nuziurejimas

 2010-01-17 20:34:48
zizizizi
Temų: 1
Pranešimų: 5
Registruotas: 2010-01-17
manau visi supranta ka reiskia nuziureti zmogu.tai labai nemalonus dalykas.mano mama dirba manikiurininke ,tuo metu ji sedejo prie savo staliuko,viena moteris atejo plauku apsikirpt,atsisedo pries veidrodi,ir irpeja pradejo ja kirpt,o ta moteris vis ziurejo i mano mama pro veidrodi,ir mano mamai veliau tapo bloga,ji blogai jautesi puse dienos.ir mano mamai daznai tai pasikartoja,siaip ji labai geras zmogus,nusuprantu ,uz ka jai taip buna,gal kam buna panasiu situaciju?o gal kas zino kaip nuo to apsisaugoti,kazin ar egzistuoja isvis tokios priemones.
 2010-02-09 13:13:01
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Visų pirma tai apsisaugojimas yra vienas nekreipti į tai dėmesio. Čia tas pats kas su prakeikimu, svarbu ne pats prakeikimas o kaip tu į jį reaguoji. Nes jei žmogus galvoja aš prakeiktas, aš nužiūrėtas ir pan. jis tik labiau užtvirtina tą būseną - tai yra jis sustiprina patį efektą, jeigu nori išmokti nuo to apsiaugoti ir apsaugoti kitus mokinkis REIKI PRACTICE įvesk google ir sužinosi kas tai, tai remiasia tikėjimu į Dievą ir kitas aukštesnes jėgas, patikėk tai turi nerealų efektą, bet dar prieš tai siūlyčiau paskaityti apie LAW OF ATRACTION čia irgi google rasi - tai minčių traukos dėsnis vista tai susiję ir veikia mus kai tik mes apie ką nors galvojame. Taigi pradžiai siūlyčiau mesti visas mintis apie nužiūrėjimą pradėti keisti požiūrį į gyvenimą, viską stirpinti teigiamomis mintimis, jeigu viską padarysi teisingai tai pamatysi kokios mintys galingos.
Vienas iš apsaugos būdų yra sukurti mintimis apie save apsauginį šviesos lauką, apibrėžti ratą dar kiti pasistato kryžius į visas puses, na žodžiu daryk kaip tau atrodo priimtina - svarbiausia yra TIKĖTI tuo ką darai tada tai ir suveiks.

P.S. priemonės egzistuoja visada, tik kartais neužtenka noro ir pastangų, na ir žinoma laiko :)
 2018-01-08 19:05:43
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Aš tikiu buna na ta moteris kur sedejo ir žiurejo i veidrodi i tavo mama tai ta moteris yra blogas žmogus nori įsiminti i tavo mama pagal veida kaip atrodo kad tik galetu pakenkti jei žinok tai tikra aš pati to netikejau nužiurejimu kad egzistuotu na blogas žvilgsnis buvo tuos moters ir man kartais nesisekdavo gyvenime patarčiau pasidaryti apyranke iš raudonos spalvos siulu vien tik raudona ir turetu tai suveikti ...
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt