Keistas košmaras

 2009-09-09 19:37:06
Lajalak
Temų: 1
Pranešimų: 2
Registruotas: 2009-09-09
Paskutiniu metu sapnuoju baisius sapnus, ne tokius, kad pabusčiau klykianti, ne. Paprastai prisimenu ką sapnavau kiek vėliau.
Taigi, prie esmės :) šiandien sapnavau save kažkokioje keistoje vietoje. Lyg sename kaime, kuriame pilna sukiužusių lūšnų, bet vaizdas labai neryškus, švelniai rusvas. Buvau su kažkokiais pažįstamais žmonėmis, gal net tėvais, bet jų nemačiau, tik jaučiau esant. Prieš mane buvo daug varnų, ant kažko tupinčių, gal ant laktų, nepamenu. Mano žvilgsnis užkliudė baltai pilkšvą varną, panašią į pelėdą, bet varną, aiškiai pamenu. Ji tupėjo atsukusi nugarą į mane. Aš paliečiau jos plunksnas, pradėjau glostyti. Staiga ji atsisuko ir man įkirto. Mane užpuolė visas varnų būrys, ėmė kapoti. Gerai nepamenu, bet man atrodo, mane ėmė ginti kažkas iš žmonių, buvusių antrame plane, rodos mano tėvas. Taip sapnas ir baigėsi, o gaila... Taigi, norėčiau išgirsti Jūsų nuomones. Dėkui.
 2009-09-09 21:34:45
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
>.> mano nuomonė labai paprasta... Sapnų paaiškinimus turi suprast pats. Juk visiška nesamonė, jei tūkstančiui žmonių prisisapnavo varnos, jiem nesiseks... Kartais bloga reiškia gerą. O gal valgei prieš naktį XD...
 2009-09-17 20:29:23
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Turiu labai gerą patarimą jai esi TIKINTIS žmogus, melskis kas vakarą ir tikrai padės. Aš irgi labai dažnai sapnuodavau košmarus ir man tai padeda 100%
Žiūrint iš sapnų psichologijos košmaras yra esamų problemų atspindys, jaigu tu turi didelių problemų gyvenime tai košmarai yra pasamonės perspėjimas, kokia yra bloga dabartinė situacija ir kad ją reikia kuo skubiau spręsti, o košmarų intensyvumas rodo, kad situacija yra ypąč aktuali

Taigi rinkis tokį sprendimą kuris tau labiau patinka :)
 2010-02-10 10:05:18
BelaLoveEdvard
Temų: 5
Pranešimų: 32
Registruotas: 2009-12-24
:D as tai nesimeldziu ir netikiu....... xD bet del sapno tai visko buna. :D

-------------------------
diena po dienos - gyvenimas po gyvenimo.
 2017-04-12 22:20:48
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
ČIa apie 2 dalykus ka reiškia sapnuoti varna ir pelėda.
1.Varna - liūdni įvykiai. Balta varna - laukia staigmena. Varnos ant medžių pranašauja giminių susirinkimą. Girdėti varną krankiant - kažkieno bloga įtaka, o jos rezultatas - klaidingi poelgiai lesinti varnas reiškia, kad kažkam teks pataikauti. Gydyti sužeistą varną - padėsite žmogui, kuris neįvertins jūsų pastangų. Jauniems vyrams šis sapnas pranašauja gražiosios lyties gudrybes ir intrigas. Varnas gaudyti - sėkmingi reikalai arba su kuo nors pyksitės. Jei varna jus puola - kažkas jums nori atkeršyti. Varniukus sapne kepti - karšta vasara. Sveikata. Sugriauta varpinė - artimųjų mirtis.


2.Pelėda įspėja, kad širdies reikaluose reikia būti atsargiems ir vadovautis protu. Taip pat reikia saugotis blogos draugijos. Regėti pelėdą - artimo žmogaus liga. Sapne naktį pelėdą matyti - liūdesys. Dieną - nesėkmės ir trumpi džiaugsmai sapne matyti su labai gražiomis plunksnomis pelėdą reiškia, jog sulauksite vaikų. Sapnuoti pelėdą ant stogo - nelaimė namuose. Jeigu sapne regite pelėdos akis, - būsite apšmeižti arba jus užpuls chuliganai jeigu sapne regite pelėdžiuką, vadinasi, nuliūdins artimo draugo liga. Sapne išgirsti pelėdos ūbavimą reiškia bėdas, skurdą. Po šio sapno reikia saugoti savo sveikatą. Galimos ir blogos naujienos. Sapne matyti negyvą pelėdą reiškia, kad susirgsi-te sunkia liga.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Keistas košmaras
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt