Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 23 (žr. žemiau)
 
 2010-09-09 22:47:19
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Jeigu sapne sakė šį adresą
 
Tikrai ne, beveik nieko su tais. Ir tas sapnas man rodosi norėjo man pranešti kaiką. Ir tik kai nutiko supratau...
 
 2010-04-17 15:27:46
Rammė
 
 2010-04-08 21:29:31
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Ar kas galėtų paaiškinti labai įntriguojantį sapną?
 
Gerai, kad ne viena aš tokius sapnus sapnuoju. :DD
O kaip dėl 2 sapno? Jis nėra susijęs su pasaulio pabaiga.
 
 2010-04-07 16:39:07
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Ar kas galėtų paaiškinti labai įntriguojantį sapną?
 
Turiu du sapnus kurių nesupratau. Jie mane gąsdina. Aš išskirsiu svarbiausią.
1. 5-dienis, kitą 5-dienį pasaulio pabaiga. Per radiją girdžiu "2-dienį ir 3-dienį bus -34 celcijaus laipsniai."
2. Mano močiutė mane aplankė ir parodė brėžinius. Informavo, kad grius 2 tiltas. Klausiau daug kartų koks tas tiltas, kur jis yra, kaip vadinasi. Močiutė man nieko nepasakė, tarsi negirdėjo. Tada apibrėžė tilto vieną vietą raudonai ir pasakė "Čia." aš žiūrėjau ir supratau, kad tiltas tikrai grius. Močiutė man pasakė "Grius 2 tiltas. Turi sužinot kuris tai tiltas. Nežinau, ką darysi, bet man reikėjo tai pranešti. . Nežinau ką darysi, bet 2 tiltas grius." tada aš brėžinius susirinkau ir viskas aplinkui pasidarė juoda.
Prašau paaiškinkit, nes tai nė kiek nesusiję su televizija, laikraščiais ar žurnalais. Aš nežinau, ką reiškia šie sapnai.
 
 2010-04-07 16:02:28
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Praeitojo gyvenimo sapnavimas
 
Man irgi atrodo, kad sapnavau praeitą gyvenimą. Gyvenau kaime, turėjau šeimą tokią kaimietišką. Buvau berniukas, 8-metis maždaug, ir tai keista man pasirodė. Sapne viskas buvo, kaip tais spaudos draudimo laikais. Grįžau į trobą po karvių girdymo ir atsisėdau ant kėdės. Grįžo tėvas, kaip supratau iš laukų. Mama tikriausiai ta moteris buvo, verpė. Broliai ir seserys dar maži buvo, o močiutė virė kažką. Buvo dar kaimynai, giminės galbūt. Bet savi žmonės. Namie mes turėjome lietuviškų knygų, iš kurių mokinomės.
Lauke išgirdo motina kažką šūkaujaunt. Jinai suslėpė vaikus po lova, o man liepė gultis į stalčių, tokį didelį, po lino audiniais. Aš gulėjau ir girdėjau, kad atėjo žandarai. Buvo daug klyksmų ir verksmų, išgirdau verkiančius brolius ir seseris, tad net bijojau kvėpuot. Kai viskas aprimo, išlipau iš to stalčiau, nieko nebuvo. Tada pamačiau ant grindų gulintį tikrą dėdę. Jis buvo aptekęs kraujais. Aš persigandus kaip dabar gyvensiu išėjau į lauką kažko.
 
 2010-02-21 20:52:58
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Paaiškinkit keistą sapną
 
Žinau. Ta priešė apie mane apšneka ir skleidžia apkalbas. Gali būti, kad ji ir kažką rimtesnio sugalvos, nes sapnas jau pildosi po truputį - ta priešė mano draugę mokykloje kalbina ir taip šypsos. O šalia jos stovi jos draugės. Tikiuosi sapnas neišsipildys.
 
 2010-02-21 12:20:35
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Paaiškinkit keistą sapną
 
O galit paaiškinti mano sapną? ;DD
 
 2010-02-20 20:45:14
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Paaiškinkit keistą sapną
 
Gal galit paaiškinti kaip nors mano sapną?
Aš su drauge nuėjau į kažkokią šventę, pokylį kaip ir. Nuėjau atnešti ko nors atsigerti ir palikau draugę vieną. Grįžau su gėrimais, žiūriu - šalia mano draugės stovi mano priešė (buvusi draugė) ir meilikauja mano draugei. Mano draugė išsigandus žiūri. Auš priėjau ir sakiau tai priešei, kad paliktų mano draugę ir eitų iš kur atėjusi, bet ji nėjo, aš pradėjau ant jos šaukti, o mano priešės draugės mane suėmė už rankų ir patraukė nuo mano draugės. Aš apsiverkiau, nes mačiau, kad mano draugei kažkas negerai, bet mano priešė ją kalbino ir meilikavo. Taip šypsojos tokia šypsena gražia, bendravo, kažką jai pasakojo ir juokėsi. O mano draugė tarsi šoke buvo - jos veidas išbalo. Aš išsivadavau iš priešės draugių ir pribėgus prie savo draugės atplėšiau priešę nuo jos. Bet staiga ji susidvejino, tiksliau pasidvigubino, vienas jos kūnas bendravo su mano drauge, o kitas priėjo ir man suėmė burną ir nosį, pradėjo smaugt, taip lėtai ir ji buvo labai laiminga. Aš meldžiau kieno nors pagalbos mintyse. Mano draugė žiūrėjo po visą salę, ieškojo manęs. Bet ji manęs nematė, staiga jos žvilgsnis sustojo ties mano akimis ir ji atbėgo ir trenkė kitam mano priešės kūnui. Aš atšokau ir susimušiau su savo prieše. Jos veidas buvo kruvinas, bet aš ją toliau trankiau ir verkiau. Išliejau savo pyktį. Mano draugė pagriebė mane už rankos ir išsivedė iš ten bėgom.
Ką tai galėtų reikšti?
 
 2010-02-09 16:28:33
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Jeigu sapne sakė šį adresą
 
Oj. Atleisk tada man. ;o
Nėra kuom čia nusiminti. ;DD
Nu žiūrėsim. ;)
 
 2010-02-07 14:23:05
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Jeigu sapne sakė šį adresą
 
Sapnavau keistoką sapną. Su šeima įsikūrėme naujame nuosavam name ir suruošėm įkurtuves. Atėjo mano draugai, buvę draugai, pažįstami, tėvų draugai, mokytojai, nematyti žmonės, buvo daug bendraamžių. Aš su drauge neturėjom ką veikti, taigi atsisėdom ant sofos nuošaliam kambarį, tada atėjo toks vaikinas. Gal metais vyresnis, o gal ir bendraamžis. Bet atrodė jis tai keistai. Oda lb šviesi (priminė vampyrą kokį), plaukai pūkiniai, paakiai pajuodę iš nuovargio, bet toks visas guvus, linksmas. Ir šiluma tokia ėjo nuo jo. Tada aš kažkodėl atsistojau prieš jį ir klausiu "Ar tu vampyras?" ir susigėdau to paklausus. Jis tada šnekėjo su manim, lygtai draugės nebūtų buvę. Mačiau, kad jai nuobodu, bet nelabai kreipiau dėmesį. Žiūrėjau visada tik tam į akis. Akys pasidarė tokios gražios. Atrodė, kad įsimylėjau. Tada aš paprašiau jo skype, pasiėmiau savo telefoną ir jis man sako "edwardas (ir trys skaičiai, bet nežinau kokie, nepamenu, tik žinau, kad kažkurie iš šitų 3,4,5,6,7)" Aš paklausiau "Tavo vardas Edvardas?" tas sako "Jo." tada aš pažiūrėjau ką užsirašiau, ir turėjau ne tik skype, bet ir jau buvo įsijungus sms siųsti ir įrašytas "Edvardas" ir jo numeris. Tada atėjo jo teta ir sako "Edvardai, jau laikas namo eiti." Tada jis pamojavo man šypsodamasis ir išėjo iš kambario, o aš dar ilgai žiūrėjau į ta vietą kur jis sėdėjo ir laukiau nesulaukiau, kol galėsiu prieit prie skype. Tada žengiau pro duris, bet nežinau kur. Ten buvo labai žalia šviesiai, o tada ryški balta šviesa ir aš atsibudau.
 
 2010-01-13 21:53:58
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Pastebėjau jau. :)
Ieškojau, bet taip ir neradau tos knygo "Baltose lankose", tj žiūrėsim, gal kokią panašią nusipirksim. :)
O dėl sapnų, aš sapne pamėginau suvaldyt. Buvau namie. Pasakiau, kad naktis, ir atsirado naktis, paskui, kad man baisu ir pasidarė, bet supratau tai. Tada išbandžiau, kad dvasia atsirastu ir pajutau ją. Tada nuėjau į kambarį ir panorėjau, kad jis būtų gražus, o kol persirengsiu šviestų saulė, ir ji švietė, o kai atsiguliau, nebe. Tada panorau kad kvepėtų braškėmis, o dangus būtų lb gražus. Ir taip buvo. Fainai. :)))
 
 2010-01-08 20:36:43
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
O yra pirkti Lietuvoje?
 
 2010-01-06 14:25:45
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
O kur tą knygą galima rasti?
 
 2010-01-05 22:16:47
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Paaiškinkit sapną
 
Nesenai supratau, kad tik pats žmogus gali pasakyti, ką reiškia jo sapnas. Veidrodis dažniausiai atspindi žmogaus vidų, galbūt tu bijai išsiskirti dėl kažko? (Dėl akių) arba reikia geriau pažvelgti į draugus, galbūt jie kažką rezga ar pan.
 
 2010-01-05 21:50:03
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Aš sapnuoju tokį keistą dalyką. Kas antrą naktį. Važiuoju mašina, aš jos vairuoti nemoku, nes dar neturiu 18m, ir visada atsirandu mašinoje, aplinkui nieko nėra, tik aš viena važiuoju, o kadangi vairuoti nemoku, tai vairuoju taip neaiškiai, belenką spausdama. Nu bent taip buvo. Ir sapnuoju ir sapnuoju, o vis instruktoriai nepasirodo, tai aš jau buvau įvažiavus į tvorą, įsitrenksu į sieną iškrito durelės, buvo nulūžę pedalai. Sapnavau, kad važiavau į sodą ir pas kaimynus pataikiau ir suvažinėjau jų šunį. Daug kartų buvau pasiklydus, bet visada surasdavau kelią atgal, vieną kartą paklydus mieste pavogiau kažkieno mašiną, nes mano sulūžo. Kartais aš vežu žmones į ligoninę, kartą vežiau užmigdytą tigrą. Po savaitės išmokau vairuoti mašina, bet vis dar nemokėjau sustabdyti. Tai vairavau vairavau taip kažkaip, ir šnd vėl sapnavau, kad sėdžiu mašinoj ir nepatikėsit ką padariau - pastačiau mašiną savo kieme. Išlipu, žiūri ogi ten mano mamos mašina, tėvas negalėjo patikėt, kad tai padariau, mama džiaugės, kad nesudaužiau mašinos. Tai ką čia aš? Naktim mokausi vairuoti?
 
 2010-01-05 21:37:05
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
O kas ten mane gali šokiruot? Nu man kai labai sapne baisu pasidaro, tai aš pradedu galvą purtyt ir atsibundu. Tai kas ten gali šokiruot?
Nu jau tikrai turėtų būti įdomu. :))
 
 2010-01-04 22:57:51
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: kryzkele nenamo
 
Iliuzija - Ko čia norėt? Patikėk, nėra labai linksma kai tokius sapnuoji. Tik nervus neblogai pratampo.
 
 2010-01-04 22:53:19
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Grupinis sapnavimas
 
Vot būtent. Išvis nemiegoję. O kaip suprast, jeigu sapne kurnors sėdi ir. Nu geriau papasakosiu pagal save. Sapnavau, kad muzikos mokykloje laukiau pamokos kažkokios, aplinka buvo jauki, saulė švietė tiesiai į langus, viskas taip geltona, kelios begonijos raudonos ant palangės. Ir aš buvau susikėlus kojas ir žiūrėjau tik į savo kojas. Staiga išgirdau žingsnius. Iš kažkur žinojau, net nesuabejojau, kad jie mano vienos pažįstamos, nežinau ką ji ten veikė, nesusijusi net su ta muz. mokykla. tada išgirdau jos kvėpavimą ir supratau, kad ji arti. Ji mane apkabino. Bet tai nebuvo deginantis ar koks nors, taip paprastai šiltas. Tada pajutau, kad man kažkas atsirėmęs į nugarą. Žinojau, kad čia mano draugė. Kažkaip pajutau, kad čia ji. Aš net nepakėliau akių. Aš tiesiog žinojau, kad čia jos. Staiga išgirdau mokytojos balsą, atsisukus pamačiau kelis birbyninkus iš ansamblio, mokytoja jiem aiškino ką ir kaip grot, bet ji jų nemoko. Ir pradėjo šnekėti labai keistai, pvz "Koks tavo vardas", kai pasakė varda mokytoja jo klausė "Niekada negirdėjau tavęs grojant" ir aš nustebau, jugi katik sakė, kaip jam reikia groti. Man pasidarė keista. Staiga mokytoja pažiūrėjo į mane ir tos akys kaip ir įtraukė. Kaip per filmus.
 
 2010-01-04 22:41:12
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
O jei manęs koks klausimas neramina, tai aš naktį susapnuoju atsakymą, bet man niekas nesako atsakymo, dažniausiai bežiūrint į aplinką suprantu ką man reikia daryti.
 
 2010-01-04 22:40:07
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Jei aš ko sumanau paklausti, tai man atsako normaliai, niekada nebūna, kad tiesiog girdžiu ką šneka, visada suprantu ką man šneka. Kai kada priena žmonės ir man sako datas. Taip netikėtai. Visai kaip realybėje. Atrodo, kad viskas ir yra realybėje, nėra taip, kad užsimanau - atsiranda, užsimanau - dingsta, nebent man tai pasirodo netikra. Aš sakau "Negali taip būti" ir dingsta, o kol taip nepagalvoju, tol viskas būna kaip gyvenime. Bet šeip aš niekada gyvenime nemaniau, kad save galima pabudinti iš sapno. Kelis kartus pamėginau ir išėjo... Kažkaip keistai... Bet atrodo kaip sapnuoji, kad antras gyvenimas būtų, kai buvau labai maža ir liūdna, sapnavau meragitę kelias dienas, o paskui kai susiradau draugų - ji nebeateidavo į sapnus. Nežinau kas ji tokia būdavo. Bet sapne ir valgai, ir miegi, ir sprotuoji, ir dainuoji ir taip toliau. Atrodo, kad net nesapnuočiau.
 
 2010-01-03 23:49:19
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Man kažkada buvo užėjęs toks laikotarpis, kad po pabudimo praėjus 5min neatsimindavau ką sapnavau. Tai sumaniau tik pabudus nesvarbu ar ryte ar naktį išsyk užrašyti pagrindinius faktus, emocijas ir kas tame sapne dalyvavo, jei kalbėjo kažkas, ką kalbėjo ir pan. Ir pasižiūriu kada turiu laiko į tą telefono išsaugotą sms. Ir prima nesuprantu apie ką kalba eina, bet paskui kai susikaupiu pradedu atkurti sapną. Labai miglotai viskas, bet pamenu kažkiek. Taip diena po dienos, ir aš neužmiršdavau savo sapnų. Čia taip patariu jums lavinti atmintį sapnų :))*
 
 2010-01-03 23:42:30
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Grupinis sapnavimas
 
Aš vieną dieną sapnavau sapną, kad susitikau su mergina iš mūsų mokyklos, niekada su ja nekalbėjau, žinojau tik vardą ir daugiau nieko apie ją, mūsų žvilgsniai tik kelis kartus buvo susitikę. Nu dar žinojau iš kurios ji klasės. Ir aš su ja nešnekėjau, o tiesiog buvau ją kažin kodėl apsikabinus ir sveikinau su kažkuom. Vėliau mes ėjom pasivaikščiot. Ryte atsibudau. Nuėjau į mokyklą. Per vieną pertrauką pamačiau ją mokykloje. Ir pažiūrėjau į ją. Ji tuo pačiu momentu atsisuko į mane. Man toks keistas jausmas perėjo, kad net išmečiau knyga iš rankų. Sustingau pati. Galėjau Dievu prisiekti, kad ji tą pati sapną sapnavo. Ar taip galėjo būti?
 
 2010-01-03 22:45:05
Rammė
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Aš jau nuo kokių 8 metų sugebu valdyti savo sapnus. Pirma buvo linksma, gali pasirinkti ką nori daryti, viskas taip tikroviška, bet dabar tai labai vargina, pavyzdžiui visą naktį sapnuoji, kad bėgi krosą, o ryte atsikelį - į mokyklą, o tik miego ir tesinori. Bet daug atsakymų į klausimus surandi sapnuose. Net než-inau ar tai gerai...
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt