Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 1 (žr. žemiau)
 
 2010-10-29 20:12:38
Austeja8
Skyrius: Sapnai
Tema: Praeitojo gyvenimo sapnavimas
 
Pries kelis metus susapnavau labai keista ir neaisku sapna. Vaizdas aplinkui labai baugus, visur tamsus medziai, lyg rukas ant zoles, visur tamsu, kazkoks upelis ar tvenkinys, o uz jo toliau stovi labai senas dvaras. Ir staiga as pamatau panele kuri apsirengusi kazkokiais senoviniais baltais baltiniai ir ziuri i ta upeli ar tvenkini. Tame tvenkini pradedu as matyti ir girdeti keistus veidus lyg zmoniu ir klyksmus is ju lupu. As visa ta laika stoviu toliau nuo jos prie seno medzio. Ir ji staiga atsisuka i mane ir ziuri visa istikta baimes. Jos akys buvo labai raudonos. Ji visa buvo labai isblyskusi, balta, liesa gal net isdziuvus, o jos rankos laike savo pilva. Nezinau kaip, bet as ja taip supratau tasi as buciau ji, as manau, kad ji buvo nescia (nes tuo tarpu pati pajutau kazka judant pilve), jauciau jos baime. Tada jos visi baltiniai tampa kruvini kai ateina kazkoks nepazistamas (matyt bajoras) labai prabangiais rubais ir ja nuzudo peiliu. Ji zinoma visa tampa kruvina ir ikrenta i ta tvenkini. Man taip gaila paliko. Kai ji ikrito tas bajoras ir isejo be jokiu emociju.

Manau, kad as buvau ta panele nuzudyta. Kazkas man sake, kad kas ivyko anam gyvenime yra sio gyvenimo baime. Na, o as ziauriai bijau visokiu ginklu, peiliu, sautuvu. As atsimenu man reikejo skautu stovykloj saudyti i taikini is sautuvo ir as pradejau drebeti ir atsisakiau. Manau, kad as susapnavau save.
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt