Dvasios

Kiti temos puslapiai: 1, 2.
 (Redaguota: 2011-03-11 20:45:57) 2011-03-11 16:34:23
Tako
Temų: 1
Pranešimų: 4
Registruotas: 2011-03-11
Pats nesu bandęs, bet žinau, kad kas bandė tas labai gailisi. Ir žinau, kad su tokiais dalykais negalima juokauti, bet man įdomu argi visos dvasios blogos, argi neįmanoma prisijaukinti dvasios. Turiu omenį susidraugauti su dvasia, leisti jei būti su savimi, leisti jei padėti tau? Skamba keistai, bet tiesiog man įdomu.
 2011-03-16 22:39:02
Silentum
Temų: 0
Pranešimų: 6
Registruotas: 2011-03-16
Yra labai įvairaus plauko mirusių sielų, ar energijų. Įsidėmėti yra svarbiausia vieną dalyką - tai yra žmonės, tik be kūno.
Kaip ir mes gyvieji, esame skirtingi: vieni žmogžudžiai, kiti geradariai, vieni viskuo amžinai nepatenkinti ir t.t. Taip ir čia, su tomis dvasiomis. Yra kelių rušių: intelektualios, tai tos, kurios nori bendrauti ir yra tokios atsiskyrėlės, kurios visada viskuo nepatenkintos, bando įvairiais būdais išvaryti atėjūną iš ten, kur ji kažkada gyveno. Yra "intelektualiosios tylenės", jos duoda žinoti, kad jos šalia, bet nevisada noriai bendrauja. Dvasios prisijaukinti neįmanoma, nes jos negali išeiti iš tos vietos, kurioje tu ją sutikai. Tai užburtas ratas. Sunku man paaiškinti. Aš daug žiūriu užsienio laidų apie paranormalius reiškinius, ten labai daug visko paaiškinta. Žodžiu prisijaukinti gal ir nepavyktų, bet jei dvasia su tavimi noriai bendrauja, vadinasi gali ateiti ne vieną kartą į tą vietą, kur ji ir būna. O kaip vyksta pats bendravimas. Keli būdai: diktofonas ir žibintuvėlis. Diktofono pagalba galima įrašyti tos dvasios balsą, kurio dažniausiai sunku išgirsti plika ausimi. Žibintuvėlis, tai pats paprasčiausias būdas. Padedi ar pastatai jį prieš save ir pradedi klausinėti, (prieš tai nepamiršk įjunkti diktofono), paprašai, kad jei ji yra čia su tavimi, tegul įžiebia žibintuvėlį, jei žibintuvėlis įsijungė, tai žinok, kad kontaktas užmegzstas ir gali pradėti tokį kaip ir lengvą bendravimo būdą. Tik niekuomet neklauskite apie anapilį ir apie Dievą, atsakymo jūs negausite, nes tai, kas klaidžioja žemėje, patys nežino atsakymo. Ir kiekvieną kartą, kai atsakys į tau pageidaujamą klausimą, būtinai padėkok, joms tai patinka. Šiaip labiausiai tai bendrauja vaikų dvaselės, jos smalsesnės. Tai tiek, jei norėsi daugiau pasidomėti, klausk;)

-------------------------
"They are humans just without a bodies"
 2011-03-17 17:58:23
Tako
Temų: 1
Pranešimų: 4
Registruotas: 2011-03-11
O kaip visi tie žaidimai su adata, siūlu ir žvake? Ar čia pramanas, nes jei sakai, kad dvasios negali palikti vietos kur yra tai tai būtu netiesa.
Be to ar gali būti, kad dvasia rodosi tik vienam žmogui? Jei tiksliau tai prieš devynis - dešimt metus kai gyvenau nuomotam bute. Vieną naktį miegojau su tėčiu ( buvau mažas dar), ir atsibudau nuo košmaro, ir prieš save išvydau žmogaus siluetą tačiau labai ryškų ir tikrai tai nebuvo atspindys ar kažkas, tada suklykiau ir pažadinau tėti jis irgi pamatė tą pati. Po tos nakties aš tos dvasios nebemačiau, bet tėtis sakė, kad ją regėdavo labai dažnai naktimis sėdinčią prie jo ir laukiančią kol jis atsibus. Mama netikėjo, o aš buvau dar mažas ir man sakė, kad viskas čia gerai, man tą kartą pasirodė ir t.t. Bet paskui paaiškėjo, kad tam bute prieš mums atsikraustant gyveno vyras kuris pasikorė ant gyvatuko dėl mirusios žmonos. Ir nors aš būdamas vienas jausdavau tą tokį tarsi žvilgsnį, bet matyt nieko nebemačiau. O tėtis matę... Aišku užpirkom mišias, bet paskutinė dieną iki išsikraustymo užsirakino durų naktinukas ir teko pastovėti naktį laiptinėje kol atvažiavo gaisrininkai, galvojom, kad čia šuo užtrenkė, bet teoriškai tai nlb būtu įmanoma.
O tu esi bandęs (džiusi) užsiimti tais "kvietimais" ir bendravimais su dvasomis?
 2011-03-17 19:27:40
Silentum
Temų: 0
Pranešimų: 6
Registruotas: 2011-03-16
Dvasių lenta, dažniausiai naudojama tuo atveju, jei tu esi name, kuriame vaidenasi. Jos pagalbą, kažką prisikviesti, ar prisišaukti galima sakyti neįmanoma. Adata, siūlas, lygiai ta pati priemonė, padėsianti bendrauti su mirusiųjų vėlėmis. Kaip čia paaiškinti, kad suprastum ką noriu parašyt. Žodžiu, atsistok gatvėje ir užsimerk, garsiai pasakyk: praeivi tu čia? Gal turi ugnies? Einantis pro šalį atsilieps ir atkiš žiebtuvėlį. Lygiai ta pati situacija ir su tom visom adatom ir lentom. Tos "intelektualiosios" dušelės, mėgsta pasišaipyti iš tokių paauglių, kurie ala pasidėjau adatą ir išsikviečiau demoną. Tiesa sakant ir aš būdama dušele taip pat šiek tiek pasišaipyčiau:)
Kas dėl matymo. Taip, dvasią gali matyti bet kas, bet kaip ir bet kur. Nežinau kaip jos tai daro, ir iki šiol nežinoma, bet žinau, kad bent jau dažniausiai galima matyti jas šešėlio pavidalu. O ten, kad su visais rūbais ir pan, tai čia jau sunku patikėti, bent jau aš, tai per visą savo gyvenimą, kolkas dar nesusidūriau.
Ir neesu bandžiusi nieko panašaus. Nereikia, kodėl? Jau aukščiau paaiškinau:)

-------------------------
"They are humans just without a bodies"
 2011-03-17 19:35:07
Silentum
Temų: 0
Pranešimų: 6
Registruotas: 2011-03-16
P.S. Jos mus gali matyti, kaip mes, gyvieji, matome vienas kitą. O jas pamatyti galima, bet sakau, iki šiol nežinoma kaip tai daro jos, ar jos savo noru, ar ne savo :)
Nors sako paranormalių reiškinių mokslas, kad mūsų žemėje yra trys dar tokie pat, kaip šitas, paraleliniai pasauliai ir tam tikru, kažkokiu būdu, kartais jie susiduria. Žinok, aš ilgai svarstau, kas čia yra ir kaip čia viskas vyksta :) Kartais naktim nemiegu :)))

-------------------------
"They are humans just without a bodies"
 2011-03-17 19:58:16
Silentum
Temų: 0
Pranešimų: 6
Registruotas: 2011-03-16
Čia gali pasiskaityti, kaip vyksta apleistose vietose tyrimas. http://paranormal.about.com/od/hauntedplaces/ig/Investigation-at-Rolling-Hills.-07X/

-------------------------
"They are humans just without a bodies"
 2011-03-17 20:12:11
Silentum
Temų: 0
Pranešimų: 6
Registruotas: 2011-03-16
Čia geriausia, ką ir man panašaus teko patirti:
http://www.youtube.com/watch?v=7X-O-2wdZc4&feature=related

-------------------------
"They are humans just without a bodies"
 2011-08-04 22:08:46
angeloasara823
Temų: 0
Pranešimų: 2
Registruotas: 2011-03-31
mieloji parasyk man angeloasara823@gmail.com

-------------------------
-angel-
 2011-12-20 02:01:37
dimetra
Temų: 4
Pranešimų: 134
Registruotas: 2011-01-21
Gana idomi tema.,jai leisit tai pataisysiu...demono tikrai neisikviesit kviesdami dvasia,truputy daugiau tektu pavargt:-)ir paraleliniu pasauliu tikrai ne 3 ! Vyrauja nuomone kad jie susiduria laiko kilpoje,as asmeniskai manyciau kad nieks nevyksta be priezasties...

-------------------------
ten kur musu nera-yra kiti..be tamsos nebutu ir sviesos..
 2017-03-04 22:20:58
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Geriausiai to nedaryti prisidarysi bėdu
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt