Empatija, ateities keitimas, kiti keisti sugebejimai

 2011-01-14 19:50:21
Hunt3rix
Temų: 1
Pranešimų: 145
Registruotas: 2010-12-15
empatija- yra gebėjimas įsijausti į kito padėtį, emocinę būseną, tiesiogiai suprasti kito jausmus.

Nežinau iš kur pas mane tas sugebėjimas, bet aš jį turiu. Taigi, jei dar kas turit šį sugebėjimą, tai prašykit, kaip gal būt jūs jį panaudojat.

Ateities keitimas. Nekalbu apie kkažkokius stebuklingus ateities keitimo prietaisus ar kažką panašaus. Aš kalbu apie ateities keitima naudojant, tik savo minties galia. Man tai įdomu nes dažnai mintimis lyg ir pakeičiu ateitį, na netiesiogiai koki nors įvikį, bet įvykiu linkme. Nors kartais atrodo, jog tai tik mano vaizduotės vaisius. Tai va jei turit patirties ar šiaip ką papasakot, tai rašykit.

Kiti keisti sugebėjimai. Pastaruoju metu pastebėjau, jei aš skaitau istorja ar šiaip kas ką man pasakoja ir jei tai nors truputi užčiuopia mistika, tai tada jei sako ar rašo tiesa tai mane nukrečia šiurpas, o jei netiesa, tai ir nesvarbu kokia ta istorj, tada aš tiesiog nieko nepajuntu.
 2011-01-14 19:51:26
Hunt3rix
Temų: 1
Pranešimų: 145
Registruotas: 2010-12-15
Nepykit, netyčia ne į tą skyriu sukuriau tema
 2011-01-18 17:58:53
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas,

----->del temos tai parasyk adminui y pasta, kad perkeltu <------

Del keistu sugebejimu, tai juos turi daugelis, bet kai juos pradeda ignoruoti ir ju nebenaudoti, tai jie tiesiog kaip ir isnyksta arba tiesiog buna uzslopinami. Dvasinis tobulejimas tai yra kelias visu tu vidiniu talentu atskleidimui ir sustiprinimui.

Ateities keitimas mintimis tai yra labai rimtas dalykas ir ta daro absoliuciai visi, netgi jei tuo ir netiki.
Nes tai koks tu esi dabar tai yra tavo viso gyvenimo, tavo vieksmu tai yra ir minciu rezultatas. Viskas apie ka tu galvoji, ko nekenti, ko bijai, ko troksti visa tai trauki link saves. Taip teisingai netgi tai ko nenori tu trauki apie saves, jeigu apie tai galvosi.
Tavo patirtis kaip minties galia paleitei iviki ar ivikiu seka tikrai nera vaizduotes vaisius. Dirb ir toliau sia sritimi ir pamatysi, kiek daug visko galima padaryti ir pakeisti savo minties galia.


 2011-04-09 15:03:07
domux
Temų: 0
Pranešimų: 4
Registruotas: 2011-04-09
Norit tikekit norit ne bet man vakar nutiko keistas dalykas.
Pries kokia gera savaite as susapnavau keista sapna. maciau kad su 2 draugais einu i kazkoki pastata ten ant zemes gulejo daug raidziu ir kitokiu simboliu.Mes su draugais ten nuejom ir atsisedom.Poto as kazka pasakiau ir vienas draugas tapo kazkokia tai pabaisa kuri mane nuzude.

Taciau vakar man viskas tas pats nutiko maciau ta pati nama tuos pacius draugus, jie viska dare taip pat taciau niekas nevirto pabaisa ir manes nenuzude
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Empatija, ateities keitimas, kiti keisti sugebejimai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt