Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 170 (žr. žemiau)
Rezultatų (rastų žinučių) puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
 2012-08-23 01:37:19
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Mano sapnai (seriogaxxx1 sapnai)
 
Labas,

tavo sapnas butu tiesiog eilinis jeigu ne skaiciai 200 kuri galima laikyti kaip 2 ir skaicius 10 galima laikyti kaip 1

stai cia yra siu skaiciu reiksmes:

1 = Nepriklausomybė. Nauja pradžia. Vienovė su gyvenimu. Tobulėjimas. Individualumas. Kūryba.

2 = Laikas. Vyriškos ir moteriškos energijos pusiausvyra. In ir Jan Visatoje. Žmonių poreikis. Grąža pačiam sau. Kitus laikote svarbesniais, nei save.

Jeigu nori suzinoti daugiau tiesiog y google suvesk "skaiciai sapnuose, beje skirtingi puslapiai gali truputi kitaip pasakoti apie skaiciu reiksmes.

jeigu nori labai tiksliai zinoti ka reiskia skaiciai, pasidomek numerologija, kad ir knyga pasiimk is bibliotekos ar internete pagooglink ir surasi atsakymus

PS labai daznai sapnuose zenklai yra perduodami skaiciais, nes juos lengviau suprasti ir arsiminti nei ilgus pokalbius ar tekstus.

SEKMES!

 
 2012-08-16 14:17:30
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: persekiojantys sapnai
 
Beje pamiršau pasakyti, kad jeigu tu sapne budamas esi sąmoningas nors kažkiek, gali jos paklausti ko ji iš tavęs nori - negarantuoju, kad ji atsakys bet tu bent būsi paklausęs.
Realiai tu gali save užprogramuoti paklausti kita kartą kai ją pamatysi. Tiesiog dienos metu kartok sau mintyse "kai kitą kartą ją pamatysiu, paklausiu kodėl ji mane persekioja"
 
 2012-08-16 14:09:45
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: persekiojantys sapnai
 
Labas,

kaip matau tave rimtai kažkas rimtai persekioja, prisipažinsiu iš pradžių kai pradėjau skaityti atrodė kad tai bus dar viena eilinė košmarų serija, tačiau perskaitęs iki galo ir pabaigą man visa tai panašu į arba prakeikimą arba kažkokia siela yra prisikabinusi prie tavęs, galbūt net is iš praeito. Čia viskas yra labai rimta, tai rodo jog tai tęsiasi net 15 metų - kitaip sakant tai nedings kol to neišspręsi.
Aš pats esu visokių "nuotykių" turėjęs sapnuose ir čia numeris 1 TAISYKLĖ - NEPANIKUOK IR NUSIRAMINK, nes kai tu bijai tu esi pažeidžiamas ir negali blaiviai mastyti.

1. Labai dažnai sapnuose mus persekioja mirę dvasios, ne del to kad mūsų nekenčia, bet todėl kad prašo maldos, patikėk tai gana dažnai pasitaiko. Tiesiog kas vakara melskis malda uz numirusius ir nuoširdžiai palinkėk jiems surasti ramybę ir būti laimingiems, bet JOKIU BUDU NEPYK DEL TO KAD TAVE PUOLA, nes visos neigiamos emocijos tarp kuriu ir baime silnina tavo apsaugą ir daro tave pažeidžiamą. Gali netgi užpirkti mišias už mirusiųjų sielas - tai itin didelė malonė. Beje jeigu sapne kas nors prašo valdyti tai yra mirusiųjų prašymas, kad už juos pasimelstų.

2. Labai yra svarbu, kur miegi (kambarys, baldai) nustebtum kiek kosmaru buna, kai kambaryje yra atidengtas veidrodis ir matosi mieganciojo atspindys, pries miegant reiketu ji uzdengti, tai pat lovos galai negali buti atsukti tiesiai prieš langą arba duris. Kosmaria gali buti jeigu miegi kambaryje kuris kazkam pries tai priklause ir jis mirė neramia mirtimi arba kupinas blogų emocjių ir tt.
NIEKADA nemiegok ant svetimos lovos jeigu ta nakti sapnuoji kosmarus, nes į baldus per ilgą laiką įsigeria šeimininko neigiamos emocijos.(kartą mano motina miejogo ant mirusios anytos lovos, nes nebuvo kito pasirinkimo ir visą savaitę tokius košmarus kas naktį sapnavo, nes anyta kaip ir nekentė mano motinos ir ta neapykanta įsigėrė į baldus ir lovą)

3. Turi permastyti visą savo gyvenimą, galbūt priežasts yra daug arčiau nei gali įsivaizduoti.
Prisimink ar nebuvo gyvenime kokio nors žmogaus su kuriuo stipriai susipykai ar įskaudinai (kartais tai įvyksta net to nejauciant), pagalvok kas įvyko prieš tai kai visa tai prasidėjo, netgi pasikabėk su tėvais, jeigu manai kad jie supras, nes ryšys su tėvais yra labai stiprus ir jei juos kas nors prakeikė - tai gali atsiliepti ir tau.

4.Pasidomėk, savo šeimos istorija, gal tavo seneliai ar motina žino kokių keistų istorijų, viskas ką jie veikė gali būti svarbu, kodėl tu tai sapnuoji.

5. Prisimink ar nebuvai laidotuvese a kapinėse pries tai kai prasidėjo visi tie sapnai, nes sako kai žmogus neseniai miręs jis turi galimybę prisikabinti prie gyvo žmogaus. tokiu atveju reikia užpirkti mišias ir jei nepadeda kreiptis į egzorcistą.

Na o pabaigai, galiu pasakyti iš budizmo pusės, jog viskas sukasi pagal vieną vienintelę taisyklę VEIKSMAS IR PASEKMĖ. Vadinasi viskas priklauso nuo tavo minčių ir darbų, taigi jeigu nenori taip sapnuoti, vadinasi tu darai per daug negatyvių dalykų (tame tarpe ir mintys) ir per mažai teigiamų.
Jeigu tu pakeisi savo gyvenimą į teigiamą pusę, stengsiesi rūpintis ir padėti kietiems, tai galų gale ir tavo gyvenimas ir sapnai pradės keistis, tačiau tai turi būti rimtas apsisprendimas ir kardinalus mastymo pakeitimas.

Sekmės ieškant atsakymo, o jei jo nesurasi tai tiesiog kreipkis į egzorcita.
(aš žinau vieną tokį ir alytaus apskrities KUNIGAS RUDZINSKAS, jis anksčiau kunigavo rudaminoje, lazdijų rajone)
 
 2012-03-01 14:35:46
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Įsimilėjimas sapne ir supratimas pabudus jog istikruju įsimilejau tą žmogų.
 
Tai ka tu patyrei sapne yra tikra ir rodo, jog zmogus kuri matei sapne apie tave galvoja ir myli, taciau jo tikroji asmenybe yra paslaptis ir niekada negalima tiksliai pasakyti kas yra tas zmogus kuri tu matei. Tai gali pasakyti jeigu tu suvoki, kad sapnuoji ir gali pajusti zmogaus energija dar kitaip yra jausmas kai tas zmogus yra salia, to neymanoma sumaisyti, taciau tu kaip tu rasei, tu jautei meile ir pats ja atsakei.

Dar sis tas apie sapnus, kad geriau suprastum kaip viskas vyksta. Sapnuose nera nustatytu remu ir taisykliu, nera socialiniu sluoksniu, nera visko ka mes patiriame kasdieniame pasaulyje - mes ten esame visiskai laisvi, tiek kiek leidzia musu samoningumas(ji tobulindamas tampi laisvesni), todel mes galime reiksti savo jausmus ir mintis nejausdami isoriniu aplinkybiu ir spaudimo. Taciau daznai zmones sapne mato simbolius ir asmenys kuriuos mes sapnuojame yra ne tie ka matome, kadangi musu protas sukuria vaizdinius objektas kuriu negali suvokti ( pvz nezinomas asmuo).

Jeigu tiki reinkarnacija - zmogus mirsta ir atgimsta begale kartu kol pasiekia sventaji savo tiksla.
Tai pagal sia teorija visi zmones gali buti musu buve mylimieji, broliai, seserys, tevai, motinos. Visi mes esame myleje, visus mus sieja meile. Taciau nemaisyk meiles su tiesiog prisirisimu, geismu ar tiesiog laikinu susizavejimu, kaip sapne turbut jautei tai buvo be galo stiprus jausmas uzpildantis tave visa, tu niekuo neabejojai - tu tiesiog tai jautei TAI YRA TIKRA MEILE.


Taigi isvada galiu pasakyti tokia - tai ka jautei yra tikra ir ka patyrei yra tikra, taciau tu negali zinoti ar tai buvo tas asmuo, bet jeigu tu susitiktum su tuo zmogumi ir patrinetum, ka jauti kai jis yra salia. Tam turi astiriboti nuo meiles jausmo kuri jauti ir pabandyti pajausti is naujo, ar tai tas zmogus - jei sirdis sakys taip, vadinasi viskas sutampa.

PERSPEJIMAS. Sapnu patirtis yra viena, taciau kaip sakiau tai gali buti gili vidine meile, kuri pasireiskia sapnuose - DVASINIS RYSYS, taciau meile gyvenime yra visai kitas reikalas, nes mes esame aplinkoje kur esame veikiami ir ribojami, todel musu protas veikia pries jausmus, todel mergina kuri sake tave mylinti sapne, realybeje gali nepripazinti to ka jaucia ir neigti, o galbut net nesuvokti.
MEILE tavo siame gyvenime gali pasiekti iviarias formas, tai pat gali baigtis , nes labai daug nenuspejamu dalyku aplink mus vyksta ir itakoja musu sprendimus.

Jeigu nieko neisies, nenusimink, jeigu tikesi meile ja rasi vien sapnas apie meile reiskia jog tu ja tiki ir jos ieskai!

 
 2011-06-20 14:00:02
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Hunt3rix,

nesi tu ikyrus :) . As neberasiau ne del to kad man atsibodo, tiesiog pajauciau, jog reikia padaryti pertrauka ir tikrai po tos pertaukos dabar jauciuosi einantis teisingu keliu. Man irgi labai smagu pabendrauti su zmonemis kaip ir tu, kurie eina tobulejimo keliu.

To SwartsaS===>
As tau galiu paskyti, kad tu viska darai gerai, tik tavo klaida yra vienintele ir pagrindine. TU TURI TIKETI, tuo ka darai. Tu negali tiesiog guleti ir laukti kol viskas atsitiks, taip tai irgi yra budas, bet taip tu judesi y prieki labai labai letai.
As irgi perejau si etapa, kai darai darai ir niekas nesigauna, ypac pradzioje kai pradejau y astrala isieit tai buvau beveik kaip apsestas ir jeigu nepavykdavo isiet tai atrodydavo tarsi pasaulio pabaiga.

Taigi tau reikia padaryti 2 dalykus:
=100 procentu tiketi jog tu patenki y valdoma sapna, tau tu turi buti kaip gyvybes ir mirties klausimas - tada tu tikrai pateksi y valdoma sapna (gal net astrala)
=Jeigu nepavyko, nieko nekaltink(saves, aplinkos ir tt) ir nesiparink - priimk tai kaip bandyma ir kurio tu kazka ismokai ir stenkis nedaryt tu paciu klaidu kita karta.

Jeigu tikrai nuosirdziai tai darysi tada tikrai pavyks!

P.S. as pries miega budavo save tokia rimta itaiga paveikdavau kad as esu samoningas as sapnuoju samoningai, bet ne siaip kaip eilerasty pakartoji, o patiki visu 100 procentu, kartais budavo kad is karto po samoningumas pasikeisdavo.

Sekmes visiems!
 
 2011-06-17 22:13:06
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Tie sapnai manau ateina kai jautiesi ir esi "svarus". Tai yra vidine pusiausvyra kuri susideda is geros emocines ir fizines busenos. Ar yra tau buve taig jog jauteisi be galo laisvas ir laimingas visa diena, galbut netgi be aiskios priezasties, tiesiog dziaugeisi kad tu esi cia ir dabar. Tokia busena islaisvina tavo siela ir tu gali susapnuoti labai ryskiu ir kartais netgi labai ispudingu sapnu.
Is tiesu labai sunku buti tokioje busenoje ilgai, nes siuolaikinis gyveninimas pilnas streso ir ivairiu problemu ir visa tai paveikia tave ir kartu ir tavo sapnus. As irgi nedaznai turiu ruos sapnus, nes as kaip ir visi zmones turiu lengvesniu ir sunkesniu periodu.
Budai kuriais apsivalau yra labai yvairus, tai gali buti atitrukimas nuo visu rupesciu iskeliavus y gamta apmastant viska vienumoje, meditacija, gali buti netgi nuosirdi malda(nebutinai teve musu, gali issakyti kas tave slegia mintyse). Esme yra apsivalyti ir tada tu pajusi begaline laisve ir dziaugsma.

Paskutiniu metu as praktikuoju priezasties suradino ir pasalinimo metoda cia meditacijos metu. Gnostikai sita metoda naudoja naikinti EGO, bet as ji darau savaip. Taigi buna, kad kartais esi labai nuliudes, piktas ar susierzines, o kartais net nezinai kodel tokia bloga nuotaika. Viso sito esme yra SURASTI PRIEZASTI IR JA PASALINTI, nes kai zinai liga gali ir gydytis :)
Eiga darau tokia:
=atsisedu meditacijos pozoje ir pradedu kvepavimo meditacija
=kai jau jauciau jog esu atsipalaidaves arba pradedau jausti miego paralyziu pradedu pasamones klausti "kodel as jauciausi piktas ar liudnas ar pan."
=po kiek laiko pradeda eiti mintys ir prisimeni ivairius nutikimus per diena, galbut savaites ar netgi gyvenimo begyje - tai yra visa tai kas privede tave iki dabartines busenos.
=kai isklausai viena priezasti, klausi mintyse kas dar, sekanti ir tt. kol isgirsti visas.
=esme kai tau mintyse iskyla prisiminimai su jais nesusitapatainti ir neignoruoti. Tu geriausias draugas kuriam guodziasi tavo pasamone ir tu tiesiog isklausai.

Is tiesu si metoda naudoja labai daug kas su vienokiom ar kitokiom modifikacijom. Baznycia vadina tai ispazintimi, bent jau man tai atrodo kazkuria prasme aburdiska visa tai pasakoti nepazystamt zmogui, bet kiekvienas renkasi kas jam geriau. Viso sito efektas yra abiem atvejais tas pats bet viskas priklauso kaip nuosirdziai viska darai.

Jeigu idomu yra dar kita variacija viso sito pagal Carlos Castaneda vadinama Recapitulation

Tikiuosi pades.
 
 2011-06-17 00:07:48
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Dar kas del skilu spanuose ir sapnu ilgumo. Sapnu skilus as isivaizduoju realybeje, tada kai buna samoningas sapnas as juo turiu galimybe isbandyti sapne, nes kaip kazkur tu sakei, tu turi sugalvoti ka darysi valdomame sapne pries y ji patenkant.
O sapnu ilgumas priklauso kaip tu ilgai sugebi islaikyti demesy sapne (concentration) ir kartu sugebejima suvaldyti savo emocijas sapne, kitaip sakant ismokti kritineje situacijoje suvaldyti emocijas. Cia kiek is savo patirties tai tik per klaidas ir bandymus ismokau sito, manau cia visiems yra tokia pati eiga. Bet is tiesu cia tas pats kaip ir realybeje jeigu tu patenki y kazkokia kritine situacija ar keista emocine busena - kaip greitai sugebi sugryzti y pusiausvyra - kai ismoksi tai greitai padaryti - suvaldysi bet kuri sapna!

Lucid dreams!

P.S. adminas gerai padirbejo prie spell cheking :D dabar jei sleivai.j parasai tai neduoda postint :D
 
 2011-06-17 00:00:21
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
tas forumas tai dreamweaver, as tai tiesiog daug info gaunu tiesiog per skype bendraudamas.
Del bandymu sapnuose tai zinai kaip sako, negalvok kad gali, ZINOK kad gali (Just do it! )
Ir man zinok ne viena karta buvo sapne, suabejoju kuo nors, bet paskui bandau itikint kad galiu ir vistiek failinu, nes tu negali abejoti, tu tiesiog darai ir negalvoji. Cia pan kaip realybeje eini ir negalvoji jog tu gali eiti tu tiesiog eini taip ir sapne tu tiesiog skrendi.

Del isejimo y astrala tai nesu tikras, nes man tie lygiai gana panasus, is tiesu skirtumas mano poziuriu tai atrodo jog astrale tu jautiesi laisvesnis ir samoningesnis nei sapne, tiesiog jauti save kitoki, jauti viska aplinkui, tarsi viskas butu aplinka tiesiogiai susieta su tavimi.


Beje cia linkas apie tai kokios transforamcijos gali buti kai priartes fotonu juosta.

http://goldenageoffreedom.com/2010/09/20/cosmic-evolution-reality-check-ahead/

http://goldenageoffreedom.com/2010/09/20/cosmic-evolution-reality-check-ahead/
 
 2011-06-16 18:21:55
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas Hunt3rix,

idomiai jus cia diskutavot as vis paskaitau apie ka jus cia rasot. Beje del to perejimo y sapnu busenas ir tai kad jos nesijaucia tai yra tikrai ydomus dalykas. As vis pabendrauju su tokiu pazystamu is uzsienio, o jis yra pazystamas tokio sapnuotojo nicku Nomad is vieno populiaraus pasaulinio forumo apie sapnus.
Taigi kaip jie teigia tai sapnu plotme arteja prie fizines plotmes ir del to nyksta ryskus perejimas is realybes y sapna.

Beje esi girdejes apie tokia teorija jog zmogaus DNA mutuos is anglies pagrindo kas yra dabar y silicio, visa tai susije su fotonu ziedo(foton belt angl.) artejimu, kuris kaip manoma tures itakos ne tik totaliam fizinio pasaulio paskeitimui bet svarbiausia musu paciu ir musu samones transforamvimuisi

dabar kazkur pameciau ta linka y toki ilga straipsny apie visa tai, bet galiu ideti linka y wikipedia

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Photon_Belt

 
 2011-03-09 23:16:45
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas Hunt3rix,

Taip laikas tikrai turi itakos sapnavimui, apskritai kiekviena smulkmena tam turi itakos. Tiek is savo tiek is kiek esu skaites tai laikas turi itakos ir geriausias laikas yra anksti ryte apie 3-5 val kaip raso. Kiek as pastebejau tai man geriausiai sekdavosi patekti y astrala apie 4 val ir baigdavosi keliones apie 6, bet budavo ir kitu laiku. Kaip dar patariama yra gerai pamedituoti pries sapnavima (bandziau ir tikrai labai padidina samoninguma, kartais taip lengvai pereidavua y valdoma sapna, tarsi uzsimerki ir ziurek jau sapnuoji :D. Kaip pataria dar galima padaryti trumpa joga (negaliu ryte prisikelti 4 val daryti jogos :D )
Kaip sakoma tiesiog tai reikia padaryti kaip rutina ar iproti.

Na o jei tu negali ryte prabudes medituoti tai ir kitu laiku galima patekri y sapnus, netgi ir diena. Kartais buna tarpai tarp kelioniu ir nesapnuoji diena ar dvi ir tai yra normalu, nes kartais keliones buna labai varginancios ir reikia atgauti energija. Kaip zinoma, prazdioje nemoki jos daug sukaupti ir del to atsiranda tarpai. bet izvelg ir kita puse, tada tu turi laiko viska apmastyti ir labiau viskam pasiruosti, ieskoti klaidu.
Juk kai viskas sekasi lengvai tai atrodo, jog viska gerai darai - kaip sako prie gero priprantama ir tada buna dideli tarpai ir tu pradedi ieskoti ka darai blogai.

SEKMES!

 
 2011-02-18 00:16:19
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: MENTALINIS arba GRYNOSIOS MINTIES, pasaulis
 
Labas,

Paskaiciau kas per savoka tas 'Mental World', Sapnai savaime yra, mentalinis pasaulis, nes jie kaip egzistuoja ir kartu ne :). Tiesa Wikipedia aiskina skirtingai nuo lietuvisko saltinio ( siaip wikipedia nera tas saltinis kuriuo galima pasikliauti pilnai).
Jeigu skaitei sio zodzio reiksme tai turbut tapo aisku jog astrale tave mato toki koki esi ir cia mintys ir jausmai turi betarpiska poveiki tau ir aplinkiniams (siaip tiek sapnuose tiek gyvenime, visa tai turi milziniska galia, tik mes to nematome, nes mes esame tarsi uzmige. Astrale kaip rasoma viska matome kaip yra, bet patikek nuo to netampa ne kiek saugiau ten keliauti, nes tada kai tu esi pilnai samoningas, tai kiekvienas tavo istartas zodis (tiklsiau mintis) yra lemiamas ir gali buti netgi paskutinis. Mes esame saldus kasnelis visiems aplinkui, ten mes esame kaip mazi vaikai suaugusiuju pasaulyje, nes kito butybes egzistavo tame pasaulyje visa amzinybe, o mes tik zengiame y ji!

Taigi ten tau patekti visu pirma tu turi buti pilnai harmoningas ir vieningas su savo mintimis, turi buti "laisvas" nuo pasaulio, nes visi troskimai tame pasaulyje veda y dideli pavoju, nors gali atrodyti visiskai nekaltai, todel mes kaip zemesnio samoningumo klaidziojame kitame lygmenyje. Stai cia tau ir atsakymas, turi pakelti savo samoningumo lygi jeigu nori ten keliauti.
Kaip rasoma Carlos Castaneda knygoje yra keli samoningumo lygmenys kuriuos turi pereiti, kad patektum y ta pasauli, pradzia kaip visada yra suvokti kad sapnuoji, kad patektum y kita pasauli , veliau tai tampa taip paprasta nueit y parduotuve nusipirkti pieno :D .
Taigi kai kilsi samoningumo lygiais, tau dar reikes susikurti ir ismokinti judeti savo astralini kuna - tai bene pats svarbiausias etapas norint laisvai keliauti astralu, o iki tol tu irgi keliausi, taciau tai bus kitokios keliones.

Taigi jegu labai nori ten nukeliauti, siulau paskaityti literatura susijusia su tuo, tik perspeju, jog tavo visa rasta literatura gali buti labai paveikta tam tikro judejimo, dvasiniu paziuru, is tiesu geriau visa tai ignoruoti ir tiesiog pasiimti tik tas zinias kuriu tau reikia.


Google ivesk gnostikai lt
Google ivesk Carlos Castaneda art of dreaming (sita galima uz dyka parsisiust, paieskok)
 
 2011-02-11 18:40:45
Dovanele
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: prakeikimas
 
Dimetra,

jeigu jau taip atsitiko, tai tokiam zmogui reikia kuo skubiau ieskoti pagalbos, visu pirma, tam kad nuimtu ta dalyka, o paskui ir pagalbos atgauti dvasine pusiausvyra. Nes jeigu zmogus pasiduoda ir laukia kas bus, su paciom juodziausiom mintim. Tada as sutinku - jis tikrai lavonas. Taciau kol esi gyvas gali dar si ta padaryti. Jeigu ji tikinti, tai geriau pradetu melstis ir pakeistu visa savo negalyvia energija, kuria ne tik gavo kai prakeike, bet kuria ji pati stiprina, padiduodama juodomis mintimis.
Esu mates kaip malda suteikia jegu pakilti net atrodo visiskai paluzusiam zmogui.

Esu bendraves su vienu egzorcistu, nes buvo itarimu jog yra prakeiksmas ir jis pasake, jeigu prakeiksmas yra ant visos seimos, tai kartais neymanoma jo visikai panaikinti ir tada kazkurus is seimos nariu turi eiti y baznycia ar vienuolyna, tada jis tarsi atperka visus seimos narius.
 
 2011-02-11 18:27:40
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Skirtuma gana gerai apibreze keliautojas, as tiesiog noreciau praplesti :)

Sapnuose mes keliaujame visada, budami samoningi ir nesamoningi. Kai buname nesamoningi, mes matome kitokius sapnus, o jei tiksliau musu sapnai susimaiso su musu mintimis( baimes, isgyvenimai, fantazijos tt.) Mes sapnuose tiesiog plaukiame pasroviui ir matome ne visai tai kas yra is tikuju( tarsi ziuretum pro iliuziju stikla). Kai sapnus valdai tai velgi tu keliauji, bet tada yra du keliavimo budai:
1.kai tiesiog tave kazkas veda
2.kai tu keliauji pats kur tik nori (astraline kelione)

Taigi valdomas sapnas gali transformuotis y astraline kelione, nes sapnu valdyme zodis "sapnavimas" nevartojimas prasme miegojimas - tai skirtingi dalykai.

Taigi gryztant prie valdomu sapnu kai tave kazkas veda, tai nereiskia, jog tu esi vedziojamas kaip gyvunelis ant virvutes, mes to net nepastebime ir mums atrodo, jog mes einame patys, bet is tiesu mus traukia sapnu objektai y kuriuos mes sutelkiame demesi. Kartais jie gali nuvesti labai toli ir netgi per toli...
Astraline kelione buna tada, kai tu keliauji pats, ismoksti judeti sapne. tai yra sudetingas etapas, kuris yra tarsi sekantis sapnu valdymo lygis.

Zinau jog visa tai skamba ganetinai sudetingai, tikiuosi bent kiek paaiskejo. Jei kas turit minciu kaip viska aiskiau paaiskint, prasom :)
 
 2011-01-18 17:58:53
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Empatija, ateities keitimas, kiti keisti sugebejimai
 
Labas,

----->del temos tai parasyk adminui y pasta, kad perkeltu <------

Del keistu sugebejimu, tai juos turi daugelis, bet kai juos pradeda ignoruoti ir ju nebenaudoti, tai jie tiesiog kaip ir isnyksta arba tiesiog buna uzslopinami. Dvasinis tobulejimas tai yra kelias visu tu vidiniu talentu atskleidimui ir sustiprinimui.

Ateities keitimas mintimis tai yra labai rimtas dalykas ir ta daro absoliuciai visi, netgi jei tuo ir netiki.
Nes tai koks tu esi dabar tai yra tavo viso gyvenimo, tavo vieksmu tai yra ir minciu rezultatas. Viskas apie ka tu galvoji, ko nekenti, ko bijai, ko troksti visa tai trauki link saves. Taip teisingai netgi tai ko nenori tu trauki apie saves, jeigu apie tai galvosi.
Tavo patirtis kaip minties galia paleitei iviki ar ivikiu seka tikrai nera vaizduotes vaisius. Dirb ir toliau sia sritimi ir pamatysi, kiek daug visko galima padaryti ir pakeisti savo minties galia.


 
 2011-01-17 22:29:18
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
To ---->Hunt3rix

Idomus labai sapnas. Galiu pasakyti, tiek jog tikrai buvai nukeliaves toliau, nei galbut tau atrode ar gali isivaizduoti. Na o del pavojaus - tai jis visada yra, tik kartais tas pavojus buna musu paciu sukurtas, o kartais jis daug realesnis nei gali pasirodyti.
Taigi keliones pradine vieta yra baznycia - tai labai sventa ir pozityvi vieta. Esu ne karta ja sapnaves, ir is tiesu jeigu sapne esi baznycioje - tai tikrai vieta ne siaip sau. O del tu peiliu, tai paziurek sapno zenka peilis, bet tas vyras su kuriuo kalbejai ir nuo kurio begai, jis galbut ir norejo tau ka nors pasakyti, tiesa jis labai isradingai panaudojo veidrodi nukreipti tavo demesiui. Na tai galejo buti 2 variantai.

Pirmasis jis nenorejo taves uzpulti, o tavo baime padare taip, jog tu ji matei kaip priesa bandanty tave sumedzioti ir veidrody jis panaudojo kaip priemone, nukreipti tavo baime ir tave nuraminti, kad galetum pamatyti realybe - tai yra jis nenorejo tau nieko padaryti. Tiesa jeigu paskaitysi apie dvasines keliones, tai kai kurie dvasiniai mokytojai sako jog pragare zmones yra matomi kaip gyvunai, nes kai zmogus mirsta jo dvasia pragare susiskaldo y ego - is kuriu kiekvienas turi gyvuno israiska.

Antras variantas, jis panaudojo veidrodi kaip priemone, ne tik nukreipti tavo demesiui, bet tuo paciu metu tave nukele labai toli, galbut ten kur dar nesi pasiruoses ir turbut nederetu keliauti.

As siaip esu linkes prie pirmos versijos, nes jis paskui tave vede atgal y baznycia. Bet is esmes elgeisi gana gerai, nes nuojautos, nes patikek sapne viskas yra kitaip nei matai. Na veliau dar ismoksi pamatyti, kas slepiasi po kiekvienu sapnu personazu ir tt.

Zinai kaip sako: kuo giliau y miska - tuo daugiau medziu. Patikek tu medziu tikrai bus daug...

Sekmes sapnuose
 
 2011-01-17 22:11:48
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Zmoniu zudimas
 
Labas,

o tu kartais nebijai mirti? Ar siaip mirties baime nekankina?

Jei esi tikinti galiu patarti pries miega nuosirdziai sukalbeti malda, nebutinai tradicine, gali tiesiog padekoti uz viska ka suzinojai arba padekoti uz tai ka turi, palinketi visiems ramybes ir tt. zodziu gali sukurti savo malda. Na o jei nesi labai tikinti gali uzsiimti kuo nors kas nuramina tave ir tavo siela.

Nes kaip Victoria sake, sapnai yra tavo vidaus atspindys.Jeigu tu viduje esi issigandusi, ir pasimetusi - tai tave sapnuose visi persekioja ir dar velniai zino ka daro. Jeigu tu ismoksi atgauti vidine ramybe pries miega - tai tu sapnuosi ramius ir grazius sapnus.

Tavo sapnai daugiausiai priklauo nuo taves :) bet tai pat ir nuo aplinkos (pvz jeigu tavo aplinka pilna streso triuksmo ir nerimo tai tau reikes dar labiau pasistengti, kad atgauti dvasine ramybe. O kvapai ir garsai tai pat veikia sapnus. Pvz jeigu miegi ir kazkas kambaryje paleidzia grazia ramia muzika, nors tu tuo metu kietai kietai atrodo miegi, tu pradedi sapnuoti grazius sapnus. Taigi stebek savo aplinka ir save ir ieskok priezasciu, kurios taip veikia tavo sapnus. Kuo daugiau priezaciu pasalinsi tuo ramesnis bus tavo miegas ir tu pati gyvensi sveikesneje aplinkoje!

Tikiuosi pades :)

 
 2011-01-09 17:21:59
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas,

na kaip jau pastebejai tai meditacija nuo wild mazai skiriasi ir tai is tiesu beveik tas pats. Skirtumas yra tas, jog meditacija kai neuzmiegi ir ji daroma lotoso pozoje (atsisedi sukryziaves kojas ir rankas lengvai uzdedu viena ant kitos). Is tiesu meditacija ir sapnavimo busenos yra labai artimos, tik meditacijoje tu realiai neuzmiegi, tiesiog tu atsijungi nuo kuno, na veliau kai sapnuosi tai meditacija ir sapnas tau bus beveik kaip vienas ir tas pats, bet budamas meditacijos busenoje esi labiau samoningesnis ir patiri vienokias keliones, kai sapnuoji tu patiri kitokias keliones - tai yra kaip vienas kita papildantys dalykai. Taigi jeigu meistriskai valdysi meditacija, tau nebereikes uzmigti, kad keliautum, o ei noresi uzmiges keliauti tai galesi padaryti greiciau.

Tavo minetas supimas buvo tas momentas kai tu atsijunginejai nuo savo kuno, jeigu butum paleides savo kuno pojucius ir atsidaves supimui - butum kazkur nukeliaves.

Meditaciju privalumas tas, jog kai keliauji esi samoningas. Siaip meditacija tai yra daugiau kaip proto ramybes busena kai tu pasikrauni energijos, o sapnavimas is esmes tai yra energijos naudojimas. meditacija padeda tau tobuleti visapusiskai, todel ji beveik neatsiejama nuo sapnavimo.
 
 2011-01-08 22:14:44
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
labas Hunt3rix,

kaip matau judi tinkama linkme ir is esmes darai ta pacia klaida turbut kaip as ir daugelis kitu. Samoningumas yra sudetingas dalykas, o sapnai pabega del to, jog tu is karto kai supranti jog sapnuoji tu tiesiog vienu momentu tiki stipru impusla paduodi i kuna, jog tu pribudini savo prota ir kartu visa kuna. Ar tau nebuna jog po to kai susigrazini samoninguma sapne ir prabundi, tau prabudus pastebi kad tavo pulsas padaznejes? Padaznejes pulsas rodo, jog tu per daug viska skubini.
Realiai tu viska darai gerai, eini iki sapno, pereini y sapna, bet tada tu staiga sau "pasakaii" - as sapnuoju ir stengiesi atgauti visa savo samoninguma, tada tu mobilizuoji visa savo kuna ne tik atgauni samoninguma. Cia yra pagrindine visu problema - musu samoningumas priristas prie kuno ir vos tik mes sugryztame prie savo samoningumo, mus tiesiog istraukia is sapno ir sugrazina y realybe, nes cia yra uzstriges samoningumas. Atrodo parasiau lyg ir kazkokia nesamone, bet taip yra. Jeigu tiksliai paanaziluosi savo jausma sapne kai atgauni samoninguma - tai tu jausi lyg dviguba jausma, tarsi butum sapne, bet tuo paciu metu tu jausi fizini savo kuna! tuomet labai svarbu neskubeti, turi "atsikabinti" nuo savo kuno, tai pavyks ne iskarto. Taigi dabar tu zinai, jog tavo kliutis yra tavo islikes rysys su kunu, kai ismoksi nuo jo atsikabinti, galesi akimirsniu atsidurti sapne ir busi labiau samoningesnis. Tam ismokti reikes laiko, kuo labiau tai ivaldysi tuo greiciau uzmigsi ir tuo lengviau sapne tapsi samoningu, nes tu esi tik tada samoningas sapne kai tavo samoningumas "yra kartu" su tavimi.
Atsikabinti nuo kuno ismokti padeda susitelkimas y sapna, tai pat savo demesio valdyma gali ugdyti mokydamasis medituoti. Esme tu prabundi nes kai tu esi taip vadinamas samoningas, tu siunti tokius galingus minciu ir emociju srautus, jog jie visiskai sugriauna ankstesni sapna (emocijos - sapnu esme). Turi ismokti viska daryti palenga ir zinoti kiek savo demesingumo ir pastangu reikia skirti.

Sia uzduoti galima palyginti su svarstyklemis. Tarkime vienoje leksteles puseje yra nezinomas svoris ir tu turi deti svorius kitoje lekstles puseje kol bus pusiausvyra ir tada pilnai valdysi sapna, bet tu negali virsyti svorio kitoje puseje - nes tada prabusi. Taigi tu turi ismokti jausti kiek demesingumo ir kokio lygio reikia sapne norint pilnai i ji pereiti ir buti samoningam. Galiu paskyti tik tiek, kad cia yra praktikos ir laiko klausimas, svarbu nesiparinti del nesekmiu ir bandyti toliau.

zinai kaip sako kuo daugiau kartu suklysi tuo busi arciau teisingo varianto :)
 
 2011-01-02 20:10:32
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas,

Nepyk, kad taip ilgai neatrasiau tiesiog dirbau per naujus metus irpo to norenosi pailseti tai tiesiog tingejau rasineti po truputi. Galvojau kai prisesiu tai vienu metu y viska atsakysiu :D.

Visu pirma tai sveikinu visus su Naujais Metais!!


Dabar apie sapnus. Tai pat sveikinu su sekmingomis sapnu kelionemis, kaip matau sparciai tobuleji!

SAPNU ATPAZINIMAS
Taigi sapnu atpazinimas tai yra tavo budas padidinti savo samoninguma sapne iki tokio lygio, kad tu suvoktum jog sapnuoji. Tam tinka, bet kokia tavo sugalvota priemone, kuri padidina tavo samoninguma. Na pavyzdziu kad ir tikrinimai sapne, kai tikrini, tada tu buni sutelkes demesi y aplinka ir bandai rasti ka nors kas aplinkoje yra ne taip, neiprasta, sokiruoja arba tiesiog tu zinai jog tai nera tikra, nors gali puikiai tikti prie sapno, bet tu jauti savo vidumi (patikek taip toliau bus beveik visada ir turesi ismokti isiklausyti ir pasikliauti savo nuojauta).
Sapnu tikrinimo esme yra tai, jog kai tu bandai ka nors padaryti kitam zmogui, tai turi buti sokiruojama ir keista tau paciam, nes netgi zalias skraidantis suo tau gali atrodyti iprasta. As dazniausiai sapne tikrindavau, as pvz sapne tiesiog perbaukdavau ore ranka, ir mintyse ten kur ejo ranka isivaizduodavau jog istrinu zmones, aplinka ir panasiai - tada jie tiesiog sapne isnykdavo kaip dumas. Mintyse zmogui sapne kai liepi ka nors daryti, tu turi tiketi jog tai imanoma padaryti, taciau relybeje tai nevyksta, todel liepti skristi kazin ar gera mintis, nebent tu tiki jog realybeje kas nors gali skraidyti, juolab skraidymas tau gali atrodyt iprasta. Liepimas ka nors daryti mintimis turi kazka reiksti tau. Pvz Eini sapne gatve ir matai begale zmoniu, ir matai pro sali einanciu merginu grupe, pagalvoji tegul si mergina prieina prie manes ir pabuciuoja (realybeje tai nevyksta, bet tai yra realiai galima - vadinasi tai yra kaip galimas tikrinimas). Galima mintyse liepti kad ir sustoti atsisukti y tave, pradeti sokineti, daryti atsispaudimus, apskritai tiesiog pagalvok ka tik nori. Gali dirbti su aplinka jei nenori dirbti su zmonemis - tai turbut net lengviau, pvz pabandyti pakeisti vaizdo detale, iskrepti, padidinti priiartinti, pakeisti splava, pradanginti ir tt.
Bet atsimink, jog tikrinimai turi buti ivairus, nes tavo protas prie ju ipranta ir tu pradedi tiketi, jog tai iprasta ir tau jie tampa bereiksmiai, be to labai daznai tavo pasamone bando tave itikinti jog tu nesi toks stiprus, greitas, negali padaryti to ar ano tai yra dar didesnis tavo priesas nei nesamoningumas, nes jeigu samoninguma ir atgausi, bet pasiduosi siem jausmam ar busenom tai bus tarsi nevaldomas sapnas, kuriame tu tiesiog plauksi pasroviui ir beveik nieko nepakeisi, nebent smulkias detales.

DREAM RECALL
taip, tu geriau atsimeni sapnus nes dirbi su jais savo pasamoneje, netgi kai ryte apie juos pagalvoji ar uzrasai, nergi kai skaitai apie samonngumo prapletima - visa tai pagerina dream recall ir plecia samoninguma, viskas juda kartu.

PATEKIMAS Y SAPNA
Jeigu nori patekti atgal y sapna, tau reikia sasajos su tuo sapnu ir buti samoningam sapne ir tada panaudojus sasaja atkurti sapna- tai padaroma sutelkus visa savo demesi y sapno sasaja(kavas, garsas, jausmas, vaizdas).

SAPNU DETALES.
Kaip jau pastebejai, tavo sapnai keiciasi, tu matai ryskiau viska, matai ryskiai nepazystamus veidus, matai laikrodi - tai yra proceso dalis - veliau tu atrasi tokiu sapnu, kurie bus siurpiai panasus y realybe, viskas itin tiksliai atkartota, tada buna beveik neymanoma ju atskirti nuo sapnu. Atrasi ir labai tolimu realybei sapnu. Tavo sapnai pasikeis y nuostabius ir ryskius, net jei ir zinosi jog sapnuoji, viskas atrodys taip gyva ir tikra. Tikiu, jog tai bus gana greitai.

Sekmes tau sapnu kelioneje.

P.S. taip mano vardas yra Dainius
 
 2010-12-27 16:19:52
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas,

as irgi naudoju sia idejai kaip ir tu "aš užsimerkes, vadinasi negaliu matyti, jei matau vadinasi sapnuoju"
bet atsimink, jog sapne tu esi kaip realybeje, vadinasi sapne sitas budas tik tik tada kai tu busi uzismerkes bet vistiek matysi, bet sapne gali ir samoningai uzsimerkti ir tada isivaizduoti, jog vaizda ir tau turetu is karto turetu pradeti piesti vaizda ir tu suprastum, jog sapnuoji, nes realybeje tu nematai uzismerkes. (geras bandymas )
taigi tau reikia kurti tokius patikrinimus, kad juos galetum atlikti realybeje, nes sapne budamas tu galvoji jog esi realybeje. Taigi pagalvok ka tu sapnuose dazniausiai matai ir ar tai gali matyti realybeje ar ne. Pvz tavo sapnuose gali dominuoti specifine vieta (namai, mokykla, dykuma, nezinoma vieta), kvapai, spalvos,sitaucijos (visada sapnuose pilna vandens), pojuciai (baime, nuolatines kovos, pyktis). Tu turi tapti atidus savo sapnams ir pamatyti kas juose dominuoja, taigi kai su panasia situacija susidursi gyvenime, nesvarbu tai atsitks tau paciam ar kur nors pamatysi ar isgirsi vis pagalvok ar tu dabar sapnuoji, gali kartu dar laikas nuo laiko sau priminti savo sapnu zenkla pvz zenkas namai (pvz kai kita karta busiu namie as patiktikrinsiu ar tai nera sapnas. )

Yra daugybe kitu sapnu zenklu, pvz neveikia elektros prietaisai arba veikia ne taip kaip turi buti (isijungt isijungia bet neisisjngia) neymanoma perskaityti raidziu ir skaiciu arba juos iskraipo, informacija rodoma aplinkoje nuolatos keiciasi, tavo rankos turi 6 pirstus ir tt. Taciau dar geriau kai naudoji ir asmeninius zenklus kuriuos turi pats atrasti.

Akimirku kai suabejoji ar tai sapnas buna ne visada, bet jeigu didini savo demesinguma gyvenime vykstantiems procesams ir tai kas vyksta tavyje, tai labiau atkreipsi demesy ir sapnuose, nes kai tu tiesiog plauki per gyvenima ir tau nelabai idomu kas vyksta, tai ir sapne esi lygiai toks pats, net jeigu ten skraido drakonai ir zmones kaip zombiai tau atrodo lyg eiline diena zemeje.
Demesingumas gyvenime tai nereiskai jog turi buti kaip snipas ir viska visur zinoti, tiesiog gali pradeti nuo save ir savo elgesio ir tai kaip y tave reaguoja Tau nereikia tam skirti valandu valandas, tiesiog buk atidesnis ka darai ir kaip elgiesi, buk atidesnis tave supantiems.
Siaip kas labiausiai zudo samoninguma tai turbut supratai, kad tai yra rutina ir monotoniska veikla. Jei turi galimybe savo dienoje padaryti bent ka nors kitaip, tai padaryk, gerai jeigu uzsiimi kokia nors kurybine veikla - tai nebutinai turi buti kas nors labai rimto.
Bet manau, kad pats geriausias budas samoningumui didinti yra meditacija, be to ji labai ataplaiduoja ir "uzkrauna" energijos ir ismoksti daugybe kitu naudingu dalyku pritaikomu tiek sapnavime tiek gyvenime.

Mano pirmas suvaldytas sapnas, tai buvo tiesiog akimirka per kuri pakeite visu sekanciu mano sapnu eiga. Mane daznai kankindavo kosmarai vaikysteje, jog mane vejasi traktorius, kombainas ar panasiai (visi turi savus demonus :D ) ir as vis begdavau nuo ju, bet man po kiek laiko pradejo igristi tie sapnai ir viena karta kaip mane vijosi traktorius as pagalvojau "kodel as begu?, ko as bijau, juk tai sapnas" ir tada apsisukau, nors beprotiskai bijojau, bet ta pati momenta kaip sustojau ir apsisukau visa baime dingo - as tada savyje pajauciau didziule jega, as priejau prie traktoriaus, kuris beja jau stovejo ir ji viena ranka apverciau! tai man buvo didelis laimejimas, as tada suvokiau, jog jei stoji pries savo baime sapne tada tu tampi be galo stiprus ir gali iveikti bet ka, tau nera ribu. Aisku po to bandziau atlikti visokius eksperimentus su sapnais, ugdziau visokius skilus, kuriau tarsi savo sapnu valdymo sistema, buvau atrades beveik tobula patikrinima ar tai sapnas. As pastebejau, jog sapne jeigu mintimis liepi ka nors zmogui padaryti jis tai butinai padaro - aisku dazniausiai liepdavau padaryti ka nors drastisko, bet be neigiamu emociju ir jeigu jis tai padaro vadinasi tai sapnas (Beje si strategija ir dabar man puikiai veikia ) . Aisku veliau tau bus sapnu kai tu tiesiog zinosi jog sapnuoji netgi netikrindamas.

SAUNU! taip ir toliau. Jeigu susidursi su kokia nors problema ar tau bus neaisku ka parasiau klausk, nes as tiesiog rasau kaip plaukia mintys. Nepyk jei kartais atrodo viskas nelabai surista ar kartojuosi :D


 
 2010-12-26 20:12:17
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas,

jeigu tu nesi samoningas sapne tai tu niekada ir neatrasi jog sapnuoji. Tiesiog buna sapne kai esi nesamoningas yra buna daznai labai momentu kai tiesiog viskas atrodo lyg netikra, pvz pro tave praskrenda suo, arba tu vaikstai po savo kambary ir staiga supranti jog tu buvai savo kambary baldus taip perstates pries 5 metus ir dabar viskas kitaip. Is tiesu svarbiausia ne pats tikrinimo procesas, o tas momentas kai tu suabejoji ar tai realu ar tai sapnas, nes kartais tu vaikscioji per sienas, skraidai, gali zvilgsniu perkirsti nama per puse ir visa tai atrodo "iprasta". Taigi idorymo ieskojimas tarsi sekantis zingsnis po to kai tu tarsi truputi prabundi sapne ir suabejoji viskuo, taciau jeigu tu nepatikrini ar tai sapnas ir tiesiog plauki pasroviui tai tu praprandi galimybe valdyti savo sapna. Todel pravartu tureti veiksmu palna kaip tu tikrinis ar tai sapnas, tikrinimai turi buti paprasti, butu gerai jog jie butu susije su aplinkos stebejimu ar su elementariais veiksmais (daugiau rast gali google ivedes "dream signs" ) juos netgi kuri laika pravartu daryti realybeje, nes taip tu iprasi juos daryti sapne. Nes viska apie ka galvoji realybeje ir patiri realybeje, vienaip ar kitaip atsispindi sapne.

Sekmes
 
 2010-12-25 20:57:09
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas,

Taip is tiesu palengveja kai nesi kamuojamas minciu apie praeiti ir ateity, tada tampi laisvas, bet tai nereiskia jog esi tas kuriam niekas nesvarbu, tiesiog esme ta jog is tiesu egzistuoja tik dabar momentas, nes kad ir kiek jaudintumeisi praeities nepakeisi. Kaip yra pasakyta jeigu jaudiniese del ateities ir gali ja pakeisti - tai pakeisk ir nereikes jaudintis, o jeigu jos pakeisti negali - tai kokia isvis prasme jaudintis. Tai is tiesu labai protingi zodziai, bet tikrai nera lengva ju laikytis :) , nes mes esame yprate jaudintis del visko, visu pirma mus supantys zmones taip mokino ir auklejo ir mes visada ta girdime is aplinkiniu.

SAPNAS
Y sapna visada gali gryzti, net jeigu ji sapnavai pries daugybe laiko, bet turi kazkoki stipru prisiminima kuris tave sieja su juo. Tai gali buti bet kas, kazkokio jo epizodo, vaizdas, kvapas, jausmas ir tt.
O del musimosi tai paaiskinimas yra lengvas, kai tu valdai sapna tu nesi RIBOJAMAS, nes kai tu nesi samoningas tu esi tarsi savo proto vergas, jis bando tave ikalinti sukurtoje iliuzijoje ir bando tave itikinti kad tu esi toks ir toks, kad tu niekam negali pasipriesinti, o jei tiksliau bando tave itikinti jog tai yra tavo gyvenimas. Kaip zinia mes gyvenime daznai daug kam pasiduodame ir tikrai atrodo jog negali pasipriesinti.
Sapnuose mes galime nusimesti visus mus varzancius pancius ir pamatyti savo tikrasias galimybes.
Taigi tarp tavo sapnu skirtumas yra akivaizdus ir viskas del to, jog viename sapne buvai labiau samoningas nei kitame, siaip nenustebk jei netgi valdomame sapne tu pajusi, jog tave laiko arba tiesiog kazkas tau sako, kad negali cia ieiti - tai yra tiesa, kaip kur ieiti reikia buti tam samonigumo lygmenio :)
Veliau jeigu tu sapnuose turesi labai idomiu pokalbiu ir gali isgirsti labai idomiu minciu, bet pagrinde viskas priklauso ko tu ieskai, nes to ko ieskai tai ir randi.

Sekmes sapnuose ir ramaus miego

P.S. Didindamas savo samoninguma ir atiduma realiam pasaulyje didinsi samoninguma ir sapnuose ir atvirksciai. Tai pat igausi daugiau pasitikejimo ir tikejimo tuo ka darai, busi labiau viskuo uztikrintas, na cia tokie dalykai yra kaip naturali proceso eigos dalis :)
 
 2010-12-24 23:51:23
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
As tiksliai neatsimenu per kiek laiko ivaldziau "Wild", galbut tai buvo menesis. Beje kai rungtyniauji tai labai gerai yra lyginti save su savimi praeityje, taip tu matai kiek tu pazengei ir kartu didini pasitikejima savimi. Nes pvz jeigu save lyginsi su meistru ( nesakau jog as meistas :) ) tai visada atrodys jog tu taip nieko ir neismokai, bet jei lyginis save su savimi, tu pamatysi kaip per diena/savaite/mesnesi/metus tu patobulejai.

SPALVOS

spalvos yra be galo reiksmingos gyvenime ir dar labiau sapnuose. Jeigu google ivesi "spalvos sapnuose" arba "colors in dreams meaning" tai galesi pasiskaityti kokia reiksme turi spalvos sapne.
O auros spalva yra be galo svarbi, ji parodo ne tik koks yra tavo dvasinis lygis, bet ir tavo ligas bei trukumus. Siaip pas zmogu yra 7 cakros ir kiekviena ji spinduliuoja skirtinga spalva, kai jos visos veikia tobulai tai tavo aura buna baltos spalvos ( tai tobula aura), tokias auras turi visi sventieji. Jeigu nori suzinoti apie auras ir cakras tai pat gali pasiskaityti internete. Tai is tiesu labai idomi tema, yra netgi specialiu pratimu (jie labai paprasti) subalansuoti čakroms. Pratimai vadinas "penki tibetietiški pratimai" ivesk taip y google ir gali rasti. Subalansuodamas čakras tu ispresi ne tik savo dvasines bet ir fizines problemas, o paskaites čakrų funkcijas ir kūno negalavimus sužinosi su kokia čakra yra tos problemos susiję. Kai turesi laiko tikrai patariu uzmesti aki ;)

KOVOS

apsiginti galima nuo visko, visu pirma reikia tiketi jog apsiginsi ir tau reikia atsiriboti nuo poltergeisto.
Esu skaites truputi apie poltergeistus ir siaip dvasias. Zozdiu poltergeistas yra kaip triuksminga dvasia ir jis skleidzia tik garsa, raso ant sienu, zodziu jie daro isdaigas, bet jie nera matomi! vaiduokliai yra tie kuriuos tu gali matyti, bet vaiduokliai negali skleisti garsu ar ka nors dayti ji tiesiog matai. Poltergeistus tai visu pirma prisaukia visos neigiamos emocijos (baime, pyktis, neviltis, liudesys...), esme visatoje galioja desnis, tu trauki viska apie ka galvoji, taigi jei galvoji apie blogus dalykus tai tokius ir trauki, jei galvoji apie gerus dalykus tai trauki gerus. Taigi poltergeistai negali atidurti teigiamoje aplinkoje, kaip ziniai vaiduokliai ir poltergeistai gyvena ten kur yra vyke baisiu dalyku ir susikaupe begale blogos energijos, taciau jeigu jis atklysta y tavo namus tai visu pirma ka gali padaryti tai skleisti kuo daugiau stipriu geru emociju. Yra istoriju, kad kunigas be galo daug vare is vieno namo poltergeista ir jis vis gryzdavo, ir tik po to kai ten gyvenatys zmones pakeite savo dvasines busenas y teigiamas tik tada jis visiskai isnyko.
Taigi kovoti su blogiu reikia geriu, nes kovodamas blogiu tu tik dar daugiau jo prisisauksi, na tikiuosi paaiskejo. Na o jeigu su blogiu susigrumi sapnuose tai aisku yra labai svarbu tavo samoningumo lygis ir manipuliacijos, taciau tavo emocine busena ir pasitikejimas savimi turbut yra patys svarbiausi :)

Grazios ir siltos Sv. Kuciu vakarienes ir Linksmu bei kupino dovanu Sv. Kaledu ryto
 
 2010-12-24 00:56:39
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas,

Baime tai yra puolimo pasekme arba tiksliau bandymas susilpninti priesininka. Tu realiai priesininko negasdini, tiesiog isreiski ketinima ji susilpninti ir priklausomai kuris stipresnis tu ar priesininkas ir ar priesininkas tuo metu yra pazeidziamas (ar jis tuo metu gali atsispirti) nuo to priklauso ar jis issigas.
Kas idomiausia tai yra pati blogio savoka, kas vienam blogis tai kitam geris. Is tiesu tai geriausia yra ne kovoti stengtis vengti kovos. Kaip kazkas yra pasakes geriausias musis tai jokio musio.
Pagrinde net jeigu ir kovoji tai nesistenk naudoti fizinio smurto nes mazai kas yra pazeidziamas. Pagrinde visi naudoja apgaule ir isvengimo taktikas. Esme yra tokia jog susikaupimas ir ramybe yra visada pranasesni uz inirsi ir pykty. Kova is tiesu tai nieko neisprendzia, nes sapnuose viskas apie ka galvoji pritrauki prie saves, taigi jei noresi kovoti tai tos kovos niekada nesibaigs ir save uzdarysi amzinam kovos rate. Jeigu tu nenoresi kovot patikek niekas neprivers sapne taves to daryti, tiesiog gali sukurti kovojanciam iliuzija jeigu nenori kovot ir tu toliau keliauk ramiai, esu netgi mates ir pats patyres kaip zmones susikabina yra "jegos zieda" rankomis ir taip atsispiria bet kokiai atakai. Pradzioje kovos gal ir atrodo ydomi pramoga, bet tikrai nepatariu uzsiciklinti ties sia sritimi. Sapne yra zymiai nuostabesniu dalyku kuriuos gali patirti ir ismokti. Patikek jei net tau atrodo aplinka labai kovinga tu bet kada gali is jos pasitraukti ramiai, nes yra ne tik kad kovu kuriu tu negali laimet, yra kovu kuriose tu net negali negali priesintis. Taigi keliauk su taika ir tave lydes ramybe, keliauk su kovos dvasia ir tave lydes chaosas.

Energija gali ir tu vogti, gali vogti ir is taves, tu ja gali ir pats savo noru atiduoti, gali apsikeisti, gali is taves ir apgaule isvilioti, taip dazniausiai daro, nes kai prisileidi arciau ir pats duodi energija tai gali daugiau paimti :) . Kai kurie sapnuotojai naudoja kitu energija, jog nukeliautu toliau ir patirtu daugiau, tai kazkuria prasme pavojinga.

Blogiu pries blogi kovot nera prasmes, nes tai tas pats kaip pries ugni kovoti ugnimi, be to isivaizduok, kad galbut jis daug kartu uz tave protingesnis ir gudresnis ir galbut neapsakomai galingesnis. Tu tada tiesiog svaistytum savo laika su juo kovodamas. Cia galima patarle pasinaudot: Duok durniui kelia :D. Tiesiog nukreipk jo demesi y kitur jis tave pamirs. Labai svarbu kai tave puola apie save sukurti apsaugos lauka, tink bet kokia tavo isivaizduojama geriausia apsaugos taktika, bet didele reiksme turi sventos figuros, kaip zydu zvaigzde, kryzius ir tt.

Atsimink jog yra veiksmas ir atoveiksmis visada arba priezastis is pasekme. Taigi priklausomai to ko ieskosi sapnuose tai ir rasi. Jeigu ieskai kokio atsakymo tai jeigu labai nuosirdziai nori jy surasti tai manau ir surasi, taciau tavo noras turi buti neasakomai didelis.

Sapnai turi reiksme, taciau vieni maziau kiti labiau svarbus tai juk suprantama, juk ir musu gyvenime buna ivairiu dienu, taciau labai sudetinga vertinti kuri diena yra svarbesne uz kita, nes aplink mus visada vyksta tiek daug dalyku. Tu pvz net nezinai kaip tavo menkiausias zodis ar poelgis paveiks aplinka ar zmogu, ir kokias tai pasekmes tures ateiciai.

Atsimenu viename filme pasake labai idomia fraze apie tai kaip zmogus turetu ziureti y savo gyvenima.
"Zmogus yra kaip mazas siulelis raste, kuris sunkiai isivaizduoja kokia prasme jis turi didingame raste"
Taigi kiekvienas zmogus turi savo paskirti, tik ja labai sunku suvokti nes mes ziurime ne is to tasko.
 
 2010-12-23 21:56:11
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas,

ZMONIU SUPRATIMAS
matau atkakliai sieki tikslo, gerai jog esi toks pasiryzes del savo tikslo, net jei kiti ir nesupranta, tesk tai ka pradejai. Kas del sapnavimo tai tik nedaugelis yra patyre atsitiktinius sapnu valdymo momentus, kiti tai daro visa gyvenima ir jiems atrodo jog tai naturalu ir igimta, kiti to ismoksta apie tai suzinoje is kitu.
Nevisada zmones supranta, ypac kai kalba eina apie dvasinius dalykus - o sapnai yra susije su dvasingumu ir tavo vidinio bei kartu ir isorinio pasauliu tyrinejima.
Del neyprastu dalyku sapnuose tai galiu pasakyti ju bus tik tada jeigu tu atsiversi ir priiimsi tai (turi nebijoti zengti y bedugne, bet kartu buti atsargus) Svarbiausia buti labai tolerantiskam, kuo labiau busi nusiteikes priimti viska kaip yra ir be isankstinio nusistatytmo (zmones dazniausiai yra priesingos pozicijos) tai daugiau pamatysi ir patirsi sapnuose. Jeigu tu nori pakalbeti apie sapnus ir su jais susijusiu dalykus tai negaisk laiko su tais kurie taves nesupranta, buk tolerantiskas jiems. Juk ir tau buna, jog kazkas kalba apie dalykus kurie tau neydomus ir tu negali tuo buti sudomintas kad ir kaip jis stengtusi, taip tiesiog yra ir nieko nepadaysi. Jeigu eisi y internacionalinius forumus ten yra daugybe nariu kurie mielai bendraus su tavimi sapnu temomis ir pasakos savo keliones ir mielai patars tavo klausimais.

SAPNU PATIRTIS
Patirtis Sapnuose gali sokiruoti, gali buti jog tau netgi labiau patiks sapne nei realiam gyvenime, jeigu viska darysi teisingai ir neskubedamas tai pamatysi labai daug keistu, nesuprantamu, pribloskiamu, graziu ir mielu gal kartais ir labai baisiu ar krauja stingdanciu dalyku. Bet visa tai kad ir kiek matytum ar patirtum yra tik maza dalele ko gali patirti, nes ribu nera, todel niekada perdaug neprisirisk prie to ka patirsi sapne. Vadovaukis taisykle jog viskas yra tik akimirka ir egzistuoja tik dabartis, tai pades tau issilaisvinti ne tik nuo praeities kuri praejo ir neegzistuoja ir ateities kuri dar neatejo ir tai pat neegzistuoja. Nes kuo laisvesnis esi nuo ikyriu minciu tuo tu esi lengvesnis ir tau bus lengviau keliauti po sapnus, valdyti emocijas ir tt. Taigi pasauleziura tikrai pasikeicia, bet tas pokytis priklauso nuo taves, kiek tu esi pasiruoses priimti tuos pasikeitimus. Bet visi pokyciai bus tik y gera :)

SAPNU BANDYMAI
Skaitydamas tavo bandymus prisimenu kaip man sirdis smarkiai plakdavo kai tik pradejau valdyti sapn :)
Taigi tu turetum susiitelkti dabar y bandyma kuo ilgiau isbuti sapne ir stengtis nusiraminti. Kai tik suprasi sapne jog sapnuoji, stengis kveptuoti ramiai, nes kaip kvepuoji sapne taip yra ir realybeje. O sirdies plakimas kartais gali buti tiesiog beprotiskas, tada tiesiog susitelk y kvepavima ir y koky viena objekta sapne. Nesistenk judeti ar apie ka nors galvoti, sukaupk demesy y koki viena daikta sapne ir kvepuok ritmingai, kai jausi jog truputi aprimai gali testi kelione.

BAIME
baime sapnuose yra naturalus dalykas ir tavo didziausias priesas. Baime mums visada trukdo padaryti tiek daug dalyku, nes mes nepasitikime savimi arba tiesiog bijome eiti ten kur dar nesi niekada zenges. Na o ja nugaleti yra vienas budas tiesiog pasakyti sau, kas bus tas bus bet as einu ir padarysiu tai. Aisku niekada nereikia perzengti savisaugos ribu ir jeigu jauti pavoju, reikia ne pasiduoti baimei, o grumtis su ja. Atsimink sapne baime ir pyktis yra patys didziausi tavo priesai ir turi ismokti juos nugaleti, nes jie tave susilpnina ir mazina samoninguma ir svarbiausia baime ytakoja tavo sprendimus, kaip siuo atveju tu save tiesiog pribudini, o sapne tu dazniausiai begi. Patarimas jeigu sapne jausi baime niekada nebek, jei turi bent dalele samoningumo atsigrezk y savo baime ir stok su ja y kova, tik tada ji dings, nes jeigu begsi baime tik stipres. O siuo atveju kai jauti "perejimo" baime turi tiesiog pries darant perejima kaip galima labiau nurimti ir pozityviai nusiteikti. Na o jei trumpai - kuo daugiau bandysi tuo greiciau ismoksi :)

GRUPINIS SAPNAVIMAS
jeigu sapnuoji su kitais zmonemis ir tave kas nors uzpuola tai pasirodo niekas taves tiesiogiai uzpulti negali ( tai akivaizdu) jie sukelia tau baime ir jeigu tu jai pasiduodi tavo protas pradeda eiti pries tave ir visi aplinkui tave tampa priesais kuriu taikinys esi tu - NORS TAIP NERA. Tai pat yra daugybe nuostabiu dalyku grupiniuose sapnuose, kuriuos patirsi, nes kiekvienas zmogus yra individualus ir turi labai idomiu sugebejimu ir patirties.Grupiniame sapnevime kaip as minejau galima ir keliauti po kitu zmoniu sapnus, bes jau senokai nebandziau keliauti po kitu sapnus ( tai ganetinai sudetinga, juolabiau kitus prabudinti).

OBJEKTAI SAPNUOSE
Objektai sapnuose priklauso nuo tavo samoningumo lygio ir nuo kitu asmenu tai pat. Kuo samoningesnis esi tuo daugiau matai. Tas pats kaip ir gyvenime. Eini uzsisvajojes ir nematai vaziuojancio automobilio. Pvz atsiguli kada vakare ir pazvelgi y dangu ir paziurejes y ji pamatai kiek daug graziu dalyku jame esama, taciau kitam tai bus visiskai neydomu, jis tik zvilgels ir pasakys "nieko ten idomaus nera". Tai pat sapne gali buti "uzsislepusiu objektu", kurie pasimato tik tada kai y juos isiziuri. Sapne viskas priklauso y ka tu esi susitelkes ir tavo samoningumo lygio arba kiekvienas ta pati sapna mato kitaip (tas pats ir realiam gyvenime).

Is tiesu sapne yra labai daug ydomiu desniu kurie tai pat galioja ir gyvenime ir atvirksciai, taciau kartais buna atrandi labai ydomius desniu kurie yra sapne ir tik tada pamatai jog sis desnis galioja ir gyvenime.


SEKMES!
 
 2010-12-22 23:57:13
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas,

ne neigrysai, man patinka bendrauti sia tema. dziaugsiuosi jei mano patarimai tau pades.

Tu viska darei gerai. Man irgi yra taip buve, esme yra tame jog turi atsipalaiduoti ir neforsuoti ivykiu.
Tu pradejai matyti sapna, na tiksliau mirgejima (kai patobulesi tai tokiu budu galesi savo sapna akimirsniu pakeisti y koki tik nori) tai tau reikejo tiesiog palengva ramiai "uzsikabinti" uz kokios nors detales sapne ir y ja susikoncdntruoti, jeigu jauti jog kai tik susikoncentruoji tai lyg sapnas pradeda "begti" nuo taves tai tada truputi sumazink savo demesingumo lygi sapno detalems, kai jausi jog viskas aprimo vel bandyk stabilizuoti.

SVARBIAUSIA neskubek, sapnas stabiliuosi pats, tau tiesiog reikia mintimis duoti signala jog to nori, tiesiog turi jausti kada yra per daug forsuojama, nes tada pakyla emociju lygis, o bet kokios stiprios emocijos (nesvarbu geros ar blogos) tave pribudins. Dar labai svarbu neissigasti, nes sis etapas kai pereini y sapna yra truputi baisokas - tai nezinoma erdve kur tu zengi pirma karta kaip visiskai samoningas - tai yra absoluciai kita patirtis. Taigi stenkis atsipalaiduoti ir galvoti pozityviai pries sapnavima. Ramus ir ritmingas kvepavimas labai padeda nurimti.
Atsimenu savo pirmuosius sapnus tai be galo jaudindavausi kai pereidinedavau y sapna, kartais net issigasdavau, tada sapnai budavo tokie siurpoki - emociju pasekme.

JUDEJIMAS
atsimink sapnuose tu nejudi! tai tik tavo galvoje, na tai juk akivaizdu :) . Tai isisamonindamas daug bedu atsikratysi kaip pvz sapnu kur tau trukdo judeti. Kaip tikrieji sapnuotojai sako, mes ne judame o traukiame ir stumdome objektus apie mus, tai tikrai labai paranku, kai objektai toli tiesiog gali akimirksniu ji pritraukti, o nemesgtamus akimiksniu nustumti y sali. Taigi galvok jog judi. Sapne yra 3 rusiu judejimas : teleportacija ( persikeli y kita sapna akimirksniu) ; skridimas ( mano megstamiausias) ; vaiksciojimas ( na tai visiems iprasta)

Atsimink kad viskas sapne vyksta tavo minties galia o ne proto ar fizinio kuno sugebejimu lygiu. Taigi jeigu tu tikesi jog gali pasokti iki menulio tai ir padarysi. Sapne viskas paremta: demesys sapnavimo objektui(tikslui) ir 100% tikejimas jog taip ir bus. Pvz siuo atbeju demesys kai soki iki menulio yra menulis o ne pats judesys. Sapne tu negalvoji apie veiksma ar procesa tu turi galvoti apie rezultata. Is pradziu gal ir keistai atrodo bet taip ir vyksta viskas. Beje niekada per daug nesusikoncentruok y viena objekta nes taip gali prarasti samoninguma.

P.S. turi mokintis valdyti savo emocijas, sugebeti nugaleti baime, nes sapnas valdomas emocijomis.
Nebijok jog visko tiek daug ismokt, tiesiog viska daryk po truputi ir eigoje pamatysi kaip ismoksi visas sias gudrybes.
 
 2010-12-21 23:13:18
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Kai jauti supima svaigima tai tu jau miegi, tiesiog labai pavirsutiniskai. Jeigu lyginti sapnavima kaip perejima pro duris tai kai jauti svaigima tai esi tarpduryje. Kartais y sapna turi ytraukti save pats, kartais tave tavo protas bandys apgauti, jog tu visai neuzmigai o tiesiog guli ir tiek - tai buna dazniausiai, o is tiesu tai tu esi ant slenkscio ir tiesiog tau reikia pasirinkti, kur nori jog durys tave nuvestu. Buna tiesiog jog uzsimerki, jauti supima ir tada pradedi matyti savo kambary, po keliu sekundziu suvoki, jog tu esi uzsimerkes tai negali nieko matyt - isvada tu esi sapne :)

PATARIMAS: sek ivykiu eiga ir pasikliauk savo logika, jei kas ne tai tai galbut jau esi sapne!

Taigi kai baigiasi supimas(svaigimas) yra du variantai tu esi prabudes arba tu vis dar tarpineje busenoje.
Tuo momentu daryk labai letus judesius, o geriausiai naudok tik vaizduote ir pradek prisiminti koki grazu vaizda, jei aplinka prades keistis - voulia tu SAPNUOJI!

WILD smagus budas, bet tai kova su savo protu ir cia turi isnaudoti visa savo isradinguma ir buti atidziam bet kokiai detalei, nes menkiausia smulkmena erdveje gali signalizuotgi TU JAU SAPNUOJI!
 
 2010-12-20 23:29:11
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Sveikas Hunt3rix,

kiek matau tu jau ne karta perzengei riba tarp sapno ir realybes :) . WiILD budas labai geras tik yra toks keblumas nelabai jauciasi skirtumas tarp realybes ir sapno kaip tu jau pastebejai, nes kunas miega o protui atrodo jog esi atsibudes, taciau jeigu tu jautei supima ir perejai galvos svaigima ar girdejai kazkokius garsus arba jutai kritima arba kartais netgi atrodo jog issineri is kuno (nera labai malonu :D ) tai tu jau esi sapnu erdveje tik to nesuvoki, bet dabar tai zinosi. As tai pat esu susidures su ta problema kai lyg sklendi beribeje erdveje aplink tamsu ir nezinai ka daryt ir is nuobodulio atsikeli. Beje gerai pastebejai jog mirksint atsibundama, taip yra todel jog miego metu atjungiami raumenys tik nuo kaklo zonos todel, mirsint sapne mirksi ir tikroveje, del to atsibundi.
Taigi gryztu atgal link perejimo y sapna. Tu turi zinoti ka nori sapnuoti pries uzmiegant arba sukurti pradini epizoda sapno kai jau esi uzmiges. As pries uzmiegant turedavau visada pasiruoses pora galimu sapnu pradziu, bet is tiesu svarbiausia tai kas kiek laiko isivaizduot ka nors, tam tinka bet koks prisiminimas susietas su 5 pojuciais (garsas, kvapas, vaizdas, skonis, lytejimas) patyrinek kas tau geriausia prisimint sekasi ir su kokiais pojuciais tai surista tai ir pradek sapna kurti nuo to pojucio. Pvz as senesni sapna prisimenu pagal tai koks buvo kvapa sapne ar kokia muzika grojo arba prisimenu jausma koks buvo kai laikiau merginos ranka sapne. Tinka netgi prisiminti nuotraukas ir tada jas uzdeti tarsi wallpaper ant sienos ir tiesiog ji prades judeti arba pats gali ylysti y nuotrauka.
Na cia tavo fantazijos reikalas nuo ko tu nori pradeti sapna.

SVARBU. Nesistenk is karto skristi, begti, ar daryti kazkokiu per daug judejimo reikalajanciu judesiu kai darai WILD arba kai tik suvoki jog sapnuoji. turi pirma stabilizuoti sapna ir pakelti savo samoninguma. Turi sau butinai pakartoti jog sapnuoji ir kartok sau visada kai tik matai jog per daug isitrauki y sapna ir prarandi samoninguma. Stabilizuoti sapna galima giliai ikvepiant ir iskvepiant kelis kartus, medituojant arba tiesiog sutelk demesi y koki nors daikta sapne ir kai pajusi kad tapai lengvesnis ir taves aplibka jau neblasko tai gali pradeti kelione.

Beje jei jauti jog prabundi ar tiesiog sapnas dingsta tai kuo greiciau stabilizuok - taip gali ta pati sapna pratesti be galo ilgai. Stabilizuoti gali net ir tada kai atsiduri tamsoje, pvz begai per tunelius ar ejai ilgai per duris ir staiga pajutai jog nieko nematai tai tiesiog prisimink kur buvai pries tai ir vel matysi vaizda. Gali tai susieti ir su jausmu, pvz: rankomis sugriebi ka nors ir bandai pajusti koks jausmas kai ji laikai rankose, tai gali buti: siena, stalas, medis, zeme, zmogus.

Svarbiausia sapne improvizuok ir kai ka nors darai tai tiesiog negalvok ar tai pavyks, buk isitikines jog tai pavyks ir tada viskas bus taip kaip nori, nes sapne tu gali tiek kiek tu manai jog gali!!!(aisku meistriskumas ateina su laiku, bet jei netikesi savimi tai tau nieks nepades)

P.S. butinai patariu paskaityti sapnu valdymo pagrindus ir aisku valdydamas sapnus daugiausia tai suzinosi apie save, savo silpnybes ir striprybes. Patikek jos visos taip ryskiai islenda :)
 
 2010-11-01 14:28:37
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Praeitojo gyvenimo sapnavimas
 
Sveiki,

Susapnuoti praeita gyvenima ar ka nors kita, kaip jau Ginntare pastebejo to reikia noreti. Aisku yra ir kitu budu, bet esme yra tureti aisku tiksla susapnuoti ir ji kartas nuo karto kartoti. Jeigu pasidometum meditacijomis, REIKI , budizmu ar kitais ezoterianiais dalykais tai pamatytum, jog beveik viskas priklauso nuo musu minciu galios ir tikslu kuriuos saku issikeliame. Patarciau pasimokinti medituoti, nes tai yra kelias y savo pasamones keliones, sio ir praeiti gyvenimo prisiminimus ir kartu pradesi labiau suprasti ir atrasti save.

Sekmes :)
 
 2010-11-01 14:21:47
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: mirusi nuotaka
 
Labas,

Tavo sapne kaip suprantu dominuoja raudona spalva ir cia pateikiau raudonos spalvos aprasyma. Tikiuosi kas nors paaiskes :)

Raudona (spalva) - Raudona yra energijos, jėgos, aistros, agresijos, valdžios, drąsos požymis. Taip pat pavojaus, gėdos, seksualinių impulsų ir potraukio spalva;

Raudona spalva sapnuose gali rodyti, kad galbūt jūs turite sustoti ir galvoti apie savo veiksmus... dažnai tokie sapnai turi įspėjamojo atspalvio.
 
 2010-09-17 10:41:46
Dovanele
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: tarsi gyvenu jau antra karta
 
Sveiki,

Deja Vu labai įdomus dalykas, tai kartu ir mistinis ir iš kitos pusės niekuo neįpatingas dalykas. Aš internete skaičiau apie šį reiškinį. Magiška šio reiškinio dalis mus kartais gali įspėti arba kaip kiti sako tai yra praėjusių gyvenimų atsiminima.
Beje kartais būna, jog smegenys sukvailioja ir bando užfiksuoti tą pačią informaciją 2 du ar daugiau kartų ir mums atrodo, kad tai jau darėme (Deja Vu). Skaičiau, jog išvis yra tokių žmonių kuriems tai vyksta ne retkarčiais o nuolatos, taip jie netgi praranda gyvenimo džiaugsmą, nes viskas ką jie bando daryti ar įvyksta jų gyvenime, jiems visa tai atrodo jau nutikę ir jie visa tai jau darė. Tai vat kartais būna ir nepaprastų dalykų paprasti paaiškinimai :)
 
 2010-09-12 12:44:44
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: pasaulio pabaiga, sauksmas padeti, mirtis... kosmaras - padekite, prasau...
 
Labas Eliz4,

labai įdomus sapnas. Visų pirma tai gali būti tiesiog košmaras paskatintas tavo minčių prieš miegą, nes didelė tikimybė tai ką galvoji prieš miegą, jog sapnuosi kažką panašia linkme. Beje nebūtinai viskas ką pamatai sapne reikia suprasti tiesiogine prasme, juk yra ne viena reikšmė kur turi totaliai priešingas reikšmes ( geri dalykai - bloga prasmė, blogi dalykai - gera prasme). Galiu pabandyti išnagrinėti tavo sapną pasitelkęs sapnų spalvas ir sapnų objektus, bet tai tik mano aiškinimo būdas :)

kraujavima sapnuoti reiškia - jūsų energija senka, būtinas rimtas poilsis, arba ligos grėsmę
Ugnis turi kelias reikšmes - džiaugsmas, meilė, reikalai klostysis gerai.
mirštantis žmogus - nelaimė kurios nesitikėjote, arba sulauksite linksmų žinių ( šito geros reikšmės :D)
Kančios Šauksmas - laukite didelių rūpesčių.
kamuoliu žaidžiate vienas - nesulauksite pagalbos nė iš vieno žmogaus.
Dangus debesuotas, apniukęs - liūdesys, ilgesys, nesėkmė.

Taigi iš viso šito matosi, jog aplinkui tave yra susikaupę daug neigiamos energijos, kuri tau gali padaryti neigiamą įtaką, bet kaip visada tik nuo tavęs priklauso ar tu leisi tam įvykti ar ne. O balsas sakantis, kad tu gali tai sustabdyti manau tik patvirtina, jog viskas tavo rankose. Taigi kaip sapnas pataria pailsėk, saugok sveikatą ir apmąstyk, ar tavo aplinkoje yra žmonių, kurie galėtų tau pakenkti. Taip sakant turi užbėgti įvykiams už akių ir stengtis kaip galima giliau pažvelgti į kiekvieną situaciją ir rasti joje teigiamą išeitį.

 
 2010-08-05 19:06:44
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Kaip susapnuoti kosmara ?
 
Labas,

tu kaip supranmtu nori sąmoningai susapnuoti košmarą? Toks truputį keistokas noras, nes visi paprastai nori gražių sapnų. Šiaip žvelgiant iš psichologinės pusės, košmaras yra per dieną susikaupusi neigiama energija, o kad protas "apsivalytų" nuo jos mes sapnuojame košmarus, na čia viena versija. Kiti sako tam tikras maistas sukelia, bent man niekada dėl maisto košmarų nebuvo :) . taigi čia išvardinau natūralias priežastis dėl ko dažniausiai sapnuoja žmonės košmarus.

Jeigu tu sugebi valdyti sapnus ir būni per juos sąmoningais tai tiesiog priversk save sapne išsigąsti - tai tada tave visi pradės pulti ir bus puikus košmaras, košmarus sukelia susierzinimas, pyktis ir visos kitos blogos emopcijos. Paekspwerimentuok su visom ir žiūrėk kas gausis :)
Good luck !
 
 2010-07-16 12:26:37
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Blogas jausmas ir sapnai.
 
Nuojauta gali būti įvairi, viskas priklauso nuo to tavęs ir tavo ryšio stiprumo su tuo žmogumi. Bet nereikia to sumaišyti su mūsų pačių mintimis ir fantazijomis. Man irgi kelis kartus teko numatyti įvykių seką kažkur 1-3 min į priekį itin tiksliai tiek šalia manęs tiek ir per atstumą. Galiu pasakyti tik tiek, tuo metu aš mintyse tiesiog iš niekur išgirdau pasakojimą kas ir kaip bus, tai labai panašu į savas mintis tačiau tai daugiau primena lyg tu pats sau pasakotum, o gal prisimintum, turbūt labiausiai panašu į knygos skaitymą. Tiesa visais kartais po tokio netikėto minčių srauto, aš likdavau visiškai nustebęs, tačiau tai įvykdavo būtent taip. Įdomiausia, jog tuo metu gali galvoti apie visiškai kitus dalykus kaip pvz tu rašinėjaisi ir tada ateina minčių srautas. Aš šito sugebėjimo netobulinau, nes toks tikrai šiurpokas sugebėjimas numatyti įvykius. Tu gali tobulinti jeigu nori, tačiau tam reikia rimtai psichologiškai pasiruošt :)
 
 2010-07-16 12:10:49
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Visada sapnuoju mustynes, tik sikart sapnavau akis............
 
Labas,

mustynes sapnuoti arba su kuo nors aršiai kovoti sapnuose rodo, jog turi daug užslėpto vidinio pykčio, kai jo atsikratysi tai ir nesapnuosi tų muštynių. Pasistenk nusiraminti, užsiimk dauigau ta veikla kuri tau teikia malonumo ir ramybės, vidinė ramybė vienas svarbiausių dalykų.

O dėl klausimo ar kas irgi sapnavo akis tai truputį juokinga :D negi manai tik tu viena akis gali sapnuoti :)
 
 2010-05-29 14:19:22
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Blogas jausmas ir sapnai.
 
Labas roberta6,

tu turi nuojautą, jog kažkas nutiks, tai yra labai geras sugebėjimas, jeigu teisingai jį naudosi gali padėti sau ir daugeliui žmonių, tačiau tai ką tu darai dabar tai tave pavers paranoike. Visų pirma perspėjimai yra skirti ne tam, kad žmogus sėdėtų ir lauktų, kad gi tai nutiks, nes tada kam perspėti jeigu žmogus nesiima jokių veiksmų. Kaip sako jeigu tu matei ateitį - tų ją jau pakeitei, taip yra todėl, kad tu gali keisti tave supantį pasaulį, tave supančius žmones, jū likimus tiesiog mintimis. Mes tai darom nuolatos - keičiam aplinkinius, o aplinkiniai mus, tačiau jeigu tu būsi stipri dvasiškai tai tavęs taip stipriai neveiks aplinka, o su teigiamomis mintimis tu tarsi sukursi nematomą apsaugą sau ir savo mylimiems žmonėms. Taigi perspėjimai skirti atkreipti tavo dėmesį, jog kažkas gali nutikti, labai dažnai žmogus pats prisišaukia nelaimes, su savo pesimistiškomis mintimis tai pat būnant tokios būsenos aplinka labiau veikia žmogų. Taigi kai kitą kartą pajusi ką nors, pradėk galvoti teigiamai, prašyk Dievo nurodymų kaip to išvengti, na o jeigu netiki Dievu tai prašyk savo pasamonės rasti sprendimą, tiesiog prašyk to kuo tu tiki. Patikėk tu tai rasi. Nesakau, kad tu taip išvengsi problemų,
nes problemų vengimas yra prasta taktika. Tu tiesiog rasi sprendimus į savo problemas, o tai ir yra svarbiausia. Tikėk, jog tu gali pakeisti ir taip įvyks, tai žymiai geriau nei sėdėti ir laukti kol įvyks kas nors bloga.
 
 2010-05-21 18:13:09
Dovanele
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Poltergeistas sapnuose
 
čia labai senai parašyta šita mano žinutė :D,
labai daug kas nuo to laiko pasikeitė :) dabar esu daug atsargesnis, supratau jog mano beatodairiškas noras viską patirti ir sužinoti nuvedė link to, todėl aš apsispredžiau, kurioje pusėje aš noriu būti ir su kuo bendrauti.
Šiaip bet kokiu atveju yra pavojinga šokti į "bedugnę" jeigu nežinai ką nori iš viso to sužinoti, nes tada gali nukristi tikrai giliai ir galbūt ne ten kur norėjai :) . Kaip sako būk atargus ko nori, nes tai gali išsipildyti, nes kai išsipildo gali būti kad viskas atorodys visai kitaip nei tikėjaisi.

O sapnus gali visi mokintis valdyti tai yra išmokstama :)
 
 2010-04-24 12:52:39
Dovanele
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: pavardes keitimas: taip ir ne
 
Pagarba pelnoma ne tik tada kai mastymo ar suvokimo būdas sutampa, tu pvz gali gerbti savo tėvus ar močiutę, nors tau nebūtinai visada patinka tai ką jei tau sako, ar galvoja.
Pagarba sudėtingas dalykas, niekada nebus, kad tave gebs visi, kartais užtenka vieną kartą suklysti ir tu gali prarasti žmogaus pagarbą, kiti atvirkščiai gerbia tuos kurie nebijo klysti, bet sugeba vėl rasti jėgu eiti pirmyn.
Visų pirma manau nereikia savę kažkaip bandyti visiškai pakeisti ar perdirbti, nes savo asmenybės tu visiškai nepakeisi, tu gali keisti tam tikrus savo būdo bruožus(pvz užuot visada būti paniuręs nuoširdžiai džiaugtis gyvenimu, būti linksmam), įpročius (čia turbūt pati sunkiausia dalis ). Galbūt tavo pasamonėje glūdi kažkokie užslėpti gebejimai ar talentai, ar šiaip kažkokie įdomūs asmenybės bruožai, tobulink visa tai, tačiau tai daryk ne dėl kitų, daryk tai dėl savęs. Stenkis ištobulinti savo geriausias savybes atskleisti ką turi geriausio. Labai svarbu išmokti priimti kritiką, jeigu ji yra adekvati situacijai, pažvelk į save iš šono, bandyk įžvelgti savo tūkumus, jei negali jų pakeisti arba juos pamiršk arba pabandyk juos paversti kaip ir privalumais (nes kas vienam trūkumas kitam privalumas).
Tai pat svarbu gyvenimo būdas, pagalvok gal yra galimybė kažką daryti geriau, daryti kitaip, aišku visų tū pokyčių tu turi norėti nes kitaip visa tai tebus laikinas pokytis.
Labai svarbu pasitikėk savimi - čia pats svarbiausias, žinok ko nori, siek viso to drąsiai ir ryžtingai.
Paskaityk apie minčių traukos dėsnį yra filmas "The secret", knyga "Jūsų pasąmonės galia" ir pan.
Šis savęs tobulinimo ir pažinimo procesas ilgas ir sunkus, o rezultatai tai priklausys nuo to kaip to norėsi ir sieksi, čia turbūt vieni svarbiausių dalykų yra užsispyrimas ir begalinė kantrybė, tikėjimas savo tikslu.

Pagarba gali būti pelnoma daugeliu būdų:
*už tai koks tu esi, už tavo asmenines savybes ir bruožus.
*už išmintį, mokėjima taip suktis gyvenime :D
*už atliktus darbus, pasiekimus

yra daugybė būdų, svarbiausia yra tai iš kokios grupės žmonių pagarbos nori, pažink tuos žmones ir suprasi kaip pelnyti jų pagarbą.
 
 2010-04-23 20:53:53
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas,
jeigu moki anlgų kalbą ar kokią kita užsienio kalbą tai pirmyn į google ir ieškok, paskui kai jau pradėsi tai klausk kas nesigauna ir gal pasiaiskinsim. Jeigu angliškai ieškosi tai vadinas "lucid dreaming".
Dar kažkur buvo tema mano kurta, sapnų valdymo esmė lyg vadinas.
Kai neprisimeni sapnų tai yra rimta problema, bet su ja susiduria net ir labai įgudę sapnuotojai :)
Pirmiausia tai gali sąlygoti b grupės vitaminų trūkumas, calcio, magnio, kalio, cinko. Atrodo šitie pagrindiniai. Beje jeigu jauti emocinį išsekimą, ar pergyveni labai daug stresų, paskęsti kasdienybėje tai šie dalykai irgi trukdo sapnuoti.
Labai svarbu atsikėlus bandyti prisminti sapnus, nors jie ir labai nereikšmingi, tai vysto vadinamają sapnavimo atmintį. Beje labai svarbu turėti aišku tikslą ko nori iš sapnų, nes jeigu tai darysi šiaip tai ir sapnuosi šiaip. Labai svarbu vystyti sąmoningumą kol nemiegi t.y. laikas nuo laiko suabejoti ar realybė nėra sapnas, taip lengviau įpranti tai daryti sapnuose. Be to jeigu tu labai pašėlusiai gyveni arba užsiimi kažkokia labai rimta kūrybine ar darbine veikla tai tu niekada nesapnuosi, nes tu visą savo energiją nukreipį į ten, be to realybė mažina sąmoningumą tai viena iš pagrindinių priežaščių trukdo sapnuoti.
Aišku dar yra toks dalykas rekapituliacija, kai mintimis keliauji per savo gyvenimą ir atlieki savotišką analizę, tai geriausia daryti medituojant. Rekapituliacija padeda iš laisvinti energiją kurią laikome užgniaužę viduje kartu su užslėptomis emocijomis, dar kitaip vadinamais ego.
Gali paskaityti ir kokią nors kultinę religiją (nesakau pakeisk tikėjimą) tiesiog jos sukaupę daug įdomios informacijos apie sapnus ir mūsų sąmoningumo ugdymą.

Tikiuosi supratai ką čia parašiau :D
 
 2010-04-23 14:04:05
Dovanele
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: pavardes keitimas: taip ir ne
 
Pavardė turi tam tikrą reikšmę žmogui, bent jau aš manau, kad niekas nevyksta be priežasties ir netgi pats vardas kurį mums išrenka tėvai nėra toks jau atsitiktinis ar pan. Dažniausiai pasirinkimui padaro įtaką šalutinės aplinkybės. O pavardė tai yra tai ką renkamės mes ateidami į šį pasaulį, taip mes pasirenkame kuo norime būti, mes pasirenkame kaip mes pradėsime ir ko sieksime tik kai gimstame pamirštame visa tai, čia ir prasideda visas įdomumas.
Jeigu iš tiesų tai pavardė visiškai neturi reikšmės tokios kaip tu įsivaizduoji, viskas tiesiog yra tavo galvoje. Pvz esu gyvenime ne kartą girdėjęs istorijų kai svetimi žmogaus pravardę sumaišo su pavarde, nes jie nežino, kad tai yra pavardė. Aš noriu pasakyti tai kad nėra svarbu pats žodis o svarbu kaip jis tariamas, pagal tai kaip kiti žmonės taria tavo pavardę tu gali spręsti kaip jie į tave žvelgia, čia nepadės net pačios "gražiausios" pavardės, nors gal pat save galėsi "apgauti", kad viskas gerai. Problema ne pavardė, o aplinkinių žmonių mentalitetas su kuriais bendrauji. Pelnyk pagarbą ir tavo pavardė bus tariama su pagalba, pelnysi panieką ir tavo pavardė bus tariama su panieka.

Iš magiškosios pusės tai girdėjau sako jeigu tave prakeikia tai reikia persikrišktyti, o dėl pavardės kažko įpatingo daug negirdėjau.
Šiaip jeigu tai tave neramina ir tu nemoki šios problemos išspręsti nekeisdamas pavardės tai gali ir pasikeisti, gal tada pasikeis tavo požiūris į save patį ir kai pasikeis tavo mąstymas tu viską matytis kitaip ir pasieksi tai ko nori.

Tai tiek iš mano pusės, gerai viską apsvarstyk ir nuspręsk teisingai!
 
 2010-04-21 14:11:14
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Labas Myuu,

tikrai yra daug žmonių kurie įvaldę sapnus, tik mžai kuris gali mokyti. Dažniausiai sapnų valdymo moko tokios kaip ir sektantiškos grupės :D dėl to nelabai noriu į jas veltis. Pradžiai tai turi sukurti tikslą ką nori daryti sapnuose ir iš jų išmokti ir kuo mažiau keisti ar abejoti savo sprendimu, nes abejonės trukdo pasiekti tai ko norime. Kaip supratau tu jau kaip ir žinai ko sieki. Šiaip pradžiai tai gali stiprinti savo valią ir minčių traukos dėsnį įvaldyti tai labai svarbūs dalykai, o su minčių traukos dėsniu tai gali prisišaukti ir savo mokytoją.

Dėl darbų tai tu teisi, visa tai vargina, mažina sąmoningųmą, manau dėl to visi kurie nori greitai tobulėti atsiskiria nuo viso pasaulio, tačiau tai negarantuoja, kad tu patobulėsi tiek kiek nori ir ar išvis patobulėsi.
Aš nusprendžiau ieškoti kompromiso tarp įprasto gyvenimo ir dvasinio tobulėjimo. Man mediacijos labai padeda atsigauti po sunkios dienos ir šiaip po meditacijų jaučiuosi toks atsibudęs, sustiprėjęs viduje.

Meditacijos yra kaip ir neatskiriama valdomų sapnų dalis, kaip ir minčių traukos dėsnis, reikia nuolatos galvoti apie savo tikslus būti ryžtingam ir niekad nepasiduoti - tai tikrai veda link tikslo :)
 
 2010-04-19 11:20:06
Dovanele
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: prakeikimas
 
Teisingai sako Myuu, su prakeikimais reikia labai atsargiai, iš tiesų netgi paprastai žmogus keikdamas nuolatos kitą žmog baisiais žodžiais gali prakeikti ir net nereikia čia kažkokių įpatingų ritualų, tiessiog prakeikimas tai yra siuntimas kitam žmogui savo neigiamų emocijų ir minčių, tačiau čia kaip ir visada lazda turi du galus, taip kad tas kuris prakeikė vėliau atsiima su kaupu, tam dalykui yra karma :)
Jeigu žmogui labai nesiseka dar nereiškia jog jis yra prakeiktas kažnieko ir pat žmogus save gali prakeikti
jeigu jis mano, kad yra prakeiktas nuolatos pyksta ant savęs ir ant viso pasaulio. Visada galima nueiti pas kokį kunigą egzorcistą, kad jis pažiūrėtų ar ten kas nors yra, tačiau dažniausiai pats žmogus prisitraukia tas problemas.
 
 2010-04-19 09:59:00
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
vedlys realiame gyvenime tai dvasinis mokytojas, sapnuose tai aukštesnių lygių būtybės kaip pvz angelai yra ir daugiau tik nežinau kaip juos visus ten vadina :D. Aš savojo dvasinio mokytojo dar neradau, tačiau suradau žmogų kuris mane įkvepia eiti pirmyn, siekti savo tikslo, suteikia jėgų nepasiduoti :)
Daugelis sapnuotojų pasakoja sapnuose sutinkantys tuos pačius asmenis su kuriais bendrauja, tai praėjusių gyvenimų mylimieji, brangūs draugai, artimieji ir pan. Aš ir pats labai dažnai bendrauju su tais pačiais asmenimis žmonėmis, daugeliui iš jų jaučiu labai šiltus jausmus jie man yra be galo artimi, nors žinau, kad gyvenime nesu jų matęs. Kartais su jais per sapnus tiesiog kažką kalbu, kartais klausiu patarimo, būna ir jie patys tiesiog man pasako tai ko aš noriu man net nespėjus paklausti. Tik yra viena problema kai dialogai būna labai ilgi aš jų atsikėlęs nepamenu, bet visa tai girdi ir mano siela ir ji niekada nieko nepamiršta, žinau ji mane nukreips ta linkme kuria reikia :)
Aš atsimenu kai man vaikystėje senelis pasakojoi, jok kai miršta žmogus, jo siela pasirenka ar eiti į dangų, ar pasilikti čia žemėje ir padėti mylimiems ir artimiems žmonėms. Aš manau tai yra tiesa, todėl mes niekada nesame vieni, nors mums taip gali atrodyti. Net jei mes nieko nematome šalia, aplinkui mus yra daug mums pasiruošusių padėti, mums tereikia norėti tai išgirsti. Tie kas nenori girdėti, niekada neišgirs ir nejaus pagalbos, tiesiog reikia įsiklausyti į tai ką sako mūsų širdis, tačiau nesakau jog ji neklysta, o gal tiesiog mes išgirdę tai ką ji sako bandome viską suprasti logika ir tada dažniausiai ir padarome klaidas. Bent jau aš kai nežinau ką daryti klausiu savo širdies ir ji tikrai duoda teisingą mintį ar užuominą, iš tiesų kuo labiau stegiesi įsiklausyti tuo tiksliau išgirsti, tai tarsi mokymasis naujos kalbos - mokėjimas suprasti savo širdies kalbą. Širdies balsas tai ne kas kita kaip mūsų nematomi dvasiai mokytojai kurie mums stengiasi patarti :)

O dėl sapnavimo tai tiesiog turi išmokti valdyti sapnus, skaityk knygas ir tt. tikrai nėra vieno būdo kas tinka visiems, kiekvienam savas kelias jei ieškosi surasi, svarbiausia pradėti o viskas spręsis eigoje. SĖKMĖS !
 
 2010-04-18 12:01:32
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Visų pirma nereikia maišyti, sapnavimo su miegojimu. Kai sapnuoji iš tiesų tai yra kelionės į kitus pasaulius susitikimas su pavojingomis ir draugiškomis būtybėmis, galbūt mūsų praeities ar praeitų gyvenimų šešėliais, mylimaisiais ir tt. Kai žmogus miega jis sapnuoja daug bereikšmių dalykų ir smulkmenų primenančių kasdienius darbus ar baimes, žodžiu jis paskęsta savo mintyse. Kai žmogus sugeba išsilaisvinti iš savo minčių, jis pradeda keliauti. Norint keliauti ir susitikinėti su kažkuo sapnuose, neužtena vien mokėti sapnuoti valdumus sapnus, tačiau tai yra kelias. Kaip žinome kelias kartais ilgas ir jeigu mes einame vieni mes galime pasiklysti, todėl geriausia yra domėtis šia tema daug skaityti, prašyti aukštesnių lygių pagalbos, patikėk šalia tavęs kiekvieno sapno metu yra padėjėjų, kurie tau gali padėti bet kada, tačiau turi juos pašaukti ir paprašyti jų pagalbos pati, nors būna sunkiais atvejais jie ateina patys, nes pavojaus atveju mūsų širdis šaukiasi jų pagalbos.

Taigi Sapnai yra kelias į viską, tačiau kitas dalykas ko nori iš sapnų, sužino ko nori ir tada ieškok vedlio į tikslą tiek gyvenime tiek aukštesniuose sluoksniuose ir tu tai pasieksi, jeigu uoliai ir sunkiai dėl to dirbsi.

Tikiuosi paaiškėjo :)
 
 2010-04-09 11:21:27
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Ar kas galėtų paaiškinti labai įntriguojantį sapną?
 
Dėl antro sapno, tai gali būti ir pranešimas, ar perspėjimas, tai gali būti ir tikra. Esu ir tokių sapnų sapnavęs, na ne su tiltais, bet šiaip visokios informacijos per sapnus tikrai galima gauti.
Taigi tik laikas parodys ar tai ką sakė tavo močiutė sapne yra tiesa ar ne, juk negali aklai tikėti viskuo ką tau sako, juolab, kad sapnuose tai išvaizda neturi reikšmės, kol visiškai nesutelki dėmėsio į objektą tol ir nematai kas už jo slepiasi, tiesiog mūsų sąmonę taip lengva išdurt, o lengviau išdurt tada kai
apsitama pažystamais arba šeimos nariais, nes tada mes prisileidžiame juos labai arti :)

Žinai yra posakis "Pasitikėk, bet ir patikrink", manau čia tas atvejis :)
 
 2010-04-08 09:14:53
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Ar kas galėtų paaiškinti labai įntriguojantį sapną?
 
Labas,
visų pirma dėl pasaulio pabaigos tai niekas nežino kada ji bus, juk netgi šventame rašte parašyta, kad tik pats Dievas žino, kada viskas bus. Šiaip juk manau sutiksi, kad sapnuose mes galime sutikti bet ką ir tai ką jie sako sapnuose nebūtinai yra visiška tiesa, tai gali būti tiesiog noras atkreipt mūsų dėmesį sapnuose, o gal iš tiesų nori perspėti apie kai kuriuos įvykius. Šiaip sapnai yra gąsdinatys, nes juose mes kartais pamatome ar išgirstame tai ko galbūt nesitikime ar nenorime žinoti. Aš ir turėjau seriją panašių sapnų, na aišku tik ne su šio penktadienio pasaulio data, bet tai dar gana tolimos datos, ir ne tik apie pasaulio pabaigą. Aš jas užsirašiau ir pažiūrėsiu ar kuri išsipildys, bet svarbiausia, nereikia būti apsėstam sapnuose gaunamos informacijos, tai kaip ir bet kuri kita informacija, dažniausiai čia nieko negali pakeisti, nes jei ir tai būtų tiesa, kažin ar kas patikėtų :)
Taigi tokie sapnai man buvo tol kol aš norėjau sužinoti per sapnus ką nors neįprasto, ką nors įpatingo, paskui buvau atšaukęs šią mintį ir po to vėl grįžau. Kai pagalvoju, tai geriau ne pasaulio pabaigą sapnuoti, o geriau sapnuoti kaip ją atitolinti, arba kaip jai pasiruošt :D:D:D

P.S. nebijok pasaulio pabaigos kai ji bus tai ir bus. Visi žmonės žino, kad senatvėje mirs bet dėl to nepuola į neviltį ir nugyvena visą gyvenimą. Žmogų turbūt gasdina ne pati mirtis, o faktas, kad jis žino kada tai bus. Baisu žinoti, bet kita vertus kai žinai, galbūt gali pasiruošti, galbūt reikėtų elgtis taip, kad numirus nereiktų paskui gailėtis, dėl savo veiksmų :)

 
 2010-04-02 09:44:43
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Keistas sapnas.
 
Yra tokia sapnų rūšis "Pranašiški sapnai" kur žmonės susapnuoja savo ateitį atsakymus į labai svarbius klausymus arba randa labai svarbius.
internete buvau radęs daugybę faktų istorijoje kai žmonės susapnavo ateitį.
Pvz
Mendelejevas chemenę periodinių elementų lentelę susapnavo.
Vienas amerikos prezidentas susapnavo, kad bus nušautas ir kaip maždaug viskas įvyks
na ten buvo ir daugiau tų pasakojimų

yra žmonių kur specializuojasi ties tokiais sapnais ir jų iššaukimu, pagooglink: precognitive dreams
ir sužinosi daugiau
 
 2010-04-01 10:01:12
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Praeitojo gyvenimo sapnavimas
 
Taip per sapnus galima viskas. O praejes gyvenimas tai ne kas kita kaip tavo sielos prisiminimai, ar tau nebuna kartais, kad kai sapnuoji sapną būna toks nepaaiškinamas de javu, nors sapnas labai keistas, tačiau viduje jauti tai aplinkai artumą ir viskas atrodo taip pažystama, nors aplinka nė kiek neprimena gyvenime matytų vaizdų. Manau tai ir yra praeitis gyvenimų prisiminimai ar nuotrupos. Taigi kaip supratai tau niekas nepasakys kada tu susapnavai savo praėjusį gyvenimą tai tu žinosi tik tu pati.
o dėl veidrodžių sapnuose tai tikrai įdomių dalykų būna, sapnuose jie rodo daug daugiau nei gyvenime.
 
 2010-03-03 20:00:12
Dovanele
Skyrius: Apie Likimas.lt
Tema: problema:Asmeniniu duomenų kei
 
Laba diena, yra skiltis asmeninių duomenų keitimas, bet ten galima tik užpildyti tai ko nesi užpildęs, o pvz jeigu aš noriu pakeisti email adresą tai nėr jokių šansų tai padaryt. Būtų faina, kad būtų galima tokią galimybę įdėt, nemanau kad čia labai daug darbo :)
 
 2010-03-02 17:13:57
Dovanele
Skyrius: Sapnai
Tema: Pėdos tamsoje (košmaras)
 
Labas,
bandžiau žiūrėt pagal sapno ženklus bet kiekviena reikšmė turi tokius paaiškinimus kurie totaliai pjaunas :D .
Šiaip pagal bendrą idėją tai gausi kažkokią nemalonią žinią(kai vejasi miške), dar apkalbos kažkokios sklando(arbatos gėrimas), o užpuolimas iš nugaros tai ir reiškią užpuolimą, kiek esu sapnavęs užpuolimų ir tai tikrai kaip perspėjimas apie būsimus priešų užpuolimus. O dėl pėdų nežinau, gal tai užuomina tiesiog, kad tas priešas kuris tave užpuls yra tau nežinomas arba jis gerai užsimaskavęs ir tu net neįtari kas jis toks.
Šiaip su neaiškiais pėdsakais sapnuose tai gali būti iš dalies ženklas, kad kažkas iš numirusių artimųjų prašo maldos, ypač jei užpuolimai ir persekiojimai kartojasi kas kiek laiko, beje dažniausiai tai būna košmarų tipo sapnai, kartais per sapnus prašo valgyti ar ko nors iš maisto produktų.

P.S. žinosi kaip per naktis po miškus bastytis - geriau arbatą būtum ramiai gėrus :D
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt