Jautis :)

Kiti temos puslapiai: 1, 2.
 2010-04-14 14:01:50
mažule
Temų: 0
Pranešimų: 18
Registruotas: 2010-04-10
Sveiki,kas domisi visais šitais dalykais, sudarau asmeninį žmogaus horoskopą,tikrinu suderinamumą , prognozes sudarau metam,sav, gal kažkam reikia priimti svarbų sprendimą tam tikru klausimu iš astrologinės puses padedu.Asmeninis horoskopas susidaro iš maždaug5-10 lapų ,pasako apie įvairius konfliktus ir jų pašalinimus,apie žmogaus pliusus ir minusus ,kreipkytės kam įdomų skaipu kuksiene11 maloniai padėsiu..
 2014-03-14 04:46:02
Halosar
Temų: 0
Pranešimų: 8
Registruotas: 2014-03-14
Kadangi mano vienas iš geriausių draugų žmogus gimęs po jaučio ženklu, galiu pasakyti kai ką apie juos iš savo varpinės. Pirma jie kartais būna labai užsispyrę. Kai tai nutinka tada jų niekas neperkalbės. Antra labai mėgsta skaniai pavalgyti ir atsigerti. Ypač jei lauko rankoje gero vyno taurę, tada jie 9 danguj, Žodžiu gurmanai. Jų požiūris labai praktiškas, emociškai tvirti žmonės ir materialistai. Nori turėt visko ir daug ir gyvent prabangiai. Pinigų ir savo daiktų neskolina. Tu jo neliesk nes bus problemų :D ir dar vienas dalykas, jaučiai ypač moterys gundymo specės. Susuks galvą taip, kad nežinau. Ir svarbiausia ne žodžiais o kūno kalba, retas joms atsispirs. Namuose jautukės labai šeimyniškos, sugeba visur tvarką palaikyti.

-------------------------
Kartais tyloje daugiau jausmų nei žodžiuose.
 2017-04-15 20:21:16
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Žmogus, gimęs po Jaučio ženklu, yra konservatyvus, praktiškas, užsispyręs ir atkaklus. Kartais dėl per didelio užsispyrimo jis gali būti sunkiai prisitaikantis ir nelankstus.

Šio ženklo atstovas yra darbštus ir ištvermingas, gali pakelti labai didelę įtampą. Jis dažniausiai yra stiprios sveikatos. Jautis - žemės ženklas, todėl gamtos prieglobstyje jis greitai atgauna jėgas ir nuotaiką. Dėl stipraus ryšio su žeme juos ypatingai stipriai veikia natūralūs augaliniai vaistai.

Daug kas mano, kad Jaučiai yra materialistai, nes jie mėgsta pinigus ir yra pasiryžę daug ir atkakliai dirbti, kad jų turėtų. Bet jiems svarbiausia ne patys pinigai, o saugumas, kurį jie suteikia. Be to, Jaučiai yra komforto vergti. Jaučio namai bus labai jaukūs, apstatyti minkštais baldais, rengsis jis kokybiškais drabužiais iš natūralių audinių, o valgymas jam lyg šventas ritualas. Dėl savo pomėgio skaniai valgyti Jaučiai dažnai turi viršsvorio.

Jie yra tingūs, itin jausmingi, moka vertinti grožį, meną bei muziką. Visai tikėtina, kad ir patys yra apdovanoti meniniais talentais. Jei Jautis neturi net menkiausios menininko gyslelės, jis tampa tikrai labai dideliu materialistu ir šykštuoliu. Pagrindinės Jaučių vertybės yra saugumas, komfortas ir kūniški malonumai. Tiesa, jie nelabai veržiasi į užsienio šalis, net jei ten žadamas daug geresnis darbas. Jaučiai yra sentimentalūs ir labai prisirišę prie pažįstamos aplinkos.

Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt