Vien košmarai apie ligonine ir vizija

 2018-02-21 00:18:04
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Sveiki ar jus dažnai sapnuojate košmarus apie ligonine na kaip baime buti operuojami gyvi ir kad nori tave nužudyti ir kai buni išprotejusi?
Dar vienas dalykas pamenu aš tada seniai sapnavau kad toks jausmas kad mane smaugtu daktarai o toks sapnas atrodo tikroviškas o pasirodo kad tai buvo vizija ir tai išsipildo man taip buvo nutike bet viskas atvirkščiai gaunasi kai gulejau prieš 6 metus ligoninei o man dave valgyti vyras jis pats tik ir atneše man aš pasakiau ne nenoriu poto sako valgyk nenervink poto sakau aš negaliu tuoj ateis ir trauks man viska iš žarnos o tu to nori o jis vel sako valgyk nenervink tu manes poto ir vel sakau aš jaučiu ir vel sako valgyk poto pasakau tu manes nepertraukinek kai aš kalbu ir vel sako nenervink poto sakau aš noriu namo jis vel pasake valgyk aš tau sakiau na žodžiu per prievarta liepe valgyti o aš nujaučiu kažka negera tai teko suvalgyti na o tada po keliu minučiu atbego ir pasake neduokit mergatei valgyti jei negalima na tada ir apsiverkiau sako tai jau suvalgei o aš verkdama sakau ne ne nevalgau tikrai na tada ir traukia man iš žarnos viska ten karšto vandens pyle man ir sako jeigu nekvepuosi per nosi tu mirsi tai man buvo sunku kvepuoti o kita daktare man laike už rankos o aš iš skausmo ir su nagais ibrežiau i oda o man tada akyse balta šviesa matosi jau galvoju neištversiu na tada jau ir baige o dar vis truputi man dar matesi balta šviesa o poto ir praejo viskas man tik atvirkščiai čia viskas gavosi.
 2018-03-05 15:36:30
DrPsichoanalitikas
Temų: 11
Pranešimų: 46
Registruotas: 2015-01-09
;) cia nieko baisaus, jog kazkas operuojama, ar del kazko bijom ligoniniu, ar isivaizduoji, kiek skausmo buna, pries gimstant, ir pries ateinant, i si pasauli?.

-------------------------
IQ HIGHEST IN THE ALL COSMOS!!!!!!!! ;) KAS NORIT ISITIKINT, GALIT ;-) NENEIGIU, KAD YRA KVAZARU PLUOSTAIS KODUOJAMAS INTELEKTO PRIZMES AKUSTINIS SEGMENTAS;P.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Vien košmarai apie ligonine ir vizija
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt