Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 90 (žr. žemiau)
Rezultatų (rastų žinučių) puslapiai: 1, 2.
 
 2017-04-15 17:57:13
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Telekinezė
 
Man panašu i viena filma Matilda kaip mergaite kelia daiktus ir žmonės ir be jokiu ranku daro o poto tik su ranka jei nori pasimti daikta aš tai nemoku daryti gal metodus reikia daryti ar kaip čia bebutu norėčiau mokėti tokius sugebejimus daryti butu gan labai šaunu
 
 2017-04-15 17:45:00
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mano sugebėjimai. Patarkit.
 
Labas man irgi taip yra kai mane jau pasikviečia pasikalbeti ir iš akiu matau kad jau butent ta tema nori pakalbeti viena karta kai buvau mokykloj mane pasikviete direktore ir sakiau ar apie mokykla norit pakalbeti ir viska pasakiau ka norėjo pasakyti net skaitau žmoniu mintys ir daugiau man nieko ir nebesake ėmė ir išėjo bet kitu žmoniu mintys sunku išskaityti ka galvoja ka nori pasakyti na o jausmus nelabai aš ir jaučiu na sustiprinti neimanoma reikia duoti sielai daug laisves pasitikėjimo ir daryti metodus nežinau ar tai padės bet reikia lavinti savo atminti ir kontroliuoti savo jausmus.
 
 2017-04-15 17:40:31
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: adata lubose
 
Jo jei siulas juodas su adata lubose tai blogas ženklas kažkas gali atsitikti.
 
 2017-04-15 16:42:09
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mane visa laika kaskas stebi.
 
Jei kalbant apie veidrodžius jei ateina pas tave i svečius nepažistami žmonės ar draugai geriausias būdas išvalyti veidrodi nes daug buna dulkes ant veidrodžio kartais buna keistas jausmas kai kažkas tave stebi iš kito ano pasauli bet nemanau aš netikiu kad veidrodyje buna dvasiu bet sakiau išvalyk švariai veidrodi nes daug turi blogu energetinu lauku.
 
 2017-04-15 16:36:48
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: padekit :))
 
Labas man irgi vis nutika bėdos tai gan sunku atmušti nelaimes nuo saves aš nežinau kaip tau padėti bet geriausias budas melstis daug ėiti i bažnyčia kad visos nelaimes atstotu nuo taves arba buti ypač atsargus nuo nelaimės ir aš nemanau kad tai veidrodis vis kažkas apie tave kalba negražius žodžius ir gali buti kad nelaimes prisirišo prie tavęs kad niekaip neatstoja arba nueik pas burėja gal padės.
 
 2017-04-15 16:32:45
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Piktoji dvasia
 
Sveiki norėčiau jūsų patarimu nežinau net kaip pavadinti mano brolio draugai prisirišo prie mano brolio ir niekaip neina atmušti vis bandau kad atstotu bet kartais pavyksta o dažnausiai buna kad sunku perkalbeti jo draugus kad atstotu vis sako reikia su tavo brolio pakalbeti bet manau kad tai piktoji dvasia yra jo draugai nes su jais gan sunku susikalbeti ir vis beldžia i durys niekaip neatstoja nuo mano brolio ka daryti duokit patarimu aš manau kad tai piktoji dvasia neatstoja nuo mano brolio??
 
 2017-04-13 21:55:09
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Keisti įvykiai kas tai?
 
Sveiki net nežinau kaip ir pasakyti man yra nutike keisti dalykai net nežinau kaip tai paaiškinti bet tokie sapnai buna tikri ir ne pirma karta man yra nutike kad išsipildytu.

1.Tai nutiko senai kai susapnavau kad einu i mokykla o mašina vos nenutrenke manes ir man šokas buvo susinervinau pradėjau draskytis o va čia nesenai nutiko iš tikro kai ėjau i mokykla ir vos nenutrenke bet nebuvo jokio pykčio nes kai mašina važavio o aš viena žngsni padejau koja tai vos neužvažavio man ant koju tai persigandau na aplamai vos nenutrenke manes o man net pasirode kad mašina normaliai važavio bet ne ant visu greičiu važavio kažkaip keistai.

2.Tada irgi kai nesenai susapnavau kad grižtu iš parduotuves ir einu namo ir važavio juoda mašina ir mane nutenke o viskas nutiko iš tiesiu tikra viskas buvo taip kai grižiau iš parduotuves o mašina pasisuko i mane ir vos nenutrenke ir 2 vyrai ir 1 mergina buvo ir jie juokasi o aš ant ju pavadinau negražu žodi.

Tai ka aš katik papasakojau yra gan labai keista nes man manatrodo kad aš nesapnavau o vizija numačiau nes kai kažkur aš einu ir man iš karto akyse matosi kas nutiks tad nelabai suprantu kaip taip gali buti ar žmogus gali atmerktom akim susapnuoti įvyki ar numate vizija savo padėkit reikia jūsų patarimu kas tai galietu buti ar jums nėra taip nutike???
 
 2017-04-12 22:20:48
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Keistas košmaras
 
ČIa apie 2 dalykus ka reiškia sapnuoti varna ir pelėda.
1.Varna - liūdni įvykiai. Balta varna - laukia staigmena. Varnos ant medžių pranašauja giminių susirinkimą. Girdėti varną krankiant - kažkieno bloga įtaka, o jos rezultatas - klaidingi poelgiai lesinti varnas reiškia, kad kažkam teks pataikauti. Gydyti sužeistą varną - padėsite žmogui, kuris neįvertins jūsų pastangų. Jauniems vyrams šis sapnas pranašauja gražiosios lyties gudrybes ir intrigas. Varnas gaudyti - sėkmingi reikalai arba su kuo nors pyksitės. Jei varna jus puola - kažkas jums nori atkeršyti. Varniukus sapne kepti - karšta vasara. Sveikata. Sugriauta varpinė - artimųjų mirtis.


2.Pelėda įspėja, kad širdies reikaluose reikia būti atsargiems ir vadovautis protu. Taip pat reikia saugotis blogos draugijos. Regėti pelėdą - artimo žmogaus liga. Sapne naktį pelėdą matyti - liūdesys. Dieną - nesėkmės ir trumpi džiaugsmai sapne matyti su labai gražiomis plunksnomis pelėdą reiškia, jog sulauksite vaikų. Sapnuoti pelėdą ant stogo - nelaimė namuose. Jeigu sapne regite pelėdos akis, - būsite apšmeižti arba jus užpuls chuliganai jeigu sapne regite pelėdžiuką, vadinasi, nuliūdins artimo draugo liga. Sapne išgirsti pelėdos ūbavimą reiškia bėdas, skurdą. Po šio sapno reikia saugoti savo sveikatą. Galimos ir blogos naujienos. Sapne matyti negyvą pelėdą reiškia, kad susirgsi-te sunkia liga.
 
 2017-04-09 22:47:32
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Vizija ir pranašai sapnai.
 
Ir bei gan keistas dalykas man buve nutike turbut aš tai susapnavau arba numačiau savo mirti kad ėjau per gatve ir vos nenutrenke manes ir tai viskas atsitiko visai nesenai kai ėjau i mokykla vos tik žengiau per gatve ir ant visu greičiu mašina važavio o aš atgal atšokiau tokia mano reakcija o man kaip ir pasivaideno kad normaliai važavio ta mašina tai truputi buvo man šokas.
 
 2017-04-09 22:44:55
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Vizija ir pranašai sapnai.
 
Sveiki noriu visu paklausti ar nėra nutike keisti dalykai kai kažka pamatai riealaus o to paaiškinti negali ar tai nutiks ar ne išties sunku tai paaiškinti nes ir aš numatau vizija žmoniu ir poto jie išsipildo bet viskas buna atvirkščiai tai ka numatom vizija yra viskas atvirkščiai o realiame gyvenime viskas kitaip atsitinka bet vistiek jie išsipildo nes viena karta numačiau merginos mirti turbut visi jau žinome merginos mirti Ieva Strazdauskaitė viskas buvo taip aš sapnavau ar numačiau tai vizija aš mačiau kaip mergina atsitrenke i vaikinu automobili ir jinai ėjo aiškintis ir ja pagrobė ir tada jei trenkė per galva dare ritualus su mergina o realiame gyvenime kitaip buvo tik dauže per galva ir mirė tad tik tiek norėjau pakalbėti ir papasakoti tad prašiau visu parašyk savo istorijos ar teko tai patirti su vizija kurie išsipildo ir kokie jūsų nuomonės apie tai?
 
 2017-04-09 22:25:38
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Buciniai
 
Ir man buna kai su kažkuo nepažistamu bučiuojasiu, aš manau kad toks sapnas reiškia tavo jausmai kad vis kažka jam jauti na kažkas tokio išduoda tavo jausmus su tuo žmogumi.
 
 2017-04-09 19:29:55
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Sapnas kaip vyras mane žaloja su peiliu.
 
Sveiki aš šiandien susapnavau gan idomiu sapna aš buvau savo namuose atėjo vyras su peiliu ir pradėjo mane kankinti pjauste mane po visa kuna nugara,ausi perpjove na aplamai mane žaloja ir puikiai žinau kad tai tik sapnas tai netikra tada aš truputi jaučiau ta skausma verkiau jis pabego tada buvo mergina kažkokia koše daviau tada aš užrankinau mergina ir pabėgau ten lauke prie žolės pamačiau ta pati mergina ji kažka valgė ir vėl buvo ten vyras aš bėgau jis mane užpuolė su peiliu aš ginausi ir atėmiau iš jo peili pradėjau vyra su peiliu pjaustyneti bet ta peili aš išmečiau ir pabėgau poto jau ir atsibudau nuo to sapna skaičiau kad reiškia didelis pavojus, bet kas reiškia jei išmeti peili padėkit nes aš tikiu tokiais sapnais apie kurias neša mano mirti??
 
 2017-04-08 22:11:43
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: savizudzio siela
 
dimetra pritariu dievas jiems teisėjas
 
 2017-04-08 22:09:08
lukyteee123
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: kur yra dievas?
 
Geras klausimas pagal mano samoksla butu tokia dievas danguje gyvena ir mes ju nematome dievas yra dvasia ir žmonėms padeda.
 
 2017-04-08 22:02:02
lukyteee123
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: Dėl talismano, amuleto
 
Labas tavo zodiako ženklas yra vėžys ane jau nustačiau ir tau tinka šitie Vėžiui – mėnulis, sidabrinės monetos ir papuošalai, pilka spalva.

 
 2017-04-08 21:54:11
lukyteee123
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: mitinis butybes-tiesa ar melas?
 
Aš to tikrai netikiu nes aplamai žmonės mato tai ko nėra čia kaip filme prakeiksmas
 
 2017-04-08 21:35:02
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: lunatizmas
 
Aš rimtai kas tai galietu buti?
 
 2017-04-08 21:26:40
lukyteee123
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Laikas
 
Taigi tu pažiurėk per google įrašyk ka reiškia skaičiia ir tau išmes
 
 2017-04-08 21:23:37
lukyteee123
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Skaičių pasikartojimai. Ką tai reiškia?
 
Man kartais budavo kai atsikeliu buna kartais lygiai valanda kaip 09;00 10;00 11;00 arba kai pasižiuriu laika man ir kartais rodadavo kaip 12;30 arba 14;30 bet buna ir 15;35 16;35 net pati nežinau ka tai reiškia bet to tikrai netikiu pasitaiko.
 
 2017-04-08 21:19:54
lukyteee123
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: 13 Skaicius
 
Ką simbolizuoja skaičius 13?
Dažniausiai jam priskiriamos neigiamos, ir itin retai, teigiamos savybės. Magijoje skaičius 13 simbolizuoja transformaciją, gimimą ir mirtį.
Numerologai teigia, kad jis reiškia gėrio ir blogio kovą, todėl vadinamas karminės skolos skaičiumi. Klasikinėje astrologijoje 13 laikomas neutraliu, nes nesusijęs su planetomis ir Zodiako ženklais.
Kai kurios astrologijos mokyklos naudoja 13-tąjį Zodiako ženklą - Gyvatnešį, simbolizuojantį kontrastus ir netikėtumus. Manoma, kad gimusiųjų šiuo periodu gyvenimas kupinas kraštutinumų. Dažnai Gyvatnešio ženklo žmonės labai pasitiki savimi, todėl jaučiasi pranašesni už kitus. Neretai jie neįvertina savo jėgų, todėl vėliau patiria skaudžius išgyvenimus.
 
 2017-04-07 22:37:14
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Sapnai ir lunatizmas
 
Sveiki aš tokius keistus sapnus sapnuoju bet nei karto nesapnavau gražus sapnus bet kei kurie mane labai erzina sapnai na labiau pavadinčiau nemirtingas sapnas nes tada kai sapnavau kad aš iš 100 aukšto buto nušokau pro langa ir likiau gyva nesužalota ir tada jau sapnuoju kita sapna kažkur tai atsiduriu kitoje vietoje bet ypač nakti kankina nemiga nežinau ka daryti ir kartais per miegus net vaikštau ar kažka dariau ir viena diena nieko nejaučiau kad persipjovau sau ranka o kai ryte atsibudau pamačiau žaizda nedidelė bet kraujo visai nebuvo o nusikaltimus aš neradau nesuprantu kas su manimi darosi padėkit??
 
 2017-04-07 22:29:02
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Noriu sapnuoti !!
 
Aš tai nei karto nesapnavau gražus sapnus bet labai norėčiau labai dažnai košmarus sapnuoju na ir baisus dalykus kaip mane erzina sapne kaip mane operuoja tokius negaliu pakesti sapnus bet pabusti iš sapno nėra gan lengva visi turime dėl miego sutrikimus ir niekas neaišku kas čia vyksta gal kiek keistai skambės bet kažkaip aš matau likimus kas nutiks arba kaip viskas bus kažkaip keista čia reikia tikrintis žmonės dėl miego sutrikimus o aš kartais vaikštau per miegus viena karta nesenai per miegus persipjovau sau ranka bet kai rytė atsibudau kraujo visiškai nebuvo jokiu nusikaltimus neradau.
 
 2017-04-07 22:20:11
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Du sapnai kuriuos noreciau issiaoskinti.
 
Kaip tu nesupranti pirma nelabai moku paaiškinti o antras ir taip aišku taigi jie tyčiojasi iš to žmogaus.
 
 2017-03-04 22:20:58
lukyteee123
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: Dvasios
 
Geriausiai to nedaryti prisidarysi bėdu
 
 2017-03-04 22:19:46
lukyteee123
Skyrius: Prietarai
Tema: Dužtantys veidrodeliai
 
Kiek žinau jei veidrodis dužta negeras ženklas gali buti kad gali su kažkuo susipykti ar panašei
 
 2017-03-04 22:14:02
lukyteee123
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Kokio zodiako ženko norėtum?
 
o aš dvynis ir tikrai nenoriu pasikeisti man ir tas tinka
 
 2017-03-04 22:08:25
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: skeletas ar mumija
 
Tik tiek žinau kad aš iš vaikystes bijojau kai mane skriaude o šaiptais tokie sapnai retai pasireiškia.
 
 2017-03-04 22:01:26
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: lunatizmas
 
sveiki noriu papasakoti savo istorija tai yra tikra neišgalvota tai ivyko vakar vakare kai grižiau iš šauliu nebuvo man žaizdos o kai ėjau miegoti ir ryte atsibudau pamčiau žaizda ant rankos ir supratau kad aš per miegus persipjovau ranka bet nedidele žaizda bet to skausmo nieko nejaučiau kai per miegus įsipjovau o ar jums nera taip nutike?
 
 2017-02-11 22:09:06
lukyteee123
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Isgelbekit
 
Labas na vardu nebutina svarbu patis išbandyti namuose jei manote kad ėsate užkerėtas ar kitaip pavadinti prakeiktas gali buti iš šiu visu simptomu kuri galite pajausti.
Pykinimas gali būti galvos skausmas dažnai pykstatės buna nemiga jaučiate pavarges o jeigu norite su burtais išbandyti tai padėkite kiaušini i stiklaini i permatoma ir padėkite prie galvos kuriame miegate o ryte atsibudus pažiurėkite kaip atrodo kiaušinis jeigu yra geras vadinasi nesi prakeiktas o jeigu yra keistas pasikeites na tada jau ėsate prakeiktas
manau tau padės mano burimai.
 
 2017-02-11 22:04:23
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Mirusieji sapne
 
Sveiki turiu toki paprasta klausima ar jums yra kadanors susapnuoti mirusi žmogu pvz svetima žmogu? nes aš viena karta sapnavau labai senai sapnavau kad mačiau karste gulinti čigone ir nežinau ka reiškia toks sapnas tik tiek žinau kad keisis orai o kaip jūsų manimai būtų?
 
 2015-12-05 15:41:23
lukyteee123
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Meilės gerimas
 
Čia ne pasaka tu pirma išbandyk
 
 2015-12-05 15:40:28
lukyteee123
Skyrius: Prietarai
Tema: Meiles ženklai
 
sveiki turiu klausima tarkim jei ant puodelio dugno iš kavos formos širdeles ka tai reiškia?
 
 2015-12-05 15:39:13
lukyteee123
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: dvyniai-kas jie per asmenybes?
 
aš esu dvynis mano zodiako ženklas
na sunku paaiškinti kokie bruožiai ju
 
 2015-11-11 23:17:55
lukyteee123
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Demonai
 
Na yra keli patarimai kaip žinoti
jeigu demonas yra apsestas i žmogu tai parodyk kryžiu nes demonai bijo kryžiu kai parodysi ta kryžiu jeigu išsigas tas žmogus ar pabegs vadinasi demonas yra įsikunijus i ta žmogu
 
 2015-11-11 23:14:12
lukyteee123
Skyrius: Prietarai
Tema: Ka tai reiškia
 
Na nesvarbu kas tai padare svarbu žinoti jeigu sudauže tai vadinasi prakeikia jums arba kažkam kitko
 
 2015-11-04 15:48:06
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: Tikras sapnas ar netikras
 
Sveiki jeigu jus sapnuojate sapna ir nežinote ar tikras ar netikras sapnas
daryk taip.
pirmausia gerai sušukuok plaukus nieko negalvok nusimerk ir išsivaizduok ka nors tada po 30 sekundžiu atsimerk ir eik toliau miegoti ryte atsibusi ir prisimink ta sapna kuri tu išsivaizduoji ar tai nutiks šiaden jei taip vadinasi buvo tikras sapnas o jeigu nieko nebus tai netikras sapnas.
_________________________________________________________________
tai labai lengva esu bandžius ir man išsipilde sapnas tai buvo man tikras sapnas išbandyk ir tu
 
 2015-10-06 10:15:31
lukyteee123
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Meilės gerimas
 
Sveiki norite išbandyti jei esi nelaiminga ir nežinai kas tave myli. daryk taip
reikes 7 žvakes per veidrodžio padėk žvakes ir uždėk ir žiurek vis i ta veidrodi jeigu apsisuks galva vadinasi kažkas tave myli o jeigu neapsisuks galva vadinasi niekas taves nemyli. o reikia stovėti tik 20-30 minučiu
 
 2015-10-06 10:10:35
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: skeletas ar mumija
 
Sveiki aš sapnavau šnd 2015-10-06
Būvo taip aš atėjau per kažkokio pastato ir ten gyveno vyras ir žmona aš paklausiau kur tuoletas aš atėjau ten o tuoletas buvo prikimštas nesamonu bulviu paskui pasakau vyru kad tuoletas prikimštas nesamonu kai jis pajudino jis pabėgo o ten, buvo per sienos padetas karstas na kur laidoja žmones aš atidariau o ten mirus žmogus tai buvo vyras negyvas staiga atsimerke aš pabėgau ir kažka vertinga pasemau ir pabėgau, paskui kieme būvau jis ūžuodė kvapa ir mane rado kitas žmogus atėjo per lavono ir žiuri o tas lavonas paėme galva ir nurove per puse, aš buvau laiptinei viršuje tada pažiurejau, pro langa ir jis bandė mane pasimti bet spejau išokti atgal i laiptine kai jis pasieme ta vertinga daikta pabėgo atgal bet jis dar buvo gyvas aš vėl, atėjau ten ir sakau tam lavonu pasimk daugiau taip nedarysiu ir nuo to laiko atsibudau,?
tad prašau padėkit kas tai yra ar skeletas ar mumija buvo negaliu atskirti???
 
 2015-10-06 09:57:00
lukyteee123
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: meiles magija
 
Receptas gerimas
reikes 5 braškiu
3cukraus šaukšto
puse pieno litro
citrinos ževiele 1 įdėk
1 litro vandens šalto
ir viskas bus baigta tai būrimas padės
 
 2015-10-06 09:51:19
lukyteee123
Skyrius: Sapnai
Tema: sapnavau mirstancia mociute
 
Sveika na jeigu sapnuoti mirusia žmogu ar artima tai reiskia keisis orai
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt