Praeitojo gyvenimo sapnavimas

Kiti temos puslapiai: 1, 2.
 2010-03-30 23:42:57
Ginntare
Temų: 4
Pranešimų: 30
Registruotas: 2008-04-03
Taigi kaip kažkada išsiaiškinau, kad praeitą gyvenimą galima susapnuoti, prieš užmigdama sau kaldavau į galvą kad tik susapnuočiau kažkokį įvykį praėjusio gyvenimo.
Bet nieko vis tiek nesusapnuodavau. Užtat neseniai susapnavau mergaitės vaiduoklį [žinau, kad vaiduoklį.] nors sapne ji buvo lyg žmogus. Jai buvo kokie 12 metų. Ir ji iš devyniolikto amžiaus. Nenustebau dėl to. Aš pati tais laikais labai domiuosi, ir taip sakant gyvenu jais. Ją mačiau per veidrodį ir ji nelabai rodė savo veidą, bet vėliau parodė. Aš su kalbėjomės. Tiesa, buvom sename name ir aplinka buvo gana šiurpi.
Taigi, nežinau ar man pavyko susapnuoti save praeitame gyvenime, ar ne. Bet taip įdomu būtų sužinoti...
 2010-04-01 10:01:12
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Taip per sapnus galima viskas. O praejes gyvenimas tai ne kas kita kaip tavo sielos prisiminimai, ar tau nebuna kartais, kad kai sapnuoji sapną būna toks nepaaiškinamas de javu, nors sapnas labai keistas, tačiau viduje jauti tai aplinkai artumą ir viskas atrodo taip pažystama, nors aplinka nė kiek neprimena gyvenime matytų vaizdų. Manau tai ir yra praeitis gyvenimų prisiminimai ar nuotrupos. Taigi kaip supratai tau niekas nepasakys kada tu susapnavai savo praėjusį gyvenimą tai tu žinosi tik tu pati.
o dėl veidrodžių sapnuose tai tikrai įdomių dalykų būna, sapnuose jie rodo daug daugiau nei gyvenime.
 2010-04-07 16:02:28
Rammė
Temų: 1
Pranešimų: 23
Registruotas: 2010-01-03
Man irgi atrodo, kad sapnavau praeitą gyvenimą. Gyvenau kaime, turėjau šeimą tokią kaimietišką. Buvau berniukas, 8-metis maždaug, ir tai keista man pasirodė. Sapne viskas buvo, kaip tais spaudos draudimo laikais. Grįžau į trobą po karvių girdymo ir atsisėdau ant kėdės. Grįžo tėvas, kaip supratau iš laukų. Mama tikriausiai ta moteris buvo, verpė. Broliai ir seserys dar maži buvo, o močiutė virė kažką. Buvo dar kaimynai, giminės galbūt. Bet savi žmonės. Namie mes turėjome lietuviškų knygų, iš kurių mokinomės.
Lauke išgirdo motina kažką šūkaujaunt. Jinai suslėpė vaikus po lova, o man liepė gultis į stalčių, tokį didelį, po lino audiniais. Aš gulėjau ir girdėjau, kad atėjo žandarai. Buvo daug klyksmų ir verksmų, išgirdau verkiančius brolius ir seseris, tad net bijojau kvėpuot. Kai viskas aprimo, išlipau iš to stalčiau, nieko nebuvo. Tada pamačiau ant grindų gulintį tikrą dėdę. Jis buvo aptekęs kraujais. Aš persigandus kaip dabar gyvensiu išėjau į lauką kažko.
 2010-07-04 17:37:44
Ramcikius
Temų: 0
Pranešimų: 10
Registruotas: 2010-07-04
Sveiki. Dovanele, kalbejai apie de javu ir pns. Man kelis kartus buvo taip kad sapnavau ta pacia vieta kurioje realybeje niekda ensu buvusi, pirma karta sapnavau jog su drauge ir jos tevais atejome y tokia didziule didziule geltona ir zalia pieva, oras buvo nuostabus, nei vieno debeselio ir saule labai ryskiai sviete. Ejome tokiu takeliu o priekyje buvo toks milziniskas zalias miskas. Tuomet sapnas baigesi. Po kiek laiko sapnavau jog su savo tevais kazkaip atsidureme toje pievoje ir as jiems sakau, jau karta cia buvau su Rosita (drauges vardas) ir jos tevais. Kaip taip gali but jog viename sapne pamenu jog kazkada jau cia buvau praeitame sapne. Nu ta pasme pati nezinodama kad sapnuoju jau esu buvus toje vietoje viena karta, kurios realybeje nesu macius.
Dar karta sapnavau jog po pamoku ejau pas drauga y namus ir lipau y kalna, kuris realiai nera toks status, o jis sapne buvo ir status labai ir gatve kuria ejau ejo vis siauryn ir siauryn, namai buvo labai auskti ir man net svaigo galva ziuret y ju stogu uzvertus galva, lipti buvo labai sunku. Po kiek laiko vel sapnuoju kad einu po pamoku pas ta paty drauga ir vel lipu y kalna, ir taip mintyse pagalvoju kad kai ana karta cia ejau, si gatve dar nebuvo tokia siaura. Vadinasi gaunasi taip kad viename sapne prisimenu kita ansktesny sapna pati nezinodama kad sapnuoju. Kaip taip gali but?
 2010-10-29 19:52:33
Ginntare
Temų: 4
Pranešimų: 30
Registruotas: 2008-04-03
Sveiki. Bet gal kas žino kaip susapnuoti praeitą gyvenimą?
Na, kur praeitą kartą minėjau, tai tiesiog sau kas naktį kaldavau į galvą, kad susapnuosiu. Tačiau tai įvyko po ilgo laiko... Gal kas žino greitesnį būdą? :)
 2010-10-29 20:12:38
Austeja8
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2010-10-29
Pries kelis metus susapnavau labai keista ir neaisku sapna. Vaizdas aplinkui labai baugus, visur tamsus medziai, lyg rukas ant zoles, visur tamsu, kazkoks upelis ar tvenkinys, o uz jo toliau stovi labai senas dvaras. Ir staiga as pamatau panele kuri apsirengusi kazkokiais senoviniais baltais baltiniai ir ziuri i ta upeli ar tvenkini. Tame tvenkini pradedu as matyti ir girdeti keistus veidus lyg zmoniu ir klyksmus is ju lupu. As visa ta laika stoviu toliau nuo jos prie seno medzio. Ir ji staiga atsisuka i mane ir ziuri visa istikta baimes. Jos akys buvo labai raudonos. Ji visa buvo labai isblyskusi, balta, liesa gal net isdziuvus, o jos rankos laike savo pilva. Nezinau kaip, bet as ja taip supratau tasi as buciau ji, as manau, kad ji buvo nescia (nes tuo tarpu pati pajutau kazka judant pilve), jauciau jos baime. Tada jos visi baltiniai tampa kruvini kai ateina kazkoks nepazistamas (matyt bajoras) labai prabangiais rubais ir ja nuzudo peiliu. Ji zinoma visa tampa kruvina ir ikrenta i ta tvenkini. Man taip gaila paliko. Kai ji ikrito tas bajoras ir isejo be jokiu emociju.

Manau, kad as buvau ta panele nuzudyta. Kazkas man sake, kad kas ivyko anam gyvenime yra sio gyvenimo baime. Na, o as ziauriai bijau visokiu ginklu, peiliu, sautuvu. As atsimenu man reikejo skautu stovykloj saudyti i taikini is sautuvo ir as pradejau drebeti ir atsisakiau. Manau, kad as susapnavau save.
 2010-11-01 14:28:37
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Sveiki,

Susapnuoti praeita gyvenima ar ka nors kita, kaip jau Ginntare pastebejo to reikia noreti. Aisku yra ir kitu budu, bet esme yra tureti aisku tiksla susapnuoti ir ji kartas nuo karto kartoti. Jeigu pasidometum meditacijomis, REIKI , budizmu ar kitais ezoterianiais dalykais tai pamatytum, jog beveik viskas priklauso nuo musu minciu galios ir tikslu kuriuos saku issikeliame. Patarciau pasimokinti medituoti, nes tai yra kelias y savo pasamones keliones, sio ir praeiti gyvenimo prisiminimus ir kartu pradesi labiau suprasti ir atrasti save.

Sekmes :)
 2011-09-08 16:47:01
ragana007
Temų: 1
Pranešimų: 8
Registruotas: 2011-09-08
As daznai sapnuoju viena miesteli,bet ten daug kas atrodo kitaip nei yra siuo metu.Pvz uz tevo namo,db stovi daug namu ir didele baznycia,o sapne matau ta pacia baznycia ir kapinaites,o namu nera... Pasakiau tevui ka matau sapnuose ir jis pasake,kad anksciau cia ir buvo kapinaites,jo mociute ji vesdavosi i jas,jis dar tai pamena.O db kapinaiciu neliko,liko tik baznycia ir aplink ja nameliai.
Ir daug tokiu vietu sapnuoju ir kelias naktis is eiles , ir net po keliu metu vel gryztu i tokia vieta lyg ir pazistama,bet kitokia... Manau tai kazkokie prisiminimai,bet tiksliai dar neissiaiskinau... Db esu ieskojimu kely.... :)
 2011-10-08 00:38:25
Algiukas
Temų: 0
Pranešimų: 3
Registruotas: 2011-10-08
Sapnavau , kad esu karve, priešistorine, nors žinau, kad gyvenu paskutini gyvenima, bet kažkodėl prisisapnavo pirmas, keista, kartais mus sapnai nukelia i praeiti, kartais i ateiti, tik juos reikia mokėt supras.
 2011-10-08 00:52:07
Algiukas
Temų: 0
Pranešimų: 3
Registruotas: 2011-10-08
O man teko ne viena kartą sapnuoti daugeserijini sapną, kai veiksmas iš ryto nutrūgdavo, o kitą naktį prasitesdavo ir taip kelias naktis iš eilės.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Praeitojo gyvenimo sapnavimas
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt