kur yra dievas?

Kiti temos puslapiai: 1, 2.
 2011-08-25 13:05:37
algirdas
Temų: 5
Pranešimų: 73
Registruotas: 2006-09-01
juokingai atrodo kai pažiūri iš šono. "jeigu tu nepadarysi to ar ano aš tave ignoruosiu, neigsiu." nu gerai , sakykit kad Dievo nera.šitą prašyma pripažinti Dievą girdime tikriausiai jau daug metu. tiek kiek gyvena zmonija. juk žmonės mąstančios būtybės. ir šitas klausimas tikrai iškyla ne pirmą kartą.
dabar prie esmės. aš arba tu gali neigti Dievą? galime. o mūsų vaikai gali neigti, nepripažinti? gali. o anūkai gali? gali.ir iš esmės ši situacija gali testis ilgai ilgai. klausimas išlieka, mūsų atsakymas išlieka, nepripažintas Dievas išlieka. tik mes numirštame.
 2011-09-27 05:46:13
metamind
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2011-09-27
As galiu pasakyk tik kaip pats viska matau. Pradet reikia nuo to kas mes patys esam, kunas, organai, audiniai, molekules, atomai -> energija. Kuo mes skiriames nuo visu kitu daiktu sudarytu is atomu, juk jie ta pati energija, bet mes kazkodel turime jai itaka, t.y. galim ja manipuliuoti, manipuliuojame per kuna, tiksliau per smegenis, smegenys siuncia ir priima signalus, todel musu galimybes manipuliuoti priklauso nuo ju ir kanalu iki musu galuniu vientisumo. Bet kas gi tose smegenyse tokio yra isskirtinio ? Juk tai ir tik isauges atomu rinkinys. Tai reiskia, kad atsakymas visai ne jose, o dar subtiliasniam lygje, is kurio ir ateina samoningumas. As samone isivaizduoju kaip sviesa, o musu smegenys, o tiksliau organinis dnr kodas, tai kaip raktas tai samonei ateiti i materialuji pasauli, o tada atejus jau renkamas informacijos paketas, kuris nulems koks zmogus bus gyvenime, bet viskas atėję iš tos pačios samonęs tik per dnr raktą, Visa materialuji pasauli isvaizduoju kaip viena butybe isdalinuse save i dalis, lyg paimtumem kristolo rutuli per kuri tolygiai sviecia sviesa, o tada mestumem, kad sis suduztu, sukuriant daug unikaliu šukių per kuria kiekviena sviesa sviecia skirtingai, bet visos jos priklauso tam pačiam kristoliniam kamuoliui ir šį sulipinis jis jau turi savyje ispudingus raštus, įvairovę. Mano manymu dievas yra viska kas jau yra, kiekvienas daiktas, kiekviena šiukšlė, kiekvienas peilis, kiekviena gėlė, ir jis pasinėręs per visas šias išraiškas į pojūčių įvairovę, tiek malonių, tiek nemalonių, tiesiog del to nes juos patirt.
 2012-02-03 19:13:44
Skaistece
Temų: 4
Pranešimų: 21
Registruotas: 2012-02-02
Dievas yra visur, jis yra dvasia, zinoma, mes - gyvieji JO , negalime matyti, bet kai mirsime visi ji pamatysime. Zinoma, jis nebus kaip zmogus ir nemanau, kad tures zmogaus kuna. Kaip yra rasoma knyguteje " Gyvenimas po mirites" , zmones kurie pabuvojo klinikineje mirtyje jie mate Sventaja Dvasia, ir tai buvo SVIESA nuo kurios sklido geris, siluma ir meile, kaikurie net nebenorejo grizti i zeme.
 2012-05-05 11:15:48
MrSarmatas
Temų: 0
Pranešimų: 14
Registruotas: 2011-12-09
Naivu butu tiketi,kad kai mirsi pamatysi dieva.Dabar jus vadovaujates savo samone.Zmogus mirsta kai jo smegenys mirsta.Mirus smegenims neliks jusu samones.Kunas sueis i zeme kuri savlgys kirminai ir bakterijos.O jusu energija pasklis aplinkoje.Nemanau,kad zmogus yra tik mesos gabalas,kad jo paskirtis tik paserti kirminus.Senai zmones bando iminti visatos misles,tik visam tam trukdo musu susikaldymas.Pasaulyje egzistuoja kelios ideologijos,tai meterilizmas ir idealizmas.Materlizmas teigia,kad dievo nera,o idealizmas-yra.Nukripimas i viena puse reiskia musu susikaldyma i frontus,del kuriu ir vyksta pasaulyje karai.O tiket religinem dogmon,tai tas pats kas tiket i pinigus ar kokias dantuku fejas.Musu proteviai tikedavo i realius gamtos reiskinius kuriuos matydavo ir visa musu karalyste dingo kai tik buvom uzkresti bibliniu mokymu.Pasiziurekit koks kataliku pirmas dievo isakymas.Neturek kitu dievu ,tik mane viena.Tai automatiskai bando pririst prie saves.Ir tik bailiai bijo ir tiki tomis nesamones,kad jei neatliks kazkokiu religiniu ceremoniju,tai nutiks kazkas negero.Daznas fanatiku megstamas gasdinimas,kad nepakrikstine vaiko nelaime turesit.Tik klausimas kyla kodel kitose religijose neuzsima niekas jokiais krikstais ir nieko jiems nenutinka.Taip kad visiems fanatikams noriu pasakyt,kad dievas tera ideologija.Bet tiket i kazka reikia antraip gyvenimas beprasmis darosi ar ne? Tai i kazka ir tikiu,kad kazkas visatoje yra kur valdo visus procesus.Jei nieks nevaldytu tai visos planetos skraidytu belekaip ir tiek :) .Tam kad iminti visatos paslaptis reikia išeiti uz visatos ribu.Tam kad išeiti uz visatos ribu reik nustot susikaldyt i atskirus frontus ir tiket visokiom religinem pasakom.Reik visiems dirbti kartu ir siekti vieno tikslo.O ka gi daro baznycios? jos nesiekia jokio tikslo,jos mano,kad jau viska zino ir skleidzia savo "tiesa".Jei gerai atkreipsite demesi baznycioje tai ten nieks apie dieva net negalvoja.Visas demesys buna nukreiptas i ceremoniju atlikima.Kas i kuniga ziuri,kas i paveikslus,o kas laukia komandos atsistot arba atsiklaupt.Tik kyla klausimas kas jie isivaizduoja kai geria kristaus krauja(vyna) arba valgo kristaus kuna? Gal jie kokie vampyrai ar zmogedros? O ka dar jie sako? "DIevas kentejo,jus taip pat kentekit" arba "jei gavai i viena zanda,tai atsuk ir kita".Cia gi akivaizdziai bando mus padaryt viska kencianciais vergais.Kataliku tikintieji daznai megsta kitatikius vadinti sektantais.O ka reiskia sekta? Sekta nuo anglisko zodzio section reiskia Skyrius.Kadangi biblija tera viena,o pagal biblija skeideju yra daug ir skirtingu todel jie vadinami sektomis(skyriais).Tai reisikia,kad patys katalikai yra tokie patys sektantai kaip ir kiti religiju propaguotojai.Taip kad ta visa vatikano dogma tai tik zmoniu supriesinimo ir kirsinimo priemone.VIsi kiti tikejimai- tas pats.Jei jau tikit ,tai bent tikekit realiais reiskiniais kuriuos gyvenime pastebit,o ne pasakelem is rusio :)
 2012-05-05 17:10:44
MrSarmatas
Temų: 0
Pranešimų: 14
Registruotas: 2011-12-09
http://www.youtube.com/watch?v=Vi7ZuKx6yR0&feature=player_embedded
 2012-05-12 20:03:50
Laura2
Temų: 12
Pranešimų: 34
Registruotas: 2012-03-03
reik daug galvoti, bet Dieva galima isivaizduoti vis kitaip. Cia platus klausimas: Kur pabaiga? Kur zvaigzdynu ir kitu pabaiga? Kaip atrodo tas "Niekas"? Negi taip yra, kad uz visu zvaigzdziu ir planetu yra ta "siena" ir kas uz jos? Jei norite, kad irdiciau, kad Dievas yra, tai yrodyk, kad jo nera! Dievas, o jei dar klausi, kur yra Dievas tai skirtingi harakteriai. 1. jo nra. 2 jis visu musu sirdyse. 3. jis kazkur TEN. Tad galit nesukt galvu: mirsim-suzinosim
 2015-05-31 01:21:29
Andi
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2015-05-29
Sveiki. Pastebėjau, kad niekas nepasižiūri, ką visgi sako Biblija. Todėl norėčiau įkelti viena vieta iš Biblijos.

(Jono 3:1-12)


1 Buvo vienas fariziejus, vardu Nikodemas, žydų vyresnysis.
2 Jis atėjo naktį pas Jėzų ir kreipėsi į Jį: „Rabi, mes žinome, kad esi mokytojas, atėjęs nuo Dievo, nes niekas negalėtų daryti tokių ženklų, kokius Tu darai, jeigu Dievas nebūtų su juo“.
3 Jėzus jam atsakė: „Iš tiesų, iš tiesų sakau tau: jei kas negims iš naujo, negalės regėti Dievo karalystės“.
4 Nikodemas paklausė: „Bet kaip gali gimti žmogus, būdamas senas? Argi jis gali antrą kartą įeiti į savo motinos įsčias ir gimti?“
5 Jėzus atsakė: „Iš tiesų, iš tiesų sakau tau: jei kas negims iš vandens ir Dvasios, negalės įeiti į Dievo karalystę.
6 Kas gimė iš kūno, yra kūnas, o kas gimė iš Dvasios, yra dvasia.
7 Nesistebėk, jog pasakiau tau: jums būtina gimti iš naujo.
8 Vėjas pučia, kur nori; jo ošimą girdi, bet nežinai, iš kur ateina ir kurlink nueina. Taip yra su kiekvienu, kuris gimė iš Dvasios“.
9 Nikodemas atsiliepė: „Kaip tai gali būti?“
10 Jėzus jam atsakė: „Tu esi Izraelio mokytojas ir šito nesupranti?
11 Iš tiesų, iš tiesų sakau tau: mes kalbame, ką žinome, ir liudijame, ką matėme, o jūs nepriimate mūsų liudijimo.
12 Jei netikite man kalbant apie žemiškuosius dalykus, tai kaipgi tikėsite, jei kalbėsiu jums apie dangiškuosius?

Čia Kristus aiškiai pasako, kad reikia gimti iš Dvasios, kad suprasti ir regėti Dvasinius dalykus, Dievo karalyste. Netgi niekas negali iveiti i Dievo karalyste, jai nėra gimęs iš Dvasios. Ir tai yra labai rimta. Jis netgi nurodo ir tai, kad Jei netikime Jam kalbant apie žemiškuosius dalykus, tai kaipgi tikėsime, jei kalbės mums apie dangiškuosius? Todėl jai mes esame gimę tik iš kūno ir esame tik kūnas. Tuomet susiduriame tik su žmonių išmintimis ir nuomonėmis, kuriu yra begale ir tai yra tuštybių tuštybe. Pilstymas iš tuščio i kiaura. Neteisingi mokimai, Tiesos iškraipymai. O Tiesa tai juk yra viena Ir ji pas Dievą. Dievas yra teisus, o mes visi esame neteisus. Todėl kaip mes galime suprasti Dvasinius dalykus negimę iš Dvasios, kai Dievas yra Dvasia. O kas gimsta iš Dvasios tiems patampa viskas aišku, nes jie gauna Dievo supratimą, o ne pasaulio :)
 2017-04-08 22:09:08
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Geras klausimas pagal mano samoksla butu tokia dievas danguje gyvena ir mes ju nematome dievas yra dvasia ir žmonėms padeda.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt