Paaiškinkit sapną

 2009-05-08 14:41:23
wildcherry
Temų: 1
Pranešimų: 3
Registruotas: 2006-11-07
Vakar naktį sapnavau labai ryškų ir keistą sapną... Negana to, matytas vaizdas taip giliai įstrigo, kad prisiminiau jį, ir galvojau visą dieną. Šiandien vis dar negaliu pamiršti savo sapno. Gal būt kas nors galite jį paaiškinti, gal tuomet jis manęs taip nebekankins... ?
..............................
Sapnas:
Esu su draugais, kažkokioje patalpoj (gal koridoriuje). Draugai neryškūs, tiesiog žmonės (žinau, kad ne svetimi). Koridoriuje yra veidrodis ir aš į jį pasižiūriu. Matau savo akis. Tačiau jos ne visai „normalios“. Vietoje viršutinių vokų, iki pat antakio eina ne oda, bet tarsi didelė akis, spalvota rainelė. Tokia ryškiai tamsiai mėlyna, drėgna ir kiek skaidri. Tose pačiose „akyse“, po mano antakiais yra tarsi išpiešti pastelinės žalios spalvos kiti „antakiai“. Aš stengiuosi įžiūrėti įdėmiau. Kadangi tos didelės tarsi-akys, nors spalvotos kaip rainelė, bet kiek skaidrios - aš žvelgiu į jų gylį.. Ir matau, tose didelėse „akyse“ kitas dvi „normalias“ akis, nedidukes, su vokais ir blakstienom, tačiau jos mano viduje, tų didelių „akių“ gylyje!!!

Dabar aš pasižiūriu į bendrą savo veido vaizdą. Mano tikrosios akys yra ten, kur ir turi būti, o vietoje vokų iki pat antakių tose didelėse „rainelėse“ giliai matosi kita pora akių. Jos truputi prisimerkusios, vokai lyg būtų niekada nenaudoti ir neatmerkti, kiek sulipę.. Viena akis atmerkta plačiau, kita daugiau prisimerkusi.. (kaip kad būna pas mažus kačiukus ar šuniukus, kai jie tik pradeda atmerkti savo akytes)..

Ir staiga man į galvą ateina mintis, kad tai turėtų būti ne visai normalu! Ar kiti žmonės, tie šalia esantys, TAIP PAT TURI TOKIAS AKIS? Apsidairau. Ne..! Visų akys - „normalios“, o pas mane be normalių akių dar tos didžiulės „rainelės“ kurių viduje antra pora akių! Ižeina, kad turiu 4-ias akis!!!

Užsidengiu rankomis savo „normalias“ akis - tačiau tamsu nepasidaro, tik vaizdas tampa visiškai neryškus, aplinkui viskas susilieja, išplaukia.. Ir aš SUVOKIU kad dabar žiūriu ne per savo normaliąsias, bet pro tas kitas „vidines“ akis! Aš stengiuosi įžiūrėti ryškų vaizdą ir jaučiu, kaip jis ima ryškėti, jaučiu, kad mano naujai atrastos „vidinės“ akys atlimpa ir atsimerkia plačiau!..

Na, ir kaip dažniausiai būna, - pačioje įdomiausioje vietoje suskamba žadintuvas.....
....................................

Kaip manot, ką tai galėtų reikšti? Skaičiau sapnininke, ką reiškia sapnuoti „akis“ bet negaliu tos reikšmės pritaikyti savo sapnui... Padėkit prašau! :-)

-------------------------
wildcherry
 2009-06-22 15:03:00
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Mano nuomone sapnus gali paaiškinti tik pats sapnuojantysis.

Nėra kito žmogaus, kuris galėtų kištis į tavo sapnų gyvenimą. Sek dienas, kad vyksta po susapnuotų sapnų ir atrask strategiją, kuria suvoksi sapnų esmę.
 (2009-06-22 18:38:37 readagavo Tautvydas) 2009-06-22 15:09:02
casino3
Temų: 0
Pranešimų: 3
Registruotas: 2009-06-22
Ši žinutė ištrinta, nes:
* diskusijų taisyklės neskaitomos;
* žinutė reklaminė ir dar pasikartojanti;
* visai ne į temą;
* šou kompanijos ir likimas.lt nieko bendra neturi;
 2009-07-27 21:50:26
gita
Temų: 0
Pranešimų: 2
Registruotas: 2009-05-12
Paziurek i savo vidu,gal saves nesupranti,gal pasiklidai savo jausmuose.Atrodo viskas gerai,bet.....
 2009-07-27 21:52:15
gita
Temų: 0
Pranešimų: 2
Registruotas: 2009-05-12
Akys tai sielos veidrodis
 2010-01-05 22:16:47
Rammė
Temų: 1
Pranešimų: 23
Registruotas: 2010-01-03
Nesenai supratau, kad tik pats žmogus gali pasakyti, ką reiškia jo sapnas. Veidrodis dažniausiai atspindi žmogaus vidų, galbūt tu bijai išsiskirti dėl kažko? (Dėl akių) arba reikia geriau pažvelgti į draugus, galbūt jie kažką rezga ar pan.
 2010-02-24 21:30:33
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
nenoriu kurt kitos temos, todėl rašau čia.

Žodžiu, jau kokį šeštą kartą iš eilės man tas pats. Kelis mėn. niekaip negaliu padoriai išsimiegot, pamiegu valandą dieną ir penkias valandas naktį. Sapnų valdymas tetrunka vos kelias sekundes, kurias atsimenu, o tuomet prasideda nesuvaldomas sapnas. Visuomet matau daug žmonių ir tik vieno iš minios veidą atsimenu.

Taigi, pabudau vieną rytą ir galvoj ,iš "nesuvaldomų" sapnų, buvo vienas senio veidas,net nemoku nupasakot koks realus. Ir tą pačią dieną (maždaug per pietus), eidama gatve pamačiau lygiai tokį patį benamį. Kaip taip pasamonė su manim žaidžia? Čia neišsimiegojimo kaltė, man paranoja ar halinkės XDD??? Ir taip įvyksta jau kelis kartus - susapnuoju žmogų ir jį pamatau, dažniausiai tai būna benamiai, invalidai ... Bandau ieškot ats. psichologinėse knygose, bet nieko panašaus nerandu -.--
 2010-02-24 21:54:01
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas myuu,

čia nematau nieko keisto, iš tiesų sapnuose galima labai daug pamatyt ir sužinot, o tai kad tu neišsimiegi gali būti daug kas dėl to kaltas, tiesiog gal parinies dėl kažko, o gal tiesiog beprotiškai nori sapnuoti valdomus sapnus ir kai tau nesigauna tu pradedi pykti dėl to - tai man atrodo vienas iš realiausių dalykų. Taigi sapnuose gali pamatyti nematytus žmones ir po to juos sutikti, patikėk sapnų vien psichologija nepaaiškinsi kai žmogus išeina iš savo pasąmonės ir pradeda keliauti kita erdve - tai būna tiesiog patirtis ir jai nėra jokių paaiškinimų. Beje tu gal mastei kažkokia tema apie likimo nuskriaustums žmones ar kažką iš serijos darei ar mastei, na kad ir menkiausia smulkmena pagalvok, ar tikrai nieko susijusio tu nedarei ar negalvojai. Tai kad tu juos matai tai rodo kad pasamonė gavo "nurodymus" iš tavęs tai daryti, pati pasąmonė nieko nedaro, o kad ji pradėtų veikti užtenka menkiausios užuominos ar trumpos susimąstymo akimirkos.
Beje tavo išvardinti žmonės dažnai daug kenčia ir pergyvena, gal tavo emocinė būsena tapo artima jiems ir dėl tu tu juos matai?
 2010-02-25 22:05:59
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Sveiki .

Kaip tik mane visai domina "bomžų" gyvenimas ir pan.,( visada susidomiu kitokiais gyvenimais ir pažoūrom), o jei atvirai, nei man jų gaila, nei ką. O_o

tik įdomu, kodėl pasąmonė šitaip žaidžia . Šiandien turiu progą ilgaaai išmiegot, pažiūrėsiu kaip bus. Pastebėjot, po ilgų sapnų, atsikėlus dažnai būna bloga .
 2010-02-25 22:34:21
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
tai dėl to ir žaidžia, nes tu jais domiesi :)
O po ilgo sapnavimo būna bloga nes sapnavimas reikalauja daug energijos ir sapnavimas neturi nieko bendro su miegojimu :)
sapnavimas -tai kelionės erdve, o miegas tai tiesiog kaip nesąmoninga meditacija - poilsis.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Paaiškinkit sapną
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt