Reikia irodymu?

Kiti temos puslapiai: 1, 2.
 2009-08-27 21:33:17
vidma
Temų: 1
Pranešimų: 26
Registruotas: 2009-06-25
Man sumuojant visas situacijas yra 100 procentų žinoma, kad erdvėje egzistuoja protaujančios ląstelės, kurias galima būtų pavadinti Dievu, žinant mano visas situacijas kito paaiškinimo neįmanoma rasti, ir aš per savo širdies tyrumą papuoliu į Dieviškus ir sielų programas, kurios rezultatai pasireiškia vėliau.....


- Vidma -
 2009-08-29 19:45:39
SharXan
Temų: 1
Pranešimų: 14
Registruotas: 2009-08-23
Sugebėjimas rasti kontaktą su savo psichiniais gabumais yra vadinamas psichiniu jautrumu.Priešingai skeptikų nuomonei,tas sugebėjimas nėra išimtinė nedaugelio,ypač apdovanotų individų ypatybė.Praeito amžiaus aštuntąjį dešimtmetį atlikus visuomenės nuomonės tyrimą JAV paaiškėjo,jog daugiau negu pusė šalies gyventojų tiki,jog yra išgyvenę ekstrasensorinius patyrimus.Iš tikrųjų 50 iš 100 individų paprastai yra patyrę telepatijos ar aiškiaregystės reiškinius,o šiek tiek rečiau ir nuojautos reiškinius.Kitose šalyse atlikti tyrimai mokslininkų ir sociologų nuostabai davė panašius rezultatus.Nors PSI reiškiniai paprastai tapatinami su nemokšiškumu ir prietarais,minėtų studijų metu nustatoma didelė jų turėtojų įvairovė.Vadinamoje "PSI skalėje",kurią socialogas Endrius Grylis(Greeley)sukūrė PSI jautrumui matuoti,labiau išsiskiriantys individai yra išsilavinę žmonės,kurie gerbia kitų isitikinimus ir nelaiko savęs kokios nors religijos išpažinėjais.Jų asmeninės ir ekonominės padėtys yra skirtingos,bet beveik visi jaučiasi paveikti savo aplinkos socialinių konfliktų.Kita vertus,daugelis jų savo emociniame arba šeimyniniame gyvenime konfliktinėms situacijoms nepasiduoda.Anot Grylio,šis pastarasis faktas nereiškia,kad individai yra"problemiški",bet dėl emocinio jautrumo jie yra sąmoningesni ekstrasensoriniai suvokėjai.

-------------------------
Anapus
 2010-05-13 22:25:47
Raganaitė
Temų: 0
Pranešimų: 2
Registruotas: 2010-05-13
Sveiki, šiandien man nutiko keistas dalykėlis. Stovėjau vaistinėje ir laukiau savo eilės, prieš mane stovėjo vyrukas, o prieš jį prie kasos senyvo amžiaus moteris. Žodžiu, ta moteris apsipirko ir jau atėjo vyro eilė. Jis stovi, prašo vaistų nuo kosulio vaikeliui ir aš staiga iš niekur pagalvojau apie purškiamą jūros vandenį. Kas čia per nesąmonė? Ir staiga girdžiu kaip vyras paprašo jūros vandens. Deja, jis nusipirko ne purškiamą jūros vandenį, o ampules, bet man vistiek pasidarė nejauku.
 2017-06-09 22:47:55
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Sveiki norėčiau papasakoti savo istorija ir labai reikėtu man pagalbos daugiau nežinau kur ir kreiptis kas man galėtu padėti žodžiu pradėsiu viska nuo pradžiu man kartais nutinka kai matau vizija ir tai atrodo tikra realiu ir po keliu dienu taip nutinka kai pvz.pamačiau koki daikta na sakykim durys ir atrodo kad tuoj nukris ant manęs o durys buvo sulužus ir po keliu metu taip ir nutiko ištikruju buvo išlužės bet laukines durys mano mama pasake kad niekur neičiau nes gali nukristi ant manęs bet aš pabegau nuo mirties kas tai galietu buti?
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt