Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 73 (žr. žemiau)
Rezultatų (rastų žinučių) puslapiai: 1, 2.
 
 2018-02-27 15:14:01
algirdas
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: vėjas galvoje
 
labukas.
amžius - 47. o dabar linksmoji dalis.
nežinau ar tai meditacija. bet kurį laiką prieš tai biškį susilaikau nuo maisto ar laaaabai mažai valgau. stengiuosi ramiai praleisti dieną, be jokios rimtos veiklos. o tada kai niekas jau tikrai nebetrukdo, sėdu kur ramiai ar guliu. ir pradedu kažką mintyse auginti. kelis kart taip buvo. ir kiekvieną kart vis kažkas kitaip. ir tada kažkuriuo momentu pajaučiu , kaip iš viršugalvio išorėn pradeda pūsti, šniokšti vėjas. iš galvos išorėn, tiesiai, stiprėjantis, platėjantis srautas, su garsu (tikriausiai tik man girdimu), fiziškai jį jaučiu , net su kažkokia vibracija. nesakau kad nemalonu. ne. tiesiog baugu. nes mane vienas žmogus yra perspėjęs, kad neatidaryčiau trečiosios akies. ir kiekvieną kart aš jo perspėjimą prisimenu ir pradedu save stabdyti. "ramiai, ramiai, sustok, dar aš nepasiruošęs, ša, ša " . po to siaurėja srautas, siaurėja. dingsta. bet viršugalvis dar ilgai jaučia virpesį, vibracijas. o galva kaip vėjo perpūsta . tai fiziškai jaučiu. kurį laiką.
va taip ir švilpauju.
 
 2018-02-17 21:04:55
algirdas
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: vėjas galvoje
 
pirmiausia ačiū, kad atsiliepei. maniau, kad visi išsilakstė.
dėl vėjo - aš ir nenoriu skubinti įvykių. matyt taip jau kraujyje įrašyta, kad prieš išbandydamas nežinia ką, noriu bent kažką tikro žinoti.
taip jau gavosi, kad gavau 2 mėnesius atostogų. nebuvo kas veikti. tai ir pradėjau visokius nebaigtus darbus daryti, slaptas svajones prisiminti, senus neatsakytus klausimus prisiminti. tai čia vienas iš jų ir išlindo. meditacija (mano supratimu). vėl ta būsena......tai ieškau kas padėtų atsakyti. iki šiol bijojau kam apie tai pasakoti. bet matau kad saulėlydis tik artėja. o klausimas taip ir guli neatsakytas mano atminty. nusibodo bijoti ir tylėti.
labai ačiū už patarimą. aš pilnai sutinku su tavo nuomone.
 
 2018-01-23 07:18:28
algirdas
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: vėjas galvoje
 
sveiki, turiu klausimą : gal kas buvot susidūrę su tokia situacija?
labai daug kartų esu bandęs medituoti, bandyti visokias energijas varinėti per kūną. aišku nieko gero neišeina. nes esu stuobrys šitoje srityje.
bet. jau kokius apie 5 kartus ( užvakar vėl) bandant tyloje medituoti ( gal kitas ir kitaip pavadintų tą mano procesą) pradeda per viršugalvį pūsti vėjas . bet toks stiprus , su garsu, fiziškai juntamas, vis stiprėjantis. ir tada aš išsigąstu. ne iš baimės. o dėl to kad nežinau kas bus poto. ar tai nebus negrįžtamas procesas. pradedu slopinti, stabdyti. nutraukiu. GAL KAS ŽINOTE - KAS TAI ? IR KUR VEDA ?
lauksiu visokių minčių. būt geriau žinančių.
 
 2017-12-30 17:51:46
algirdas
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: kaip galima prakeikti zmogu?
 
panorėsi, panorėsi o paskui apsigalvosi ir nebenorėsi. svarbiausia neskubėti
 
 2011-08-25 13:05:37
algirdas
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: kur yra dievas?
 
juokingai atrodo kai pažiūri iš šono. "jeigu tu nepadarysi to ar ano aš tave ignoruosiu, neigsiu." nu gerai , sakykit kad Dievo nera.šitą prašyma pripažinti Dievą girdime tikriausiai jau daug metu. tiek kiek gyvena zmonija. juk žmonės mąstančios būtybės. ir šitas klausimas tikrai iškyla ne pirmą kartą.
dabar prie esmės. aš arba tu gali neigti Dievą? galime. o mūsų vaikai gali neigti, nepripažinti? gali. o anūkai gali? gali.ir iš esmės ši situacija gali testis ilgai ilgai. klausimas išlieka, mūsų atsakymas išlieka, nepripažintas Dievas išlieka. tik mes numirštame.
 
 2010-04-24 03:12:47
algirdas
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: pavardes keitimas: taip ir ne
 
"Problema ne pavardė, o aplinkinių žmonių mentalitetas su kuriais bendrauji."
is tarptautiniu zodziu zodyno:
MENTALITETAS : 1.intelektas; 2.individui arba zmoniu grupei budingas galvosenos, mastymo, suvokimo budas.

"Pelnyk pagarbą ir tavo pavardė bus tariama su pagarba, pelnysi panieką ir tavo pavardė bus tariama su panieka. "
o pagarba pelnoma, kai "galvosenos, mastymo, suvokimo budas" sutampa.

joooooooooooooooooooooooooo
sekantis klausimas : kaip?
 
 2010-04-22 16:11:54
algirdas
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: pavardes keitimas: taip ir ne
 
sakykim kad zmogaus pavarde "jonelis".kokios kyla mintys isgirdus tokia pavarde? ivairios.bet didesne dalis sakytu, kad "jonelis-kvailelis", "jonelis-nabagelis", ir panasiai. na apibudintu kaip nelabai gresminga, nesubrendusi. sakykim . ir taip visa gyvenima. nes tokia pavarde duota. ir niekas kitaip ir nesikeipia. o jeigu zmogui norisi kad ji laikytu rimtesniu.
sakykim pakeicia pavarde i "jonavicius". skamba kiek kitaip. ir pavardes savininkas jauciasi kiek kitaip, kai i ji kas kreipiasi.brandziau, solidziau, rimciau. ir taip likusi gyvenima ji visi vadintu.
 
 2010-04-17 22:36:45
algirdas
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: pavardes keitimas: taip ir ne
 
visu pirma atsiprasau jei ne cia isiterpiau. bet nesumasciau kur galeciau iterpti klausima.
mintis butu tokia. jau daug metu sukasi mintis galveleje pasikeisti pavarde.nera ji nei vulgari, nei sunkiai tariama. tiesiog reta. o pazystami zmones su tokia pavarde mano nuomone nera labai laimingi. idomu kas pasikeistu gyvenime jei pasikeisciau pavarde? cia numerologiniuose testuose daug kur prasoma ivesti pavarde. ir is to pasako vienokius ar kitokius dalykus. juk pavardes skamba nevienodai. skiriasi balses, priebalsiai, abeceles eiles nr., tonai,... cia daug visko ko nelabai suprantu.
bet tokia kvaila mintis yra, kad gyvenima galima paredaguoti norima linkme su nauja pavarde.

jusu nuomone ar pavarde turi svarbios itakos zmogui ?
ar pakeitus pavarde galima pakeisti: temperamenta, jautruma, baimes, tikslus,... ?
gal kas yra keites savo pavarde ( ne del vedybu), ilgines, trumpines ir kas nors po to pradejo keistis? lauksiu jusu pastebejimu.
 
 2010-02-26 11:51:33
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: gyvenimas kaip sapnas
 
SVEIKI
visų pirma atsiprašau kad labai retai atrašau. nelabai yra laisvo laiko ir priėjimo prie interneto.
antra čia tiek užpylėte dėmesiu kad biškį apsisuko galvelė, reikia laiko atsukti.

nežinau kokia čia ta baimė mane persekioja. gal būt visai nesvarbu kaip pavadinti. tiesiog į tuos kelis parašytus žodžiu įdedu labai daug kažko ir labai labai laukiu atsako. o kai jo nesulaukiu kyla nerimas, o po to ir visa kita. bet čia mano asmeninė problema.

esu labai dėkingas visiems kas atsiliepė. jūs parodėte , kad nesu šičia nereikalingas.

p.s. o geras psichologines knygas anksčiau labai skaičiau.tos minėtosios ne.dabar nėr kaip.jos leidžia fantazijai išsiskleisti.
 
 2010-02-25 10:13:42
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: gyvenimas kaip sapnas
 
Liumerpai:
norėjau pasitikrinti ar apskritai mano žodžiai čia išgimdyti kam nors duoda ką nors naudingo, ar ne.
Nes belaukiant atsakymo , jeigu kur įkišu trigrąšį, pats prisigalvoju visko, bileko, o paskui išsenku ir atsižadu visų internetų.

Dovanėlei: aš žaviuosi kiekviena tavo parašyta žinute. Tu tik patvirtini mano filosofine pasaulio sandarą. nu gal ji netobula. bet ji su optimistine perspektyva.
skaityti teko šiokios ir tokios literatūros. kol skaitai viskas gražu. praeina kiek laiko, ir vėl juodas laikotarpis. lygiai taip kaip su visomis dietomis : kol skaitai lieknėji, užverti knygą, po kiek laiko vėl tas pats.
prieinu išvados kad gyvenimas duotas tam kad viską išbandyti savo kailiu. kitaip žmogui nebus ką veikti sapnų pasaulyje, ten kur tu lankaisi. ten daugiau galimybių, laisvės ir pavojų.

ačiū kad atsakėte.
 
 2010-02-24 12:29:00
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: gyvenimas kaip sapnas
 
o aš maniau kad moku tik gąsdinti ir šiurpinti. AČIŪ, AGNYTE.
 
 2010-02-23 13:30:56
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: gyvenimas kaip sapnas
 
senokai aš čia lankausi šioje svetainėje.kažkada netyčia radau. patiko. buvo labai gyliai kabinančių temų, Tautvydo sukurtų visokių skaičiuoklių.

gyvenimas kaip sapnas. pilnas visko: tylos, baimės, nerimo, nežinio, košmarų, vampyrų, debilų, dabitų, popierinių gėlių žydinčių iki pirmos audros, savižudžių, nevilties, apatijps, šiaip liūdesio, euforijų, kliedesių, isterijų, manijų,.....
ir taip diena iš dienos, naktis po nakties.kartais užsimiršti. kas nors vėl "pažadina" iš lengvo transo. pats pradedi kitus žadinti, lieki išjuoktas, nesuprastas,...Nieko nedarai,vėl negerai, ....ieškai bendraminčių. niekas nesupranta, pokiek laiko pamatai kad visus tik gąsdini su tokiom šnekom arba juokini.būna skaudu, ir pikta, ir lūdna, ir baugu, kartais ir savotiškai džiugu.

kažkada rašiau dienoraštį. jis tikrai nepanašus į tuos kurie guli knygynų lentynose. toli mėlyna.
galvojau reikėtų rašyti atsiminimų knygą. tik ką ten rašyti, tuos prisiminimus iš antros pastraipos, ten netgi jokio nuoseklumo nebūtų. įtariu kad neparduočiau nei vienos knygos, nebent kokiam psichologui mėgėjui patyrinėti.
daug metų persekiojo noras užbaigti reikalą su tuo visam. kartais noras ateidavo ir išeidavo. kartais apsigyvendavo ilgam. kartais vien tik noras mirti tik ir telikdavo. bet nesinorėdavo to daryti. tik ir ieškodavau priežasties pasilikti, bent kam nors padėti, būti reikalingu, pabėgti nuo tos minties.
išgyvenau. esu dėkingas daugelių žmonių už tai. jie tikriausiai net ir nesuprato kad man padėjo.

sunkus aš žmogus. labai sunkus, labai sudėtingas,po pirmo žvilgsnio daug kas lengvabūdiškai lepteli:
d****as, .....t.t.
bet žinokit aš noriu gyventi, noriu bendrauti, noriu mylėti ir tai darau. gal savotiškai, gal nepriimtinai.
kodėl aš čia rašau? todėl kad visi žinotumėt kad lankytojas vardu"algirdas" nemoka rašyti, bendrauti, gyventi lengvai.
ko aš lauksiu iš kitų lankytojų? parašykit, žinosiu ar verta man dar kada rašyti ar ne.
o svetainės prižiūrėtojui siūlau šią pradėtą temą išmesti arba palikti savo nuožiūra.
 
 2010-02-22 16:58:41
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Tarpusavio supratimas.
 
nežinau ar Tau, Dovanėle, kas paaiškėjo iš tų mano minčių.stengiausi atsakyti sąžiningai.
 
 2010-02-22 15:25:16
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Tarpusavio supratimas.
 
taip, miglota, nes:
-aš nemoku laisvai bendrauti
-aš dar labiau nemoku aiškiai ir visiems suprantamai išsakyti savo mintis
-aš pats nelabai iki galo suvokiu tų minčių kurios ateina ir nueina
-ir vos tik tai pradedu dėti kur nors šiuose dalykuose pastangas, gaunasi "persūdyta".
-o internetas -tai iškreipta bendravimo forma kur nematau pašnekovo, nejaučiu jo emocijų, jo taip arba ne. ir tai dar labiau apsunkina savo minčių suvokimą(jos greičiau laksto) ir pašnekovo supratimą( neviską tie keli žodžiai pasako)
 
 2010-02-22 11:35:14
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Tarpusavio supratimas.
 
suprasti kitą ar save patį galima. bet ne abu iš karto.
 
 2010-01-30 14:48:06
algirdas
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Ar man vaidenasi?
 
tau nesivaidena, tu tikrai debilas
 
 2009-11-09 14:02:22
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Tarpusavio supratimas.
 
pūstelėjo vėjas ir nunešė žodžius,
iš tuštumos į tuštumą adjus adjus adjus
 
 2009-11-04 14:08:03
algirdas
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: klausimas apie preita gyvenima
 
jei turi kantrybės ir kasdien truputi laiko, gali paskaityti tokią knygą "Urantija".yra ir lietuvių kalboje.yra ir internete. knyga skaityti patogiau. čia ne reklama. man knyga daug ką paaiškino.
tai va toje knygoje rašoma apie daug ką. tame tarpe ir kur keliauja sielos po fizinio kūno mirties. o pasirodo tas kelias dar bus iiiiiiiiiilgas.ir apie jokią reinkarnaciją ten nekalbama. man susidaro įspūdis, kažkas nedasakyta. matyt mums mirtingiesiems to dar nereikia žinoti. kada nors tos žinios bus atvertos, bet prieš tai reikia dar daug užduočių atlikti.
 
 2009-11-03 14:55:40
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
malonu kai kompanija didelė ir turi apie ką pakalbėti. BET....
pokalbio tema buvo apie tikėjimą į Dievą
 
 2009-11-03 13:02:57
algirdas
 
 2009-11-03 09:49:58
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
ko pešatės? kas didesnis? prieš Dievą visi lygūs
 
 2009-11-02 14:05:47
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
vidma, kiek suprantu pats esate labai keblioje situacijoje. jūs kažką žinote, kažką suvokėte. o kitiems kas to nepatyrė labai sunku aiškiai ir paprastai paaiškinti: nėra tokių žodžių, nėra tokių vaizdinių.
o skaityti teko knygą "Urantija".gal teko girdėti?
 
 2009-11-02 11:31:07
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
tik va įdomu pasidarė kokiu tuo Dievu mes kiekvienas tikime?
ar tokiu geru dieduku tupinčiu ant debesies?
ar stipriu ir galingu dievu svaidančiu žaibus už kiekvieną žioplą klaidą?
ar kažką tokio tokio neapsakomo?

va tada kai baigiasi vaizduotė ir nerandame nieko apčiuopiamesnio ir suvokiamesnio tas tikėjimas ir išsisklaido. ir lenda mintys : gal to Dievo nėra? gal be jo kaip nors?

bet vos tik kas atsitinka , tuo šaukiamės Dievo pagalbos. Ir vėl viskas iš pradžių.
 
 2009-10-30 16:28:42
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
tas tikėjimas mano supratimu susideda iš kelių dalių:netikėti,tikėtis, žinoti, gyventi tuo........ gražu? kažkaip spontaniškai gavosi
 
 2009-10-28 14:25:48
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Myledamas galiu padeti gyventi
 
forumo taisyklės griežtos, daugiau nerašysiu.
matai meilę kiekvienas supranta skirtingai, savitai. Ir kol tą meilę pritaikai praktikoje, reikia nekartą nusivilti
 
 2009-10-28 13:48:53
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Myledamas galiu padeti gyventi
 
nevisi vaisiai iš Dievo sodo saldūs
 
 2009-10-28 13:38:26
algirdas
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: klausimas apie preita gyvenima
 
baigiau skaityti tokią rimtą knygą.
tai va joje rašo maždaug tokią mintį:
kai žmonės užsikrėtė mintimis apie reinkarnaciją, jų religinis suvokimas gerokai smuktelėjo ar nukrypo nuo tiesos.knygoje reimkarnacija nėra paneigta. tik pasakyta kad gyva butybė niekada iš aukštesnės į žemesnę negali įsikūnyti:pavyzdžiui iš žmogaus į karvę, medį ar dar ką nors.
taip pat nieko nekalbama apie gyvenimus, pasiskolintus iš praeityje gyvenusių žmonių. kodėl nežinau. nors man labai artima mintis
 
 2009-10-28 12:39:05
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Myledamas galiu padeti gyventi
 
sutinku. o iš kur tą žinai? čia išmąstei ar savo kailiu patyrei?
 
 2009-09-28 12:45:45
algirdas
Skyrius: Apie Likimas.lt
Tema: Likimas.lt jau atnaujintas
 
Ačiū. Išbandžiau. Veikia.
Labai palengvėjo
 
 2009-09-25 11:26:43
algirdas
Skyrius: Apie Likimas.lt
Tema: Likimas.lt jau atnaujintas
 
noriu paklausti Tautvydo:
Ar galima, o jei galima, tai kaip pašalinti išėjusį savo pranešimą. Jis mane erzina. Pats sau nebepatinku su tom durnom šnekom. Niekas tiesiai šviesiai nepasako, bet užtai pats nuo tos tylos eteryje prigalvoju visko. Todėl ir klausiu : gal galima pačiam išsitrinti tą pranešimą???
 
 2009-09-18 22:05:39
algirdas
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mintys ir realūs įvykiai
 
Vidma, dėkoju už pasitikėjimą (juk Tu manęs nepažįsti). Dėkoju už nuoširdų atsakymą.
Labai gražiai dėstai mintis.
Šiuo metu skaitau tokią knygą. Ir Tavo žodžiai atrodo kaip iš tos knygos.
Va po to sulyginimo ir susimaišiau. nebežinojau kaip atsakyti.
 
 2009-09-18 16:28:32
algirdas
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Mintys ir realūs įvykiai
 
Vidma, norėčiau paklausti, ką reiškia "gyventi labai tyrą ir sąžiningą gyvenimą".Aš suprantu, kad visko keliais sakiniais neapsakysit. Bet kažkokių nuostatų laikotės. Kokios jos?
 
 2009-08-24 15:12:48
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Ar tikite Dievu?
 
Tikiu į Dievą.Bet ne visada. Tas tikėjimas nėra stabilus.
 
 2009-01-24 13:39:28
algirdas
Skyrius: Apie Likimas.lt
Tema: Likimas.lt jau atnaujintas
 
Tautvydai, gerbiu Tavo darba ir sia naujoviska svetaine. bet akis uzkliuvo uz klaideles diskusiju pavadinime,skyrelyje apie psicholgija zodis ''psichologi .....''. tikiuosi rasi. sunku nupasakoti kai nematau pries nosi
 
 2008-07-21 15:51:42
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
vienas pesimistas pasitraukia is zaidimo. bo cia galo nebus
 
 2008-07-21 15:20:21
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
jauciu.
as toks pats karstakosis.dar didesnis.
 
 2008-07-21 14:45:24
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
as suprantu kad sunku kalbeti, sunku galvoti, sunku garsiai prisipazinti
klausiu ar darei kokius veiksmus ?
 
 2008-07-21 13:57:11
algirdas
 
 2008-07-21 13:35:21
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
mane temos pavadinimas vede ir atvede cia. o tave kas atvede ???
 
 2008-07-21 12:55:48
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
na va ir vel tu cia. ziuriu grazia tema uzvedei.
kazkaip ir pasiilgau tavo zinuciu.
ne tu nepagalvok kad as tave ruosiuosi kadrinti. ne . as vedes ir turiu maza pupuli. gyvenimu perdaug nesiskundziu.
tiesiog darbe nuobodziauju. o tavo zinutes labai intriguoja
 
 2008-07-20 23:33:54
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
AGNYTE ,kad tu karstakose tai as supratau. cia ir vardas (jeigu jis tikras) savo daro. reiskia 'ugnis'. jeigu nemeluoju.


o uzgauti tai tikrai manes neuzgavai.
 
 2008-07-17 13:20:38
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
niekur as nepabegau.zinutes gali rasyti i mano el.pasta (ten uzejus ant vardo).kai laiko bus bandysiu rasineti. nedaznai turiu priejima prie kompo.
o kad daug skaitei , tai jau matau.
dabar mokinkis ir pati rasyti:po truputi, kartais, kad linksmiau butu ir tau ir kitiems. tada ir saule kitaip sviecia, ir pauksciai graziau ciulba, ir vejas melodingiau kalba.nesvarbu kam, svarbu kad butu malonu
 
 2008-07-17 12:11:32
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
LABUTIS
kad gal uzteks. gero po truputi. dziaugiuosi tavo entuziazmu.
 
 2008-07-16 21:46:43
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
cha-cha-cha
tik megejas.
ir ligonis ir psichologas
yra laiko, tai ir studijuoju tas tavo raideles.jeigu tektu kalbetis akis i aki nebuciau toks izvalgus.pasireikstu ivairiausi mano paties kompleksai.
dziaugiuosi kad tau patiko sis zaidimas
 
 2008-07-16 16:42:16
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
vardas tai tikras .taip ir pase raso.
temos? kad net ir nebepamenu. nereiksmingi uzduoti klausimai. viena dar radau.
turiu problemu ir as . ir nezinau kaip ju atsikratyti
o kodel as klausineju? todel kad tu kalbi didziosiomis raidemis. tavo raste (kalboje negaliu sakyti, nes negirdejau) labai matosi bejegiskumas, kalte, praeities pervertinimas. tai turi buti labai sunku nesti. ar netaip.
 
 2008-07-16 15:55:39
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
kolkas niekas nieko neburba del temos krypties.
butu idomu jei pasidalintum savo patirtim. tai tavo isgyventi ir nebaigti isgyventi dalykeliai
 
 2008-07-16 15:06:05
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
aklai negaliu tiket,kol nezinau detaliu
 
 2008-07-16 14:32:56
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
klausyk AGNYT, tu cia rasai didziosiom raidem, sauktukais,.....
tai jau klok , kas ten tave nuskausmino.bandyk kalbet.
 
 2008-07-16 10:56:33
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
Ačiū AGNYTE už šiltus žodžius.lai Dievulis tau padeda susikurt gražų pasaulį
 
 2008-07-15 21:52:13
algirdas
Skyrius: Mintys ir apmąstymai
Tema: Savižudybės ir eutanazija
 
cia buvo siaip ligonio kliedesiai nutrukus nuo realybes. labai saldu pasidaro kai kas nors netiketai paglosto sirdies kurini
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt