Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 8 (žr. žemiau)
 
 2014-03-14 05:28:22
Halosar
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Ar zinojai, kad tavo Auros spalva priklauso nuo gimimo datos?
 
Šiaip indigo spalva yra tamsiai mėlyna su violetiniu atspalviu, o ne vien mėlyna. Pagal čakras rašo, jog aukščiausia dvasingumo spalva yra violetinė. Būtent violetinė simbolizuoja mokytoją t.y toks žmogus, kuris per reinkarnaciją, meditavimą pasiekė tokį išsivystymo bei dvasinį lygį, jog net indigo jam neprilygsta. Tai jis moko kitus už save mažiau pažengusias sielas, net ir indigo. Net 7-oji čakra kuri simbolizuojama virš galvos kaip karūna, - yra violetinė! O indigo yra 6-oji lygio pakopa, kuri simbolizuojama kaip visa reginti trečioji akis. Tai yra mistika, intuicija, vizijos. Žodžiu spalvų lygiai pagal čakras išsidėsto taip: Raudona>Oranžinė>Geltona>Žalia>Mėlyna>Indigo>Violetinė.
 
 2014-03-14 05:16:15
Halosar
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: svarsytkeles,geri zmones!
 
Man tai nepatinka svarstyklėse ta i, jog jie svarsto per dažnai tą patį per tą patį. Niekaip negali apsikrėsti, rasti pusiausvyros ir dėl to blaškosi. Bet kas man patinka, jog su svarstyklėm bus jau apie ką pakalbėt. Tikrai jos ras ką pasakyt. Be to jei nori sužavėt panelę svarstykles tai turi skoningai rengtis. Be to jos mėgsta vakarėlius ir yra geros tarpininkės tiesai išaiškinti. Mėgsta tiesą jos, gali būt teisėjomis.
 
 2014-03-14 05:09:11
Halosar
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Mergeles
 
Vardindamas savybes aš remsiuosi jau man pažįstamais žmonėmis - mergelėmis, o ne iš knygos. Visų pirma moterys, panelės mergelės yra perfekcionistės, pedantės. Jos mėgsta intelektualius pokalbius ir gali kalbėti apie bet ką. Labai mėgsta tvarką, švarą, kad vyras būtų tvarkingas, t.y. nagai nukarpyti, apsiskutęs ir t.t. Jos pastebės viską, nes turi gerą žvilgsnį. Iš kart pasakau, jog mergelės nemėgsta banalybių ir begėdžių žmonių. Be to jos turi gerą liežuvį, panorėjusios gali taip "užvartyti" žmogų, kad tas nežinos kaip atsikirsti. Jos teisingos bet griežtos, sako kaip yra, be pagražinimų. Kartais ne visi sugeba iškęsti jų tokį tiesmukumą. Nėra protinga viešai šaipytis iš mergelių išorinių bruožų. Pvz. jei pažvelgsi į jos akis ir pasakysi garsiai, jog viena didesnė nei kita, tai mergelė gali iškelti tokį skandalą visoj mokykloj, kad ne tėvai gaus atvaryt iš namų. Pabaigai, jei nori sužavėt mergelę moterį, turi būt protingas, pasitempęs bei kultūringas.
 
 2014-03-14 04:59:49
Halosar
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: saulys
 
Aš vėžys, motina šaulys ir sutariam nuostabiai. Konfliktai prasideda kai sesė (avinas) elgiasi ne taip kaip turėtų. Moterys, panelės šaulės dažniausiai būna kompanijos siela (dar ir dvyniai tokie būna). Jos turi daug draugų ją gerbiančia už tai kokia ji yra ir išlieka sąžininga su jais. Sunkiu momentu palaiko, pataria ir neskiedžia. Be to šauliai yra labai religingas ženklas, tiki visais tais dvasiniais dalykais ir savo vaikui nuo mažens būtinai mamos šaulės perteiks visą paskos ir stebuklų pasaulį. Seks pasakas ir t.t. Šaulės labai mėgsta, klajoti, keliauti ir nenori užsibūti namuose. O apie vyrus šaulius esu blogos nuomonės, nes jie nori kuo daugiau panų į lovą įsiverst ir kaip galima kuo greičiau. (kaip ir skorpionai vyrai) tik skirtumas toks jog šauliai ant greičio varo, o skorpionai meistriškesni lovoj bei nori mylėtis ten, kur juos gali pastebėti kiti.
 
 2014-03-14 04:46:02
Halosar
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Jautis :)
 
Kadangi mano vienas iš geriausių draugų žmogus gimęs po jaučio ženklu, galiu pasakyti kai ką apie juos iš savo varpinės. Pirma jie kartais būna labai užsispyrę. Kai tai nutinka tada jų niekas neperkalbės. Antra labai mėgsta skaniai pavalgyti ir atsigerti. Ypač jei lauko rankoje gero vyno taurę, tada jie 9 danguj, Žodžiu gurmanai. Jų požiūris labai praktiškas, emociškai tvirti žmonės ir materialistai. Nori turėt visko ir daug ir gyvent prabangiai. Pinigų ir savo daiktų neskolina. Tu jo neliesk nes bus problemų :D ir dar vienas dalykas, jaučiai ypač moterys gundymo specės. Susuks galvą taip, kad nežinau. Ir svarbiausia ne žodžiais o kūno kalba, retas joms atsispirs. Namuose jautukės labai šeimyniškos, sugeba visur tvarką palaikyti.
 
 2014-03-14 04:38:18
Halosar
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Liūtai
 
Man žmogus liūtas - juokdarys bei pagyrūnas. Jie savo nuomonės neturi ir daro taip, kaip sako kiti. Pvz. jei jos draugė pasakys, kad jai netinka tas bx su kuriuo vakar ėjo į pasimatymą, tai liūtukė daugiau niekada su tokiu neprasidės. Ji labiau vertina visuomenės nuomonę ir statusą apie ją. Jiems gyvenimas didelė scena, būtinai pasigirs, pasipuikuos, nori priklausyti elitui, po restoranus vaikščioti, kad jos bx būtų gerbiamas ir su litais ir svarbiausia kad kitos jo draugo pavydėtų. Taip ji savo markę pasikelia. Dėl savo išdidumo liūtai daug ką padarys pagal kitų nuomonę. Yra toks gers pasakymas, jog vilkas už liūtą nors ir silpnesnis, bet cirke nevaidina. Tai daug ką pasako apie liūtų orumą ir dvasią. Bet vienas dalykas man patinka, kad liūtės labai gina savo šeima, dėl savo šeimos galvas perkąs. Nebandykit jus nuskriaust jos šeimos. Be to pastebėjau, kad liūtukės visos žiauriai gražios būna, dėl trijų net galvą pametęs buvau, nejuokai čia, moka apsukti galvas jos :D O kas dėl bx vyrų tai kiek man teko susidurt, tai jie savo vietoj, nesigirs o ims ir padarys taip, jog patys jį girtumėt. Sportuos, dalyvaus užklasinėj veikloj ir t.t. Žodžiu gerins savo autoritetą darbais, o ne liežuviu mals ir lauks kažko iš kažko.
 
 2014-03-14 04:27:37
Halosar
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Skorpionai, kokie jie zmones...?
 
Aš anksčiau mėgau skorpionus, bet dabar nusispjoviau į juos visus. Ir pasakysiu kodėl. Visų pirma moterys biški per daug geros nuomonės apie save. Be to pasileidusios, partnerių turėjo n ir apie seksą išmano tiek, kad net knygoj tiek nesu skaitęs, viską jos jau išbandžiusios, kad žodiu tyliu. O vyrai save laiko ereliais, donžuanais ir bando sudaryti tokio kieto vyruko įvaizdį. Be to nors ir turi savo paną, vis tiek bando sužavėti visas kitas paneles ir jiems tai pavyksta. Bando sudaryti tokio nepriekaištingo vyruko reputacija, net jei į svečius ateina kas nors tai būtinai turi pavaidinti ir parodyti koks geras tėvas ir pan, o iki tol tas vaikas nerūpėjo. Svarbu kad kiti pamatytų koks jis šaunus ir t.t. Buvo dar toks variantas, su draugu skorpionu ėjom sidro pirkt, tas prie kasos stovėjo, o aš už nugaros, paskiau pareiškė, jog aš bailys, jog prie kasos nestovėjau. Aš jam atkirtau ko man ten kaip lochui stovėt prie kasos jei ne aš perku, kad maišyčiau po kojom ir būčiau balta varna. Arba pamenu kaip gyrėsi, kad per tūsus, klubus susimušo ir tuos randus, tokius įdrėskimus rodė. Lūžau tada iš jo kai vaizdavo kažką. Čia dar neblogiausia, blogiausia kad jis šaiposi iš kitų žmonių išorinių trūkumų, jam matai smagu, nu liurbis jis ir tiek. Nežinau ar čia man papuolė tokie beryšio skorpionai gyvenime ar kas, kad jau nebegaliu aš jų pakęst. Nieko gero jie nė dėl manęs, nė dėl kitų nepadarė. Ir kas dar mane nervina, jog visi sako, bijok skorpionų keršto, tipo jie vieninteliai sugeba ir moka keršyti. Juokas ima mane, lazda turi du galus reiktų tą atmint jums skorpionai.
 
 2014-03-14 04:03:09
Halosar
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Veziai
 
Pagal zodiaką esu vėžys, be to mano aistra astrologija. Ir ką galiu pasakyt. Po kol kas iš čia esančių komentarų taikliausiai parašė apie vėžius žmogus pasivadinęs Joanta. Ji rašė, jog: "Tiesiog jie turi savo nuomone ir nepataikauja, nesistengia pritapti bei pritarti bet kam, kas jiems atrodo neteisinga." Labai taikliai pastebėta, bet deja ne visi tokie. Pasakysiu, jog tie nusistovėję stereotipai, kad vėžys būtinai kažką tai daro atbulai - nervina. Nėra taip, tiesiog čia žmogaus gyvenimo būdas ir asmeniniai charakterio ypatumai. Žmonės užmirškit jūs tuos stereotipus. Ir dar noriu pabrėžti, jog nėra tokių pačių žmonių tiek fiziologiškai, tiek dvasiškai. Vertinant žmogų pagal zodiaką reikia būti kiek profesionalesniam, tai yra, atsižvelgi ne tik į jo zodiako ženklą, bet ir į rytų ženklą, gimimo datą, gimimo valandą, ascendentą, dekanus, jo globojamą planetą, gimimo vietovę bei vardą su pavarde. O kur dar psichologinis faktorius kaip šeima, auklėjimas, draugai, aplinka, visuomenė ir gyvenime pasitaikantys sunkūs periodai šeimai, ar jam konkrečiai. Viskas turi įtakos formuojant to žmogaus charakterį (esybę) ir nesvarbu apie kokį zodiaką bus kalbama. O apie vėžius aš galiu pasakyti tik abstrakčiai, nes visiems vienodas etiketes klijuoti būtų kvaila. Gyvenime jūs sutiksit tiek gerų vėžiukų, tiek blogų. Tik klausimas ar tiems "blogiesiems" bus vietos šalia jūsų? Aš manau, kad ne...
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt