Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 26 (žr. žemiau)
 
 2009-12-15 21:05:23
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Yra toks reiskinys Deja Vu
 
Vaidute14....jei nori paskaityk šiame tinklapyje " tai ką sunku paaiškinti " skiltyje "mintys ir realūs įvykiai ", ten yra atsakymas į Tavo klausimą, ir parašyk savo nuomonę, ką manai apie tai . Ačiū
 
 2009-11-03 15:43:45
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Evaldai manoji tiesa turi įrodymus, aišku tuos įrodymus aš tik žinau. Sudėtingas šis pasaulis, o aš jame per daug atviras , o tas atvirumas man nekaip atsiliepia. Aš žmonių nekaltinu, kaip rašot, o stengiuosi rašyti tiesą, kaip yra. Mano dvasingumas yra surištas su materializmu,aš ne prieš darbą ir pinigus esu, o pats kaip žmogus nebegaliu materialiai mastyti ir gyventi kaip kiti.
 
 2009-11-03 15:14:44
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Man Agnyte labai norisi su gerais žmonėmis pasidalinti tuo, ką aš iš tiesų žinau ir jiems padėti žiniomis, bet kai aš pradedu aiškinti, kažką pradedu suprasti , kad manimi žmonės netikės, o kažkokiu ligoniu palaikys, tada ir išsivysto tokie dalykai, apie kuriuos rašai. Aš gerai suprantu žmones ir suprantu tai , kad jie negali gerai manęs suprasti, nes žmonių filosofija arčiau materializmo yra, o mano arčiau dvasinės srities.
 
 2009-11-03 14:53:12
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Aš gyvenime neieškojau sau kažkokio žmonių pripažinimo ar pagarbos ir dabar neieškau. Man pagrindas yra, kad iš Dievo gaunu pripažinimą ir visa kita, ten kur egzistuoja reali tikrovė ir tiesa, o ne žmonių haliucinacijos, kuriems net paaiškinti sudėtinga.
 
 2009-11-03 14:38:53
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Miela Agnyte, per tokias filosofijas, kaip Tavo aš kenčiu nuo žmonių. Aš nesistengiu kažką labai įrodyti žmonėms, tik informaciją pateikiu, o pats žmogus atsirenka pagal gėrio ir blogio balansą tikėti tuo ar ne, tai priklauso nuo pačio žmogaus.
 
 2009-11-03 14:01:13
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Aš Evaldai nepažįstu to Vidmanto, apie kurį rašai, tad negaliu ir apie panašumus spręsti. Aš pats nuo 5 metų pradėjau domėtis dvasine sritimi, o dabar turiu 40 metų. Aš žmogus, kuris paaukojau savo gyvenimą ir visokius malonumus dėl to kad išsiaiškinčiau realias tiesas ir padėčiau žmonėms susigaudyti tikrovėje, o gaunasi taip, kad aš išsiaiškinau per pragariškas situacijas tiesas kad padėčiau žmonėms, kur žmonės manimi netiki, o tik skaudina mane.
Aš Evaldai Dirbau sudėtingus inžinerinius kūrybinius darbus ir paaukojau savo karjerą, bei darbą dėl tiesos ir vidinio žmogiško grožio atskleidimo. Mano Evaldai kitokia visai filosofija nei tavo ar kito žmogaus, aš neturiu neigiamų žmogiškų charakterio bruožų, todėl man Dievas ir apsireiškė. Aš Evaldai žinau iš anksto dar neįvykusius įvykius kartais, taip pat ir pomirtinę egzistenciją, bei kitų žmogui nesuvokiamų stebuklų.
 
 2009-11-03 13:23:12
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Aš Evaldai žiūrėjau Tavo nuorodą apie Vidmantą........Deja aš pirmasyk matau tą nuorodą , kurią idėjei, patikėk čia ne tas pats vidmantas, ir neišsiaiškinęs asmenybių manęs su kažkokiomis nesąmonėmis neteršk, mano mastysena truputį kitokia nei to Vidmanto, kurį Tu Evaldai turi mintyje.......pirmiausia gerai išsiaiškink, o po to daryk veiksmus.
 
 2009-11-02 16:44:44
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Evaldai..... Tu, o ne aš turi problemų, kurias sužinosi tik išėjęs iš šio pasaulio, nemanau, kad Tu kaip aš paaukojei gyvenimą, kad Tave apšviestų.
 
 2009-11-02 13:34:20
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Dievas tai labai, labai sudėtinga sistema, kurios žmogaus protas nepajėgus pilnai suprasti, tai ne iš tikėjimo rašau, o iš ištirtų reiškinių ir situacijų.....,kadangi aš pats gyvenu kristaus filosofija ir psichologija, man Dievas ir jo sistema atsiskleidė, tačiau tik man, aš kitam žmogui esu bejėgis išaiškinti. Kai dalyvavau šiame tinklapyje dar nežinojau pilnos tiesos, o dabar jau žinau, nes patyriau vieną labai svarbų visiems žmonėms reiškinį, apie kurį nenoriu žmonėms rašyti ( apie 5 sekundes buvau pasaulyje kuris randasi anapus ) man jau žinoma kas manęs laukia po mirties, aš Dievo prašiau, kad man Jis tai atskleistų ir neseniai tai atskleidė. Jokia religija nežino tiesų, remiasi aklu tikėjimu, o man jau žinoma.
Rašau labai sudėtinga sistema, nes Dievas iš savęs išvysto kiekvienai gyvybei savo fragmentą, kitaip išsireiškus kiekviena pasaulyje gyvybė turi savo "Dievą", kurie tarpusavyje saveikauja ir sukuria labai sudėtingą sistemą. Aš jums apie Dievą atskleidžiau labai mažai informacijos, nes žmonių suvokimas yra labai ribotas.
 
 2009-09-18 18:43:04
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mintys ir realūs įvykiai
 
Labas Algirdai. Na išties pilnai atsakyti į Tavo klausimą šiame tinklapyje yra neįmanoma, tačiau kažką galima. Mano gyvenimas yra tikrai išskirtinis, nei kitų žmonių.
Aš nežinau Algirdai ar Tu tikintis esi , ar ne ......Pirmiausiai aš įtikėjau aukštesne jėga, nei žmogaus protas, nes mano logišku supratimu savaime pasaulis taip tobulai pats iš niekur nieko negalėjo susikurt. Jokiose religijose neradau tikslių paaiškinimų, visada atsidurdavau aklavietėse, supratau, kad religijos pačių žmonių išgalvotos, nežinančių realių tiesų, tačiau tikėjau aukštesniu protu ir jėga. Žinojau, kad jei žmogus tyras , sąžiningas, gyvenantis su meile ir gėriu, visada vadovaujasi ne savo naudai, o pagal jam žinomą teisingumą, kad jis ir nukenčia, vis vien vadovaujasi teisingumu, toks žmogus bus vertinamas kūrėjo, kad ir kas jis bebūtų. Mano visa teorija pasitvirtino 100 procentų. Aš prisiėmiau Jėzaus kristaus, kaip religijose rašomą, visą filosofiją ir psichologiją sau.... pats taip mastau, ir myliu visą pasaulį, netgi nepažystamus žmones ir gyvūnėlius. Aišku man gyventi būna kartais labai sudėtinga, esu šio pasaulio auka, tačiau žinau, kad mano vidinis "aš" nemirs su kūnu, tą esu išsiaiškinęs 100 procentų ( turiu savyje įrodymus ).
 
 2009-09-18 16:27:59
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mintys ir realūs įvykiai
 
Na iš tiesų labai didžiulė paslaptis ir mistika egzistuoja manyje ir realybėje. Aš truputį anksčiau atlikau kelis eksperimentus. Sėdėjau namuose prie kompiuterio ir prisiminiau ateities žinojimus savyje ir sakau sau mintyse " Dieve, kaip įmanomi tokie dalykai, prašau duok man dar kažkokią žynę apie kokį nors įvykį, kad aš būčiau tikras jog aš nesapnuoju, kad išties tokie dalykai egzistuoja" ir kaip Jūs manote, kokia mintis mane užvaldė po šių minčių " bus vilkų užpultos avys prie Panevėžio " Nusispjoviau nuo savo tokios minties ir sakau " kažkokie izdivonai iš manęs daromi", nepatikėjau nei už ką tomis mintimis.....praėjus keliomis dienomis po šių minčių užgirstu per televizorių, kad Panevėžio raj. vilkai apdraskė avis ( vilkė su vilkiukais ), sakė ir kaimą tik dabar nepamenu. Ką jūs mano vietoje galvotumėte aš nežinau, tačiau mane net prakaitas išpylė nuo tokios naujienos.
Po šio eksperimento atlikau kitą, nes man buvo įdomu ar iš manęs informacija persiduoda kitiems per mintis. Sakau sau mintyse " Dieve perduok bažnyčiai ir kunigams tokią žinia, kad Dievo žmogus negali suprasti, nes proto ribos to padaryti neleidžia.....aš nueisiu į bažnyčią įsitykinti ar ta žinia pasieks adresatą ar ne", tačiau netikėjau, kad ką nors išgirsiu apie šias mano mintis. ..... Per pamokslą kunigas atkartojo mano mintis ir visas pamokslas buvo šia tema. Kai išgirdau savo mintis vėl šaltas prakaitas išpylė, nuo to laiko daugiau nebeeksperimentuoju, užteko dviejų situacijų....

-vidma-
 
 2009-09-16 17:41:23
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mintys ir realūs įvykiai
 
Aš nemanau, kad tai sapnas būna, mano supratimu būna panašiai, kaip man.....iš visa to galima daryti tokią išvadą, kad visi įvykiai susikuria iš anksto ir po kiek laiko jie pasireiškia fiziniam plane ( realybėje ), sumuojant mano situacijas, tai kito paaiškinimo neįmanoma rasti.
 
 2009-08-27 21:33:17
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Reikia irodymu?
 
Man sumuojant visas situacijas yra 100 procentų žinoma, kad erdvėje egzistuoja protaujančios ląstelės, kurias galima būtų pavadinti Dievu, žinant mano visas situacijas kito paaiškinimo neįmanoma rasti, ir aš per savo širdies tyrumą papuoliu į Dieviškus ir sielų programas, kurios rezultatai pasireiškia vėliau.....


- Vidma -
 
 2009-08-27 21:17:18
vidma
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: prakeikimas
 
Vida......Tau kaip asmenybei reikėtų mastymą - psichologiją truputį keisti, tada ir pamatysi rezultatus...., tu dabar gyveni užburtame rate ir iš jo ištrūkti yra nesunku žinant, kaip tai padaryti....Daugiau pradėk vertinti dvasines vertybes, tyrumą, sąžiningumą ir vidinį žmogaus grožį (meilę ), mažiau žiūrėk į materialines vertybes ..... man yra žinoma, kad tai Tau tikrai padės ištrūkti iš užburto rato ir psichologinio chaoso tavo viduje. Nuostabių žmonių jokie prakeiksmai neveikia , tai man yra žinoma visu 100 procentų......Dabartinėje visuomenėje gyvenant, tai daryti yra labai sunku ir nepopuliaru, tačiau tai vienintelis kelias yra, kiti keliai bobučių pasakos ir pan.. Aš savo gyvenimą esu paaukojęs dėl žmonių gerovės, susiduriu su jokiam mokslui nesuvokiamais reiškiniais tai yra Dievu ar ne nežinau, tačiau žinau 100prc., kad egzistuoja aukštesnė sistema, nei žmogaus protas......

- Vidma -
 
 2009-08-27 16:21:04
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Reikia irodymu?
 
Man labai įdomu yra, kas pagimdo tą nuojautą iš kur ji atsiranda, juk iš niekur nieko taip neatsiranda.....Aš labai gerai prisimenu savo mintis, būna tip top situacija tokia, kokią mintimis regėjau, nebūna ji panaši į minčių matomą situaciją, tai nėra panašumas, o vienodumas.
Nuvažiavau į kaimą ( tėviškę ) ir susitikau buvusį kaimyną, vaikais būdami draugavom.....pradėjau su juo kalbėti, jis mane užkalbino. Bekalbant žiūriu jam į akis ir nukrypo mano mintys nuo temos, nes galvoje atsirado mintis, kad jį tą buvusį draugą užmuš kažkas negyvai, net negera pasidarė ,nes žinojau pagal minčių pobūdį, kad tokios mintys visada man išsipildydavo ...... netgi nukreipiau žvilgsnį į kelią ( gal mašina jį užmuš ), tačiau pajaučiau širdimi, kad ne mašina, niekaip nesupratau, kas jį turi užmušti negyvai ir už ką. Nusprendžiau jį perspėti, nes žinojau, kad tai išsipildis, tačiau niekaip nesugebėjau jam pasakyti, nes iškart užvaldydavo mintis , kad tai nesąmonė.........Po savaitės atvažiavo į mano namus Panevėžyje mama su seserimi ir pasakė, kad tą kaimyną, su kuriuo kalbėjau užmušė sugęrovai prie degtinės butelio........
Panašių pavyzdžių pas mane labai daug yra, neįmanoma visų išpasakoti .

- Vidma -
 
 2009-08-26 17:33:02
vidma
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Vatikanas
 
Evaldai apie kokį forumą kalbi? , ir apie kokius smegenų plovimus rašai? Gal gali man plačiau paaiškinti savo parašytus žodžius. Aš rašau straipsnius " viduje puikiai.lt " ir nepamenu, kad būčiau dalyvavęs forumuose kuriuose mane būtų panaikinę. Pas mane nei dalelytės neegzistuoja melo ir mane skaudina tavo parašyti žodžiai, arba tu kažką maišai su kitu asmeniu , aš per visą savo gyvenimą nesu smegenų pudrinęs ir tu pirmas žmogus, man tai rašai.......prieš tavo klaidingą mastymą gali atsisukti Dievo Bausmė Tau, aš kalbu iš patirties .Visiems tas buvo kas stojo man skersai kelio , tai gryna tiesa.
 
 2009-08-26 14:11:36
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Reikia irodymu?
 
SarXan, rašai , kad daug ką galėtumei paaiškinti, kaip paaiškintumei mano situaciją " Mintys ir realūs įvykiai ", jei neskaitei paskaityk ir paaiškink, nes aš 5-6 žmonių mirtis žinojau iš anksto, netgi kaip jie žus ar mirs ir t.t.

- Vidma -
 
 2009-08-26 13:59:17
vidma
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Vatikanas
 
Aš pilnai pritariu SharXan, nes aš esu įsitikinęs, kad Vatikanas tikrai visko nežino šiame mūsų pasaulyje.... aš žmogus, kuris visa siela ir širdimi priartėjau prie gėrio, dvasingumo ir vidinio žmogiško grožio, tad patiriu tikrai mokslui nepasiekiamus reiškinius savyje ir labai daug žinau tiesos, ko pasaulis nežino, tačiau ne viską žinau ir aš gyvendamas su idealia sąžine ir meile.......

- Vidma -
 
 2009-08-25 18:53:40
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mintys ir realūs įvykiai
 
Man labai įdomu yra, ar tik man stebuklai egzistuoja tarp minčių ir realių įvykių, ar yra daugiau žmonių kuriems būtų tas pats, kaip man.
Na iš tiesų ši tema yra labai plati, aš pabandysiu trumpai paaiškinti situacijas. Aš mintimis su kažkuo bendrauju, kas viską žino šiame mūsų pasaulyje ( gal tai Dievo ląstelės ). Vyko žemės drebėjimai , cunamis ir Italijoje.... abu žemės drebėjimus žinojau iš anksto jiems dar neįvykus, tiksliai žinojau kur jie įvyks (vietoves ), aš tokius dalykus sužinau likus 3 - 6 dienoms prieš įvykį . Tačiau ,kad tai būtų sutapimai ,taip nėra, nes man būna žinomos ir smulkmenos tų įvykių ir neįmanoma nuspėti iš niekur nieko tokius dalykus, nes kai su mintimis vyksta bendravimas, jaučiu, kad yra daromas mano mintyse vertimas į Lietuvių kalbą, kad suprasčiau, iš nežemiškos kalbos.
Labai daug atvejų užfiksuoju mintimis ( pasąmonėje matau nuoseklų įvykių eigą ir sąmoningu protu dalyvauju tose įvykių eigose, po to viskas labai tiksliai išsipildo, taip kaip mintimis viską mačiau).
Nusipirkau naujas šarvo duris namuose ir po savaitės rite pabudęs jaučiu kažkokį nežemiška vertimą į Lietuvių kalbą apie šarvo durų rankeną, tipo, kad ji suges. Aš žinojau, kad tokie dalykai tiksliai išsipildo ir žmonai pasakiau turi sugesti naujų durų rankena ......tą pačią dieną ir sugedo durų rankena (nutrūko spyruoklė ).
Mano visas gyvenimas nusėtas tokiais pavyzdžiais, kad sutapimais ar nuspėjimais neįmanoma būtų pavadinti. Aš prieš 10 metų pradėjau gyventi labai tyrą ir sąžiningą gyvenimą, be jokių nuodėmių, tada iškart pastebėjau tokius dalykus.
 
 2009-08-21 18:38:53
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Labas Liumerpa ir kiti skaitytojai. Jei žmogus savyje neranda Dievo, tai tada tam žmogui reikia idealiai išsivalyti prieš savo sąžinę, tapti labai tyru žmogumi ir gyventi su meile , bei vidiniu žmogaus grožiu. pas tą žmogų turi būti švarios mintys, negalvoti sąmoningai blogybių..... ir aš garantuoju, kad toks žmogus suras Dievą savo viduje. Aš seniai Jį suradęs esu ir susiduriu su mokslui nepasiekiamais reiškiniais. Aš rašiau, kur galima paskaityti žmonėms, tačiau administratorius suprato, kaip reklamą.
 
 2009-06-26 12:39:16
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Meilė.Ji gyva mumyse.
 
Mielieji....meilė yra pagrindas gyvenime, tik su meile žmogus priartėja prie Dievo, gėrio ir vidinio grožio.

- vidma -
 
 2009-06-26 12:22:17
vidma
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Labas forumo dalyviai ir lankytojai, aš šį klausimą gvildenau labai daug metų, tai yra aiškinausi tiesą, kas susyje su Dievu. Na Dievas tikrai egzistuoja, tačiau visai kitaip yra nei žmonės jį supranta.....Dievo dalelė yra kiekvienoje pasaulio gyvybėje, dievas tai visa visuma visa žmonija ir gyvunyja, tai viršsąmonės ligmenyje pilnai Dievo sąvoka suprantama, tačiau dvasinėje egzistencijoje egzistuoja kurėjo Dievo - tėvo dvasia ( aukščiausias protas - viršsąmonė ).... visai tai yra mano ištirta su įrodymais, kurie yra manyje. Aš jums patarčiau Dievo ieškoti savyje , savo viduje, tai teisingiausias kelias žmogui yra.


- vidma -


Dalis žinutės ištrinta dėl reklamos (žr. diskusijų taisykles)
 
 2009-06-25 17:54:56
vidma
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Atsiskyrimas nuo fizinio kūno
 
Man teko atsiskirti nuo fizinio kūno per gėrį ir Dievišką meilę. Šis būdas ne kiekvienam žmogui pasiekiamas, reikia labai tyru ir sąžiningu žmogumi būti. Aš jau 10 metų gyvenu mistikos - stebuklų savo vidiniame pasaulyje.... gyvenu su didžiule meile ir gėriu širdyje. Man teko jausti savyje kitų žmonių mirusių ir gyvų sielas, tai neapsakomai keistas jausmas....aš puikiai žinau, kaip atrodo atsiskyrusi nuo kūno siela, tačiau žodžiais paaiškinti yra labai sunku, nes tai tam tikras jausmas su mintimis yra.
 
 2009-06-25 17:32:34
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mano sugebėjimai. Patarkit.
 
Žinutė ištrinta dėl reklamos (žr. diskusijų taisykles)
 
 2009-06-25 17:24:33
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Sai Baba: žmogus, kuriantis viską iš nieko...
 
Žinutė ištrinta dėl reklamos (žr. diskusijų taisykles)
 
 2009-06-25 13:53:21
vidma
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Yra toks reiskinys Deja Vu
 
Žinutė ištrinta dėl reklamos ir rašymo ne į temą (žr. diskusijų taisykles)
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt