Bioenergetikai ir bioenergija.

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
 2007-09-07 22:05:38
raganius
Temų: 0
Pranešimų: 38
Registruotas: 2006-11-07
Labai gerai žinau 2 trečdaliai tu kurie save vadina ekstrasensais neverti nei sudilusio skatiko...pats užsiiminėdamas ezoterika 20 metu suprantu kad nifiga nesuprantu...Evaldai gali į visą tai žiurėt kaip nori...,kol matai tik iš šalies

-------------------------
raganius
 2007-12-04 09:43:57
Masonna
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2007-12-04
Norėčiau, kad patartumėt. Susidūriau su tokia situacija, jog mano vyras serga, o kad pradėtų padėti sau - neįkalbu (nors žinau, kad sugebėtų). Savu laiku jis mane manualiniais masažais pastatė ant kojų, nors galėjau tik gulėti ir šiek tiek vaikščioti ir šiaip jis turi kažiką savyje...
Manau, kad nušvieti visą sutuaciją reiktų pasakyti dar ir tai, kad jis būdamas paauglys su kitais savo draudais kviesdavo miškuose "blogąsias dvasias" (aš tą sužinojau iš mūsų bendros draugės, ji sakiusi, kad jis tarsi būdavo auka, nes grįždavo visas sudraskytas ir nelabai kažką prisimindavo). to po lankė kažkiokius Rytų kovos menus (ir dabar kartais tuos pratimus padaro) ir visai neseniai pasikrykštijo.
Aš manau, kad jo tos jėgos gal nepaleidžia iki galo ir vis pakiša koją. Viską sakau tam, kad noriu nusivesti jį pas Genutę, kad ant kelio užvestų, nes ji man daug gerų patarimų yra davusi.
 2009-09-25 20:18:20
turas
Temų: 1
Pranešimų: 6
Registruotas: 2009-09-25
as seip suprantu ka jus norejot paklaus , bet ar galit pasakyti kuom konkreciai jis serga
 2009-11-20 01:11:42
Dariuss
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2009-11-18
Cia perskaiciau daug idomiu ir graziu minciu apie bioenergetika,bioenergetikus, ekstrasensus,apie ezoterinius dalykus.
Visi dabar zino, jog kiekvienas gyvas organizmas turi savo biolauka.Zmoigfaus biolauko spalva,forma,stiprumas lemia givybines(tiek fizines,tiek dvasines)energijos laipsni.
Pagal tai galima tiksliai nustatyti zmogaus fizines,dvasines sveikatos bukle.
Bioenergetikai,ekstrasensai-tai zmones,turintys sugebejimutai pajausti-pamatyti.Tad jie gali padeti,betgali ir pakenkti,priklausomai nuo ju profesionalumolygio:ziniu,patirties irsavo vidines energijos svarumo.Jie gali atidaryti taip vadinamus kanalus(per cakras) ir isvalyti neigiuama informacija, bet mes nezinomesu teigiama ar uztersta energija jie "landzioja"musu biolauke.Mesturime pasitiketi jais, kad po to jie uzdare tuos kanalus, nes priesingu atveju musu biolaukas liks skyletas-atviras neigiamai energijai is aplinkos.Be to bionergetikai turetu savo energijos saskaita sustiprinti musu biolauka.
Tenka sutikti su tuo, joigkad besidarbuojantis musu lauke-tai zmogus ,turintis tiek teigiama,tiek neigiamaenergija, o cia jau kyla pavojus ka jis mumyse paliko.Be to daugelio ekstrasensu-bionergetiku isvados,mintys uzprogramuoja mus.Tai gi mespatikedami jais nustojame valdyti savo gyvenimaPriimame, susitaikome, o juk zinome, kad musu mintys daro tiesiogine itaka musu sveikatai-dvasinis mentalinislygmuo yra glaudziai susijes su fiziniu.Kokios musu mintys-poziuris, toks ir musu gyvenimas.Jei tai neigiamos,susitaikymo mintys, tai gimsta nerimas, stresas, kuris issaukia ligas.Liga yra tik pasekme musu gyvenimo budo.Tai gi tenka pripazinti, jog mes pilnai atsiduodame i kito zmogaus rankas.Daugumas ju pasako daug tiesos, bet tiesa ne visada nesa pozityvia energija.Pvz:isvardina problemas , bet pamirsta pamineti pozityviaq iseiti is susidariusios situacijos, o juk ten gludi isgijimo paslaptis.
Religija eina kitu keliu.Ji remiasi tikejimu ir malda.Tai labai stipru ir veiksminga, taciau neatskleidzia problemu priezasties, o tiesiog sustiprina mus siame etape.
Budamas daugiau praktiku, as siulau Jums pasinaudoti mokslo ir religijos sinteze.Susipazinti su naujausiu mokslo atradimu sioje srityje neatmetant tikejimo.Sio atradimo autorius yra rusu kosmines "Buran" sistemos kurejas Kolcovasrusu kosmonautikos genijus.Del nuolatinio kruvio susirges hipertonija ir kraujotakos ligomis.Niekas pasauly negalejo jo isgydyti-tada budamas moslininku jis nutare padeti sau ir pradejo tyrineti gamtos- gyvybes paslatis.Po daugelio itemto darbo metu jis sukure analogu pasaulyje neturinti prietaisa-zmogaus gyvybines busenos korektoriu.Sis prietaisas apsaugo zmogaus biolauka nuo neigiamo aplinkos poveikio:neigiamos energijos iskaitant neigiamas kito zmogaus mintis, visokius nuziurejimus, uzkalbejimus, prakeiksmus, nuo neigiamo technikos prietaisu poveikiozmogaus biolaukui{mob. tel, kompiuteriu ir t.t}Taip pat jis gydo hemoopatiniu vaistu principu.Jame (ploksteleje) visos reciausiu gydomuju zoleliu gydomosios savybes.Sis prietaisas padeda zmonems turintiems ivairias priklkausomybes(nrkotiku,alkogolio ir tt)Padeda sergant tiek dvasinemis ligomis Pvz.depresija, tiek fizinemis.Ivairios ligos, nes jis sustiprina zmogaus imunine sistema,SUBALANSUOJA ZMOGAUS GIVYBINE ENERGIJA MOLEKULINIAM(LASTELES)LYGYJE SUSTIPRINA,ATSTATO ZMOGAUS BNIOLAUKA.
Tai vienintelis prietaisasRusijoje, kuris patvirtintas Rusijos bioenergetikos akademijos, kaip turintis gydomaja galia, patvirtintas Rusijos Sveikatos Ministerijos, o tai reiskia , jog su juo buvo atlikta tukstanciai klinikiniu tyrimuIsradimas yra uzpatentuotas.Mes ji isbandeme ir Lietuvoje.Daveme ji isbandyti tiems patiems bioenergetikams.Vieni ji pripazino-svarieji, kiti ne del paprasciausios priezasties.Tai gresme ju verslui.As neneigiubionergetiku naudos, ekstrasensiniu ju sugebejimu.Teko ne karta lankytis pas juos .Taciau sis atradimas papirko mane savo poveikiu, jega, svarumu ir SAUGUMU.
Kam idomugalite susisiekti su manim.Mano emailas:gedvilasd@gmail.comDusiu diskeli su visa informacija.Isitikinsite patys.Isbandysite patys-juk sava patirtis-nenugincijama.
 2016-09-20 06:54:05
Vaira
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2016-09-20
Sveiki, gal kas nors su Arūnu Žabaliūnu susidūrėte? Labai domina, ar Žabaliūnas dirba efektyviai, nes nuomonės kardinaliai priešingos.
 2016-09-20 11:39:22
Evaldas
Temų: 4
Pranešimų: 189
Registruotas: 2006-04-07
Ar kazkoks Arūnas Žabaliūnas , ar koks Kazys , niekas ne dirba . Visi jie sarlatanai .

-------------------------
Nueik ten kur nežinai , pamatyk tai ko nežinai
 2017-07-07 19:55:22
Stirna
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2017-07-07
Prieš daugiau nei metus teko iš smalsumo apsilankyti pas bioenergetiką. ekstrasensą Vidmantą iš Kauno. Tada jis buvo ką tik grįžęs iš Ukrainos ir nelabai norėjo priimti, tačiau įsiprašėme abi su drauge. Tikrai labai bijojome, jautėmės nejaukiai, tačiau jis mus labai greit nuramino, bendravo paprastai, nuoširdžiai tarsi senas mūsų pažįstamas. Tačiau kiek trikdė jo užduodami klausimai apie mūsų praeities įvykius, tarsi jis viską žinotų ir juose būtų dalyvavęs. Tiesiog viską nusakė kas buvo ir įvardijo mūsų klaidas. Kalbėdamas apie ateitį, jis buvo labai konkretus, viską apžvelgė pragmatiškai ir be jokių užuolankų pasakė kas vyks artimiausiu metu, po kelių metų ir t.t. Nelabai tikėjome, kad viskas išsipildys ir mums tai buvo tarsi nuotykis. Tačiau po kelių mėnesių jo pranašystės pradėjo pildytis ir pildosi toliau. Patikėjome tuo, ko niekad netikėjome. Dabar tikiu, kad yra antgamtinė jėga, kurios niekas nepaaiškina. Gaila, kad jis Lietuvoje labai užimtas, o dalį laiko praleidžia Ukrainoje, kur yra gerai žinomas ( apie jį teko girdėti iš ukrainiečių draugų).
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt