Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 1 (žr. žemiau)
 
 2007-12-04 09:43:57
Masonna
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Bioenergetikai ir bioenergija.
 
Norėčiau, kad patartumėt. Susidūriau su tokia situacija, jog mano vyras serga, o kad pradėtų padėti sau - neįkalbu (nors žinau, kad sugebėtų). Savu laiku jis mane manualiniais masažais pastatė ant kojų, nors galėjau tik gulėti ir šiek tiek vaikščioti ir šiaip jis turi kažiką savyje...
Manau, kad nušvieti visą sutuaciją reiktų pasakyti dar ir tai, kad jis būdamas paauglys su kitais savo draudais kviesdavo miškuose "blogąsias dvasias" (aš tą sužinojau iš mūsų bendros draugės, ji sakiusi, kad jis tarsi būdavo auka, nes grįždavo visas sudraskytas ir nelabai kažką prisimindavo). to po lankė kažkiokius Rytų kovos menus (ir dabar kartais tuos pratimus padaro) ir visai neseniai pasikrykštijo.
Aš manau, kad jo tos jėgos gal nepaleidžia iki galo ir vis pakiša koją. Viską sakau tam, kad noriu nusivesti jį pas Genutę, kad ant kelio užvestų, nes ji man daug gerų patarimų yra davusi.
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt