Dvynis

 2017-04-15 20:26:45
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Visa tiesa apie Dvynius.
Žmogus, gimęs po dvynių ženklu yra inteligentiškas, komunikabilus, optimistiškas ir labai išradingas. Bet geriausiai jį apibūdina žodis - nepastovus. Iš gerosios pusės tai reiškia, kad jis įdomus, įvairiapusiškas, moka prisitaikyti ir yra spontaniškas. Iš blogosios pusės galima suprasti, kad jis nenuoseklus ir paviršutiniškas, šokinėjantis nuo vienos idėjos prie kitos, nepabaigiantis darbų. Jų nuotaikos taip pat labai nepastovios. Iš šalies staigi jo nuotaikų kaita gali būti panaši į gilius jausmus, bet iš tikrųjų jis vengia susisaistyti su kuo nors labai stipriais ryšiais.

Šio ženklo žmonės gali vienu metu dirbti kelis darbus iš karto. Jie lengvai priima informaciją, todėl greitai išmoksta naujų dalykų ir yra įdomūs pašnekovai. Nors jų įvairiapusiškumas yra stiprybė, jie turėtų išmokti sutelkti dėmesį į vieną dalyką ir nešvaistyti visų jėgų. Dvyniai nuolat puola į kraštutinumus ir kartais atrodo, kad jame gyvena bent du visai skirtingi žmonės.

Dvyniai yra labai smalsūs. Jie linkę į mokslus ir techniką. Šio ženklo vaikui būtinai reikės išardyti visus žaislus ir pasižiūrėti, kaip iš tikrųjų jie veikia. Dvyniai pasižymi gera intuicija ir diplomatija. Suvokdami savo intelektualinį pranašumą prieš kitus žmones, kartais jie tampa tikrais snobais ir žiuri į aplinkinius iš aukšto.


Profesija

Darbe siekia išnaudoti savo didelį kūrybinį potencialą, įgimtą oratorystės talentą, dievina permainas ir bendravimą, moka puikiai derėtis, geba sudominti savo pašnekovą. Tinkamiausios profesijos: žurnalistai, rašytojai, mokytojai, lektoriai, derybininkai, vertėjai, reklamos agentūrų darbuotojai, vadybininkai, diktoriai, komentatoriai, garso operatoriai, socialinės apklausos vykdytojai, logopedai, sapnų aiškintojai, pardavėjai, informacijos tarnybų darbuotojai, lingvistai, aktoriai, psichoanalitikai, rašytojai, kompozitoriai ir, žinoma, puikūs juristai.

Dvyniams netiks profesijos, kurios nesuteikia erdvės jų kūrybai ir komunikacijai: kasininkas, buhalteris, archyvo darbuotojas ir kt.


Stilius

Vertina permainas ir tempą, todėl jų spintoje – nuolatos sukasi madingi rūbai. Dvyniai neprisiriša prie vieno įvaizdžio, tad turi įvairiausių rūbų. Daug spalvotų, originalių drabužių, tiesa, dažniausiai jie puikiai dera vieni su kitais. Dievina neįprastas, nestandartines detales, aksesuarais pabrėžia savo tos dienos nuotaiką.


Dovanos

Svarbiausia – ne dovanos vertė, o staigmena. Tiks originalūs aksesuarai (gali būti ir bižuterija, Dvyniai nevergauja kainai ir prestižui), senovinis indas, gera knyga, kosmetika, smilkalai, kelionės, sporto reikmenys, fotoaparatas, gardūs saldumynai ar taurūs gėrimai.


Bendravimas

Dvyniams bendravimas būtinas kaip oras. Jie yra linksmi, originalūs, sąmojingi, žavingi ir amžinai jauni. Tai - kompanijos siela. Dvyniai dažniausiai triukšmingą draugų kompaniją mėgsta labiau nei uždarą šeimos ratą.
Dvyniui gali išsipasakoti ir pasiguosti, o jis viską priimdamas daugiau protu nei širdimi, būtinai pasidalins geru patarimu. Su jais lengva bendrauti, tačiau nesitikėk iš jo sentimentalumo ar didelio jausmų demonstravimo. Be to, savo slapčiausias mintis jis pasilaikys tik sau.


Meilė

Meilėje Dvyniai gali būti tokie pat nepastovūs kaip ir kituose dalykuose. Meilė jiems lyg žaidimas, jie mėgsta flirtuoti ir žavėti, bet nesiekia tvirtų meilės ryšių. Ištikimi gali būti tik tada, jei spėjo išsilakstyti. Jei vyras Dvynys ras įdomią, protingą moterį, su kuria jį sietų daug bendrų interesų - ją gerbs ir skirs jai visą savo dėmesį.


Seksas

Dvynys kartais gali būti šaltas it ledas, o kartais karštas it ugnis. Niekas jo taip nesujaudins kaip galimybė išbandyti kažką naujo. Jis išbandys viską bent kartą, net tai, kas kitus galbūt šokiruotų. Labiausiai jį jaudina netikėtumai. Jei nori suvilioti Dvynių ženklo vyrą ar moterį - nustebink pasiūlydamas (-a) įgyvendinti jo ar savo pačią slapčiausią fantaziją. Dvynio smalsumas ir eksperimentatoriška dvasia tiesiog neleis atsisakyti.


Suderinamumas

Tinkami partneriai: Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas, Jautis.
Netinkami partneriai: Mergelė, Šaulys, Žuvys.


Stichija: Oras

Planeta: Merkurijus

Diena: trečiadienis

Devizas: “Aš galvoju”Spalvos: oranžinė, salotinė, pilkai melsva, violetinė

Akmuo: perlas, ametistas, agatas, topazas, citrinas, krištolas, mėnulio akmuo, smaragdas, opalas, agatas, katės akis, tigro akis

Skaičius: 5
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt