pavardes keitimas: taip ir ne

 2010-04-17 22:36:45
algirdas
Temų: 5
Pranešimų: 73
Registruotas: 2006-09-01
visu pirma atsiprasau jei ne cia isiterpiau. bet nesumasciau kur galeciau iterpti klausima.
mintis butu tokia. jau daug metu sukasi mintis galveleje pasikeisti pavarde.nera ji nei vulgari, nei sunkiai tariama. tiesiog reta. o pazystami zmones su tokia pavarde mano nuomone nera labai laimingi. idomu kas pasikeistu gyvenime jei pasikeisciau pavarde? cia numerologiniuose testuose daug kur prasoma ivesti pavarde. ir is to pasako vienokius ar kitokius dalykus. juk pavardes skamba nevienodai. skiriasi balses, priebalsiai, abeceles eiles nr., tonai,... cia daug visko ko nelabai suprantu.
bet tokia kvaila mintis yra, kad gyvenima galima paredaguoti norima linkme su nauja pavarde.

jusu nuomone ar pavarde turi svarbios itakos zmogui ?
ar pakeitus pavarde galima pakeisti: temperamenta, jautruma, baimes, tikslus,... ?
gal kas yra keites savo pavarde ( ne del vedybu), ilgines, trumpines ir kas nors po to pradejo keistis? lauksiu jusu pastebejimu.
 2010-04-19 00:03:41
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Pavardė, tai savotiškas tavo praeities štampas. Pvz. koks nors L. Balandis, gali tikėtis, jog jo pro pro pro proseneliai laikė balandžius, o , kokio nors Kiaulaičio protėviai gal laike kiaules.

Nelabai suprantu jūsų tikslo keistis pavardę, jeigu ji neturi vulgarios reikšmės. Pvz. maniškė yra gan žymi, vien dėl to, kad yra kitas garsus žmogus, turintis tokią pat pavardę. Man netgi jau nusibodo, kad visi sužinoję pavardę, pakomentuoja, arba bent prisimena tą asmenį.

Ar pasikeistų Tado charakteris, jei pesikeistų vardą į "Jonas"? Žinoma ne. Moterys (bent jau dauguma), tekėdamos, pasiima vyro pavardę, bet tai nereiškia, jog atsižada visos savo praeities ar parduoda sielą velniui.

Žodžiu, ką visais plepalais pasakyt norėjau, tai , kad žmogaus pavardė jo asmeninis reikalas.
 2010-04-22 16:11:54
algirdas
Temų: 5
Pranešimų: 73
Registruotas: 2006-09-01
sakykim kad zmogaus pavarde "jonelis".kokios kyla mintys isgirdus tokia pavarde? ivairios.bet didesne dalis sakytu, kad "jonelis-kvailelis", "jonelis-nabagelis", ir panasiai. na apibudintu kaip nelabai gresminga, nesubrendusi. sakykim . ir taip visa gyvenima. nes tokia pavarde duota. ir niekas kitaip ir nesikeipia. o jeigu zmogui norisi kad ji laikytu rimtesniu.
sakykim pakeicia pavarde i "jonavicius". skamba kiek kitaip. ir pavardes savininkas jauciasi kiek kitaip, kai i ji kas kreipiasi.brandziau, solidziau, rimciau. ir taip likusi gyvenima ji visi vadintu.
 2010-04-23 14:04:05
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Pavardė turi tam tikrą reikšmę žmogui, bent jau aš manau, kad niekas nevyksta be priežasties ir netgi pats vardas kurį mums išrenka tėvai nėra toks jau atsitiktinis ar pan. Dažniausiai pasirinkimui padaro įtaką šalutinės aplinkybės. O pavardė tai yra tai ką renkamės mes ateidami į šį pasaulį, taip mes pasirenkame kuo norime būti, mes pasirenkame kaip mes pradėsime ir ko sieksime tik kai gimstame pamirštame visa tai, čia ir prasideda visas įdomumas.
Jeigu iš tiesų tai pavardė visiškai neturi reikšmės tokios kaip tu įsivaizduoji, viskas tiesiog yra tavo galvoje. Pvz esu gyvenime ne kartą girdėjęs istorijų kai svetimi žmogaus pravardę sumaišo su pavarde, nes jie nežino, kad tai yra pavardė. Aš noriu pasakyti tai kad nėra svarbu pats žodis o svarbu kaip jis tariamas, pagal tai kaip kiti žmonės taria tavo pavardę tu gali spręsti kaip jie į tave žvelgia, čia nepadės net pačios "gražiausios" pavardės, nors gal pat save galėsi "apgauti", kad viskas gerai. Problema ne pavardė, o aplinkinių žmonių mentalitetas su kuriais bendrauji. Pelnyk pagarbą ir tavo pavardė bus tariama su pagalba, pelnysi panieką ir tavo pavardė bus tariama su panieka.

Iš magiškosios pusės tai girdėjau sako jeigu tave prakeikia tai reikia persikrišktyti, o dėl pavardės kažko įpatingo daug negirdėjau.
Šiaip jeigu tai tave neramina ir tu nemoki šios problemos išspręsti nekeisdamas pavardės tai gali ir pasikeisti, gal tada pasikeis tavo požiūris į save patį ir kai pasikeis tavo mąstymas tu viską matytis kitaip ir pasieksi tai ko nori.

Tai tiek iš mano pusės, gerai viską apsvarstyk ir nuspręsk teisingai!
 2010-04-24 03:12:47
algirdas
Temų: 5
Pranešimų: 73
Registruotas: 2006-09-01
"Problema ne pavardė, o aplinkinių žmonių mentalitetas su kuriais bendrauji."
is tarptautiniu zodziu zodyno:
MENTALITETAS : 1.intelektas; 2.individui arba zmoniu grupei budingas galvosenos, mastymo, suvokimo budas.

"Pelnyk pagarbą ir tavo pavardė bus tariama su pagarba, pelnysi panieką ir tavo pavardė bus tariama su panieka. "
o pagarba pelnoma, kai "galvosenos, mastymo, suvokimo budas" sutampa.

joooooooooooooooooooooooooo
sekantis klausimas : kaip?
 2010-04-24 12:52:39
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Pagarba pelnoma ne tik tada kai mastymo ar suvokimo būdas sutampa, tu pvz gali gerbti savo tėvus ar močiutę, nors tau nebūtinai visada patinka tai ką jei tau sako, ar galvoja.
Pagarba sudėtingas dalykas, niekada nebus, kad tave gebs visi, kartais užtenka vieną kartą suklysti ir tu gali prarasti žmogaus pagarbą, kiti atvirkščiai gerbia tuos kurie nebijo klysti, bet sugeba vėl rasti jėgu eiti pirmyn.
Visų pirma manau nereikia savę kažkaip bandyti visiškai pakeisti ar perdirbti, nes savo asmenybės tu visiškai nepakeisi, tu gali keisti tam tikrus savo būdo bruožus(pvz užuot visada būti paniuręs nuoširdžiai džiaugtis gyvenimu, būti linksmam), įpročius (čia turbūt pati sunkiausia dalis ). Galbūt tavo pasamonėje glūdi kažkokie užslėpti gebejimai ar talentai, ar šiaip kažkokie įdomūs asmenybės bruožai, tobulink visa tai, tačiau tai daryk ne dėl kitų, daryk tai dėl savęs. Stenkis ištobulinti savo geriausias savybes atskleisti ką turi geriausio. Labai svarbu išmokti priimti kritiką, jeigu ji yra adekvati situacijai, pažvelk į save iš šono, bandyk įžvelgti savo tūkumus, jei negali jų pakeisti arba juos pamiršk arba pabandyk juos paversti kaip ir privalumais (nes kas vienam trūkumas kitam privalumas).
Tai pat svarbu gyvenimo būdas, pagalvok gal yra galimybė kažką daryti geriau, daryti kitaip, aišku visų tū pokyčių tu turi norėti nes kitaip visa tai tebus laikinas pokytis.
Labai svarbu pasitikėk savimi - čia pats svarbiausias, žinok ko nori, siek viso to drąsiai ir ryžtingai.
Paskaityk apie minčių traukos dėsnį yra filmas "The secret", knyga "Jūsų pasąmonės galia" ir pan.
Šis savęs tobulinimo ir pažinimo procesas ilgas ir sunkus, o rezultatai tai priklausys nuo to kaip to norėsi ir sieksi, čia turbūt vieni svarbiausių dalykų yra užsispyrimas ir begalinė kantrybė, tikėjimas savo tikslu.

Pagarba gali būti pelnoma daugeliu būdų:
*už tai koks tu esi, už tavo asmenines savybes ir bruožus.
*už išmintį, mokėjima taip suktis gyvenime :D
*už atliktus darbus, pasiekimus

yra daugybė būdų, svarbiausia yra tai iš kokios grupės žmonių pagarbos nori, pažink tuos žmones ir suprasi kaip pelnyti jų pagarbą.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Numerologija ir skaičių mistika » pavardes keitimas: taip ir ne
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt