2017-06-28 21:03:39
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Keistas jausmas
 
A dar norėjau pasakyti kad ir mokytojai ėjo kartu su visais vaikais.
 
 2017-06-28 21:02:36
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Keistas jausmas
 
Sveiki norėčiau papasakoti viena keista istorija tai nutiko seniai kokios 16 metu tiksliai nepamenu žodžiu mire mergina ja nužude iš mūsų klasės buvo pažistami jos draugai artimieji ir panašei aš buvau pačioj pirmoj tarp juos draugu kiti verkia o kiti neverkia žodžiu pilna klasės vaiku kažkur buvo 200 ar 300 vaiku buvo visi ėjom i bažnyčia poto man pasidare silpna bet pagerejo tada ačiū dievu iš ten išėjau kol baigesi tada ėjome ten kur guli mirus žmones na neprisimenu kaip vadinasi na kur žmones gali trumpai pamatyti ta žmogu mes stovėjom kokias valanda o man jau silpna darosi atrodo tuoj nukrisiu bet išsilaikiau bestovedama kažka tokio keisto pajutau lyg kažkas mane stebetu apeme keistas jausmas man pasivaideno merginos dvasia prie lango kai kurie vaikai žiurėjo i mane keistai bet daugiau nebežiurėjo kita ryta man buvo bloga neprisimenu kas man nutiko gulėjau ligoninei buvo ir mergina kažkokia pasakau kad mire kažkokia mergina vardu Gabrielė ir pavarde pasakau neprisimenu ir jinai apsiverke pasake kad čia jos sesuo o aš nežinojau tai atėjo jos gimines tevai o tevai i mane žiurėjo keistai ir nusisuko tada mano mama išėjo greitai kai jie atejo aš pati pradėjau verkti kodėl aš pasakau tai taip ir baigesi
 
 2017-06-20 21:51:02
lukyteee123
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: Telekineze
 
Labas na žmonės neturi tokios galios jei jau nori išmokti reikia įdemiai įsižiurėti i ta daikta kuri nori pakelti ar lankstyti aš manau kad tai apgaule gal kai kurie žmones turi energija gali buti kad žmogus buvo tyčiodamasis ir patirti stresa depresija gali mintimis valdyti daiktus tai išties nuostabu kai žmones to turi galia bet žmonems sunku išmokti nera jau taip ir paprasta tureti kažkoki ta galia tiesok norint išmokti telekineze reikia pasitiketi savimi daryti kiekviena diena joga susikaupti ir gal ta galia ateis tik reikia prisiminti kad nereikia ant kažko pykti pvz.ant žmogaus pykti iš to pykčio nieko negausi reikia buti kantriam susikaupti visa tai
 
 2017-06-11 23:26:02
lukyteee123
Skyrius: Prietarai
Tema: Ženklai
 
Aš tai nelabai ir tikiu ženklais man nėra nutike kažkas tokio panašaus aš išvis nekreipiu i tai dėmesi bet gal keistai skambės kad aš matau vizija kas nutiks ar tai tikrai ženklas kuris man perspėja apie pavoju?
 
 2017-06-11 23:19:24
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Avarija
 
Labas aš šiandien susapnavau sapna avarija o ketvirtadieni butina reikia vykti i kelione bet kiek skaičiau reikia vengti kelionu kokie jūsų manymai butu jeigu jums irgi yra nutike ar esate pateke i avarija ar apskritai išsipildo toks sapnas?????
 
 2017-06-09 22:56:32
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Balsai
 
Sveiki noriu trumpai papsakoti man tai nutinka retai aš kartais girdžiu balsus bet moters nes kai 2 kartus buvo atvažavius mano seses o jame kambaryje stovejau ir išgirdau kai sako mano varda moteris tikrai ne vaikas kalbejo man tai nutiko 2 kartus butent kai seses buvo atvažavius pas mane iš pradžiu galvojau kad seses kviete mane nors jie nieko nesake o iš balsu šimta kartu atpažinčiau tai kitas žmogus kalbejo moteriškos balsas ar gali buti kad mano namuose mire moteris ir kodėl girdžiu balsus kiek skaičiau apie angelus kad tai yra normalu girdėti kad tai reiškia bando susisiekti su manimi padėkit žmonės??
 
 2017-06-09 22:51:57
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: tarsi gyvenu jau antra karta
 
Net nežinau kas tai galietu buti man aplamai buna keistas jausmas kai buna blogas oras o lyg gyvenčiau ta pačia diena o kai saule šviečia gera nuotaika buna keista kažkaip o jums taip nebuna?
 
 2017-06-09 22:47:55
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Reikia irodymu?
 
Sveiki norėčiau papasakoti savo istorija ir labai reikėtu man pagalbos daugiau nežinau kur ir kreiptis kas man galėtu padėti žodžiu pradėsiu viska nuo pradžiu man kartais nutinka kai matau vizija ir tai atrodo tikra realiu ir po keliu dienu taip nutinka kai pvz.pamačiau koki daikta na sakykim durys ir atrodo kad tuoj nukris ant manęs o durys buvo sulužus ir po keliu metu taip ir nutiko ištikruju buvo išlužės bet laukines durys mano mama pasake kad niekur neičiau nes gali nukristi ant manęs bet aš pabegau nuo mirties kas tai galietu buti?
 
 2017-06-09 22:40:57
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Burtai
 
nebuna jokiu burtu žmonės tik išsigalvoja o kam tau reikia?
 
 2017-06-09 13:45:09
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Keistas įvykis
 
Sveiki noriu papasakoti tai kas man šiandien nutiko buvo viskas taip buvo diena aš ėjau i vonia atsiprausti pamačiau cukrine gulinti vandenyje bet kai poto pasilenkau ir vel atsistojau o ten nebuvo pamačiau virtuveje stovinti cukrine su cukrumu kas tai galietu buti gal tai atvaizdas vandens susidare to daikto ar man tik pasivaideno nes prisieku aš tikrai ji mačiau vonioje padėkit ar aš išprotėjau man tai pirma karta atsitiko???
 
 2017-06-03 22:57:00
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Angelas.Kas tai?
 
1. Temperatūros pokyčiai Kambaryje gali tapti šilčiau arba šalčiau be paaiškinamos priežasties. Angelų vibracija gali sulėtinti arba pagreitinti oro molekules, dėl to pasikeičia temperatūra. Atkreipkite dėmesį, ką tuo metu darote, galvojate ir jaučiate, kad suprastumėte jų žinią. 2. Fantastiški, nepaaiškinami aromatai Ar yra tekę namuose arba ten, kur nebūna atsitiktinių kvapų, pajusti keistus aromatus? Jeigu pajutote labai malonų kvapą, kuris neatitinka supančios aplinkos, gali būti, kad angelas prie jūsų priartėjęs per apkabinimo atstumą. Uoslė yra stiprus pojūtis, susijęs su atmintimi. Kokį kvapą jūs pajutote? Apie ką jis privertė jus pagalvoti? 3. Balsai Nors dažnai tai gali būti požymis, kad išsikraustėte iš proto, šiame kontekste girdėti balsus yra puiku. Jūs esate atviri visatai, o visi kiti žmonės uždari. Įsiklausykite į tuos balsus ir į savo intuiciją – juk balsų gali būti įvairių. 4. Įvairios spalvotos ugnys Matyti šviesos spindulius ar pliūpsnius – vienas iš angelų buvimo požymių. Galite pastebėti šviesos kibirkštis ar šešėlius aplink jus. Nebijokite, angelai nenori jums blogo. Paprastai tai rodo, kad jie bando su jumis susisiekti tiesiogiai iš savo plotmės. 5. Netikėtai atsiradusios plunksnos Plunksnos šalia jūsų atsirado be priežasties? Tai reiškia, kad angelai yra šalia ir stengiasi atkreipti jūsų dėmesį. 6. Ryšys per sapnus Jūs negalite prisiminti sapno, bet po jo jaučiatės lengviau, tvirčiau ir užtikrinčiau dėl savo pasirinktos krypties. 7. Jausmas, kad jus kažkas seka Jausmą, kad jus kažkas seka, šiuo atveju lydės užtikrintumo ir meilės jausmas. Jeigu esate vieni ir jaučiate, kad kambaryje su jumis kažkas yra, bet jums nebaisu – pasitikėkite savo intuicija. Jūsų angelai bando jus apginti ir padrąsinti.

 
 2017-06-03 22:32:22
lukyteee123
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: Dvasios
 
Ir dar noriu pasakyti kad daugybe kartu esu darius ir nieko nebuvo na aš užtrauku užuolaidas pasiemu lapa surašiau abeceles ir visa kita tada balta žvakė uždegiau ir permatoma stikline pasiemiau tai banžiau prisišaukti dvasia savo tėvo nes mano tėvas mirė seniai tai nieko ir nepavyko išvis kiek kartu dariau ir nieko nebuvo
 
 2017-05-29 20:59:25
lukyteee123
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Burejos
 
Kontaktai
Visais kitais klausimais, nei konsultacijų užsakymas, su Lina galite susisieksite tiesiogiai parašę į e-mailą Lina@taroskopai.lt . Būtinai parašykite jei jūsų užsakyta ir apmokėta konsultacija neatėjo per nurodytą laiką (dažniausiai 10 darbo dienų), taip galėjo atsitikti dėl netyčia klaidingai nurodyto jūsų e-mailo, ir negalime su jumis susisiekti kol patys nesikreipsite.

Darydami paaukojimą už Joninių sėkmės ritualą prašau mokėjimo paskirtyje įrašyti Joninės.

Duomenys paslaugų apmokėjimui

Banko pavedimu:

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: Swedbank
Sąskaitos numeris: LT197300010072311371
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakomą paslaugą
Tarptautiniams pervedimams SWIFT kodas yra HABA LT 22

Apmokėjimas per PayPal:

Užsakytas paslaugas galite apmokėti ir per PayPal saugių atsiskaitymų sistemą. jei patys turite PayPal sąskaitą, arba turėdami tik kreditinę kortelę. Jei turite PayPal sąskaitą apmokėjimą siųskite į e-mail adresą praktinemagija@gmail.com, o jei sąskaitos neturite arba nemokate siųsti apmokėjimų parašykite man į emailą ir atsiųsiu sąskaitą/nuorodą apmokėjimui. Kainos mokant per PayPal trimis populiariausiomis valiutomis:

Apmokėjimas Amazon dovanų čekiu:

Greitesnė apmokėjimo alternatyva gyvenantiems ne Europos Sąjungoje – parduotuvės www.amazon.co.ukdovanų čekiai. Išsiųskite čekį į Lina@taroskopai.lt e-mail adresą Linai Balsei. Ant kupono nurodykite savo vardą bei pavardę ir labai atidžiai užrašykite savo elektroninį paštą.
 
 2017-05-29 20:56:40
lukyteee123
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: pranasystes panaikinimas
 
Labas na panaikinti neimanoma burėjos dėl to nekaltos toks tavo likimas o nuo likimo nepabegsi
 
 2017-05-27 22:13:19
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Durų atsidarinėjimas
 
Tai gal kokia dvasia ten mire ir vaidenasi tenai buna juk esu visokius video mačiusi kad mate juoda deme turbut jus gal ten buvote ir kad durys užsitrenke ir panašei
 
 2017-05-10 22:32:59
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Vizija sapnuodamas atmerktom akimi.
 
Sveiki norėčiau kad jus man paaiškintum kodėl tai vyksta ar kažkam yra nutike kažkas tokio keisto viskas prasidėjo gan nesenai aš kažkaip vis matau atmerktom akim pamačius koki nors daikta pvz.durys laukinės arba kelias ar tiesok mašina ir kai pamatau ši daikta man prieš akis pasirodo vaizdas kad man kažkas nutiks ir gal tai bus sutapimas bet pas mus laukinės durys kodinės tuoj užkris ant žmogaus ir tai nutiko senai kai aš numačiau save nutiko tai senai kai numačiau kad aš atidariau durys ir nukrito o man buvo šokas čia buvo tokia mano vizija nežinau kaip pavadinti tad žinau kad man nieko nenutiks nes sužinojau kad žmonės kalbėjo ir iki to laiko viena niekur neisiu iš namų nes dar gali mane sužeisti durys kodinės o tuos durys yra gan labai sunkus ir aš tikrai nenulaikysiu bijau kad kažkas baisaus nutikti galima ir taip pavadinti kad pabėgsiu nuo mirties, tad labai prašiau parašykit kas tai ir kodėl taip vyksta ar tai dievo dovana davė matyti vizijas?
 
 2017-04-19 12:27:04
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Ar sapnai išsipildo
 
Sveiki turiu klausima ar jums yra išsipilde sapnai parašykit savo nuomonė ar tikite kad išsipildo sapnai rašykit savo istorijos.
Aš šiandien sapnavau peili kad buvo du ir aš laikau dideli peili ir maža abiejuose rankose ir skaičiau kad tai reiškia Matyti du peilius sapne – mirtinas pavojus gresia dviem žmonėms: vienas gali būti tas, kuris apkartina tavo gyvenimą, antrasis – tu pats ir kiek pamenu kad ši sapna ir pirma karta sapnavau o šiandien antra sapnas nes kai tada pirma sapna sapnavau po keliu metu man nutiko du kartus kai vos mane nenužudė du vyrai o ši karta nežinau ar išsipildis bet reikia man jūsų patarimu ar yra toks sapnas išsipilde sapnuodamas du peilius???
 
 2017-04-16 12:06:25
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Levitacija
 
Ar bent jau žinai kas tai yra tai paprašiausiai yra skraidyti ore
 
 2017-04-15 20:49:22
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bildukai
 
Ėik jau nebuna bildukai neprisigalvok tiesok pati kažkur pasidedi ir nerandi buna nes ir man taip nutinka bet kažkaip keistai ir viena diena randu rankineje ir net jokios skylės net nebuvo net nežinau kaip ten atsidurė vašelis tai teko perpelšti rankines dugna nežinau net kaip ikrito ten nes kiek pamenu ant lovos buvau padejus kažkaip keistai.
 
 2017-04-15 20:44:58
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Ar tikite dvasiomis ? Jei ne, tada kodel ?
 
Aš tai nežinau apskritai ar dvasios egzistuoja nes kelis kartus man nutiko kai seses butent atvažiuoja i svečius o aš stebejau i sese nieko nesake kažkas taria mano varda bet balsas buvo o moters tame seses kambary net nežinau kodėl sako mano varda bet retai nutinka man net nežinau kodėl bet aš tai netikiu dvasiomis bet man kartais net pasivaideno kad kažkas greitai perbėgo kai pasižiuriu i gatve o jums nebuna toks keistas jausmas kad kažkas sekia bet už tavęs nieko nėra nes per kūna ėina net šiurpas.
 
 2017-04-15 20:38:47
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Angelas.Kas tai?
 
Na aš tikiu nes kiek kartu man buve nutike bedos ar nelaimes tai mane apsaugojo o šaiptais su angelais neimanoma susisiekti mes ju nematome angelai yra dvasios kaip ir dievas,demonas ir panašei.
 
 2017-04-15 20:35:45
lukyteee123
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: ka daro zenklas 666
 
Na toks skaičius reiškia demono bet kai mes mokinomes per lietuviu yra kitoks skaičius demono bet dabar neprisimenu
 
 2017-04-15 20:26:45
lukyteee123
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Dvynis
 
Visa tiesa apie Dvynius.
Žmogus, gimęs po dvynių ženklu yra inteligentiškas, komunikabilus, optimistiškas ir labai išradingas. Bet geriausiai jį apibūdina žodis - nepastovus. Iš gerosios pusės tai reiškia, kad jis įdomus, įvairiapusiškas, moka prisitaikyti ir yra spontaniškas. Iš blogosios pusės galima suprasti, kad jis nenuoseklus ir paviršutiniškas, šokinėjantis nuo vienos idėjos prie kitos, nepabaigiantis darbų. Jų nuotaikos taip pat labai nepastovios. Iš šalies staigi jo nuotaikų kaita gali būti panaši į gilius jausmus, bet iš tikrųjų jis vengia susisaistyti su kuo nors labai stipriais ryšiais.

Šio ženklo žmonės gali vienu metu dirbti kelis darbus iš karto. Jie lengvai priima informaciją, todėl greitai išmoksta naujų dalykų ir yra įdomūs pašnekovai. Nors jų įvairiapusiškumas yra stiprybė, jie turėtų išmokti sutelkti dėmesį į vieną dalyką ir nešvaistyti visų jėgų. Dvyniai nuolat puola į kraštutinumus ir kartais atrodo, kad jame gyvena bent du visai skirtingi žmonės.

Dvyniai yra labai smalsūs. Jie linkę į mokslus ir techniką. Šio ženklo vaikui būtinai reikės išardyti visus žaislus ir pasižiūrėti, kaip iš tikrųjų jie veikia. Dvyniai pasižymi gera intuicija ir diplomatija. Suvokdami savo intelektualinį pranašumą prieš kitus žmones, kartais jie tampa tikrais snobais ir žiuri į aplinkinius iš aukšto.


Profesija

Darbe siekia išnaudoti savo didelį kūrybinį potencialą, įgimtą oratorystės talentą, dievina permainas ir bendravimą, moka puikiai derėtis, geba sudominti savo pašnekovą. Tinkamiausios profesijos: žurnalistai, rašytojai, mokytojai, lektoriai, derybininkai, vertėjai, reklamos agentūrų darbuotojai, vadybininkai, diktoriai, komentatoriai, garso operatoriai, socialinės apklausos vykdytojai, logopedai, sapnų aiškintojai, pardavėjai, informacijos tarnybų darbuotojai, lingvistai, aktoriai, psichoanalitikai, rašytojai, kompozitoriai ir, žinoma, puikūs juristai.

Dvyniams netiks profesijos, kurios nesuteikia erdvės jų kūrybai ir komunikacijai: kasininkas, buhalteris, archyvo darbuotojas ir kt.


Stilius

Vertina permainas ir tempą, todėl jų spintoje – nuolatos sukasi madingi rūbai. Dvyniai neprisiriša prie vieno įvaizdžio, tad turi įvairiausių rūbų. Daug spalvotų, originalių drabužių, tiesa, dažniausiai jie puikiai dera vieni su kitais. Dievina neįprastas, nestandartines detales, aksesuarais pabrėžia savo tos dienos nuotaiką.


Dovanos

Svarbiausia – ne dovanos vertė, o staigmena. Tiks originalūs aksesuarai (gali būti ir bižuterija, Dvyniai nevergauja kainai ir prestižui), senovinis indas, gera knyga, kosmetika, smilkalai, kelionės, sporto reikmenys, fotoaparatas, gardūs saldumynai ar taurūs gėrimai.


Bendravimas

Dvyniams bendravimas būtinas kaip oras. Jie yra linksmi, originalūs, sąmojingi, žavingi ir amžinai jauni. Tai - kompanijos siela. Dvyniai dažniausiai triukšmingą draugų kompaniją mėgsta labiau nei uždarą šeimos ratą.
Dvyniui gali išsipasakoti ir pasiguosti, o jis viską priimdamas daugiau protu nei širdimi, būtinai pasidalins geru patarimu. Su jais lengva bendrauti, tačiau nesitikėk iš jo sentimentalumo ar didelio jausmų demonstravimo. Be to, savo slapčiausias mintis jis pasilaikys tik sau.


Meilė

Meilėje Dvyniai gali būti tokie pat nepastovūs kaip ir kituose dalykuose. Meilė jiems lyg žaidimas, jie mėgsta flirtuoti ir žavėti, bet nesiekia tvirtų meilės ryšių. Ištikimi gali būti tik tada, jei spėjo išsilakstyti. Jei vyras Dvynys ras įdomią, protingą moterį, su kuria jį sietų daug bendrų interesų - ją gerbs ir skirs jai visą savo dėmesį.


Seksas

Dvynys kartais gali būti šaltas it ledas, o kartais karštas it ugnis. Niekas jo taip nesujaudins kaip galimybė išbandyti kažką naujo. Jis išbandys viską bent kartą, net tai, kas kitus galbūt šokiruotų. Labiausiai jį jaudina netikėtumai. Jei nori suvilioti Dvynių ženklo vyrą ar moterį - nustebink pasiūlydamas (-a) įgyvendinti jo ar savo pačią slapčiausią fantaziją. Dvynio smalsumas ir eksperimentatoriška dvasia tiesiog neleis atsisakyti.


Suderinamumas

Tinkami partneriai: Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas, Jautis.
Netinkami partneriai: Mergelė, Šaulys, Žuvys.


Stichija: Oras

Planeta: Merkurijus

Diena: trečiadienis

Devizas: “Aš galvoju”Spalvos: oranžinė, salotinė, pilkai melsva, violetinė

Akmuo: perlas, ametistas, agatas, topazas, citrinas, krištolas, mėnulio akmuo, smaragdas, opalas, agatas, katės akis, tigro akis

Skaičius: 5
 
 2017-04-15 20:23:02
lukyteee123
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: saulys
 
Mano mama yra šaulis o aš Dvynis ir mes nekaip sutariam su šauliu ženkliu sunku susikalbeti buna gan užsispyres neklauso ka pasako na ir panašei jie buna tokie žmonės.
 
 2017-04-15 20:21:16
lukyteee123
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Jautis :)
 
Žmogus, gimęs po Jaučio ženklu, yra konservatyvus, praktiškas, užsispyręs ir atkaklus. Kartais dėl per didelio užsispyrimo jis gali būti sunkiai prisitaikantis ir nelankstus.

Šio ženklo atstovas yra darbštus ir ištvermingas, gali pakelti labai didelę įtampą. Jis dažniausiai yra stiprios sveikatos. Jautis - žemės ženklas, todėl gamtos prieglobstyje jis greitai atgauna jėgas ir nuotaiką. Dėl stipraus ryšio su žeme juos ypatingai stipriai veikia natūralūs augaliniai vaistai.

Daug kas mano, kad Jaučiai yra materialistai, nes jie mėgsta pinigus ir yra pasiryžę daug ir atkakliai dirbti, kad jų turėtų. Bet jiems svarbiausia ne patys pinigai, o saugumas, kurį jie suteikia. Be to, Jaučiai yra komforto vergti. Jaučio namai bus labai jaukūs, apstatyti minkštais baldais, rengsis jis kokybiškais drabužiais iš natūralių audinių, o valgymas jam lyg šventas ritualas. Dėl savo pomėgio skaniai valgyti Jaučiai dažnai turi viršsvorio.

Jie yra tingūs, itin jausmingi, moka vertinti grožį, meną bei muziką. Visai tikėtina, kad ir patys yra apdovanoti meniniais talentais. Jei Jautis neturi net menkiausios menininko gyslelės, jis tampa tikrai labai dideliu materialistu ir šykštuoliu. Pagrindinės Jaučių vertybės yra saugumas, komfortas ir kūniški malonumai. Tiesa, jie nelabai veržiasi į užsienio šalis, net jei ten žadamas daug geresnis darbas. Jaučiai yra sentimentalūs ir labai prisirišę prie pažįstamos aplinkos.

 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt