Būrėja atsako į klausimus susijusius

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
 2008-03-26 21:57:27
maybe
Temų: 1
Pranešimų: 28
Registruotas: 2007-12-15
nieko nesupratau tam psl,www,burimas.freehostia.com, www.burimas.visit.ws

nerandu as apie burimus ar burejas...:(

-------------------------
didžiausia netektis-laiko netektis...
 2008-03-27 12:21:09
Būrėja
Temų: 1
Pranešimų: 49
Registruotas: 2006-09-26
maybe. Ten daug informacijos apie tai: pav. Taro kortos XIX. Saulė (Pasaulinės ugnies valdovas)

Taip ar kitaip, ši korta reiškia tą ilgai lauktą šviesos ir džiaugsmo pasaulį, kurio taip ilgai laukei ir siekei visą savo kelionę. Prasibrauti iki jo sugebėjai tik todėl, kad tave vedė jėga aukštesnė už žmogišką, kurios dėka gyvenimo žiežirba neužgęsta visuose etapuose, kiek jų bebūtų.Ateina eilinio etapo pabaiga, bet tai jūsų nebegąsdina: tu žinai, kad po jo ateis naujas. Tavo protas aiškus, jis išmoko siekti svarbiausio, atmesdamas nereikalinga. Jums daug kas pasiekiama, daug kas jūsų jėgoms; bet protas - baisus ginklas, ir naudotis juo reikia tik su didele atsakomybe.

Kortos reikšmė:

Tu pasiekei aukštą sąmonės lygį.

Turi turtingą, išmintingą sielą, ir

Dabar tu žinai, kas yra laimė. Tu

Į pasaulį paleidai palikuonis,

Užauginai medį ir nužudei gyvatę.

Tu supratai, kame slypi tavo

Paskirtis, atsiskaitei su karmine

Skola ir dabar gali tame padėti

Kitiems. Būk jiems malonus.

Tiesiai praktiniam plane ši korta gali reikšti greitą vaiko gimimą. TAI PATI GERIAUSIA ARKANO KORTA. Reiškia laimę, materialią gerovę, gerą sveikatą, didelius pasiekimus bet kurioje veiklos srityje. Išradingumas, aplinkinių pagarba, žodžiu - gyvenimo aušra. Kai kada ši korta reiškia šventę dėl didelio pasisekimo - triumfas, apdovanojimas, optimizmas, gera ateitis. Taip pat reiškia ilgalaikių norų išsipildymą: vaiko gimimą arba džiaugsmą dėl vaikų pasiekimų. Saulė visada reiškia norų išsipildymą.

Perversta reiškia sunkumus kontaktuojant su žmonėmis, problemas santuokoj ir partnerystėj, nesusipratimus, neteisingus sėkmės įvaizdžius, nereikalingą rūpestingumą, aktyvumą, kuris neduoda rezultatų. Kaikada reiškia problemas dėl sveikatos ar šeimynines bėdas. Šioje pozicijoje korta reiškia, kad visa palanki Saulės įtaka yra nusilpusi. Sėkmė bus pasiekta, bet tik po didelių pastangų. Viltys ir svajonės širdies reikaluose išsipildys nepilnai. Galimas laikinas išsiskyrimas su mylimu žmogumi.
Runos prasau pav.Futhark runos

ATSIVERIMAS. UGNIS. FAKELAS.
Tai atsiverimo, atsinaujinusio aiskumo, tamsos, dengusios kazkuria Jusu gyvenimo period�, issklaidymo runa. Tarpusavio santykiuose negali buti abipusio atsiverimo. Jus galite tapti tarsi sautuvo gaiduku arba chronometru, kai suvoksite, jog savitarpio supratimo sviesa prieinama abiems. Supraskite, nors Jus ribotas ir priklausomas, kita vertus Jus esate tas tikslusis centras, is kurio spinduliuoja harmonizuojancios Visatos jegos. Jus esate tas centras. Paprasciau kalbant, jeigu anksciau Jus veikete tamsoje, tai dabar aplink pakankamai sviesos, kad pamatytumete, jog pacientas ant operacinio stalo - Jus pats.
Galima ir išsiburti viena, ar dviem runom.
Reikalingas 2008m horoskopas ir yra:2008-ųjų metų horoskopas Žiurkės (pelės) metais

Avinas

Šiais metais avino ženklo žmonės turės daug galimybių pakeisti savo gyvenimą. Daugiau nei tikėtina, kad pokyčiai vyks profesinėje srityje. Realybė gali netgi pernokti Jūsų vaizduotę, svarbiausia, nebijokite keisti ir keistis. Drąsiai imkitės atsakomybės ir negalvokite per daug apie padarinius. Rinkite informaciją iš visų galimų šaltinių, bet kokios naujos žinios, Jums tik pasitarnaus.

Vasario mėnesį būsite tokie aktyvūs, kad galėsite baigti visus tam laikui užsibrėžtus darbus. Tačiau sėkmė lydės tuo atveju, jeigu sugebėsite dirbti komandoje. Be to, pasirūpinkite ir savo fizine sveikata.

Pirmąją kovo savaitę prireiks daugiau pakantumo ir atsargos. Šis mėnuo vienas iš svarbiausių 2008 metais. Kaip tik šį mėnesį vyksiantys įvykiai gali turėti keičiamąją galią. Gali būti, kad turėsite kažko atsisakyti. Daugiau prižvelkite savo namus.

Balandžio mėnesį pasidairykite papildomo darbo.

Gegužį pajusite, jog auga Jūsų norai, todėl privalote stengtis ir ieškoti pelningesnių kelių. Iki 26 dienos palankus metas projektams, naujų minčių išsakymui.

Daug laiko praleisite tarp žmonių birželio mėnesį. Visų pažinčių ir dalyvavimo visuomeniniame gyvenime prisireiks dėl Jūsų karjeros. Atostogas planuokite po birželio 21 dienos. Tinkamiausias variantas – kelionė prie jūros ir savo transportu, tada galėsite keisti maršrutą ir pasiekti tas vietas, kurias būsite pamiršę savo planuose.

Jeigu į kelionę išsiruošite po liepos 13 dienos – galite tikėtis romantiškos ar bent jau malonios pažinties.

Rugpjūtį nebeatostogaukite – arba dirbkite, arba ieškokite naujo darbo. Užmirškite save ir į pirmą vietą pastatykite savo partnerio norus bei planus – rugsėjo mėnuo bus skirtas gerinti tarpusavio santykius.

Spalio – gruodžio mėnesiais turėtumėte pasistūmėti tiek karjeros laipteliais, tiek finansiškai. Jeigu to neįvyks – metas kardinaliems pokyčiams. Jeigu turėsite galimybę, būtinai išvykite kur atostogauti – prie jūros arba į kalnus. Įgausite naujų jėgų, išlaikysite rimto ir patikimo žmogaus statusą.
Smalsu apie protingus vaikus:Indigo vaikai
Indigo vaikai Norėčiau iškart pasakyti, kad netikiu auromis, horoskopais, burtais ir kitokiais stebuklais. Ir vistik straipsnis parašytas astrologės Saulės, savaitraštyje “TV per savaitę” man pasirodė įdomus. Vaikai… Jie visada kitokie, jie visada įdomūs. Tiesiog mano nuomone, galima būtų apsieiti ir be mistikos. O dabar autentiškas straipsnis. “Susirengusi į svečius, paprašiau, kad 11-metė dukra paruoštų vakarienę sau ir broliui. Tačiau jauniausioji atžala prokuroriškai pareiškė: "Šaldytuvas tuščias. Mes - alkani. Nepyk, būsiu priversta skųstis Vaikų teisių apsaugos tarnybai." Kokia laimė, kad turiu ten pažįstamų, kad mūsų šalyje dar veikia blatas, kad manęs nenubaus kaip Amerikoje! Tačiau kas būtų jei kokia mergaitė apie tai prasižiotų kokiame mūsų kaime, kur gajūs papročiai - "lenkti medį, kol jaunas"? Oi, gimtų "Srovėse" dar vienas šiurpus siužetas apie primuštą vaiką ir nužmogėjusius tėvus. Tėvus, nežinančius, kad 21 amžiuje jau gimsta kitoniški vaikai. Vaikai su indigo spalvos auromis.
Reikia kitokio poziūrio? :
Būrimai: psichologo požiūris
Noras pažvelgti į ateitį daugumai žmonių neduoda ramybės. Atrodytų, kaip paprasta – sužinojai apie ateitį ir gyvenk sau be rūpesčių, lauk bepasirodant pinigų, tau skirtojo, palikimo. O štai ir ne. Gyvenimas pakoreguoja mūsų lūkesčius – kelyje į tikslą reikia įveikti kliūtis, ieškoti savojo takelio, nusivilti, nusiminti ir prisiminti būrėjas, rašo womenclub.ru. Apstulbę sušunkame: „Kaip jos viską mato?“ Kur būrimo fenomenas ir kodėl kreipiamės į būrėjas, net jei jomis netikime? Apie tai pasakoja Irina Obuchova, šeimos psichologė.
Taro placiau? :
Taro kortos II. Dvaro kortos. Karaliai
TAURIŲ KARALIUS - ORFĖJAS Taurių karalius - tai aktyvus, dinamiškas vandens pradas, aktyviai ieškantis tarpusavio santykių užmezgimo ir nukreiptas įteikti pagalbą kitiems žmonėms. Sakoma, jog nėra gyvenimiškos situacijos, kurios nebūtų aprašę senovės graikai savo mituose ir legendose. Taurių karaliaus personažą labiausiai atitinka graikų herojus - Orfėjas. Taurių karalius - tai sielų gydytojas, kuris, pats būdamas sužeistas, gydo kitus. Tai žmogus, nebijantis nei savo, nei kitų žmonių jausmų. Orfėjas padeda kitiems susitvarkyti tarpusavio santykius, tačiau jo paties gyvenimą nebūtinai lydi harmonija. Orfėjui žmogiški santykiai ir meilė yra svarbiausia, todėl jis ryžtasi daug kam, kad pasiekti ir išlaikyti emocinį artumą.Mokat rusų kalbą? :Астромагия
ПЕРВОНАЧАЛЬНЫЕ СВЕДЕНИЯ ПО АСТРОМАГИИ Магические Элементы Учение о магических элементах - важная часть западной магической традиции. Для того чтобы успешно работать с ритуалами, необходимо не только понять смысл этого учения, но и запомнить основные магические соответствия, приведенные в этом материале. Если посмотреть на мир с магической точки зрения, он состоит из четырех основных магических элементов: Огня, Воды, Воздуха и Земли. Кроме того, существует пятый элемент - Дух, объединяющий и одухотворяющий этот мир. Эти первоэлементы можно также назвать составляющими Природы. Они представляют собой главные формы существования и действия - стандартные блоки, из которых состоит вселенная. Четыре Элемента древних могут быть также обозначены как двойные комбинации двух из четырех качеств жары и холода, сухости и влажности.Возлюбите деньги, как самих себя!
Возлюбите деньги, как самих себя! Те, кто уже хоть раз пытался наняться на работу в частную фирму, знают, что одним из пунктов в деловом резюме является вопрос о том, сколько вы хотите зарабатывать. Большинство из нас, глубоко в душе покраснев, долго терзаясь собственной нескромностью, и взвешивая «много или мало», напишет какую-то сумму. Вспоминая об этом, будет ещё долго спрашивать самого себя: «не много ли я написал? – стесняясь. «А может мало?» - желая большего.

Гадания на кофе
Залогом верного гадания является прежде всего густой, крепкий кофе. Кофе выпивается, чашка с оставшейся на дне гущей накрывается блюдцем и опрокидывается на него, чтобы кофейная гуща стекла по стенкам чашки. Затем чашку поднимают и ставят на стол, а на блюдце наливают воду. После, взяв чашку за дно, опускают ее на блюдце и три раза погружают в воду, произнося: "Верность, дружба, согласие". Когда вы вновь поднимаете чашку, на стенках ее остаются разводы кофейной гущи, которые образуют сложный узор. Этот узор вы и должны попытаться расшифровать.

Еще раз о картах
Еще раз о картах Какие карты самые правильные? Этот вопрос хоть раз в жизни задавал себе тот, кто соприкасался с картами. И действительно, сложно сориентироваться в изобилии колод, существующих на сегодняшний день. Особенно сейчас, в век компьютеризации и Интернета, когда при желании можно извлечь из всемирной сети любые карты и толкование к ним. Одних только видов Таро существует более 60 ! Кстати, если не считать карт Таро, в которых знатоки и любители усматривают глубокий философский и эзотерический смысл, что не мешает использовать их для предсказаний, в подавляющем большинстве раскладов берут так называемую «французскую колоду», то есть обычные игральные карты.

КАК ЗАПОМНИТЬ ИМЯ СОБЕСЕДНИКА
Ни для кого не секрет, что каждому из нас нравится, когда его называют по имени. И , понятное дело, никому не хочется оказаться в щекотливой ситуации, где требуется обратиться к человеку, имя которого, увы, вы не запомнили. Или, к примеру, вы приехали на переговоры в какую-то организацию, в которой раньше не были, и перед началом встречи вас представили всем её участникам - директору, его заместителю и руководителям рабочих коллективов. Вы концентрируетесь и пытаетесь запомнить все имена и отчества, которые слышите, но через несколько минут понимаете, что не запомнили и половины той информации, которую получили. Как поступать в таких случаях? Что нужно сделать для того, чтобы запомнить имена всех новых знакомых?Магические Элементы и Знаки Зоди
Каждому магическому Элементу соответствуют три Знака Зодиака # Огненные Знаки Зодиака: Овен, Лев, Стрелец. Положительные черты: пламенные, страстные, нетерпеливые, непосредственные, независимые и восторженные. Отрицательные черты: они могут быть слишком сильными, деспотичными и подавляющими.Магия Зеркал
Гадание по зеркалу Берутся два зеркала больших и желательно равной величины, устанавливаются друг против друга, освещаются двумя свечами; лучше всего держать зеркало против высвеченного стенного зеркала так, чтобы из направленного зеркала в стенном образовался длинный коридор, озаренный огнями. Гадающая особа должна удалить из комнаты кошек, собак, птиц и посторонних лиц, кроме одной или двух скромных особ. Со стороны этих последних, однако же, требуется не глядеть в зеркало, не подходить к гадающей и не разговаривать. И вот в конце этого коридора и должен появиться суженый; правда, смотреть приходится иногда очень долго, и увидеть можно не только суженого… а и всякую нечисть, но игра стоит свеч!Народные заговоры на любовь, от бl
Любовные заговоры «Заклиная, чтобы (имя мужчины) соединился с (имя женщины) так же, как соединены Огонь, Воздух и Вода с Землею, и что-бы помыслы (имя мужчины) направлялись к (имя женщины), как лучи Солнца направляют Свет мира и его добродетелей, и чтобы он (имя мужчины) создал ее (имя женщины) в своем воображении и взгляде так, как небо создано со звездами и дерево со своими плодами. И да витает высокий дух (имя женщины) над духом (имя мужчины), как вода над землею. И делайте так, чтобы упомянутый (имя мужчины) не имел бы желания есть, пить и радоваться без (имя женщины)».

Предыстория гаданий и предсказа&
В любом виде гадания, будь то астрология, медитация или, например, гадание на картах, есть общая черта - обращение к высшим силам с просьбой приоткрыть завесу тайны, повлиять на судьбу человека, общества. Общей чертой всех методов предсказания, является использование медитации и интуиции для получения информации, которая иначе не была бы доступна, а так же вера, в то, что предсказание, это священный акт, божественное провидение.

Рождественские гадания, гадание
Рождественские гадания, гадание на святки.
Большая часть гаданий приурочена к святкам (время от Рождества до Крещения)
и является их неотъемлемой частью, когда приходят с "того света" души умерших
и активизируется нечистая сила. Испокон веков считалось, что в это время ничто
не мешает заглянуть будущему в лицо.
Все девушки мечтают о счастливом замужестве и любви. Ну и конечно, кому же
не интересно заранее узнать своё будущее.

Гадание (с валенком) на "сторону", в какую выйдешь замуж.

Это наиболее известный и распространенный вид гадания. Девушки поочередно бросают валенок (сапог, туфельку) на дорогу и по направлению "носка" валенка узнают сторону, в какую выйдут замуж

Сновидения и числа
Мнения исследователей сновидений могут расходиться в способах толкования того или иного символа, в выборе упражнений для запоминания снов, но в одном они сходятся однозначно: числа, увиденные в нашем сновидении несут важную информацию. Главное – правильно и вовремя её расшифровать.
Числа, появляющиеся в нашем сне, могут рассказать нам либо о грядущих событиях, либо напомнить о прошлом, которое продолжает влиять на нашу жизнь. Поэтому, если вам приснилась какая-то цифра – постарайтесь удержать её в своей памяти, пока не наступит пробуждение. Это правило мне внушили ещё в далеком детстве, и с тех пор я стараюсь ему следовать.Способы гаданий на любовь
Как сказано в одной популярной прошлом песне: " Ну, что сказать? Устроены так люди, желают знать, что будет" И практически всегда их желания сосредотачиваются вокруг такого предмета, как любовь. И поэтому в этой статье пойдет речь о гадании на суженного. Наши прабабушки считали, что самым лучшим временем для гаданий являются так называемые Святки - время праздников от Рождества до Крещения. Я же считаю, что не стоит ждать столько времени, если очень хочется, можно погадать и в другое время. Например, весной 21 марта, летом 21 июня и 6 июля.Тибетское гадание МО
В этой статье я хочу рассказать о Тибетское гадании, которое называется Мо. Появилось оно много веков назад и существует до сих пор, имея огромную популярность на загадочном Востоке. Подобно любому другому гаданию, гадание Мо ставит своей целью прояснить для человека будущее, которое его ожидает, - будь то ответ на конкретный вопрос или характеристика общего положения дел. Ответы системы Мо чем-то похожи на ответы Книги Перемен - такие же загадочные и не сразу понятные для человека западного менталитета. Тем не менее, древняя тибетская мудрость в состоянии подсказать вам правильный путь в запутанном лабиринте повседневности. За долгое время своего существования эта система не утратила своей привлекательности для людей любого возраста и социального положение. А её возможность не только дать ответ на вопрос, но и посоветовать обратить своевременное внимание на ту или иную область жизни, делает ещё больше значимой в глазах почитателей.

Что осветило небо Вифлеема?
Мы так редко смотрим в небо! Разве только для того, чтобы убедиться, не будет ли дождика. Интересно, нашли бы волхвы новорожденного Иисуса, не созерцая бы неба, и не владея бы астрологическими знаниями? Как это было… «… И се, звезда, которую видели они на востоке, шла перед ними, как наконец пришла и остановилась над местом, где был младенец. Увидевши же звезду, они возрадовались радостью весьма великою, И вошедши в дом, увидели Младенца с Материею, Матерью Его, и, падши, поклонились Ему; и, открывши сокровища свои, принесли Ему дары: золото, ладан и смирну». (Евангелие от Матфея 2:9, 2:10, 2:11)

Энерговампиризм
Энерговампиризм – вещь весьма распространенная. Но случаев сознательного энерговампиризма очень мало. в основном, люди питаются чужой энергетикой неосознанно. У каждого из нас бывают периоды энергетического голодания (после болезни, тяжелой работы, стрессовых ситуаций...), когда мы можем тянуть энергию откуда только можем. Пытаясь восполнить тающие силы, обычные люди невольно становятся энергетическими вампирами, даже не догадываясь об этом. Они не злодеи, просто у них м&#

-------------------------
Gyvenk su žmonėmis taip, kad tavo draugai netaptų priešais, o priešai taptų draugais.
 2008-03-27 19:06:50
edvinasb
Temų: 3
Pranešimų: 91
Registruotas: 2007-12-22
tu blt ruskiu nerasyk kalba :D

-------------------------
Oziaragis, ...everybody see how you look, but just some know who you are and what you thinking...
 2008-03-27 19:19:10
Būrėja
Temų: 1
Pranešimų: 49
Registruotas: 2006-09-26
Čia tiem kas moka šia kalbą. Nes visi būrimai,magija yra labiausiai praktikuojami slavų tautose, tad didžiausias literatūros srautas ir yra šia kalba. Aš ne blt. Jai nemoki šios kalbos tai galima skaityti lietuviu kalba. Tad esi nesuprastas, ar jai pas pati bloga nuotaika pakvėpuok grynu oru, suvalgyk saldaus ir negadink nuotaikos kitiems

-------------------------
Gyvenk su žmonėmis taip, kad tavo draugai netaptų priešais, o priešai taptų draugais.
 2008-04-01 00:32:56
edvinasb
Temų: 3
Pranešimų: 91
Registruotas: 2007-12-22
;D tai kad blt man beveik visada nuotaika bloga ;((( iskyrus kai bandau nusiteikt puikiai, tas oras nieko man nepades ;D

-------------------------
Oziaragis, ...everybody see how you look, but just some know who you are and what you thinking...
 2008-04-01 00:35:48
edvinasb
Temų: 3
Pranešimų: 91
Registruotas: 2007-12-22
,,Bureja'' ei klausyk gali kaika suzinoti kuo kageliau tapti?(kuo pvz dirbciau ar pan, nu kaika apie ateity galetum suzinoti ?) ;D Edvinas Bagdonavicius 1993.01.19 Oziaragis gymiau tarp bezdziones ir gaidzio metu panasiai po 09:15 arba 09:45.

-------------------------
Oziaragis, ...everybody see how you look, but just some know who you are and what you thinking...
 2008-04-01 00:37:50
edvinasb
Temų: 3
Pranešimų: 91
Registruotas: 2007-12-22
ir dar labiausiai patinka visi melinos spalvos atspalviai ir tamsiai ryskiai melina. o aprangos spalva tai arba juoda, arba dzinsai ir toksai pilkas su kaukolem ;D

-------------------------
Oziaragis, ...everybody see how you look, but just some know who you are and what you thinking...
 2008-04-03 09:48:33
raganiūkštė
Temų: 4
Pranešimų: 119
Registruotas: 2007-07-16
kalbėjo kalbėjo vyras normaliai, atėjo pavasaris ir protelis skystėt pradėjo.... bėda, o grynas oras labai į naudą ko gero sėdi prie kompiuterinių žaidimų per ilgai ;)


-------------------------
daryk kaip Tau geriau;)
 2008-04-04 15:54:03
edvinasb1515
Temų: 0
Pranešimų: 54
Registruotas: 2008-04-03
mokslai ir klase man gadina nervus, beveik visada sedejau prie pc(onej).. ir db vel pradejau vazinet dviraciu 3h i diena

-------------------------
Oziaragis,..everybody see how you look, but just some know who you are and what you thinking... Mano vardas Edvinas, o antras vardas kuri pasirinkau tai Eduardas ;D gimiau 1993 sausio 19-ta diena Kupiškyje, visa diena keitesi orai tada ir lijo ir snigo, ir žaibavo ir švietė graži saulė ;D man db 16.5m ;D Esu mielas, draugiskas, megstu visiem pagelbet bedoje, mano ugis 188cm, Zodiako zenklas Oziaragis, bet tuo metu kai gimiau tai skaitos tarp oziaragio ir vandenio, ir dar tie metai kai gimiau tarp Bezdziones ir gaidzio, dar kaskur ziurejau savo menulio zodiako zenkla tai vatJisYra Šaulys
 2008-04-04 16:42:04
raganiūkštė
Temų: 4
Pranešimų: 119
Registruotas: 2007-07-16
nesinervuok taip stipriai išeisi iš mokyklos, bus bėdų daugiau;)

-------------------------
daryk kaip Tau geriau;)
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt