ka tai gali reiksti.?

 2018-11-12 06:17:59
GintareKab
Temų: 1
Pranešimų: 1
Registruotas: 2018-11-12
Sveiki.Jau ne pirma karta sapnuoju velnią.As nežinau jis ateina pas mane nakty kai as miegu ir bando man vis kazka daryti ir persekioja mane o viena kart jis isikunijo manyje ir pradejo daryti visokias nesamones.Nežinau ka tai galetu reikšti.bet sapnuodama tokius sapnus atsikeliu ir nenoriu uzmigti nes viena kart kai atsikeliau ir veliau sumerkiau akis as maciau ji supykusi su baisiniais ragai. Ka tai gali reiksti? Siaubo filmu neziuriu
 2018-11-17 21:07:46
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Sapne matyti velnius reiškia, kad nemoki pasirinkti malonumų, be to, pelnysi negarbingo žmogaus reputaciją. Jeigu kaimo žmogus sapnuoja velnią, vadinasi, jo laukia nederlius, gyvulių ligos ir kitos netektys. Sportininkus, kurie važinėja už valstybės ribų, šis sapnas įspėja: būk atsargus, apgalvok savo poelgius. Jeigu sapnuoji, kad velnias apsirengęs gražiais drabužiais ir yra džentelmeno, kuris kviečia į savo namus, pavidalu – saugokis klastingų žmonių pinklių. Jei šį sapną sapnuoja merginos, jos turi apgalvoti savo poelgius ir labiau pasitikėti draugais. Jei matai velnią erdvėje ir pro jį ramiai praeini, nors jauti grėsmę – išvengsi pagundų ir priešų piktų kėslų. Jeigu sapne velnias paveikia tavo vaizduotę, vadinasi, realiame gyvenime gali ką nors užpulti. Sapnuoti, kad kalbiesi su velniu – sukčių apgaulė. Jeigu sapne šoki su velniais – pateksi į keblią padėtį. Baimė ir nusivylimas apims tavo širdį. Sapne su velniu kortomis lošti reiškia, jog patirsi pagundų, kurios nesutelks nei džiaugsmo, nei ramybės. Bendravimas su velniu žada visokius netikėtumus. Apskritai tokie sapnai įspėja, kad nebūtum patiklus ir vengtum bendravimo su nepažįstamais žmonėmis. Jei velnias tave pagriebia – stenkis būti apdairus ir nenusidėk. Muštis sapne su velniu – rizikuoji. Jeigu sapne velniui parduodi savo sielą – sumaniai pasinaudosi laimingomis aplinkybėmis. Jeigu sapnuoji savo draugą su velnio kanopomis – nepasitikėk tariamais draugais, nes jie tave apgaus. Jeigu sapne esi velnias, vadinasi, kvailumas ir slapti nusižengimai atves tave į aklavietę.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » ka tai gali reiksti.?
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt