Telekineze

 2012-12-23 20:42:40
markis95
Temų: 2
Pranešimų: 2
Registruotas: 2008-01-06
Sveiki. Siaip nezinau net nuo ko pradet. Na pradziai apie save. Tai as domiuosi telekineze, idomu man, bet siaip mokytis neketinu, nes ir taip moku. Kam mokytis tai ka moki? Juk musu siela tai ir ne tik tai, moka. Moka ji net tai ko zmogaus protas nesupranta. Tik klausymas kaip prisiminti? Na is esmes pagalvokim. Naujos sielos pasiima daugiau energijos i zeme, kad apsisaugotu, nes yra bailios. O stai senesnes, kurios ne neprisimena senesniu gyvenimu, neturi atrodytu jokiu antgamtisku galiu, ir is esmes atrodo paprastos sielos valdancios zmones kurie nieko nesugeba, pasiima labai mazai energijos. Juk cia tik isbandymas susikurtas musu paciu. Zvelgiant i tuos zmones kurie lanksto saukstus, kilnoja daigtus ir panasiai, na jie turi ta energijos dali, arba tiesiog indigo vaikai. Turi jie tos energijos pasieme i zeme, turi jie supratima apie tai, bet kaip mums tos energijos igaut? Kaip ja uzaugint savyje kol mes esam misijoje "zeme" ? Kolkas dar nesidomejau, nes tik berasydamas sia tema supratau. :D Siaip skelkit savo idejas. Galbut ir kiti supras kad reikia tik pasitikejimo savimi, uzauginsim energija savyje, patobulesim ir mokesim telekineze? Bet kam mums ji? Na man tai pirmiausia saviems tikslams. Bandysiu prisimint kaip skraidyti, nes... na siaip prisiziurejau filmuku tokiu kaip Drakonu Kovos :D Veliau aisku tiek telekineze, tiek visa kita patirti isnaudosiu zmonems. Ir cia ne paistalai, toks jau mano charakteris ;) Padeti kitiems :)

-------------------------
kuriu internetini zaidima siulikit idejas gal idesiu
 2017-06-20 21:51:02
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Labas na žmonės neturi tokios galios jei jau nori išmokti reikia įdemiai įsižiurėti i ta daikta kuri nori pakelti ar lankstyti aš manau kad tai apgaule gal kai kurie žmones turi energija gali buti kad žmogus buvo tyčiodamasis ir patirti stresa depresija gali mintimis valdyti daiktus tai išties nuostabu kai žmones to turi galia bet žmonems sunku išmokti nera jau taip ir paprasta tureti kažkoki ta galia tiesok norint išmokti telekineze reikia pasitiketi savimi daryti kiekviena diena joga susikaupti ir gal ta galia ateis tik reikia prisiminti kad nereikia ant kažko pykti pvz.ant žmogaus pykti iš to pykčio nieko negausi reikia buti kantriam susikaupti visa tai
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt