Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 49 (žr. žemiau)
 
 2012-03-23 14:52:17
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Gerb Dimetra aš nesijaudinu dėl to ką Jūs manot apie mane, man tik gaila skaitytojų kurie Jumis tiki, dėl to, kad magija pateikiat kaip net smagų ir intriguojantį žaidimą, aš pasimelsiu, kad kuo mažiau taptų magijos aukų. Pacituosiu Lobočioviene "svarbu ne vien žinoti, reikia dar ir suprasti" Kadangi atkakliai ginate šio puslapio nuosavybę galėsite ir toliau reikštis, aš nesimušiu su Jumis čia ir nieko neįrodinėsiu. Linkiu sėkmės
 
 2012-03-11 10:59:44
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Aš jau negaliu čia atrašyti nes vis kas tai netinka ir net nežinau ar ši žinutė pasieks eterį, nors turiu ką atrašyti ypač Dimetrai
 
 2010-11-29 14:49:08
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Berods tiek šiam kartui, žinau, kad kiekvieno problema pati svarbiausia, bet beveik į visus galima atsakyti tai pat. ką gali atsakyti žmogui kuris klausia ar jos vaikinas ją myli? Kas ta ji ir kas tas jis? kaip viskam reikalingas kontaktas. antra kaip atsakyti žmogui kuris nori daryti vūdu lėlę ? parašyti smulkiai ir laukti antplūdžio nelaimėlių, ar numirėlių.
Ką pasakyti liaudžiai kuri skaičiuoja pinigus? Būrėjos turi imti ar ne? Gal jos atleistos nuo buto mokesčių, valgymo ir t.t. tiesiog buria ištisą parą ir tiek juk duota iš aukščiau. Būrimo galia tai davė, bet pinigų lagaminais iš ten nenuleidžia. Jai negalite ar nenorite mokėti neikite pas būrėjas.
 
 2010-11-29 14:39:27
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Aelita: vaikai lyg ir nieko nekalti, kartais priežasties ieškoti reikia proteviuose. gal mama, ar tėtis suklydo įžeidė ką, todėl ir pačiai reikia patikrinti kas tai, gal net karminius dalykus patikrinti ir tik tada pradėti gydyti ir gal tik p to pajusi ką reiškia kai sekasi
 
 2010-11-29 14:34:34
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Dicpetris žinai magija išvis slidus žaisliukas tarp juodos ir baltos magijos mažas skirtumas, paslysti taip lengva, o padėti jau būna sunku ar išvis neįmanoma. jai pačiam lemta būti magu tave mokytojas susiras, bet jai ne mylėk save ir kitus ir nelysk ten kur savanoriškai ir garsiausi magai nelystų jiems tiesiog nepasisekė jie gimė su žyme
 
 2010-11-29 14:29:45
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
lauriukas26: Brangioji tam, kad pasakyti prakeikta ar nužiūrėta reikia pabendrauti ne per tinklapį. Kad nesiseka visose srityse panašu į užkeikimą, bet ir tai turėtų būti kelios sritys, bet ne visur. Nebent užpykdėte labai galinga raganą. Iš 100 galvojančių, kad yra prakeikti 2 būna iš tiesų prakeikti, 3 nužiūrėti ir tik 1apsėstas, visi kiti tik darantys gyvenimo klaidas, pervertinantys savo galimybes, ar karmiškai visur mato nesėkmes. Tad tik ištyrus galima atsakyti kas jums konkrečiai
 
 2010-11-29 14:21:08
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
pikciurna Būrėja buria tiesiog čia nebesilanko, norėjau šį puslapį panaikinti, bet neišėjo
raganaitesabrina333 Malonu, kad moki burti pati, bet turiu nuvilti sau burti negalima, kas duota atiduoti turi atiduoti kitiems, bet laisvai gali būrti draugėms giminaičiams ir sutaupysi pinigėlius jiems.
Labai keistas požiūris būrėja už dyka, niekada taip nebuvo tik kitoks užmokestis buvo lašiniai, kiaušiniai ir t.t. įsivaizduojam šiandieninius laikus ir moteriške už 50Lt vertės kiaulės gabalu žingsniuojanti pas būrėja. net artimiausieji neretai sako nors litą palik, nes tą žmogų prie konteinerio su kortomis sutiksite, nes pagal kanonus būrėjai duodama tiek, kad ji pragyventų jai neemi pinigų vadinasi užtenka ir tada ir iš kitur negauni. Antra pas būrėja su geromis žiniomis nieks neina kiekvienas pasikrauna iš jos sako vat buvau ir kaip gerai išėjau su geresne nuotaika, o jinai badaudama kaip atsistatys? Na o trumpai gaila pinigu galvokite savo galva. Tikėkite, kad žmogus savo gyvenimo kalvis ir pirmyn.
Jai kas būtų skaite aš palikusi kontaktus tad visada galima pasukti ir paklausti visada atsakysiu ar patarsiu
 
 2008-11-19 13:42:51
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Gintarea, pirma tu turi suvokti ką darai ir suvokti, kad tai juodoji magija ir ji tau grįš, tada kai tavo pyktis praeis. Antra tu turėsi vis naujas aukas atnešti kai jos baigsis su tuo su kuo tu dirbi tas puls tave.
Svarbiausia visų pirma teisingai susistatyti apsauginius ženklus, nes tuo momentu tu artesnė ir labiau prieinama auka būsi. Antra tau reik ne vienų metų treniruotis, kad ir bet ką pamatytum neišsigąstum ir dar mokėtum suvaldyti tą jėgą. Vudų apeigose dalyvauja vaikai, o dirbti savarankiškai gali tik sulauke 24metų tad iš tėvų to amato mokinasi apytiksliai 18 metų.
Lėlę reikia tris paras vyti (ar lipdyti) pačiai nenaudojant jokių metalinių įrankių ir su niekuo tas tris paras nešnekėti. Tada išsikviesti demoną kuris sujungs lėlę su žmogumi kurį nori nubausti ir tik tada smaigstyti, arba ne
 
 2008-11-16 11:59:26
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Na aktyvumu npasižymiu nes nėra tam daug laiko ir klausimai Jūsų yra asmeninio pobūdžio todėl tam reikalinga konkreti studija. Pav:
spurka: vyrą susigrąžinti yra būdų, ypač jai jis su jumis yra paėmęs šliūbą, bet kokią priemonę imtis tai jau priklauso nuo to kaip Jūsų santykiai paėje, bet tai dideli pinigai, todėl gerai pagalvokite ar verta. Pačiai kažką bandyti nepatartina, kad rezultato priešingo negautumėt
Domi: Nežinau apie kokius burtus šnekama, o dėl svetainės tai aš jos nekūriau todėl negaliu pasakyti apie tikrumą
egluze127: Iš nuotraukos galima daug sužinoti, pas gera būrėja ir be nuotraukos galima studija apie kitą žmogų ir tai nekenksminga.
Dėl magijos tai jos yra baltoji - permaldavimų ir juodoji - pasiaukojimo, bet koks žaidimas prisiskiria kažkam priklausomai nuo to kokiomis mintimis buvo tai daryta.
Na jai kalbame apie juodąją magija tai jau geriau su ja išviso neturėti jokių reikalų, nes bet kokiu atveju baigsis blogai, tai taip kai sėdi ant uždelsto veikimo bombos.
egmasta: aš nepažįstu nei tavo vyro nei jos meilužės. Vat į tokius klausimus nežinau kaip atsakyti. Nepaprasčiau būtų apsilankyti pas būrėja ir išsidėti kortas ir išsiaiškinti?
myloveed: manau, kad jau atradai atsakymą
Astuled: žaidimų formoje galima daug ką sužinoti internetu, bet jai tau reikalinga rimta konsultacija ir tikri atsakimai tai patartina susitikti ir aptarti tai, na nebent taip yra įjungta taupymo programa tada tinka visi kompiuteriniai žaidimai, gal pataikys ?
pabandžiau atsakyti į kai kuriuos klausimus manau, kad daug kas ras čia sau atsakymus
su pagarba būrėja Dalia
 
 2008-07-20 12:59:56
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Sveika raganiūkšte ačiu, kad rūpinatės mano karjera, bet ačiu turiu pakankamai gal dėl to ir neturiu laiko šnekėti bile ko. Jūs labai protinga tad pasakykite prašau kaip žmogui patarti be kontakto? Ką nors apie būrimą, magiją nusimanote? Kaip savo patirtimi dalintis? Murkutės atveju aš nepažįstu Alekso ir niekada neteko bendrauti, kaip be kortų pagalbos atsakyti į jos klausimą?
Suteikite jūs jai prošvaisčių būti kartu, nes be kortų aš lygiai tokia pati jai patarėja kaip ir jūs....
 
 2008-07-01 13:16:25
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Murkute, ar Brigita tam, kad galėtum bent ka nors pasakyti turi būtinai kelti kortas, tam reikalingas bent koks kontaktas asmeninis, ar bent telefoninis. Tu privalai pati tame dalyvauti bent kažkaip, o jai tik tiek tai nepyk ........ Pasuk jai sugalvosi 867684706
 
 2008-03-27 19:19:10
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Čia tiem kas moka šia kalbą. Nes visi būrimai,magija yra labiausiai praktikuojami slavų tautose, tad didžiausias literatūros srautas ir yra šia kalba. Aš ne blt. Jai nemoki šios kalbos tai galima skaityti lietuviu kalba. Tad esi nesuprastas, ar jai pas pati bloga nuotaika pakvėpuok grynu oru, suvalgyk saldaus ir negadink nuotaikos kitiems
 
 2008-03-27 12:21:09
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
maybe. Ten daug informacijos apie tai: pav. Taro kortos XIX. Saulė (Pasaulinės ugnies valdovas)

Taip ar kitaip, ši korta reiškia tą ilgai lauktą šviesos ir džiaugsmo pasaulį, kurio taip ilgai laukei ir siekei visą savo kelionę. Prasibrauti iki jo sugebėjai tik todėl, kad tave vedė jėga aukštesnė už žmogišką, kurios dėka gyvenimo žiežirba neužgęsta visuose etapuose, kiek jų bebūtų.Ateina eilinio etapo pabaiga, bet tai jūsų nebegąsdina: tu žinai, kad po jo ateis naujas. Tavo protas aiškus, jis išmoko siekti svarbiausio, atmesdamas nereikalinga. Jums daug kas pasiekiama, daug kas jūsų jėgoms; bet protas - baisus ginklas, ir naudotis juo reikia tik su didele atsakomybe.

Kortos reikšmė:

Tu pasiekei aukštą sąmonės lygį.

Turi turtingą, išmintingą sielą, ir

Dabar tu žinai, kas yra laimė. Tu

Į pasaulį paleidai palikuonis,

Užauginai medį ir nužudei gyvatę.

Tu supratai, kame slypi tavo

Paskirtis, atsiskaitei su karmine

Skola ir dabar gali tame padėti

Kitiems. Būk jiems malonus.

Tiesiai praktiniam plane ši korta gali reikšti greitą vaiko gimimą. TAI PATI GERIAUSIA ARKANO KORTA. Reiškia laimę, materialią gerovę, gerą sveikatą, didelius pasiekimus bet kurioje veiklos srityje. Išradingumas, aplinkinių pagarba, žodžiu - gyvenimo aušra. Kai kada ši korta reiškia šventę dėl didelio pasisekimo - triumfas, apdovanojimas, optimizmas, gera ateitis. Taip pat reiškia ilgalaikių norų išsipildymą: vaiko gimimą arba džiaugsmą dėl vaikų pasiekimų. Saulė visada reiškia norų išsipildymą.

Perversta reiškia sunkumus kontaktuojant su žmonėmis, problemas santuokoj ir partnerystėj, nesusipratimus, neteisingus sėkmės įvaizdžius, nereikalingą rūpestingumą, aktyvumą, kuris neduoda rezultatų. Kaikada reiškia problemas dėl sveikatos ar šeimynines bėdas. Šioje pozicijoje korta reiškia, kad visa palanki Saulės įtaka yra nusilpusi. Sėkmė bus pasiekta, bet tik po didelių pastangų. Viltys ir svajonės širdies reikaluose išsipildys nepilnai. Galimas laikinas išsiskyrimas su mylimu žmogumi.
Runos prasau pav.Futhark runos

ATSIVERIMAS. UGNIS. FAKELAS.
Tai atsiverimo, atsinaujinusio aiskumo, tamsos, dengusios kazkuria Jusu gyvenimo period�, issklaidymo runa. Tarpusavio santykiuose negali buti abipusio atsiverimo. Jus galite tapti tarsi sautuvo gaiduku arba chronometru, kai suvoksite, jog savitarpio supratimo sviesa prieinama abiems. Supraskite, nors Jus ribotas ir priklausomas, kita vertus Jus esate tas tikslusis centras, is kurio spinduliuoja harmonizuojancios Visatos jegos. Jus esate tas centras. Paprasciau kalbant, jeigu anksciau Jus veikete tamsoje, tai dabar aplink pakankamai sviesos, kad pamatytumete, jog pacientas ant operacinio stalo - Jus pats.
Galima ir išsiburti viena, ar dviem runom.
Reikalingas 2008m horoskopas ir yra:2008-ųjų metų horoskopas Žiurkės (pelės) metais

Avinas

Šiais metais avino ženklo žmonės turės daug galimybių pakeisti savo gyvenimą. Daugiau nei tikėtina, kad pokyčiai vyks profesinėje srityje. Realybė gali netgi pernokti Jūsų vaizduotę, svarbiausia, nebijokite keisti ir keistis. Drąsiai imkitės atsakomybės ir negalvokite per daug apie padarinius. Rinkite informaciją iš visų galimų šaltinių, bet kokios naujos žinios, Jums tik pasitarnaus.

Vasario mėnesį būsite tokie aktyvūs, kad galėsite baigti visus tam laikui užsibrėžtus darbus. Tačiau sėkmė lydės tuo atveju, jeigu sugebėsite dirbti komandoje. Be to, pasirūpinkite ir savo fizine sveikata.

Pirmąją kovo savaitę prireiks daugiau pakantumo ir atsargos. Šis mėnuo vienas iš svarbiausių 2008 metais. Kaip tik šį mėnesį vyksiantys įvykiai gali turėti keičiamąją galią. Gali būti, kad turėsite kažko atsisakyti. Daugiau prižvelkite savo namus.

Balandžio mėnesį pasidairykite papildomo darbo.

Gegužį pajusite, jog auga Jūsų norai, todėl privalote stengtis ir ieškoti pelningesnių kelių. Iki 26 dienos palankus metas projektams, naujų minčių išsakymui.

Daug laiko praleisite tarp žmonių birželio mėnesį. Visų pažinčių ir dalyvavimo visuomeniniame gyvenime prisireiks dėl Jūsų karjeros. Atostogas planuokite po birželio 21 dienos. Tinkamiausias variantas – kelionė prie jūros ir savo transportu, tada galėsite keisti maršrutą ir pasiekti tas vietas, kurias būsite pamiršę savo planuose.

Jeigu į kelionę išsiruošite po liepos 13 dienos – galite tikėtis romantiškos ar bent jau malonios pažinties.

Rugpjūtį nebeatostogaukite – arba dirbkite, arba ieškokite naujo darbo. Užmirškite save ir į pirmą vietą pastatykite savo partnerio norus bei planus – rugsėjo mėnuo bus skirtas gerinti tarpusavio santykius.

Spalio – gruodžio mėnesiais turėtumėte pasistūmėti tiek karjeros laipteliais, tiek finansiškai. Jeigu to neįvyks – metas kardinaliems pokyčiams. Jeigu turėsite galimybę, būtinai išvykite kur atostogauti – prie jūros arba į kalnus. Įgausite naujų jėgų, išlaikysite rimto ir patikimo žmogaus statusą.
Smalsu apie protingus vaikus:Indigo vaikai
Indigo vaikai Norėčiau iškart pasakyti, kad netikiu auromis, horoskopais, burtais ir kitokiais stebuklais. Ir vistik straipsnis parašytas astrologės Saulės, savaitraštyje “TV per savaitę” man pasirodė įdomus. Vaikai… Jie visada kitokie, jie visada įdomūs. Tiesiog mano nuomone, galima būtų apsieiti ir be mistikos. O dabar autentiškas straipsnis. “Susirengusi į svečius, paprašiau, kad 11-metė dukra paruoštų vakarienę sau ir broliui. Tačiau jauniausioji atžala prokuroriškai pareiškė: "Šaldytuvas tuščias. Mes - alkani. Nepyk, būsiu priversta skųstis Vaikų teisių apsaugos tarnybai." Kokia laimė, kad turiu ten pažįstamų, kad mūsų šalyje dar veikia blatas, kad manęs nenubaus kaip Amerikoje! Tačiau kas būtų jei kokia mergaitė apie tai prasižiotų kokiame mūsų kaime, kur gajūs papročiai - "lenkti medį, kol jaunas"? Oi, gimtų "Srovėse" dar vienas šiurpus siužetas apie primuštą vaiką ir nužmogėjusius tėvus. Tėvus, nežinančius, kad 21 amžiuje jau gimsta kitoniški vaikai. Vaikai su indigo spalvos auromis.
Reikia kitokio poziūrio? :
Būrimai: psichologo požiūris
Noras pažvelgti į ateitį daugumai žmonių neduoda ramybės. Atrodytų, kaip paprasta – sužinojai apie ateitį ir gyvenk sau be rūpesčių, lauk bepasirodant pinigų, tau skirtojo, palikimo. O štai ir ne. Gyvenimas pakoreguoja mūsų lūkesčius – kelyje į tikslą reikia įveikti kliūtis, ieškoti savojo takelio, nusivilti, nusiminti ir prisiminti būrėjas, rašo womenclub.ru. Apstulbę sušunkame: „Kaip jos viską mato?“ Kur būrimo fenomenas ir kodėl kreipiamės į būrėjas, net jei jomis netikime? Apie tai pasakoja Irina Obuchova, šeimos psichologė.
Taro placiau? :
Taro kortos II. Dvaro kortos. Karaliai
TAURIŲ KARALIUS - ORFĖJAS Taurių karalius - tai aktyvus, dinamiškas vandens pradas, aktyviai ieškantis tarpusavio santykių užmezgimo ir nukreiptas įteikti pagalbą kitiems žmonėms. Sakoma, jog nėra gyvenimiškos situacijos, kurios nebūtų aprašę senovės graikai savo mituose ir legendose. Taurių karaliaus personažą labiausiai atitinka graikų herojus - Orfėjas. Taurių karalius - tai sielų gydytojas, kuris, pats būdamas sužeistas, gydo kitus. Tai žmogus, nebijantis nei savo, nei kitų žmonių jausmų. Orfėjas padeda kitiems susitvarkyti tarpusavio santykius, tačiau jo paties gyvenimą nebūtinai lydi harmonija. Orfėjui žmogiški santykiai ir meilė yra svarbiausia, todėl jis ryžtasi daug kam, kad pasiekti ir išlaikyti emocinį artumą.Mokat rusų kalbą? :Астромагия
ПЕРВОНАЧАЛЬНЫЕ СВЕДЕНИЯ ПО АСТРОМАГИИ Магические Элементы Учение о магических элементах - важная часть западной магической традиции. Для того чтобы успешно работать с ритуалами, необходимо не только понять смысл этого учения, но и запомнить основные магические соответствия, приведенные в этом материале. Если посмотреть на мир с магической точки зрения, он состоит из четырех основных магических элементов: Огня, Воды, Воздуха и Земли. Кроме того, существует пятый элемент - Дух, объединяющий и одухотворяющий этот мир. Эти первоэлементы можно также назвать составляющими Природы. Они представляют собой главные формы существования и действия - стандартные блоки, из которых состоит вселенная. Четыре Элемента древних могут быть также обозначены как двойные комбинации двух из четырех качеств жары и холода, сухости и влажности.Возлюбите деньги, как самих себя!
Возлюбите деньги, как самих себя! Те, кто уже хоть раз пытался наняться на работу в частную фирму, знают, что одним из пунктов в деловом резюме является вопрос о том, сколько вы хотите зарабатывать. Большинство из нас, глубоко в душе покраснев, долго терзаясь собственной нескромностью, и взвешивая «много или мало», напишет какую-то сумму. Вспоминая об этом, будет ещё долго спрашивать самого себя: «не много ли я написал? – стесняясь. «А может мало?» - желая большего.

Гадания на кофе
Залогом верного гадания является прежде всего густой, крепкий кофе. Кофе выпивается, чашка с оставшейся на дне гущей накрывается блюдцем и опрокидывается на него, чтобы кофейная гуща стекла по стенкам чашки. Затем чашку поднимают и ставят на стол, а на блюдце наливают воду. После, взяв чашку за дно, опускают ее на блюдце и три раза погружают в воду, произнося: "Верность, дружба, согласие". Когда вы вновь поднимаете чашку, на стенках ее остаются разводы кофейной гущи, которые образуют сложный узор. Этот узор вы и должны попытаться расшифровать.

Еще раз о картах
Еще раз о картах Какие карты самые правильные? Этот вопрос хоть раз в жизни задавал себе тот, кто соприкасался с картами. И действительно, сложно сориентироваться в изобилии колод, существующих на сегодняшний день. Особенно сейчас, в век компьютеризации и Интернета, когда при желании можно извлечь из всемирной сети любые карты и толкование к ним. Одних только видов Таро существует более 60 ! Кстати, если не считать карт Таро, в которых знатоки и любители усматривают глубокий философский и эзотерический смысл, что не мешает использовать их для предсказаний, в подавляющем большинстве раскладов берут так называемую «французскую колоду», то есть обычные игральные карты.

КАК ЗАПОМНИТЬ ИМЯ СОБЕСЕДНИКА
Ни для кого не секрет, что каждому из нас нравится, когда его называют по имени. И , понятное дело, никому не хочется оказаться в щекотливой ситуации, где требуется обратиться к человеку, имя которого, увы, вы не запомнили. Или, к примеру, вы приехали на переговоры в какую-то организацию, в которой раньше не были, и перед началом встречи вас представили всем её участникам - директору, его заместителю и руководителям рабочих коллективов. Вы концентрируетесь и пытаетесь запомнить все имена и отчества, которые слышите, но через несколько минут понимаете, что не запомнили и половины той информации, которую получили. Как поступать в таких случаях? Что нужно сделать для того, чтобы запомнить имена всех новых знакомых?Магические Элементы и Знаки Зоди
Каждому магическому Элементу соответствуют три Знака Зодиака # Огненные Знаки Зодиака: Овен, Лев, Стрелец. Положительные черты: пламенные, страстные, нетерпеливые, непосредственные, независимые и восторженные. Отрицательные черты: они могут быть слишком сильными, деспотичными и подавляющими.Магия Зеркал
Гадание по зеркалу Берутся два зеркала больших и желательно равной величины, устанавливаются друг против друга, освещаются двумя свечами; лучше всего держать зеркало против высвеченного стенного зеркала так, чтобы из направленного зеркала в стенном образовался длинный коридор, озаренный огнями. Гадающая особа должна удалить из комнаты кошек, собак, птиц и посторонних лиц, кроме одной или двух скромных особ. Со стороны этих последних, однако же, требуется не глядеть в зеркало, не подходить к гадающей и не разговаривать. И вот в конце этого коридора и должен появиться суженый; правда, смотреть приходится иногда очень долго, и увидеть можно не только суженого… а и всякую нечисть, но игра стоит свеч!Народные заговоры на любовь, от бl
Любовные заговоры «Заклиная, чтобы (имя мужчины) соединился с (имя женщины) так же, как соединены Огонь, Воздух и Вода с Землею, и что-бы помыслы (имя мужчины) направлялись к (имя женщины), как лучи Солнца направляют Свет мира и его добродетелей, и чтобы он (имя мужчины) создал ее (имя женщины) в своем воображении и взгляде так, как небо создано со звездами и дерево со своими плодами. И да витает высокий дух (имя женщины) над духом (имя мужчины), как вода над землею. И делайте так, чтобы упомянутый (имя мужчины) не имел бы желания есть, пить и радоваться без (имя женщины)».

Предыстория гаданий и предсказа&
В любом виде гадания, будь то астрология, медитация или, например, гадание на картах, есть общая черта - обращение к высшим силам с просьбой приоткрыть завесу тайны, повлиять на судьбу человека, общества. Общей чертой всех методов предсказания, является использование медитации и интуиции для получения информации, которая иначе не была бы доступна, а так же вера, в то, что предсказание, это священный акт, божественное провидение.

Рождественские гадания, гадание
Рождественские гадания, гадание на святки.
Большая часть гаданий приурочена к святкам (время от Рождества до Крещения)
и является их неотъемлемой частью, когда приходят с "того света" души умерших
и активизируется нечистая сила. Испокон веков считалось, что в это время ничто
не мешает заглянуть будущему в лицо.
Все девушки мечтают о счастливом замужестве и любви. Ну и конечно, кому же
не интересно заранее узнать своё будущее.

Гадание (с валенком) на "сторону", в какую выйдешь замуж.

Это наиболее известный и распространенный вид гадания. Девушки поочередно бросают валенок (сапог, туфельку) на дорогу и по направлению "носка" валенка узнают сторону, в какую выйдут замуж

Сновидения и числа
Мнения исследователей сновидений могут расходиться в способах толкования того или иного символа, в выборе упражнений для запоминания снов, но в одном они сходятся однозначно: числа, увиденные в нашем сновидении несут важную информацию. Главное – правильно и вовремя её расшифровать.
Числа, появляющиеся в нашем сне, могут рассказать нам либо о грядущих событиях, либо напомнить о прошлом, которое продолжает влиять на нашу жизнь. Поэтому, если вам приснилась какая-то цифра – постарайтесь удержать её в своей памяти, пока не наступит пробуждение. Это правило мне внушили ещё в далеком детстве, и с тех пор я стараюсь ему следовать.Способы гаданий на любовь
Как сказано в одной популярной прошлом песне: " Ну, что сказать? Устроены так люди, желают знать, что будет" И практически всегда их желания сосредотачиваются вокруг такого предмета, как любовь. И поэтому в этой статье пойдет речь о гадании на суженного. Наши прабабушки считали, что самым лучшим временем для гаданий являются так называемые Святки - время праздников от Рождества до Крещения. Я же считаю, что не стоит ждать столько времени, если очень хочется, можно погадать и в другое время. Например, весной 21 марта, летом 21 июня и 6 июля.Тибетское гадание МО
В этой статье я хочу рассказать о Тибетское гадании, которое называется Мо. Появилось оно много веков назад и существует до сих пор, имея огромную популярность на загадочном Востоке. Подобно любому другому гаданию, гадание Мо ставит своей целью прояснить для человека будущее, которое его ожидает, - будь то ответ на конкретный вопрос или характеристика общего положения дел. Ответы системы Мо чем-то похожи на ответы Книги Перемен - такие же загадочные и не сразу понятные для человека западного менталитета. Тем не менее, древняя тибетская мудрость в состоянии подсказать вам правильный путь в запутанном лабиринте повседневности. За долгое время своего существования эта система не утратила своей привлекательности для людей любого возраста и социального положение. А её возможность не только дать ответ на вопрос, но и посоветовать обратить своевременное внимание на ту или иную область жизни, делает ещё больше значимой в глазах почитателей.

Что осветило небо Вифлеема?
Мы так редко смотрим в небо! Разве только для того, чтобы убедиться, не будет ли дождика. Интересно, нашли бы волхвы новорожденного Иисуса, не созерцая бы неба, и не владея бы астрологическими знаниями? Как это было… «… И се, звезда, которую видели они на востоке, шла перед ними, как наконец пришла и остановилась над местом, где был младенец. Увидевши же звезду, они возрадовались радостью весьма великою, И вошедши в дом, увидели Младенца с Материею, Матерью Его, и, падши, поклонились Ему; и, открывши сокровища свои, принесли Ему дары: золото, ладан и смирну». (Евангелие от Матфея 2:9, 2:10, 2:11)

Энерговампиризм
Энерговампиризм – вещь весьма распространенная. Но случаев сознательного энерговампиризма очень мало. в основном, люди питаются чужой энергетикой неосознанно. У каждого из нас бывают периоды энергетического голодания (после болезни, тяжелой работы, стрессовых ситуаций...), когда мы можем тянуть энергию откуда только можем. Пытаясь восполнить тающие силы, обычные люди невольно становятся энергетическими вампирами, даже не догадываясь об этом. Они не злодеи, просто у них м&#
 
 2008-03-09 14:23:05
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
sveiki kadangi aš gavau daug ir iš įvairiių šaltinnių klausimų asmeniškai man, nusprendžiau sukurti savo puslapį kuriame bandysiu aprašyti tai kas jus dmina plačiai
Jūsų būrėja
www,burimas.freehostia.com, www.burimas.visit.ws
 
 2007-12-12 18:05:00
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Aš noširdžiai atsiprašau, kad išnykau iš forumo tiesiog esu perkrauta. Jai yra klausimų pasukit man ir jai tuo metu turėsiu, kad ir mažą pertraukytę pabandysiu atsakyti. Palieku jums savo numerį 867684706.
Tuo pačiu noriu jums palinkėti sėkmingų ir laimingų kalėdų ir naujųjų metų
 
 2007-09-08 15:29:59
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Ramunika, Runas daro Aušra apie ja daug buvo rašyta, aš tau mielai padėčiau, bet pati pamečiau su ja ryšį. Nes šis žmogus yra gimęs tam. Ankščiau ji turėjo savo galerija. Pabandyk ja rasti internetu
 
 2007-08-07 21:42:28
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Smagu, kad čia sugebate ir be manęs vieni kitiems padėti, tiesiog patarti. Kita karta kai uzsuksiu butinai atsakysiu vel į daugumos klausimus. Negaliu pasakyti tiksliai kada, bet tikrai nedingstu ir nepamirštu jūsų. Žinot visa magija slypi nuoširdžiame gerumo, arba blogio troškime. Męs kiekvienas galėtumėm tai daryti, bet pabandom įsivaizduoti kas būtų jai kiekvienas valdytumėm šitą žinojimą...... Todėl ir yra atstovai kurie žinojimą tą valdo ir tik įsitikine, kad tai svarbu šia paslaptį atskleidže. Šiuos žmones vadina būrėjais. O tikras būrėjas viso labo tik tarpininkas kuris gali atskleisti tik tai kas yra leidžiama pasakyti. Ir tikriausiai kalbant apie būrtus po visko reikėtų pasakyti nebandykite to daryti patys tai ir dovana ir prakeikimas. Tu esi jautrus abiem pusėms ir nuo būti geru būrėju iki išprotėti yra vienas žingsnis. Ne viena rimta Ragana ne vienus metus yra praleidusi už venuolyno sienų, kad igautu ramybę.
Kai einate pas būrėja eikite tam, kad kažka pakeistumėte savo likime, o ne tam, kad išgirstumėte nekintama verdikta, bus taip ir ne kitaip, nesileiskite, kad jus tikintų kuo nors,nes tai ytaiga, o ne būrimas.
Jai nesusidūrėte su problema kai kyla klausimas ką daryti? pas burėja nėra ko eiti
Tad sekmės renkantis būrėja, ar gyvenant savo galva
Jūsų būrėja Dalia 867684706
 
 2007-08-07 21:24:36
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Laurynas, urate, martines jai yra noro pabendrauti asmeniškai tiesiog pasukite man ir aš kuo galėsiu tuo padėsiu. Dalia 867684706. Į žinutes neatsakinėju ne dėl to, kad negerbiu, bet per didelis užimtumas. Tikriausiai iš to kiek būnu čia matosi
 
 2007-08-07 21:19:15
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
maklaudasarunas, as negaliu tau patarti nieko išskyrus tai, kad keistis reik pačiam. Būrėja nemato gabaritų ji mato siela, o ir apkuniam žmoguje gali slypėti auksinė siela. Moteris ne prekė, ir ne paršiukas, kad pagal svori apie žmogaus kokybe sprestum. Todel ir neturi antros puses, peržvelg savo vertybes, nes iš to ka rašai jos labai paviršutiniškos
 
 2007-08-07 21:13:18
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
zudike. Gal tu esi bureja tik to nezinai. O del domejimosi tai normalu. Dėl intuicijos tai ji nelavinama ji duodama gimstant kaip dovana arba ne. Seip intuicija turi kiekvienas žmogus tik męs labai užsiėme, kad klausytumėme patys savęs
 
 2007-08-07 21:10:46
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
monikaa, kas tavo nuomone yra tikra burėja? Prakeiksmus nuimti gali tik egzorcistas ir jis yra Kaune Vytauto bažnyčioja.
 
 2007-08-07 21:05:52
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
laimasity. Su kortomis dirbti galima išmokti,per iga praktika vistiek,bet jausmo to neigysi kurio reik pranašaujant. Tiesiog kortos sakykim kaip kelio ženklai vairuojant, juk vairuotoju gali būti kiekvienas, bet lenktynininku ne kiekvienas, tam reikia būti šiek tiek "pamišusiu"
 
 2007-08-07 16:58:52
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Atsiprašau, kad taip ilgai nebuvau, tiesiog daug žmonių, didelis užimtumas. Na bet pamėginsiu dabar į visiem atsakyti, jai dar ...
 
 2007-03-19 23:33:16
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Atsiprašau į kurių klausimus dar neatsakiau, pasistengsiu greitai grįžti ir nepalikti nei vieno be atsakymo. Tiesiog perpildyta dienotvarkė. Jai yra svarbiųū ir neatidėliotinų klausimų galite paskambinti
Su pagarba Būrėja
 
 2007-03-19 23:31:04
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Tina1111 tu tos mergytės paklausk kuo ji vardu ir ko ji norinti iš tavęs ir pasuk man 867684706. Tai rimta ir nejuokauk tai pagalbos šauksmas iš anapus kuris gali nusitempti ir tave. Sakyčiau tik sapnas, bet randai tai reiškia, kad materializuojasi ta dvasia ( siela ). Bijau, kad nuo randų ant rankos nepereitų prie rimtesnių sužeidimų.
Tik labai neišsigąsk viskas bus gerai jai padėsi jai grįžti į savo pmirtinį pasaulį, bet be profesionalo pagalbos neišeis
 
 2007-03-19 23:21:20
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Noira, jai matai, kad bet koks prisilietimas prie kito skausmo kelia pačiai sveikatos sutrikimus nedaryk. Matai gyditi žmones reikia mokėti, tai viso gyvenimo mokslas ir auka žmonėms. Tai reiškia aukoti šeimą, ateitį.... ir visai atsiduoti šiai misijai. Ar tam esi pasiruošusi?
Be to reikia išmokti blogą energiją atiduoti žemei, kitaip per 5 metus mirsi ( aišku jai dirbsi nuoširdžiai ) tai todėl. kad susirinksi tų žmonių ligas, nors gydytojai deagnuozuos tave kaip visai sveiką.
O stoja mechanika nes pas tave didelis magnetinis laukas
 
 2007-03-19 23:14:14
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
white, man labai gaila, kad taip atsitiko. Aš jau minėjau, kad dauguma būrėjų naudoja įtaigą. Šiai moteriai pavyko tu ja patikėjai iki smulkmenų, juolab, kad kažkas išsipildė. O gal tavo tikslas buvo tiesiog smalsumas ir gavai pamoka. Jai reikėjo tik padėti tave nukreipti tinkama linkme, kad tau sektūsi, o ji pavaidino Merliną ir tik sujaukė pačios gyvenimą. Aš šeip jai matau, kad bus kas negerai ir paskui man pasako, kad neišsipildė tai tik džiaugiuosi, nes vadinasi mane išgirdo ir pasuko gyvenimą kita linkme
 
 2007-03-19 23:07:02
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
zudikea, viskas ko męs nesuprantam ir kas apipinta legendom kelia smalsuma. Nieko bloga jai domėjimasis nukreiptas geriems tikslams, bet jai eksperimentuosi savanaudiškais tikslais žiūrėk nesusirask " sugyventinio" kurio vėliau norėsi nusikratyti, bet jis niekur neis
 
 2007-03-19 23:04:10
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Fantasia, būrimo , taro kortos parduodamos ezoteriniuose knygynuose. Burtos kortos yra paveldimos
 
 2007-03-19 22:58:29
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
monikaa, nei viena būrėja neturi galios nuimti prakeikimą, nebent tu neturi kur dėti pinigų. Paaukok našlaičiam geri darbai erzina tuos kurie apsėde. Tam reikalui yra egzorcistai. Jai reikalinga nuoroda tada pasuk man aš pažiūrėsiu kuo galima bus padėti 867684706
 
 2007-03-19 22:55:17
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
luiira, mano sapnai tokie kaip visų, man pranašystės ateina ne miego metu. Besikartojantys sapnai kartais tai pranašystė, o kartais tai atspindys to kas žinoti žmogui uždrausta. Nepyk, bet tai nieko blogo. Sapne mirtis reiškia ilgą gyvenimą. Tiesiog sapnas reiškia, kad ji pragyvens tave ir tu ja lankysi iš ten nes ji vienintelė tada tave minės.
 
 2007-03-19 22:49:01
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
vaivute, taip pomirtinis gyvenimas yra ir jis taip arti, kad net gali paliesti
 
 2007-03-19 22:47:14
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
KOTRYNA aš tavęs nebūriau dėl jokio egzo, tad pretenzijos ne man :)
 
 2007-03-19 22:45:28
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
laimasity, principa, deliojimo stilių galima išmokti, bet pats būrimas yra duotas, arba ne. Aš savo sesers neišmokinu nors męs vieno kraujo. Kiekvienam yra skirta sava vieta
 
 2007-03-19 22:41:23
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
liepa todėl jai ta būrėja tikra ji žino, kad tu visada turi du pasirinkimus eiti, arba neiti ( sakykim kur nors ) juk jai jausi, kad eiti nereikia niekas tavęs nenutemps per prievartą, ar ne?
Tada paklausk ko eini pas būrėja? Kad laikrodžio tikslumu pasakytų kaip bus ir ką tada darysi tu? Ar žinai, kd jai būrėja tau pasakytų viska iš esmės iki smulkmenų tu mirtum ta pačia diena. Neliktų tavo samonei prasmės likti čia....
Jai pas būrėja eini tam, kad padėtų tau išbristi iš esamos situacijos ir rasti tinkamą sprendimą, kad viskas klotūsi į tavo naudą tada elgiesi teisingai.
Beje dviejų dalykų pakeisti negali kada gimsti ir kada miršti čia jau pakeitimų nebūna.
Net Biblijoje yra parašyta žmogui yra palikta laisva valia
Yra juodosios magijos atstovių kurios įtaigos būdu atspėja tam , kad tu taptum jos pragyvenimo šaltiniu.
Visos pranašystės yra perspėjamosios jai jų nepaklausai tada jos išsipildo. Na kitas atvejis kai tu nežinai kas tavęs laukia
Tad nebijok būrėjos tiesiog žinok ko tu pas ja eini, kad ji nugyventu už tave gyvenimą, ar padėtų išvengti nelaimių, ar neprasilenkti su laime
 
 2007-03-19 22:30:58
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
liepa, pirma sau atsakyk kas yra būrėja? Būrėja senų senovėja buvo gydytoja, žiniuonė, psichologė turinti dovaną skaityti iš runų, kaulų ( keltuose ), kortų,kristalo, rankos. Tai pat tai ir astrologė.
 
 2007-03-19 22:27:05
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
ritulite, jai vaikas kalba per miegus čia nieko mistiško tik paprasta psichologija. Dauguma vaikų yra jautrūs naujiems įspūdžiams todėl nakti per miegus tesę pokalbį su menamais draugais. Tai tyškios vaizduotės ir jautrumo vaisius. Todėl nesijaudink čia jokios magijos nereikia. Jai vaikas karštligiškai verkia lyg kažko bijotų, arba kalba ne tik per miegus, bet ir pabudęs ir sako turys draugą kurio jūs nematote tada verta sunerimti. Tam gali būti dvi priežastys psichologinė ir mistinė. Psichologinė vaikas yra išgąsdintas, arba tankiai baudžiamas. Kita psichologinės priežasties pusė yra ta, kad vaikas mažai bendrauja, gali būti atstumtas, ar jo nesupranta aplinkiniai. Vaiko kalba niekas su juo nedraugauja. Jai tas draugas žaloja, jam liepia elgtis neprideramai, vaiko leksikone randate suaugusio ir nelabai kultūringo žmogaus leksikona tada tai apsėdimas ir reikalingas egzorcisto įsikišimas
 
 2006-12-02 19:02:15
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
KOTRYNAA2
TRAUKTI RUNĄ, AR TARO KORTĄ
 
 2006-12-02 19:00:40
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Markizja
Niekur nedingau tiesiog esu būrėja, mama, žmona ir visiems turiu skirti laiko. Prašau nepykti
Tavo sapnas yra grąži fantazija nes nėra jame jokių išgyvenimų. O jai bendrai tai jūsų amžius turėtų būti panašus. Turėtumėte kažka studijuoti, sekasi normaliai, bet studijose turi būti linksma. Pelkė tai didesnė kliūtis, bet kadangi patys noriai ėjote vadinasi šia kliūti pasidarysite patys. Ilgumas tai kliūtčių laikas.
Jai būtum parašius ar praėjote ta pelke, ar dar ka darėte būčiau pasakius kuo kliūtis pasibaigs
 
 2006-12-02 18:49:07
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
liepa
Aš kai pasisodinu žmogų visada sakau, kad sakysiu tai ką matau ir tai nebūtinai turi sutapti su tuo ką norisi išgirsti. Pirma dauguma komercinių būrėjų tam, kad klientas dar karta ateitų tenkina žmogaus norus. Nori išgirsti, kad ištekėsi vadinasi ištekėsi. Dar yra šnekančios bendrais bruožais. Vardina tuos dalikus kas atsitinka per gyvenimą 90 proc. žmonių. Ištikro mažuma tik nori išgirsti tiesa, kokia ji bebūtų. Turėjau aš viena kliente ir sakau, - križinė moteris serga, o ji man, - nepažystu jokios križinės moters. Aš jai sakau, - jūsų vyras, ar asistentas turtingas žmogus, o ji man, - mano vyras 7 metai miręs, aš jau supanikavau, galvoju kiba kipšas kortas maišo. Sakau teks vyrą iš šeimos slaugyti, ko pasekoje liks turtas jo jums, o ji man net nenutuokiu tokio. Galū gale ji man ir sako, - aš pas jus atėjau sužinoti kaip mano tėvam mama serga, tėvas dar sunkesnis ligonis ir dar su turtingu draugu dvi dienos kaip išsiskyriau. Mes prisirišam prie kažko ir laikomės.
Bet jai žmogus nėra prie ko tai prisirišęs, jis atvirai žvelge į pasaulį jam atrodo, kad skaitai jo mintis.
Aš sutinku su tuo, kad gyvenimas keičiasi todėl daugumai ir sakau jai darysi taip bus taip, o jai taip tai bus taip. PASROVIUI PLAUKIANTIEMS ŽMONĖS YRA LENGVA BURTI NES JIE ATEINA IŠKLAUSO IR VISTIEK DARO TARSI ROBOTUKAI. Jai esi žmogus kuris linkęs keisti gyvenimą ir tau duoda tik viena varianta tai tada būrimas būna 50 proc. tiesa Bet dauguma klientų reikalauja vieno sprendimo tada bandai rasti.
Yra dalykų kurie privalo ivykti ir ivyksta, bet tai tik 50 proc. gyvenimo
Tikiuosi atsakiau?
 
 2006-12-02 18:09:24
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
ritulite, jai nori nesimokiinant ir nesistengent pasiekti gerų rezultatų tada tau reik susisiekti su juodosiomis jėgomis iš Saliamono knygos, bet atmink aukoti reik daugiau nei gausi tad siųlau labai norėti ir stengtis. Jai nesiseka nors tikrai stengiesi tada yra malda į angelą mokytoją. Tai labai individualu. Nes kiekvieną žmogų kuruoja vis kitas angelas.
Vaikai paveldi senelių, o kartais ir prosenelių bruožus. Pastebėk kas iš tavo artimūjų šneka per miegus. Nebent vaiko šnekos primena suaugusio žmogaus kenksnojimąsi tada verta sunerimti. Tik tokiu atveju galima galvoti, kad vaikui yra apsėdimas ir tada reikalinga pagalba, kitu atveju magijos nereikia

 
 2006-12-02 17:59:41
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Markizja
Gyvenu ir dirbu Kaune
 
 2006-12-02 17:56:45
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Labas dar karta Tautvydai, Technikos gedimas neturi bendro su magija tai fizika. Kiekvienas turim biolaukus, elektros tad jai pas tave organizmas išskiria daug elektros tai gali įtakoti, arba tai tikrai sutapimas
 
 2006-11-12 16:03:54
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Tai perspėjimas. Pas tave yra artimas miręs žmogus kuris atkreipe tavo dėmesį. Tuo laiku susikaupk ir paklausk savo viduje, kokį pranešimą tau siunčia. Po to klausykis, nes atsakymą gali gauti netikėtai iš kitų žmonių pokalbio nuotrupos, ar radijo stoties pokalbio. Tada kai gausi atsakymą tau nebesivaidens tie skaičiai. Svarbiausia suprasti ta informacija. iš pirmo karto gali ir nepavykti, todėl nesikrimsk.
 
 2006-11-12 15:58:09
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Vandene, gyvenimas teka savo vaga ar tu eini pas būrėja ar ne, ar tiki kuo nors ar ne. Sakykim tau lemta ištekėti pav. 26metų, o tau dar tk 18 - ika ir šalia yra gražus vaikinukas kuris tau tiktų į vyrus. Net jai ir netikėsi, kad savo laimės reik laukti tu vistiek tekėsi 26. Gali atsitikti įvairūs įvykiai, bet tu vistiek ateisi iki savo lemties.
Juk ne būrėja nusprendžia tavo lemtį, o tik ji gali matyti kortų pagalbą ką tau nulėmė ten Jis tas kuris yra
 
 2006-11-12 15:46:36
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Atsipršau, kad taip ilgai neatrašiau nes mano kompiuteris nusprendė pailsėti
 
 2006-09-27 16:36:40
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Būrėja atsako į klausimus susijusius
 
Man patiko šis puslapis todėl apsistojau. Skaičiau daug pamastymų apie būrimus, tad nusprendžiau šiek tiek padraugauti ir atsakyti į klausimus. Klauskit atsakysiu.
 
 2006-09-27 16:31:47
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas tie burtai (ir visa kita)?
 
Bet ko is vis ten eiti?Praaiti ir taip zinai,o ateitis parodis savo.Jei nori ka suzinot apie ateiti tai geriausia numerologija arba astrologija.Tai nepakenks.Bet jai eini pas burejus ar pas mediumus tai tikrai pakenks,gal ne is karto,bet pakeks.As taip manau.

Evaldai tikrai nieko tau neatsitiks jai eini pas tinkama zmogu nei anksciau, nei veliau. Atsitinka tik tada kai kita zmogu igalini veikti pries jo nora. O tai jau juodoji magija
 
 2006-09-27 16:28:44
Būrėja
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas tie burtai (ir visa kita)?
 
Jeigu jau einama pas visokias burejas, tai jokiu budu negalima joms pasakyt savo, ar kito zmogaus apie kuri normima informacijos, gimimo datos ar net Zodiako zenklo. As pats niekad nebuvau, bet man pasakojo toki dalyka:
is pradziu viska pagal kortas pasakojo daugmaz normaliai - ir charakteri panasiai ir visa kita, bet bureja suzinojus to zmogaus Zodiako zenkla pradejo visiskai kitaip kalbet, t.y. taip koks tas zmogus turetu buti pagal Zodiaka. Taciau pasitaiko zmoniu, kuriems zodiaka visikai neatitinka. O tas butent toks ir buvo, taigi burejos pasakojimai irgi buvo visiskai ne i tema.

Noriu replika Tautvydui. Kortas keliu jau nuo 15metu tad galiu lyg ir sakyti savo nuomone. Profesionali bureja sakys tai ka rodo kortos, o ne tai ka ji mano suzinojus kokia tai informacija. Man juokingi zmones kurie ateina, nutaiso akmenini veida ir tyli. Jai nepasitiki zmogumi neik pas ji.
Bureja yra ne vien tik juodos informacijos tiekeja, bet ir psichologas, draugas. Kai vyks dealogas jai draugas su paciu nieko nesnekes, o tau reiks pravesti pokalbi jausmas bus nekoks, patikek ?
Zmogaus likima galima susakyti per 15 min. visas kitas laikas yra paieska tinkamiausio sprendimo is keblios situacijos. Jeigu pats neparodysi noro ieskoti kas tau pirs tas paieskas. Jai gavai bloga zinia su tavim dirbama, kad iseitum kupinas jegu kovoti su problema.
Buvo moteris su kuria abi verkem ir ieskojom iseities, po triju valandu radom
Kaip priimsi zmogu taip jis ir atsakys
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt